زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۲۵۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
اگر یک کم مثل آدم تر درس خونده بودم، اگر تست های سال های پیش رو دوره کرده بودم، اگر سیستم عامل دوره کرده بودم
.... چقدر زندگی شیرین می شد،
فاجعه از این بالاتر که جدول صفحه معکوس یادم نمی اومد، فاجعه از این بالاتر که یادم نمی اومد از Zچه جوری dz بگیرم، به نظرم سوال های ریاضی مهندسیش حداقل سه تا رو می شد جواب داد و متاسفانه من با دستپاچگی تمام همه چیز رو از ذهنم دور کردم.
راستی دوستان سوال حافظه نانو رو چه طوری حل کردین؟

امیدوارم همه اونجایی که دوست دارن قبول بشن
۰
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۵۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۴ ب.ظ، توسط hosseini2012.)
RE: بچه های نرم خسته نباشید
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ)grayhat نوشته شده توسط:  سلام
سیستم عامل سوال اولیه انحصار متقابل اصلا نداشت گزینه ۱
سوال بعدیش که صف چند صطحی بود هم که غلط بود گزینه هاش
سوال معماری حافظه نانو و میکرو ۱۶۹۰۰۰ میشد
طول بلاک هم ۳۲ کلمه بود
و اون سوالی که گفته بود با توجه به فرمت دستورات تعداد ثبات ها میشد ۸
و.....
راستی این سوال پایگاه داده آخری گفته بود loseless هست یا گفته بود نیست؟!!!
من ۴ زدم
بچهها کیا علوم کامپیوتر شرکت کردن؟ چه طور بود؟
البته من فکر میکنم سوال آخر پایگاه با توجه به اینکه در یک تجزیه خوب صفات مشترک حداقل توی یکی از روابط باید کلید باشن پس با این حساب گزینه ۳ که در اون D صفت مشترک بود با توجه به اینکه D به هیج وجه خاصیت کلیدی نداره پس این گزینه نمیتونه loseless باشه. رو این حساب پس گزینه ۴ هم منتفی میشه. من خودم زدم گزینه ۲، و در واقعا یک اشتباه بزرگ کردم، با اینکه loseless نبودن گزینه ۳ رو تشخیص دادم ولی اشتباها اونی که loseless بود رو زدم

Effort is only effort when it begins to hurt - Jose Gasset
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۵۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۵۳ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
من روز قبل کنکور میخواستم بگم از صف میدنا .. بیخیال شدم
صبحش چند تا نکته خومدم ۲ تاش اومد ... از سوالای سالای قبل ساختمان و طراحی الکوریتم ۲ ۳ تا دقیقا تکرار شد .. همش خوب بود .. فقط فک کنم یه مدار منطقی با یه هوش اشتباه بود ولی از ریاضیش راضی نبودم .. امار هول شدم مفت پرید سوالا محاسبات سبک سوالات جدیدتر بود البته نصفش خدایی زدنی بود اگه کسی کار کرده بود ..اسون بود به نظرم ..دیگه باید دید بقیه چیکار کردن ... اصن نمیخوام دونه دونه سوالا رو نگاه کنم ببینم چطور بود وای میستم تا نتیجه بیاد ..خیلی ها هم سیاهی لشکر بودند یکی کنارم یم ساعته تمام کرد هی سرفه میکرد رو اعصابم بود .. فقط من و یک نفر دیگه تا اخر وقت نشستیم ..اختصاصیم اسون بود خدایی خیلی خونده بودم حداقل حقم زیر ۳۰۰ وگرنه خودمو میکشم :ی
۱
۰
ارسال: #۲۵۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۵۰ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
بچه های کامپیوتر خوش به حالتون .کاش سوالای ما هم مثل شما بود حداقل هر کس به اندازه ای که زحمت کشیده نتیجشو دیده ولی ما آی تی ها خیلی به ضررمون بود

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۲۶۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۲ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ)grayhat نوشته شده توسط:  بچهها کیا علوم کامپیوتر شرکت کردن؟ چه طور بود؟
من!ساختمانش اصلا آبکی نبود و دست کمی از مهندسی نداشت.گسسته هم سخت تر از پارسال.بعلاوه چند سئوال خیلی ساده که همه میزنند.معماری هم خوب بود و بیشتر حفظیاتی بودند.یعنی اونقدرا نیاز به حل و محاسبه نداشت.مبانی کامپیوتر هم خیلی آسون بود
آره موافقم شما نظریه و امار ریاضی زبان اینا رو و انالیز عددی رو چطور زدید؟ مثلا تعداد سوالایی که زدید چند تا بود؟
۰
۰
ارسال: #۲۶۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ، توسط good-wishes.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ)mohajer_30 نوشته شده توسط:  فک کنم میشه !۸ یعنی یکیش تو ی سطر می زانی هفت انتخاب می مونه بعد ۶ تا و ....
متمایز بودن رو در نظر نگرفتین درست میگم؟؟؟اگه میگرفین ۸! هم برای جایگشت رخها میشد و به همون ۸! به توان ۲ میرسیدین....
وای راست میگین . أه . دیدم یه جاییش میلنگه ها . منم ۸! رو زدم.ای بابا کم کم داره گند آزمونم درمیاد

