زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۲۲۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۵۰ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۹ ب.ظ)Mahdi .Tahmouresi نوشته شده توسط:  سوال سیگنال و ویت میشه همه شرایط رو داره دیگه؟ آخه اگه حتی هر کدوم از گزینه های دیگه هم نقض میشد این گزینه هم نقض میشد و چون سوال گزینه غلطو میخواست خوب خود به خود این گزینه اشتباه میشد و جواب درست این میشد بقیه کلی نمیگفتن ولی این گزینه نسبت به بقیه کلی تر بود درست نمیگم؟
سوال سیگنال و ویت میشه همه شرایط رو داره دیگه؟ آخه اگه حتی هر کدوم از گزینه های دیگه هم نقض میشد این گزینه هم نقض میشد و چون سوال گزینه غلطو میخواست خوب خود به خود این گزینه اشتباه میشد و جواب درست این میشد بقیه کلی نمیگفتن ولی این گزینه نسبت به بقیه کلی تر بود درست نمیگم؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۲۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۵۰ ب.ظ
RE: بچه های نرم خسته نباشید
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ ب.ظ)ADELZX نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ)ADELZX نوشته شده توسط:  [quote='damavand_kellap' pid='160287' dateline='1360328151']
اون سوالی که گفته بود ۳۱ جعبه داریم جواب میشه ۳۱ دیگه؟ آخه گفته بود برای اینکه عدد داخل جعبه رو بشه دید باید جعبه ها رو باز کرد خوب برای اینکه ببینیم تو همه ی جعبه ها چیه باید همشو باز کنیم که این زمانش میشه برابر هزینه باز کردن کل جعبه ها و مقایسشون که همون ۳۱ میشه.این بدترین حالتشه دیگه حالا اگه حالتای بهتر هست که جدا اما اینجا بدترین حالتو خواسته.اشتباه میکنم؟

راستی سوال نظریه که گفته بود کدام گرامر توسط ماشین پشته ای روبه رو پذیرفته نمیشود میشد اون گرامری که عنصر شروعش تو حالت دوم یه a خالی داشت دیگه؟درسته؟

اره همون گزینه میشه چون سه تا a رو تولید نمیکنه .

اگه ممکنه یه مقدار بیشتر در مورد این سوال توضیح بدیدHuh
اگه اشتباه نکنم ۳ تا از گزینه ها a(aa)star رو تولید می کرد که با اون ماشین قابل تشخیص بود...درست میگم؟
۰
۰
ارسال: #۲۲۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۵۲ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۱ ب.ظ)Mahdi .Tahmouresi نوشته شده توسط:  
جواب شمام اشتباهه دوست عزیز این سوال حالت شروع ۲ تا مسیر داشت که ما از هر مسیری میرفتیم توش زیر رشته ab و ba بود پس گزینه درست این میشه.بارا اسباط اشتباه شمام کافیه که رشته abbbbbbbbbbaaaaaaaab یا baaaaaaaaabaaaaaab رو در نظر بگیرید

راست می گین اشتباه شد همین گزینه بود ولی و نداشت یا بود من اشتباها رشته نفرات قبلی رو نوشتم
۰
۰
ارسال: #۲۲۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۵۳ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۱ ب.ظ)Mahdi .Tahmouresi نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۳۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  بچه ها تاپیک بزنید واسه درسها که اونجا بحث بشه

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۹ ب.ظ)mohajer_30 نوشته شده توسط:  یک دونه سوالم هم اشتباه در اومد Sad Sad

سوال مباحث :جه رشته ای رو قبول می کنه کسی یادش هست ؟؟؟
گفته بود aba و bab البته این گزینه ۳ هستش که یادم هست این درسته؟؟؟

من دفترچه D بودم سه میشد فکرکنم همین بود

جواب شما غلط هست دقت نکردین به حرف (و) و یعنی اتصال که جواب غلط می شد من دفترچه ۵۱۰B بودم جواب گزینه ۱ بود زیر رشته aba یا bab جواب بود
دوست عزیز متاسفانه جواب شما هم اشتباهه . جواب میشه تمام رشته هایی که شامل زیر رشته ab و ba هستند

گاهی

ایجاد تغییر و رسیدن به روز های خوب مستلزم تجربه ای تلخ است
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farnaz.sad , arasherami , محیا
ارسال: #۲۳۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۵۴ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  پس گزینه درست این میشه.بارا اسباط اشتباه شمام کافیه که رشته abbbbbbbbbbaaaaaaaab یا baaaaaaaaabaaaaaab v, nv kzv f'dvd
بابا چرا میزنیش!!!!!خخخخخخخخخخخخ
منم aba یا bab رو زدم....حالا یا اشتباه یا درست...دعوا نداره که...
این تست هم با اسباط دوست عزیز پرررررر،سیستم عامل هم پررررررررر....دیگه چی پر؟ :دی

