زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۵۴۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ ق.ظ
چه جالب همه مثل اینکه وعده هاشون رو عملی کردن و از آواتار جدید و واقعی شون رو به روز کردنSmile فکر نمیکردم این کار رو بکنید!
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , jameshenas
ارسال: #۵۴۲
حتما باید ۹۲ باشی تا بحث کنی؟ یا ۹۱ی هم میشه؟

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Mänu , azad_ahmadi
ارسال: #۵۴۳
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ق.ظ)fatemesoleimani نوشته شده توسط:  ایشالاه هر چی که صلاحمون هست بشه.........
من این صلاح رو هستم...
خدایا صلاح من در قبولیه ارشد هست..پس لطفا هر چه زودتر به صلاحم برس..ممنون

I definitely will win
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Mänu , zibaziba
ارسال: #۵۴۴
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ق.ظ
یه چای داغ مخصوص کنکوری های آی تی
بچه ها خدا رو شگر کنید که سخت اومده بود چون به راستی جند سالی بود داشتن گند ای تی رو میزدند. از ذشته علوم. نرم افزار .صنایع .ریاضی .برق ....... هرجی رو میدید ی میومد ا ی تی شرکت میکرد وو جون سوالات راحت بودند قبول میشوند .سنجش به این خاطر سوالات رو سخت کرد که همه نتونن جواب بدن کسانی میتونستن جواب بدن که قول بودند
پس برید شادی کنید که دیگر از رشته دیگه کسی نیاید ای تی رو به گند بکشی
با ارزوی توفیق
۷
۱
ارسال: #۵۴۵
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ق.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  خدایا صلاح من در قبولیه ارشد هست..پس لطفا هر چه زودتر به صلاحم برس..ممنون
وای خیلی باحال بود .بخدا منم میدونم صلاحم تو قبولیه ارشدِ اما نمیدونم چرا خدا نمیخواد قبول کنه Big Grin

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , Mänu , jameshenas , avril22 , آلبالو
ارسال: #۵۴۶
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ق.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ق.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ق.ظ)fatemesoleimani نوشته شده توسط:  ایشالاه هر چی که صلاحمون هست بشه.........
من این صلاح رو هستم...

Big Grin از کجا می دونی صلاحت تو ارشد هست؟ خدا بگه نیست باید قبول کنیم...
ایشالا که همگی قبول بشیم...

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , shima_24 , fatemesoleimani , jameshenas , avril22
ارسال: #۵۴۷
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ق.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ق.ظ)fatemesoleimani نوشته شده توسط:  ایشالاه هر چی که صلاحمون هست بشه.........
من این صلاح رو هستم...

اصن خدایا فقط آبرومو نبر ... از صبح یه پنجاه نفری پرسیدن چی کردی !!!

۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , kati , fatemesoleimani , Mänu , jameshenas
ارسال: #۵۴۸
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ، توسط Bahar_t.)
RE: بچه های نرم خسته نباشید
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ق.ظ)azmoon92 نوشته شده توسط:  سه ساله که عمرمو پای کنکور ارشد گذاشتم نمیدونم چرا اینجوری میشه !!! چرا سوالای کنکور حساب کتاب ندارن !!! چرا یه سال آسونه یه سال سخته ؟؟؟؟