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  انتشار کلید سوالات در یکشنبه ۲۹ بهمن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان من برام یک سوال پیش آمده . این که دفترچه ها متفاوت بود A,B,C,D چجوری یک کلید صادر میشه؟ یعنی ترتیب چیدمان سوالات متفاوته ولی کلید یکیه؟ یا اینکه کلیدبراساس سوال هست نه ترتیب سوال
۱
۰
ارسال: #۲۶۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  کاشکی کامپیوتر رو شرکت کرده بودم مثل اینکه نسبت به آی تی آسونتر بوده .
بچه ها ســــلام!
من امروز کامپیوتر شرکت کردم فقط درسای مشترک با IT رو زدم.
انصافا به نظرم در مقایسه با سولای IT سولاش بسیار بسیار ساده تر بود!جز ساختمانش که سخت بود!(البته وقتی ساده بود خب برای اکثریت ساده بود!به نظرم اینقدر ساده هم به ضرر کساییه که خیلی زحمت کشیدن...)
سوالای تخصصیش خیلی ساده تر از سالای قبل بود!من سرجلسه شکه شدم گفتم نکنه اینا نکته دارن من نمی فهمم!زبانشم خیلی خیلی از IT ساده تر بود!
امسال با این ظلمی به بچه های آی تی کردن حق خیلی از بچه ها خورده میشه!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , shima_24 , IT.setareh91 , mahsa_a3moon , Mänu , virtual girl , sahar67 , ehsanlp , neda_Network , saaraa , n_h
ارسال: #۲۶۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۰۹ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۳۹ ب.ظ)mostafa8026 نوشته شده توسط:  سلام، رفقا
راستش من این دفعه سومه دارم کنکور ارشد میدم، سال اول رتبم شد: ۸۰۰،Confused پیام نور و غیر انتفاعی نرفتم!!! گفتم سال بعد می خونم!! سال بعدش (یعنی ۹۱) عین (...) خوندم، یعنی روزانه، برنامه ریزی داشتم و از ۶ صبح تا ۱۲ شب برنامه داشتم!!! که با عوض شدن روال کنکور (یه روزه شدن و کم شدن سوالات و اشتباه بودن بیشترشون و سوالات مسخره os) رتبم شد ۱۸۰۰!!!!! Sad یعنی ..دم. ... اون سال رفتم دانشگاه آزاد هم شرکت کردم و قبول شدم!! باز دوباره امسال هم شرکت کردم و ۴ روز مونده بود به شروع کنکور ، یه مروری خلاصه های سال قبلم رو کردم.Undecided
امسال نسبت به سال قبل ساده تر بود و منم راضی ترم!!! خدا رو شکر خوب دادم. تا ببینیم، یه جا درست و درومن قبول میشیم یا نه!!
فقط چند تا سوال:Huh
۱- اون سوال ساختمان داده مربوط به index sort، میشد : آرایه ای وجود دارد که n-1 جابجایی انجام میشه؟Huh
۲- سوال سیستم عامل مربوط به multi level queue می شد ۳۹؟؟؟؟؟؟Huh
۳- اون سوال Pl میشد: خطای منطقی؟Huh
۴- سوال پایگاه داده: فرزندام میشد؟Huh
۵- اون سوال LL چی مشد؟Huh
۱/ آره یادمه یه آرایه ۵ عضوی مثال زدم جئاب داد
۲/نمیدونم، ۲بار حساب کردم در نیومد، شاید من اشتباه کردم، شاید غلط بوده. راه حلت رو توضیح بده اگه ممکنه.
۳/فکر کنم همین میشه، ولی نزدم
۴/آره
۵/ no idea
۰
۰
ارسال: #۲۶۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ ب.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  می شه بگید روش تون واسه حلش چی بود؟؟ چطور شد ۱۱؟؟؟

البته بین ۱۱ و ۱۲ شک دارم. کامل وقت نشد حلش کنم.

راه حل من:

۵ تا جعبه با شماره های زیر رو باز می کنیم:

۱ و ۷ و ۱۶ و ۲۳و ۳۱

از بین اینها یکی از بقیه بزرگتره. اگه ۱ و ۳۱ باشه بدترین حالت نمیشه . پس به فرض میگیریم شماره ۲۳/ پس حتماً از ۱۶ تا ۳۱ جعبه ای وجود داره که حاوی عددیه که از ۲ جعبه کناریش نا کوچکتر باشه. (البته این وجود یه همچین جعبه ای رو در نیمه اول نقض نمیکنه! ولی در این نیمه هم حتماً خواهیم داشت.....)

