زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی برای روزهای آخر

ارسال:
۱۸ آذر ۱۳۸۹, ۰۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
برنامه ریزی برای روزهای آخر
من درس‌ها رو بر طبق برنامه می خمون اما موندم که در ۳ یا ۴ روز مونده به کنکور جه کنم تا حالا که نت‌ها وچکیده هام رو می خوندم ولی نتیجه نمی گیرم اخه برا ۱۲ درس بخوای حداقل ۱۰ صفحه بخونی ادم می ترکه؟
به هر حال بچه هایی که می تونن کمکم کنن
اونایی که رتبه های خوب تو پارسه میارن بگن که برا روز های اخر چه می کنن
مثل روز های قبل پیش میرن یا برنامه خاصی دارن؟Angel
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ آذر ۱۳۸۹, ۱۲:۲۷ ب.ظ
۳ یا ۴ روز مونده ه کنکور را چه می کنید؟
اگه واسه آزمون میگین خوب میتونید آزمونهای سال قبل رو بزنید مثلا اگه ۲۵% سوم رو آزمون دارید آزمون ۲۵% سوم سالهای قبل رو بزنید.

واسه کنکور رو نمیدونم!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۱۸ آذر ۱۳۸۹, ۰۳:۰۰ ب.ظ
یک ماه اخر تا کنکور رو به هیج وجه مبحث جدید شروع نمیکنم سعی میکنم ۲روز در میان به صورت تصادفی یا ازمون سال قبل یا ۱۰۰ موسسات رو بصورت کاملا ازمایشی شبیه سازی کامل کنم بعد از ظهرها هم مرور و فقط مرور و جمع بندی مثلا مبحث الگوریتم های حسابی معماری کامپیوتر رو تثبیت کنم و به یه نتیجه نهایی برسم حتی اگه اشکال دارم یا ندارم همین حالا مسئله ۳ ۴ روز نیست تو ۳ ۴ روز هیچ برنامه ای جواب نمیده بگو ۱ ماه اخر یعنی درست از اول بهمن رو چیکار کنیم

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال:
۱۸ آذر ۱۳۸۹, ۰۸:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۸۹ ۰۸:۱۷ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: 3 یا ۴ روز مونده ه کنکور را چه می کنید؟
منم برنامه ای که دارم شبیه آقا جواده‌، باید یک ماه آخر فقط مرور از روی خلاصه‌ها بکنی مثلاً توی ۱ یا ۲ روز همه دروس رو سریع نگاه بندازی و بعدش یه آزمون جامع (ترجیحاً جدید باشه و سوالاتش رو حل نکرده باشید) از خودتون بگیرید . اینجوری هم مطالب مرور میشه و هم تسلط شما بالا میره.
(۱۸ آذر ۱۳۸۹ ۰۲:۱۳ ق.ظ)momon64amster نوشته شده توسط:  من درس‌ها رو بر طبق برنامه می خمون اما موندم که در ۳ یا ۴ روز مونده به کنکور جه کنم تا حالا که نت‌ها وچکیده هام رو می خوندم ولی نتیجه نمی گیرم اخه برا ۱۲ درس بخوای حداقل ۱۰ صفحه بخونی ادم می ترکه؟
به هر حال بچه هایی که می تونن کمکم کنن
اونایی که رتبه های خوب تو پارسه میارن بگن که برا روز های اخر چه می کنن
مثل روز های قبل پیش میرن یا برنامه خاصی دارن؟Angel

ببینید روز های آخر که برای یادگیری نیست که شما میگید ۱۲ درس هر کدوم ۱۰ صفحه ...
شما باید مطالب رو سریع بخونید‌، اصلاً این خلاصه هایی که دارید رو باید توی بهمن چند بار خونده باشین که وقتی روزهای اخر نگاش میکنی تا اول خط رو میبینی بگی آهان فلان چیزه...