وقتی امسال ریاضیش انقدر سخت بود برای منی که خیلی برای ریاضی وقت گذاشته بودم ..... خیلی بد شد سوالارو که دیدم نفسم بند اومد هیچ وقت تو تصورم نبود که فقط یه دونه ریاضی جواب بدمو برم سراغ مشترکا HuhHuhHuhHuh واقعا تو روحیه ام تو حل مشترکا تاثیر منفی داشت .... باور کنید از دیروز تا حالا تو شوکم .... خیلی پشیمونم که ۳ سال خودمو معطل کنکور کردم چه احمق بودم که فکر میکردم هرکسی زحمت بکشه حتما نتیجه میگیره !!!!!
سلام بزرگوار... دقیقا منم مثه شمام...
سال اول آزمایشی امتحان دادم. سال دوم مثه... از صبح تا شب خوندم ولی نتیجه اش خوب نشد و امسال بیشتر از پارسال خوندم و تست زدم . شاید روزانه حداقل۱۳-۱۴ ساعت میخوندم ولی سوالای امسال جوری بود که حسابی حالمو گرفت . خداییش حیف عمر و وقتی که گذاشتیم. دیروز که از کنکور برگشتم گفتم حیفه تک تک ثانیه ها که گذاشتم واسه این آزمون ِ لعنتی.
توکل بخدا بببینیم چی میشه فقط خدا کنه اون یه دونه ریاضی که زدیم درست باشه و منفی نگیریم

(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ق.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ)shabah نوشته شده توسط:  مرسی من که کاملا هنگم اصلا فکرم کار نمی کرد ! مرسی که گفتی
یه سوال داشتم راسته که بعد از اومدن رتبه ها اگه مجاز باشیم می تونیم کارت غیر انتفاعی رو بخریم ؟
نمی دونم فکر نکنم چون رتبه ها بین اونایی که کارت خریدن محاسبه می شه و کسی که کارت نخریده باشه رتبش محاسبه نمی شه
چرا میشه ، خیالتون راحت. پارسال من ثبت نام نکرده بودم ولی وقتی کارنامم اومد پیغام داد که شما توی پیام نور و غیرانتفاعی هم مجاز شدید و اگه مایلید ثبت نام کنید... اینا فقط پول را میخوانTongue

اندکی صبر ، سحر نزدیک است
۳
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: shabah , shima_24
ارسال: #۵۴۹
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۷ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۰ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  آمار سوال ۳۵ ۲/۷ نمیشه ؟ اگه ۴/۷ میشه میتونید راه حلشو بگید من خیلی نتیجم به این سوال ربط داره خواهشا جواب بدید و بگید چطور حساب کردید
من زدم ۲/۷ چون میشد ۴/۱۴ که ساده میشد ۲/۷ شاید دوستانی که ۴/۷ زدن در سازی سازی بی دقتی کرده باشن
خدا کنه این که شما میگی باشه وگرنه ریاضیم منفی د ر میاد امیدم خیلی بالاست تخصصی و مشترک رو بالای ۴۰ زدم اگه این منفی بشه خیلی بد میشه.حالا شما مطمئنی؟ میشه راه حلشو کامل بزاری ؟ خواهش میکنم حیاتیه برام
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۷ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۰ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  آمار سوال ۳۵ ۲/۷ نمیشه ؟ اگه ۴/۷ میشه میتونید راه حلشو بگید من خیلی نتیجم به این سوال ربط داره خواهشا جواب بدید و بگید چطور حساب کردید
من زدم ۲/۷ چون میشد ۴/۱۴ که ساده میشد ۲/۷ شاید دوستانی که ۴/۷ زدن در سازی سازی بی دقتی کرده باشن
خدا کنه این که شما میگی باشه وگرنه ریاضیم منفی د ر میاد امیدم خیلی بالاست تخصصی و مشترک رو بالای ۴۰ زدم اگه این منفی بشه خیلی بد میشه.حالا شما مطمئنی؟ میشه راه حلشو کامل بزاری ؟ خواهش میکنم حیاتیه برام
دوست عزیز جواب نمیدی؟ خیلی برام مهمه

تو تاپیک سوالات ریاضی اینو جواب دادم
البته من ۴/۷ بدست آوردم و از درستیش مطمئنم
۰
۰
ارسال: #۵۵۰
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ق.ظ، توسط Bahar_t.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  [quote='ahoo_vahshi93' pid='161450' dateline='1360421241']
کسی که درس خونده بدون شک نتیجه ی تلاشش رو می گیره، این به من ثابت شده. پس نگران نباشید. سوالا واسه همه سخت بوده
نمیدونم چرا نمیتونم به این جمله اعتقاد بیارم .به نظرم برعکسه هر کی بیشتر تلاش کنه کمتر نتیجه میگیره