لطفاً حالتهای مختلف رو خودتون بررسی کنید چون یه کم توضیحش اینجا سخته. ولی به راحتی قابل اثباته و مثال نقضی وجود نداره! Smile

و سپس ۲۰ و ۲۷ رو باز می کنیم و دوباره از بین این ۵ عدد بزرگترین رو پیدا و دوباره طبق الگوریتم بالا نصف دیگر از جعبه ها رو حذف میکنیم و به همین ترتیب این الگوریتم رو به صورت تکراری انجام میدیم. که برای هر مرحله ۲ جعبه باز می کنیم. به جز اول کار که برای ۵ جعبه باز کردیم.

با یه حساب سرانگشتی جمع جعبه هایی که باز میشه در بدترین حالت اگه جعبه ها رو به صورت هوشمندانه انتخاب کنیم میشه ۱۱ تا!

البته الگوریتم رو از خودم درآوردم ولی فکر میکنم کار میکنه..... Tongue
آخه نوشته بود عدد رو وقتی می فهمی که جعبه ها رو باز کنی پس باید همه جعبه ها باز میشد HuhHuhHuh

الهی و ربی من لی غیرک(خدایا غیر از تو کسی رو ندارم)
۱
۰
ارسال: #۲۶۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۱۹ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
بچه ها اگه زبان را ۵۰ زده باشی، ریاضی ۱۵ درصد...مشترک ۳۰ و تخصصی ۴۷ درصد...رتبه در چه حده؟؟؟

.
.
.
.
.
من شب و روز درس می خونم تا پشت کنکــــــــــــور نمونم
( کنکور خدا لعنتت کنه تو دست و پاما بستی ، با غم و غصه و استرس چرا قلب منا شکستی)
۰
۰
ارسال: #۲۶۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
سوالات کامپیوتر واقعاً استانداردتر از آی تی بود!!! با اینکه دو سال پیش نظریه خوندم اما الان که سوالات رو دیدم واقعاً ....
حتی سوالات الگوریتم و ساختمان آی تی هم بدتر از اینا بود....
امسال کلاً روال عوض شده بود.... جالب بود!
رو هیچی نمیشه حساب باز کرد....

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , Mänu
ارسال: #۲۶۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۲۵ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
بچه ها سوال حافظه نانو رو چه جوری جواب دادین؟
۰
۰
ارسال: #۲۶۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۳ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  البته من طراح‌‌های امسال رو می‌شناسم. نظریه رو باید استاندارد داده باشهSmile

سلام جناب دکتر. وقت شما بخیر. میشه بفرمایید طراح های امسال چه کسانی بودن؟ خیلی دوست دارم بدونم امسال طراحان سئوال چه کسانی هستند و از چه دانشگاههایی. ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۶۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۳۵ ب.ظ
RE: از کنکور برگشته ها خسته نباشید - معماری/نرم/هوش
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۵ ب.ظ)mohandeszahra نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۶ ب.ظ)edge نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ ب.ظ)mohandeszahra نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ ب.ظ)edge نوشته شده توسط:  حافظه نانو غلط نبود؟ من با ۳ روش رفتم هیکدومش در نمی آمد

غلط نبود سئوالو بد پرسیده بود
منظورش اختلاف بین میکرو و نانو بود ک میشد ۱۶۹۰۰۰

یعنی چی سوال اصلاً یه چی دیگه خواسته بود اگه واقعاً منظور طراح اینی که شما میگید باشه که خیلی بی انصافیه.

انصاف!!!!!!!!!!!!!!!
وقتی تو ایران داری کنکور میدی کلماتی مثل انصاف یا میزان تسلط یا دانش واقعی و ..... رو بریز دور
آره این مدل اشتباها متاسفانه زیاده
فکر کنید ۷دقیقه وقت گذاشتم رو این سوال، چند بار خوندمش چون می دونستم سوال ها رو خوب نمی خونم سعی کردم با دقت حل کنم
بعدکه جواب نداد آشفتگی هام شروع شد،
حالا دوستان نمی شه کاری کرد این سوال حذف بشه؟
۰
۰
ارسال: #۲۷۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
از کنکور برگشته ها خسته نباشید - معماری/نرم/هوش
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ ب.ظ)StudentSE نوشته شده توسط:  منظورش اختلاف بین میکرو و نانو بود ک میشد ۱۶۹۰۰۰
درسته!منم همینو زدم!!!اما فک کنم این سوال باید حذف شه!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۵۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۹۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۰۲۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۲۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۱۹ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close