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , - rasool -
ارسال:
۱۸ آذر ۱۳۸۹, ۰۹:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۸۹ ۱۰:۰۵ ب.ظ، توسط momon64amster.)
گویا بسیاری از دوستان نظر بنده را متوجه نشدند من می گم که مثلا هفته بعد ازمون پارسه کامل دارم و دقیقا سه تا ازمون کامل که چهارمی هم خود کنکوره ایا باید برای مروره کامل هفتگی برنامه بزارم یا نه فقط چکیده هام رو بخونم
منظورم با اون دسته از بچه هاست که در ازمون های ازمایشی رتیه خوب میارن بگن هفته اخر رو چطوری میگزرونن.
در کل برنامشون رو برامون بزارن
مثلا یکی از دوستان می گفت:
من هر هفته جمعه‌ها از خودم ازمون می گیرم چون اکثر مطالب رو خوندم و مسلط هستم
از شنبه شروع می کنم برای هر درس که جمعه ازمونش رو دادم ودارای مشکل هستم اگه اول هر چی چکیده دارم می خونم به نتیجه رسیدم یعنی فراموش کردم ولی اگه تو جزوه هام نبود زودی پیداش می کنم از منابعم ویاد میگیرم وایه کمیش رو هم به ط.ر خلاصه به چکیده‌ها اضافه می کنم و همین طوری برا اون درس همه مشکلات رو می خونم و اگه وقت اوردم سعی می کنم تست های سال پیش رو بزنم و نکات مهم رو یادداشت کنم و اخر شب هم یه نگاه کوتاه بهشون بندازم
تا ۵ شنبه که همه درس‌ها رو هم چکیده هاش رو مرور می کنم و هم مرور مطالب می کنم تا یاداوری وتسبیت بشه رام مطالب.
وبرا درس هایی که زیاد مشکل دارم علت رو پیدا می کنم مثلا معماری: چون واقعا مباحث زیاده و هم مسئله داره و هم حفظی سعی کردم همه مطالب رو تو یه جزوه بنویسم تا فقط از یه جا بخونم اینطوری راحت‌تر هم تثبیت میشن؟
برا هر دوهفته اینطوری می کنم هفته سوم و چهارم مرور کلی می کنم.

حالا هر کی راه کارش رو اینطوری بگه/
۰
۰
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۲۴ ب.ظ
از الان تا هفته‌ی آینده
سلام بچه‌ها برنامتون چیه توی این دوهفته!
هنوز فرصت نکردم آزمونای موسساته امسال رو نگاه کنم
به نظرتون خیلی مهمه؟

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۰
۰
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۲۸ ب.ظ
از الان تا هفته‌ی آینده
بعد از تموم کردن دوره‌ی ریاضی‌ها دو هفته آینده رو فقط تست می زنم‌، تستهای کنکور ۸۹ -۸۸ و آزمون های آزمایشی خوب مثل تسلط یا ماهان
پارسه که دارم شرکت می کنم سوالاش بدرد نمی خوره .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۵۸ ب.ظ
از الان تا هفته‌ی آینده
تست های محاسبات پوران رو زدم اما متنشو از کتاب نیکوکار خونده بودم
متن پوران مهمه ؟اگه خیلی مهمه بخونمش؟

۰
۰
ارسال:
۱۲ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۵۱ ق.ظ
از الان تا هفته‌ی آینده
من یه سری جاهارو از کتاب پوران بهتر می فهمم و یه سری جاها رو هم از راهیان ارشد . اگه هم از هیچ کدوم نفهمم یه سری به کتاب بابلیان می زنم . کتاب نیکوکار رو ندیدم.

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۲ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۱۴ ب.ظ
RE: از الان تا هفته‌ی آینده
(۱۱ بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۵۸ ب.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  تست های محاسبات پوران رو زدم اما متنشو از کتاب نیکوکار خونده بودم
متن پوران مهمه ؟اگه خیلی مهمه بخونمش؟

این کتاب خیلی خلاصه و مفید ومطمئن باش با خوندنش ضرر نمیکنی
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۴ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۴۳ ب.ظ
از الان تا هفته‌ی آینده
اون کتاب خیلی خلاصه هست
بچه‌ها هم دیگه را دعا کنیم
----------
دیگه باید نهایت تلاشمونو بکنیم و بسباریم به خدا

۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
روزهای آخر
سلام
من امروز داشتم تست های علوم کامپیوتر سال ۸۷ رو میزدم. چند روز پیش هم سال های ۸۵ و ۸۶ رو زدم.
سال های ۸۵-۸۶ به نظرم متعادل‌تر بود سوالات. درصد هام ۴۰-۵۰ بود.
تست های سال ۸۷ تا اینجا که زدم مخصوصا ریاضی - آمار - مبانی و گسستش واقعا سخت بود. یعنی مثلا گسسته درصدم بهتر از ۳۰ نشد! ضد حال اساسی خوردم.
بعضی از سوالاش مخصوصا گسسته کلا نمیفهمی سوال چی می خواد از آدم و تو کتاب هایی مثل مقسمی هم فقط گزینه این سوالای خفن رو زده! بعضی‌ها هم تو امار و ریاضی راه حل هاش طولانی اند. یعنی جواب تشریحی رو که نگاه کردم دیدم سر جلسه المپیاد باید باشی که این راه به نظرت برسه و حل کنی. ۵ دقیقه واسه یک مسئله حد اقلش بود!
به نظرتون با این ضد حال چی کار کنم؟ برای شما هم پیش اومده این مورد؟ چیکار می کنید تا تاثیر منفی این وضعیت از بین بره.
همش به خودم میگم اگه سر جلسه آزمون همچین سوالایی بدن که ول معطلم!!!!!!!! Sad