I definitely will win
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92
ارسال: #۲۳۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۵۴ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
خطای =چی میشه؟

در مسیر موفقیت گام هایت را محکم بردارSmile
۱
۱
ارسال: #۲۳۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۹ ب.ظ، توسط damavand_kellap.)
بچه های نرم خسته نباشید
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ ب.ظ)nelli نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ ب.ظ)ADELZX نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ)ADELZX نوشته شده توسط:  [quote='damavand_kellap' pid='160287' dateline='1360328151']

راستی سوال نظریه که گفته بود کدام گرامر توسط ماشین پشته ای روبه رو پذیرفته نمیشود میشد اون گرامری که عنصر شروعش تو حالت دوم یه a خالی داشت دیگه؟درسته؟

اون سوالی که گفته بود ۳۱ جعبه داریم جواب میشه ۳۱ دیگه؟ آخه گفته بود برای اینکه عدد داخل جعبه رو بشه دید باید جعبه ها رو باز کرد خوب برای اینکه ببینیم تو همه ی جعبه ها چیه باید همشو باز کنیم که این زمانش میشه برابر هزینه باز کردن کل جعبه ها و مقایسشون که همون ۳۱ میشه.این بدترین حالتشه دیگه حالا اگه حالتای بهتر هست که جدا اما اینجا بدترین حالتو خواسته.اشتباه میکنم؟
راستش من سوالو دقیق یادم نیست اما یادمه دو تا از گزینه ها با تعداد a هایی که داشتن به حالت پذیرش نمیرفتن ولی چون یکی از گزینه ها تو قاعده ی تولیدش اپسیلون داشت و تو تابع حالتای ماشیتن بعد a اگه اپسیلون میومد میرفت به حالت پذیرش و اونجا دیگه هرچی میدید تفاوتی نداشت پس یکی از این دو گزینه هم درست میشد و میموند اون گزینه که تو عنصر شروع گرامرش یه a بود که چون با اون یه a ماشین تو حالت غیر پذیرش توقف میکرد پس جواب همین گزینه میشدالبته این نظر منه درست و غلطشو نمیدونم دوستان هم نظر بدن

اگه اشتباه نکنم ۳ تا از گزینه ها a(aa)star رو تولید می کرد که با اون ماشین قابل تشخیص بود...درست میگم؟
۰
۱
ارسال: #۲۳۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۵۹ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ ب.ظ)zhiwar نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ)ADELZX نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۲۵ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  اون سوالی که گفته بود ۳۱ جعبه داریم جواب میشه ۳۱ دیگه؟ آخه گفته بود برای اینکه عدد داخل جعبه رو بشه دید باید جعبه ها رو باز کرد خوب برای اینکه ببینیم تو همه ی جعبه ها چیه باید همشو باز کنیم که این زمانش میشه برابر هزینه باز کردن کل جعبه ها و مقایسشون که همون ۳۱ میشه.این بدترین حالتشه دیگه حالا اگه حالتای بهتر هست که جدا اما اینجا بدترین حالتو خواسته.اشتباه میکنم؟

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۹ ب.ظ)zhiwar نوشته شده توسط:  دوستان عزیز به نظر شما اون سوال سیستم عامل امروز که در مورد Wait و Signal بود با این سوال که در پایین Attach کردم عکسش رو و برای کنکور دیروز IT بود فرق میکنه؟ من که در هر دو تا کنکور گزینه ۱ رو زدم چون هر ۳ تا شرط رو براورد نمیکنه و فک کنم فقط شرط انحصار متقابل رو براورد کنه .

الان که دیکه ... جواب نمیده رو این سوال ای تی فک کنیم ولی سوال امروز بن بست داشت بنابراین شرط انتطار محدود رو براورده نمیکند. برا حل این سوال باید حواصتون باشه که منظور wait سمافور نیست و یک تابع هست که وسط ان وقفه میتونه بیاد .

خب دوست خوبم خوبه خودت میگی ها .خب اگه شرط انتظارمحدود رو برآورده نکنه پس حتما گزینه ۱ درست میشه (منظورم اینه که این گزینه جواب سواله و در اصل این گزینه غلطه) چون این گزینه نوشته همه شرایط رو برآورده میکنه در حالی که این طور نیست.(البته قبول دارم جواب گزینه ها یکم گیج کننده ست)
سوال گفته بود کدام گزینه نیست . شرط انحصار متقابل و پیشرفت رو براورده میکنه فقط شرط انتظار رو براورده نمیکنه .

