زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۲۸۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ ب.ظ
RE: بچه های نرم خسته نباشید
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ ب.ظ)hosseini2012 نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ ب.ظ)mmoharrer نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۸ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  به نظرم ۸!*۸! میشه
نتیجه:!۸*!۸
مگه تو رخا متمایز و نا متمایز فرقی داره خوب؟همینطور تا آخر که جواب میشه ۸! دیگه اشتباه میکنم ؟

منم زدم ۸!
منم زدم ۸! و هرجوری که تو خونه دوباره حساب میکنم باز میشه همون البته باز تا کلید نیاد شک دارم، اگه بچه ها خاطرشون باشه یه سوال مشابه تو کنکورهای سال های گذشته اومده بود منتها تفاوت اونجا این بود که علاوه بر اینکه رخ ها نباید همدیگه رو بزنن بلکه خونه ای هم که توی اون قرار میگیرن میبایست نسبت به قطر اصلی هم متقارن میبود. به هر حال!

جوابش میشه !۸ * !۸
عینا این مثال تو کتاب آمار مدرسان هست! رخ اول ۶۴ حالت داره، رخ دوم ۴۹ ، رخ سوم ۳۶ و... رخ آخر یک حالت که ضربش میشه همون
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۸۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
۸:۳۰ برگه ها توزیع شد
من تا ساعت ۸:۴۰ فقط تو شک سوالای ریاضی بودم
باورم نمیشد
تمام فرمولای محاسبات و دونه به دونه حفظ کردم ولی اصلا نمیدونم اینارواز کجاش درآورده بودنConfused
تمام زحماتم به باد رفت
روتستای محاسبات خیلی حساب کرده بودم ریاضی افتضاح زدم
من که افتادم سال بعد
خوشبحال اونایی که خوب دادنSad

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gh elham , maneshty , zer0ne
ارسال: #۲۸۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ، توسط fateme66.)
بچه های نرم خسته نباشید
همه دوستان خسته نباشن.
من هم مثل همه دوستان از ریاضی شاکیم،تصور کنید زبان رو حذف کردم رو ریاضی حساب میکردم اما افتضاح بود.

از بعد کنکور دارم فکر میکنم اگه امسال رتبم از پارسال بدتر بشه که احتمالش زیاده چیکار باید بکنمSad

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
ارسال: #۲۸۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ ب.ظ
دوستان خسته نباشن

انشاالله هر کس اون چیزی که به صلاحش هست و لیاقتش رو داره ، بهش برسه

براتون دعا میکنم Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , asiehmohammadian , fateme66 , hemoso , tahmasebi , miss_samira , maneshty , zer0ne
ارسال: #۲۹۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
سلام بچه ها کی صد در صدی از جواب تستی که یادش بزاره تا ما هم یک سبک سنگینی بکنیم
۰
۰
ارسال: #۲۹۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ)msn_issue نوشته شده توسط:  ماشاالله به این ریاضی !!!
احساس میکنم تو این مدت هرچی محاسبات خوندم کلا کشک !!!!!
بقیه-ش خوب بود !
سبک سوالات به سمت مفهمومی رفته بود که خیلی حال کردم !

من فکر میکنم امسال کنکور سخت تر بود در کل Sad
۲
۰
ارسال: #۲۹۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
امیدوارم همممممممممممممممه بچه هایی که زحمت کشیدن جواب زحماتشون رو ببینن

پنجره شبهای تنهایی را آنگونه بگشای که مزرعه همیشه سبز خالقت را نظاره کنی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66 , miss_samira , zibaziba
ارسال: #۲۹۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
سلام دوستان ، سوال تخصصی هوش همون که گفته بود کدام هیورستیک قابل قبوله و کدوم سازگار کدوم میشه؟
۰
۰
ارسال: #۲۹۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ ب.ظ
RE: از کنکور برگشته ها خسته نباشید - معماری/نرم/هوش
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  چقدر تاپیکای خسته نباشید داریم ...........

چند نفر از دوستان گرامی هم در یاهو بمن گفتن که بد امتحان دادند . واقعا" بچه های درسخونی هم بودند و خیلی زحمت کشیدند . ببینید درسته خیلی زحمت کشیدین ولی :
اولا" فعلا" چیزی معلوم نیست. حتی سوال و کلید هم که میزنن بعضی وقتها بعضیها نتایج عجیبی هم مثبت و هم منفی میگیرند . پس خیلی نا امید شدن از زندگی و تلاش معنایی نمیده.
ثانیا" ماهیت این کنکور افتضاح چیزی غیر از این نیست. اینکه وضعیت یکسال آینده و ۴-۵ سال درس خوندن پشت سرش را ظرف سه چهار ساعت در یک روز تست کنند واقعا" منصفانه نیست. اونم با تست ۴ گزینه ای. اونم با تستایی که تو سی چهل تا تست ده بیست درصدش غلط غلوطه یا جوابش نیست یا یه چیزیش جا افتاده یا ...
ثالثا" دوستان عزیز ماشاا... همه جوان هستید و فرصت زیاد دارید. امسال هم نشد سال دیگه هست. میدونم که زحمت کشیدین ولی گاهی تا نزدیک هدف دست مون میرسه ولی یه سال برای همون ۵-۶ سانت که با دستمون فاصله داشته باید صبر کنیم. فقط مهم اینه که اینایی که خوندین یادتون بمونه و مهارتتون بیشتر بشه و نخواهید از صفر شروع کنید.