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۳
۲۰ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۴۸ ق.ظ
RE: روزهای آخر - ضد حال!
کنکور شانسی ..باید دعا کرد مطالب از اونجایی بیاد که بلدیمSmile
من که فکر میکنم فقط باید دعا کردConfused

گفتمش پیرمغان را عشق چیست ** گفت رو رو این سخن بازیچه نیست
عشق بازی کار مرد ره بود ** عاشق از قالو بلی آگه بود
خیز گر مرد رهی با ما بیا ** یک سفر تا سر زمین کربلا
معنی عشق و محبت را ببین ** تا که بگشاید در حق الیقین
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۰ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۵۶ ق.ظ
RE: روزهای آخر - ضد حال!
(۲۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۳۴ ق.ظ)grayman نوشته شده توسط:  سلام
من امروز داشتم تست های علوم کامپیوتر سال ۸۷ رو میزدم. چند روز پیش هم سال های ۸۵ و ۸۶ رو زدم.
سال های ۸۵-۸۶ به نظرم متعادل‌تر بود سوالات. درصد هام ۴۰-۵۰ بود.
تست های سال ۸۷ تا اینجا که زدم مخصوصا ریاضی - آمار - مبانی و گسستش واقعا سخت بود. یعنی مثلا گسسته درصدم بهتر از ۳۰ نشد! ضد حال اساسی خوردم.
بعضی از سوالاش مخصوصا گسسته کلا نمیفهمی سوال چی می خواد از آدم و تو کتاب هایی مثل مقسمی هم فقط گزینه این سوالای خفن رو زده! بعضی‌ها هم تو امار و ریاضی راه حل هاش طولانی اند. یعنی جواب تشریحی رو که نگاه کردم دیدم سر جلسه المپیاد باید باشی که این راه به نظرت برسه و حل کنی. ۵ دقیقه واسه یک مسئله حد اقلش بود!
به نظرتون با این ضد حال چی کار کنم؟ برای شما هم پیش اومده این مورد؟ چیکار می کنید تا تاثیر منفی این وضعیت از بین بره.
همش به خودم میگم اگه سر جلسه آزمون همچین سوالایی بدن که ول معطلم!!!!!!!! Sad

اتفاقا سوالات گسسته و امار سال ۸۷ (کلا سال ۸۷)خیلی راحت بود گسسته سال ۸۸ که دیگه خیلی ابکیه (سال ۸۸ را حل کن روحیه میگیری)
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۰ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۰۳ ب.ظ
روزهای آخر - ضد حال!
بعضی‌ها با دیدن سوالای سخت جا می خورن و ناراحت می شن و تمرکزشون رو برای حل بقیه سوالا هم از دست می دن‌، اشتباهاتشون زیاد می شه‌، زمان رو از دست می دن و آخر سر زمان کم می آرن.
من که هر وقت سوال سخت می بینم به خودم می گم واسه همه سخته پس من عقب نیفتادم . تو چنین موقعیت هایی اگه بتونیم آرامشمون رو حفظ کنیم از یه عده ای جلو افتادیم. وقتی سوالایی می دن که تازه به چشم ما می خوره و تو سوالای قبل مشابهش رو ندادن و یا راه حلهای خیلی طولانی دارن‌، پس اکثر بچه‌ها نمی تونن حلش کنن . جای نگرانی نیست .
کارنامه های سال پیش رو ببینید . تو IT درصدها که خیلی پایینه.
کسانی که تو کنکور موفق می شن علتش تنها خوب درس خوندن نیست بلکه از نظر روانی هم برای کنکور آماده هستن.
شما که سعی تونو کردین‌، توکل به خدا .

Somehow,A Way Will Be Made
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ramezanpour.r

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۸ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۰۸ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۷۹۳ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۰ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۲۴ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۹۳ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close