زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۵۷۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۱۷ ق.ظ
RE: یه چای داغ مخصوص کنکوری های آی تی
سلام به همه دوستای آی تی گل خودمممم
بچه ها منم موافقم به اینکه نوع سوالات آی تی نسبت به سالهای قبل فرق داشت و اینکه بتونیم خوب جواب بدیم باید
در هر درسی پایه قوی داشته باشیم و به کتابای مرجع تسلط کافی و در تحلیل وتست زنی با قدرت
خود من دوس دارم دانشگاه خوبی در تهران قبول شم و از تابستون کلاسای کنکور شرکت کردم وبیشتر تاکیید
اساتید کلاسای کنکور برپایه کنکورای گذشتس واز مطالبی که تا به حال نیومده سریع می گذرن
خوب ما که اکثرمون در کارشناسی نه مرجعی خوندیم و در حد چند صفحه جزوه
واسه کنکورم کتابهای خلاصه تست که بر پایه کنکورای سال قبل هست رو میخونیم و اینطور میشه که برامون سوالا سخت میشه
اگه یکی مثه من دوس داشته باشه جای خوبی قبول شه فکر کنم باید یه سال مرجع بخونه سال بعد تست ونکته و.....نه؟
خوب تا اینجا تا حدودی مقصر خودمونیم تو نتونستن جواب دادن به سوالا .
خوب از طرفی این طراحان محترم چرا مشخص نمیکنن این منبع برا این درسه؟آیا منابع کنکور کارشناسی که دروس دبیرستان هست مشخصه به فرض همه پزشکی قبول میشن؟؟ من که کلاسای شبکه دکتر حقیقت
رو شرکت کردم وکل کتابشو مسلط بودم دو تا سوالش اصلن برام نا آشنا بود....خوب با این همه خوندن آدم اعصابش خورد میشه
شکل سوالو نمیفهمه.این ها از هر کتابی که دوس دارن تو هر درسی در هر سال سوال میدن آخه این درسته؟
در کل فکر میکنم همه در حد توان زحمت خودشونو کشیدن و خدا به هر نحوی مطمئن باشید بی جواب نمیذاره
همگی موفق وشاد باشید.
۲
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mis masi , elin123
ارسال: #۵۷۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ ق.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
بابا چرا همه دپین ؟؟ پس کی میخواد قبول شه ؟؟ چه سخت باشه کنکور چه اسون بالاخره اندازه ظرفیت قبولی میدیم دیگه .. حالا چه اونقد سخت میبود که یه سوال بزنین چه انقد اسون که همه سوالارو بزنین .. ...ریاضی سخت بود همه کم میزنن دیگه اگه اسون میگرفتن خوب همه بالا میزدن فرقی نمیکرد برا سنجش که مهم نیست ما چند تا میزینم مهم اینه نسبت به بقیه چند تا میزنیم
به نظرم تا نتایج نیومده فکرو خیال نکنین .. اگه در حد خیلی بد بد دادین نه اینکه فقط یک گروه درسی و خراب کرده باشین اکثر درسارو خراب کردین یعنی اماده نبودین حالا هر شکل دیگه هم سوال میدادن همین میشد .. من فقط از این ناراحتم که چه سوالایی مفت از دستم پرید ..من یه سوالا و درست حل کردم جواب غلط و علا مت زده اه اه اه :ی چند تارو هم بلد بودم اصن دقیقا همونو خونده بودمااااا اشتباه زدممم..یه چند تا سوال عیناا از کتاب و سالای پیش بود بیشتر ساختمان و طراحی الگوریتم
تا جواب نهایی به خودتون استرس ندین ..
۲
۰
ارسال: #۵۷۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ ق.ظ
یه چای داغ مخصوص کنکوری های آی تی
منم نسبت به سوالای شبکه خیلی اعصابم داغونه، اینهمه فقط گذاشتم برای این درس آخرش به قول شما اصلا بعضی از سوالات ناآشناست. کلا دروس مشترک رو من تا حالا حتی سال پیش که نخوندم بالای ۳۰ میزدم ولی امسال با وقت گذاشتن نتیجه خیلی متفاوتی بدست نیاوردم!
۱
۰
ارسال: #۵۷۴
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ق.ظ، توسط Pherdous.)
بچه های نرم خسته نباشید
دوستان در کل به نظرتون با میانگین ۴۵ درصد مشترک،۴۶ درصد زبان،۱۸ درصد ریاضی و ۴۸ درصد تخصصی نرم افزار، چه رتبه ای میارم؟
سپاس از شما.

یه چیز دیگه، مگه سوال ۶۳ جوابش گزینه چهار نمیشه؟
چون احتمال فعال شدن همزمان دو بافر سه حالته وجود داره و مدار از لحاظ ساختاری مشکل داره.
۰
۰
ارسال: #۵۷۵
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ق.ظ، توسط Mänu.)
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ق.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  [quote='mahtab_rafiei' pid='160958' dateline='1360390038']
باشه دوست جونیHeartولی سفت و سخت رو برناممون هستم...
یک نهم برنامه اجرا شد . پنجشنبه بهت خبر می دم ایشالا روسفید شم برسه به دو نهم.Heart

چه جالب همه قیافه واقعی شون به تصویری که توذهنم بود میاد اما امیر با اون عکس خشن پروفایل قبلیش بش میومد یه ظاهر خشن داشته باشه .
شاد باشین