گاهی

۰
۰
ارسال: #۲۳۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۵۹ ب.ظ
بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
ما که خیلی تلاش کردیم خداکنه حالا که طراحا انقدر نامردی کردن و سوالا رو غیراستاندارد دادن خدا در عوضش جواب این همه زحمت و تلاشهای چندین ماهمون رو بهمون بده

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Mänu
ارسال: #۲۳۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۰۴ ب.ظ، توسط damavand_kellap.)
بچه های نرم خسته نباشید
[/quote]
راستش من سوالو دقیق یادم نیست اما یادمه دو تا از گزینه ها با تعداد a هایی که داشتن به حالت پذیرش نمیرفتن ولی چون یکی از گزینه ها تو قاعده ی تولیدش اپسیلون داشت و تو تابع حالتای ماشیتن بعد a اگه اپسیلون میومد میرفت به حالت پذیرش و اونجا دیگه هرچی میدید تفاوتی نداشت پس یکی از این دو گزینه هم درست میشد و میموند اون گزینه که تو عنصر شروع گرامرش یه a بود که چون با اون یه a ماشین تو حالت غیر پذیرش توقف میکرد پس جواب همین گزینه میشدالبته این نظر منه درست و غلطشو نمیدونم دوستان هم نظر بدن

خوب اگه اینی هم باشه که شما میگید باز گزینه ی همهی شرایط رو بر آورده میکنه اشتباه میشه و چون سوال گزینه غلطو خواست این میشه دیگه.باید تو جوابا دنبال گزینه ی درست تر میگشتیم که این میشه دیگه

دوستان استدلال من در مورد سوال صفحه شطرنج گسسته رو کسی جوابی نداره براش؟
۰
۰
ارسال: #۲۳۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ ب.ظ، توسط nelli.)

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۹ ب.ظ)ADELZX نوشته شده توسط:  خوب اگه اینی هم باشه که شما میگید باز گزینه ی همهی شرایط رو بر آورده میکنه اشتباه میشه و چون سوال گزینه غلطو خواست این میشه دیگه.باید تو جوابا دنبال گزینه ی درست تر میگشتیم که این میشه دیگه

دوستان استدلال من در مورد سوال صفحه شطرنج گسسته رو کسی جوابی نداره براش؟
ممنونم...منم تقریبا با همین استدلال جواب دادم که تو دفترچه من گزینه ۱ بود... ولی اگه ممکنه بقیه دوستان هم که سوالو یادشون هست نظر بدن
۰
۰
ارسال: #۲۳۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ ب.ظ)nelli نوشته شده توسط:  

دوست عزیز اگه به سوال توجه کرده باشی گفته کدوم گرامر نمیتونه زبان این ماشین رو تولید کنه پس تو باید دنبال یه رشته بگردی که تو ماشین باشه و زبان تولید نکنه . نه این که یه رشته تو یکی از گرامر ها تولید کنی که توسط زبان پذیرفته نمیشه . فقط یک گرارمر بود که رشته ۳ تا a رو تولید نمیکرد که تو دفترچه b گزینه یک میشد. موفق باشی

گاهی

۰
۰
ارسال: #۲۳۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۳۰ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  بابام زنگ زد بهم گفت شیری یا روباه منم گفتم سوسک گوشی و قطع کرد ناراحت شد.اشکم در اومد که احساس میکردم نمی تونم رو سفیدش کنم و بهش بگم بابا امسال دیگ قبولم Sad حس بدی بود!اگ تو اتوبوس نبودم یا یه جیا خلوت بودم زار زار گریه میکردم Sad

الهی بمیرم هم واسه پدر مادرامون هم واسه خودمون .خیلی دوست داشتم جواب زحمتهای بابا و مامانمو میدادم اما نشد دیگه. خیلی سخته Sad

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , fa_karoon , maneshty
ارسال: #۲۳۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۱۰ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۸ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  مگه تو رخا متمایز و نا متمایز فرقی داره خوب؟ رخ رخه دیگه ما ۸ سطرو ۸ ستون داریمکه چون برا ما شرط گذاشته بود حالتای ما میشه شبیه یه آرایه ۸ خونه ای که تو خونه اولش ۸ حالت رخ میشه گذاشت تو خونه دومش ۷ تا تو خونه سوم ۶ تا و همینطور تا آخر که جواب میشه ۸! دیگه اشتباه میکنم ؟

صورت سوال گفته ۸ رخه متمایز

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
۱
۰
ارسال: #۲۴۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۱۵ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۳ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  البته من طراح‌‌های امسال رو می‌شناسم. نظریه رو باید استاندارد داده باشهSmile
نکنه خودتون طراح امسال بودید؟؟!!!Wink

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۵۵ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۰۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۳۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۸۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۸۹۷ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close