اگه شما واقعا تلاش کرده باشی بعد از اینکه نتایج بیاد به این جمله ی من اعتقاد پیدا می کنید. مطمئن باشید
[/quote]
امیدوارم اینکه میگید باشید و نتیجه این همه خستگی و شب بیداری و درس خوندنم را بگیرم

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۵۳ ۰۳:۰۴ ب.ظ)samaneh_aftabد۸' نوشته شده توسط:  اون سوال سیستم عامل wait , signal گزینه ۴ میشد؟ انحصار متقابل را رعایت نمیکرد؟
[/quote
به نظر من اشکال داشت . این سوال توی سوالات ایتی هم بود و من جفتش را تحلیل کردم و زدم .
من توی تستا یه جایی خوندم که تمام راه حل های نرم افزاری مشکل انتظار مشغول را دارند پس نتیجه گرفتم که این راه حل هم تمام شرایط را برآورده نمیکنه و از جایی که سوال گفته بود کدام نادرست است اگر هر کدوم از سه تا گزینه ای که گفته بود مثلا انحصار متقابل رعایت میشه یا انتظار محدود رعایت میشه و ... را میزدم گزینه ایی که گفته بود تمام شرایط رعایت میشه را نقض میکرد..
کلیدها کی میاد؟

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ب.ظ)razie molavi نوشته شده توسط:  سوالای زیاضیش چرا اینجوری بود SadUndecided
ساختمان داده هم
من سر ریاضی سر درد شدید گرفتم
محاسبات هیچی نزدم ... اماراش چطوری حل می شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Confused
Huh
امارهاش خیلی آسون بود ولی سوالات منطقی وقت منو گرفت و نتونستم ریاضی بزنم

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ)M.Amin.M نوشته شده توسط:  سلام

بچه ها خسته نباشید.

ریاضیا ک سخت بود.ساختمان داده که اصلا حرفشم نزن.آخ نظریه، همشو زدم!!!سیستم عامل هم بد نبود. کلا مشترکا خوب بود.

دورس تخصصی واقعا سخت بودن ولی من همه ی تستای طراحی پیاده سازیو زدم!!!!!

واسه اولین بار اونم آزمایشی تجربه خوبی بود....ایشالاسال بعد محکم میخونم.

امیدوارم همه کنکور رو خوب داده باشند وموفق بشن.
با این تفاسیر انشالله همین امسال قبولی فقط امیدوارم دانشجو نباشی

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۲۵ ب.ظ)m_gh نوشته شده توسط:  بچه ها سوال ۱ ساختمان و چی زدن؟اون بوث رو حداقل جندتا درآوردین؟
فکر کنم میشد حداقل ۳ تا تفریق که من اشتباه زدم حداقل سه تا جمعExclamation

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۶ ب.ظ)shahabkamali نوشته شده توسط:  من رو حساب پارسال کامپایلر ۲تا سوال بود نخوندم بجاش زبان برنامه سازی خوب خوندم که کامپایلر ۴تا امد زبان ۲تا اونم نمیشد زد، ریاضیم که منم هیچی Sad( ۲تا سوال منطقی ۱سیستم عامل اشتباه داشت که هرچی حل میکردم جواب تو گزینه ها نبود وقتمو کامل گرفت! در کل خیلی ناراحتم یعنی چی میشه!!!؟ Sad(
آخ از منطقی نگید که شاید باورتون نشه ولی ۱۵دقیقه روی یه سوال وقت گذاشتم همون میلی و مور که اخرشم به جواب نرسید و آی حالمو گرفتSad

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ ب.ظ)elham joon نوشته شده توسط:  [quote='sanazgoli' pid='160423' dateline='1360335874']
خیلیییییییییییییی خووووووووووووووووب دادمممممممممممممممممممممممTongueHeartBig Grin