آنا جون تو ام عکس واقعیتو بذار دیگه،آره پنجشنبه موقع گزارش کاره

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , m@hboobe
ارسال: #۵۷۶
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۰ ق.ظ
RE: بچه های نرم خسته نباشید
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ق.ظ)azmoon92 نوشته شده توسط:  سه ساله که عمرمو پای کنکور ارشد گذاشتم نمیدونم چرا اینجوری میشه !!! چرا سوالای کنکور حساب کتاب ندارن !!! چرا یه سال آسونه یه سال سخته ؟؟؟؟

وقتی امسال ریاضیش انقدر سخت بود برای منی که خیلی برای ریاضی وقت گذاشته بودم ..... خیلی بد شد سوالارو که دیدم نفسم بند اومد هیچ وقت تو تصورم نبود که فقط یه دونه ریاضی جواب بدمو برم سراغ مشترکا HuhHuhHuhHuh واقعا تو روحیه ام تو حل مشترکا تاثیر منفی داشت .... باور کنید از دیروز تا حالا تو شوکم .... خیلی پشیمونم که ۳ سال خودمو معطل کنکور کردم چه احمق بودم که فکر میکردم هرکسی زحمت بکشه حتما نتیجه میگیره !!!!!

واقعا جالبه. ارشد کلش ۳۲ واحده که تو ۳ ترم میشه جمش کرد ولی بخاطر قبولیش چند سال باید آدم خودشو به آب و آتیش بزنه
۲
۰
ارسال: #۵۷۷
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ق.ظ
متحول میشیم همگیییییی .... Big Grin

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , maryam.raz , Amir V , Mänu
ارسال: #۵۷۸
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ ق.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
سلام
کسی اینجا آزمون ارشد علمی - کاربردی رو شرکت نمیکنه؟Angel
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۵۷۹
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ق.ظ
ما نیز رستـــــــــــــگار شدیم...، باشد که همه رستگــــــــــــــــــــــــار شوند...

.
.
.
.
.
من شب و روز درس می خونم تا پشت کنکــــــــــــور نمونم
( کنکور خدا لعنتت کنه تو دست و پاما بستی ، با غم و غصه و استرس چرا قلب منا شکستی)
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , m@hboobe , maryam.raz , Amir V , srj , shima_24 , Mänu
ارسال: #۵۸۰
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ ق.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
یعنی
تمام شب و روز سوالای کنکور جلوم
ناراحتیم از این که ۴ -۵ تا تست اسون مشترک که همه زدند
من نزدم
چون وقتم گذاشتم واسه ریاضی
۷ ریاضی زدم
بچه ها با ۱۰،۱۱ مشترک امیدی هست
تو رو خدا یکی من راهنمایی کنه

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , nader618
ارسال: #۵۸۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۲۳ ق.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
به نظر من آخرین سوال مشترک رو سنجش باید اینطوری بذاره:
تو این کنکور چندتا تست غلط وجود داشت؟
۱) صفر ۲)یکی ۳) حداکثر سه تا ۴) بالای سه تا
Smile))))
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , m@hboobe , Engineer , nina69 , zer0ne
ارسال: #۵۸۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ ق.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
ان شالله نتایج زحماتتونو ببینین و لذت ببرین و شاد بشین

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pelican66 , _narjes
ارسال: #۵۸۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ق.ظ
RE: بچه های نرم خسته نباشید
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ق.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  یعنی
تمام شب و روز سوالای کنکور جلوم
ناراحتیم از این که ۴ -۵ تا تست اسون مشترک که همه زدند
من نزدم
چون وقتم گذاشتم واسه ریاضی
۷ ریاضی زدم
بچه ها با ۱۰،۱۱ مشترک امیدی هست
تو رو خدا یکی من راهنمایی کنه
نگران نباش.همیشه امیدهستش.تازه یه این نیستش که چندتامیزنی به اینه که چندتادرست میزنی.همین توی مانشت داشتیم کسی را که سال گذشته ۹تامشترک زدش ورتبه اش خوب شدش ویک دانشگاه روزانه خوب قبول شدش.نگران نباش.نتیجه راباربه خدا.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69
ارسال: #۵۸۴
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ ق.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
دو روزه طبق عادت ۸ صبح پا می شم :| فرقی هم نداره چند بخوابم :خخخخخ

این کلید نمی خواد بیاد؟ :-w
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: angize13
ارسال: #۵۸۵
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بچه ها، واسه اینکه این چند ماه رو بتونیم استفاده کنیم، چند تا پیشنها دارم واسه آموزش و کار کردن دور هم.
از بین این تاپیک ها کدومش رو فکر میکنید بهتره؟
١- پیکربندی و کانفیگ سرویسهای شبکه مثل DHCP,DNS,RRAS,Remote Desktop, Clustring و...
٢- مباحث مسیریابی و سوییچینگ سیسکو
٣- معرفی و پیکربندی VoIP روی تجهیزات سیسکو
٤- معرف و بحث راجع به فایروال مایکروسافت Forefront TMG

من مباحث ۱ و ۴ رو در حد حرفه ای و ۲ و ۳ رو بطور نیمه حرفه ای میتونم واستون ارائه کنم.

لطفا نظر و پیشنهاتون رو بگید.
عالیه.نه اینکه فقط یک نفر به بقیه یاد بده.به نظرم همه اونایی که علاقمندند مشارکت داشته باشند خیلی بهتر میشه.
به نظرم از مباحث پایه شروع کنیم بهتره
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , fatemesoleimani , m@hboobe

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۵۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۹۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۰۲۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۲۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۱۹ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close