رابعا" هزاران نفر رفتن تو بهترین دانشگاهها و فارغ التحصیل شدن و اومدن بیرون. اتفاق خاصی هم نیافتاده.بعضی هم دو سه سال زودتر و دو سه سال دیرتر.شما هم میرید و می بینید ایشالا!!!

من یه دوستی دارم که فکر کنم سال هشتمه امتحان میده ولی متعهد به تامین هزینه های خانواده است و با اینکه خیلی عاشق درس خوندنه ولی فرصتش را نداره. شبها فقط میخونه.اینم گاهی یهویی دو هفته فاصله میافته چون مادرش مریضه.بعضی سالها تا رتبه سیصد هم اومده ولی میگه فقط دانشگاه خوب.
پس اینقدر ناراحت نباشید دنیا به آخر نرسیده.
یکی از بچه ها یکساعت پیش میگفت وقتی برادرم جلوی درب ورود پرسید چی شد میخواستم بزنم تو گوشش!!!Smile
بخدا اینقدر مهم نیست که فکر میکنید .

من هم به همه خسته نباشید میگم.

شما درست میفرمایید
ولی فکرش و بکنید
من ۲ماه فقط روزی ۵ ساعت خوابیدم
چندروزه از خونه بیرون نرفتم
امروز صبح که داشتم ازخونه میرفتم بیرون حس یک زندانی و داشتم که بعد مدتها ازقفس اومده بیرون
روزی ۱۰ ساعت درس خوندن
آخرشبا تمام ستون فقراتم تیرمیکشید
من دیر شروع کردم چون شهریور فارغ التحصیل شدم ولی این چند ماه واقعا باهمه وجوم مایه گذاشتم
بعد میری سرجلسه میبینی طراح هوس کرده فرم سوال محاسبات و عوض کنه
آخه تااین حدش واقعابی انصافی
من رو۴ تا تست محاسبات حساب کرده بودم
میخوان فرم سوالم عوض کنن خوب حداقل ۲تا مثل قبل که باید بذارن
حالا من دیرشروع کردم اونایی که زیاد وقت گذاشتن که واقعا حق دارن ناامید شن

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69
ارسال: #۲۹۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ب.ظ
از کنکور برگشته ها خسته نباشید - معماری/نرم/هوش
سلام دوستان ، سوال تخصصی هوش همون که گفته بود کدام هیورستیک قابل قبوله و کدوم سازگار کدوم میشه؟
۰
۰
ارسال: #۲۹۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
سلام
خسته نباشید. اگه اونایی که بلد نبودی رو شانسی بزنی چقدر احتمال داره قبول شی؟
۰
۰
ارسال: #۲۹۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  اگه زبان را ۵۰ زده باشی، ریاضی ۱۵ درصد...مشترک ۳۰ و تخصصی ۴۷ درصد...رتبه در چه حده؟؟؟
بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ . البته طبق پارسال.اگر توی کنکورهای آزمایشی موسسات ثبت نام کرده باشید اونها هم یه برنامه تخمین رتبه دارند.تخمین مهستان خوبه
۰
۰
ارسال: #۲۹۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ب.ظ)peyman.rasouli نوشته شده توسط:  سلام دوستان ، سوال تخصصی هوش همون که گفته بود کدام هیورستیک قابل قبوله و کدوم سازگار کدوم میشه؟
من زدم جفت قابل قبول اما فقط یکیشون سازگار بود!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۹۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ب.ظ)askary_amir69 نوشته شده توسط:  سلام
اصلا شانسی برای قبولی نیست.
ما با اطمینان میزنیم غلط درمیاد دیگه وای به حال شانسی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۳۰۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ب.ظ)askary_amir69 نوشته شده توسط:  سلام

به نظرم احتمالش کمه، مگر اینکه کلا آدم خوش شانسی باشی،من شک بین دو گزینه رو هم اگر بزنم اشتباه میشه،برای همین ریسک نمیکنم.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۳ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۷۳۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۰۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۳,۱۹۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۶۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۶۲۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۹۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۶۵ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close