زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۵۲۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ ب.ظ
RE: بچه های نرم خسته نباشید
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ)MAHSAN65 نوشته شده توسط:  سلام با عرض خسته نباشی و موفقیت برای تمام ی دوستان عزیز
من معدل رو کارشناسیم رو اشتباهی وارد کردم با توجه به اینکه توی اطلاعیه سنجش گفته شده که باید تا امروز به سایت مراجعه کرد ه واونو درست کنیم ولی هر کاری می کنم لینکشو پیدا نمی کنم لطفا راهنمایی کنید

منم مشکل شما رو داشتم ولی پیداش کردم باید تو همون نمایش کارت ورود به جلسه ویرایش اطلاعات رو می زدی که الان وقتش دیگه گذشت توصیه می کنم با سازمان سنجش تماس بگیرین و معدلتون رو اصلاح کنید چون در صورت قبولی و مغایرت معدل قبولی شما لغو خواهد شد

آره گفته بودن تا امروز وقت هست ولی هیچی نداره تو سایت

خم شده بر نرده‌ی مهتابی ِ خویش
سبز روی و سبز موی،
و رویای تلخ‌اش دریا است.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۲۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
سلام
من ریاضی ۴ تا زدم که خدا رو شکر همش درست در اومد یعنی ۲۵ درصد البته یکی دیگه رو هم می تونستم بزنم ولی ترجیح دادم برم سراغ مشترکا
۳۸=۳
۴۰=۲
۴۳=۱
۴۶=۴
۰
۰
ارسال: #۵۲۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ، توسط hamid_c.)
بچه های نرم خسته نباشید
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ ب.ظ)amir.svr نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ق.ظ)hamid_c نوشته شده توسط:  [quote='ho_arm' pid='160511' dateline='1360345890']
سلام
لطفا با این منابع ملت گول نزنید،ی سری تو مصاحبه با نفرات برتر بزنی منابع دست میاد و وقتی نتایج زدن مصاحبه با نفرات برتر بخون.
چی میگی برا خودت ملت و گول نزنین ؟؟؟؟ مگه ملت هر کتابی بخونن به من پول میرسه؟ ۷ ماه پیش مانشت و نت و زیرو رو کردم بهترینایی که دیدم همیناست .. اگه نظر دیگه داری محترمه من نظرمو گفتم اصن از کتاب قلم چی یا گاح بخونن به من چه ..مگه من برا این موسسات کار میکنم ؟ همچین میگه گول نزن انگار چه خبره ؟؟؟؟؟؟
جا اینکه با این لحن بپری وسط لا اقل میگفتی مثلا کدوم منبع بدرد نخوره به عنوان مثال ما هم مستفیض بشیم از نظر تعصبی شما
۱
۰
ارسال: #۵۲۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ب.ظ، توسط jameshenas.)
چه رستگار تو رستگاری شده اینجا
****امروز رفتم یه شرکت تبلیغاتی فرم پر کردم(طراحی گرافیک) بعد مدیره فهمید لیسانس کامپیوتر هستم میگه بیخیال گرافیک شو بیا بهم c++ یادم بده تا من برنامه نویس بشم...:خخخخخخخ
الان من چی باید به طرف بگم؟عجب ها

I definitely will win
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , Amir V , Mänu , ana_12345 , shima_24 , mohammadali1990 , shabah , H3NGAM3H , r.jafari
ارسال: #۵۳۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ب.ظ)shabah نوشته شده توسط:  آره گفته بودن تا امروز وقت هست ولی هیچی نداره تو سایت

لینکش رو حذف کردن ولی آدرسش هنوز برقراره تا همینم برنداشتن زود برو به این لینک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شماره پرونده و اینا رو وارد کن و ویرایش اطلاعات رو بزن
۱
۰
ارسال: #۵۳۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ق.ظ، توسط shabah.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ب.ظ)shabah نوشته شده توسط:  آره گفته بودن تا امروز وقت هست ولی هیچی نداره تو سایت

لینکش رو حذف کردن ولی آدرسش هنوز برقراره تا همینم برنداشتن زود برو به این لینک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شماره پرونده و اینا رو وارد کن و ویرایش اطلاعات رو بزن

مرسی من که کاملا هنگم اصلا فکرم کار نمی کرد ! مرسی که گفتی
یه سوال داشتم راسته که بعد از اومدن رتبه ها اگه مجاز باشیم می تونیم کارت غیر انتفاعی رو بخریم ؟