ساناز جان سلام
امکانش هست منابع کتاب هایی که واسه کنکور۹۲ خوندید به ما هم بگید؟
با سپاسSmile
ساناز جان منتظر هستم که ببینم نتیجه ات چی میشه و فکر کنم اینجور که تو گفتی رتبه ۱ باید مال تو باشه

اندکی صبر ، سحر نزدیک است
۲
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۵۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  الان شبیه هاله‌ی نوری
مو چطو یره؟

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , 8Operation
ارسال: #۵۵۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۲ ق.ظ
به به چه خبره!!!
همه رونمایی کردن انگار!

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , Amir V , avril22 , nina69
ارسال: #۵۵۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۳ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  حتما باید ۹۲ باشی تا بحث کنی؟
نه چون شمایی فیری ...هرسالی
۹۰
۸۹
...
ما که ۶۹ ایم .. میبحثیم

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۰
۰
ارسال: #۵۵۴
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ق.ظ، توسط ENGii.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بچه ها، واسه اینکه این چند ماه رو بتونیم استفاده کنیم، چند تا پیشنها دارم واسه آموزش و کار کردن دور هم.
از بین این تاپیک ها کدومش رو فکر میکنید بهتره؟
١- پیکربندی و کانفیگ سرویسهای شبکه مثل DHCP,DNS,RRAS,Remote Desktop, Clustring و...
٢- مباحث مسیریابی و سوییچینگ سیسکو
٣- معرفی و پیکربندی VoIP روی تجهیزات سیسکو
٤- معرف و بحث راجع به فایروال مایکروسافت Forefront TMG
من مباحث ۱ و ۴ رو در حد حرفه ای و ۲ و ۳ رو بطور نیمه حرفه ای میتونم واستون ارائه کنم.
لطفا نظر و پیشنهاتون رو بگید.
امیر آقا به نظرم همش عالیه.بخصوص مورد(۳و۴).
ولی طبق نظر خودت تو هر کدوم که خواستی به امید خدا تدریس رو شروع کنی اول منبعی رو معرفی کن،تا آماده باشیم.راستی از نظر شما که استادی کدوم دوره های شبکه بهتره؟Huh
درباره زبان های برنامه نویسی هم بنظرتون کدومشون بیشتر رو بورسه؟؟؟Huh
برای یکی از دوستان که گفته بودن با عملی کار کردن یاد میگیریم هم یه پیشنهاد دارم.استاد ما از نرم افزار شبیه ساز شبکه packet Tracer برای فهم بیشتر استفاده میکردن.البته برای بقیه موارد آموزشی مثل Active Directoryو... هم از vmware بهره می بردن.می تونین اینا رو روی سیستم منزل نصب کنید و هر توضیحی یا کدی رو که استاد(امیر)داد روی اون برای خودت پیاده کنی.
راستی یه سؤال همین جور مونده ته دلم میخوام نظر مهندسین عزیز رو بدونم:
بنظر شما یه مهندس کامپیوتر(سخت افزار/نرم افزار)ومهندس IT(شبکه)چه مهارت ها و optionهایی رو باید داشته باشه تا در بازار کار پیشرفت کنه؟Huh
مهندسین ماه مانشتی لطفاً نظر بدید !Wink

آنچه رخ داده را باید پذیرفت اما آنچه را روی نداده ، می توان به میل خویش بنا نمود . ارد بزرگSmile
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Amir V
ارسال: #۵۵۵
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ ق.ظ
وای خیلیا رو فکر نمیکردم این شکلی باشن :-D

بهترین ها پیش خواهد آمد
چون هم خواهانش هستی
هم سزاوارش
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , jameshenas , Mänu , m@hboobe , nina69

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۵ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۷۶۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۰۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۵۰۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۳,۲۲۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۶۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۶۴۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۹۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۶۸ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close