خم شده بر نرده‌ی مهتابی ِ خویش
سبز روی و سبز موی،
و رویای تلخ‌اش دریا است.
۰
۰
ارسال: #۵۳۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ ق.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  چه رستگار تو رستگاری شده اینجا
****امروز رفتم یه شرکت تبلیغاتی فرم پر کردم(طراحی گرافیک) بعد مدیره فهمید لیسانس کامپیوتر هستم میگه بیخیال گرافیک شو بیا بهم c++ یادم بده تا من برنامه نویس بشم...:خخخخخخخ
الان من چی باید به طرف بگم؟عجب ها
اولا به جمع رستگاران خوش اومدی.Tongue

دوما بگو باشه ۲۰ جلسه کلاس لازم داری. چون رییسی ارزون حساب میکنم جلسه ای ۲۵ تومن. همین.

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , ana_12345
ارسال: #۵۳۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط moha.)
چه جالب منم فردا رستگار میشم واستون.

جو گرفتم همین امشب رستگار شدم
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , ana_12345 , Amir V , virtual girl , maryam.raz , nina69
ارسال: #۵۳۴
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ)shabah نوشته شده توسط:  مرسی من که کاملا هنگم اصلا فکرم کار نمی کرد ! مرسی که گفتی
یه سوال داشتم راسته که بعد از اومدن رتبه ها اگه مجاز باشیم می تونیم کارت غیر انتفاعی رو بخریم ؟
نمی دونم فکر نکنم چون رتبه ها بین اونایی که کارت خریدن محاسبه می شه و کسی که کارت نخریده باشه رتبش محاسبه نمی شه
۰
۰
ارسال: #۵۳۵
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  دوما بگو باشه ۲۰ جلسه کلاس لازم داری. چون رییسی ارزون حساب میکنم جلسه ای ۲۵ تومن. همین.

دقیقا گفتم جلسه ای ۲۰ تومن :دی

I definitely will win
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , ana_12345 , 8Operation , mohammadali1990 , maryam.raz
ارسال: #۵۳۶
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ، توسط ana_12345.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  باشه دوست جونیHeartولی سفت و سخت رو برناممون هستم...

یک نهم برنامه اجرا شد . پنجشنبه بهت خبر می دم ایشالا روسفید شم برسه به دو نهم.Heart

چه جالب همه قیافه واقعی شون به تصویری که توذهنم بود میاد اما امیر با اون عکس خشن پروفایل قبلیش بش میومد یه ظاهر خشن داشته باشه .
شاد باشین

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  من رستگاری رو به فردا موکول خواهم کرد !!
میترسم مجبور به دی اکتیوی بشم !! Smile)

Smile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , Mänu , Amir V
ارسال: #۵۳۷
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ ق.ظ
از کنکور برگشته ها خسته نباشید - معماری/نرم/هوش
بچه ها واقعا خسته نباشید
یاد پارسال افتادم بعد کنکور انگار یه کوهی رو از پشتم برداشتند ( البته بعد چند روز اعزام شدم سربازی)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۵۳۸
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ق.ظ
یکی منم رستگار کنه حوصله اش رو ندارم! Sleepy

مثل خیلی از بچه ها با توجه به تایم و انرژی که با یک سال پشت کنکور موندن گذاشته بودن نتیجه مورد نظرم رو نگرفتم. این موضوع عصبی و ناراحتم کرده اما دیگه بیخیال شدم!
پارسال با اینکه زیاد نخونده بودم مجازی قبول شدم و نرفتم به امید اینکه امسال یه همت کنم ۱۰۰% میتونم یه جای بهتر قبول بشم! شاید تلاش من کم بود... اما از سوالات هم راضی نبودم!!
در کل برام دعا کنید که بتونم همون رتبه پارسالمو بیارم!!!!!!!!!!!!!!! Sad
زبان و مدیریت رو بهتر از پارسال زدم اما با شک هایی که تو سوالات تخصصی دارم واقعاً نمیدونم اونارو چطوری زدم!!

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , shima_24 , Mänu , Engineer , avril22 , nina69 , comp_s
ارسال: #۵۳۹
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ق.ظ
سلام دوستان
امیدوارم که همگی نتیجه زحماتتون را بگیرید برای همگی ارزوی قبولی دارم و ایشالاه هر چی که صلاحمون هست بشه.........

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , shima_24 , Amir V , Mänu , Engineer
ارسال: #۵۴۰
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ ق.ظ
همه دارن رستگار میشن .یعنی میشه منم رستگار بشم آیا Tongue

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , Amir V , Mänu , avril22

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۵۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۹۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۰۲۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۲۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۱۹ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close