زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آغاز ثبت‌نام کنکور ارشد ۹۲ دانشگاه آزاد از هفته آینده(بهمن ۹۱)

ارسال:
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۱۶ ب.ظ
مدیر روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد از آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ دانشگاه از هفته دوم بهمن ماه خبر داد.

مهرداد ناظری در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ دانشگاه آزاد از هفته دوم بهمن ماه، گفت: داوطلبان برای انجام ثبت‌نام باید به سایت مرکز آزمون به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
، مراجعه کنند.

وی در خصوص زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، اظهار کرد: آزمون کارشناسی ارشد هفته دوم خرداد ماه سال ۹۲ برگزار می‌شود.

خبرگزاری ایسنا
۲/۱۱/۹۱

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , aatwo , maedeh , maryam.h , MoonRise , neda_Network , Amir V , banafshehjooon , r.jafari , avril22 , zarei1991 , rezaei.m
ارسال:
۰۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۰۷ ب.ظ
سلام من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته در رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه ازاد قائم شهر هستم
سوالی مهم دارم و اگر شخصی نظری دارد لطفا بیان نماید
من ترم دو را به پایان رسانده ام و تاکنون ۴۹ واحد با یک تابستان پاس کردم و ۲۳ واحد دیگر مانده که اگر به امید خدا در ترم جاری بهمن بگذرانم ۳ ترمه فارغ التحصیل میشوم تاکنون مودلم بالای ۱۹ شده و شاگرد اول شده ام
میخواهم برای ارشد دانشگاه ازاد ۹۲ شرکت کنم میدانم که میتوانم در این ازمون شرکت کنم اما سوال دیگری دارم
همراه با دفترچه کنکور یک دفترچه دیگری نیز تحت عنوان دفترچه بدون ازمون برای ممتازین کارشناسی و استعدادهای درخشان ارائه میشود میخواهم بدانم هفته دیگر که باید دفترچه اصلی را پست کنم ایا واجد شرایط دفترچه بدون کنکور هستم البته شرط مودلش را تاکنون دارم و طی دو ترم در ورودی های خودم شاگرد اول شدم اما ترم سه را نگذراندم ایا میتوانم مودل تاکنون را در این دفترچه ثبت کنم یا نه حتما باید درسم تمام شود و بعد در کنکور بدون ازمون در سال ۹۳ شرکت کنم شرکت کنم ؟
پیشاپیش از اینکه من را در گروه خود پذیرفته اید و پاسخ و نظرات مفیدتان تشکر میکنم
۱
۱
ارسال:
۰۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۳۴ ب.ظ
RE: آغاز ثبت‌نام کنکور ارشد ۹۲ دانشگاه آزاد از هفته آینده(بهمن ۹۱)
(۰۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۰۷ ب.ظ)maryam.h نوشته شده توسط:  سلام من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته ...
...
در مورد شرط پذیرش با معدل و بدون کنکور دانشگاه آزاد این پست می تونین جواب سوالتون رو بگیرین :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

The best defense against logic is ignorance
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.h
ارسال:
۰۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ق.ظ
خیلی زمانش بده!

رتبه‌ی سراسریمون میاد معلوم نیست اوضاع روحیمون چطور باشه...

There is no there there.
۱
۰
ارسال:
۰۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ق.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۰۷ ب.ظ)maryam.h نوشته شده توسط:  سلام من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته در رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه ازاد قائم شهر هستم
سوالی مهم دارم و اگر شخصی نظری دارد لطفا بیان نماید
من ترم دو را به پایان رسانده ام و تاکنون ۴۹ واحد با یک تابستان پاس کردم و ۲۳ واحد دیگر مانده که اگر به امید خدا در ترم جاری بهمن بگذرانم ۳ ترمه فارغ التحصیل میشوم تاکنون مودلم بالای ۱۹ شده و شاگرد اول شده ام
میخواهم برای ارشد دانشگاه ازاد ۹۲ شرکت کنم میدانم که میتوانم در این ازمون شرکت کنم اما سوال دیگری دارم
همراه با دفترچه کنکور یک دفترچه دیگری نیز تحت عنوان دفترچه بدون ازمون برای ممتازین کارشناسی و استعدادهای درخشان ارائه میشود میخواهم بدانم هفته دیگر که باید دفترچه اصلی را پست کنم ایا واجد شرایط دفترچه بدون کنکور هستم البته شرط مودلش را تاکنون دارم و طی دو ترم در ورودی های خودم شاگرد اول شدم اما ترم سه را نگذراندم ایا میتوانم مودل تاکنون را در این دفترچه ثبت کنم یا نه حتما باید درسم تمام شود و بعد در کنکور بدون ازمون در سال ۹۳ شرکت کنم شرکت کنم ؟
پیشاپیش از اینکه من را در گروه خود پذیرفته اید و پاسخ و نظرات مفیدتان تشکر میکنم

چطور مودلت بالای نوزده شده که بلد نیستی اونو درست بنویسی مجید دلبندم....
معععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععدل...

تنها شرط پیروزی داشتن اراده قوی است.
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , nazaninzahra2 , nina69
ارسال:
۰۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ ق.ظ
کنکور پارسال هفته آخر اردیبهشت بود که
جا اینکه سراسری عقب بیفته آزادو میندازن عقب
حتما واسه انتخابات دیگه

بهترین ها پیش خواهد آمد
چون هم خواهانش هستی
هم سزاوارش
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال:
۰۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۵ ق.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خیلی زمانش بده!

رتبه‌ی سراسریمون میاد معلوم نیست اوضاع روحیمون چطور باشه...
امیرجان نتایج سراسری اردیبهشت میاد اینجور که خوندم تو مصاحبه های این پیر دانا دکتر توکلی Smile
تا هفته دوم خرداد مطمئن باش حال و هواش از سرت پریده

The best defense against logic is ignorance
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال:
۰۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۲۱ ق.ظ
مرسی علیرضا جان امیدوارم اونقدر بد نباشه که نیاز به حالو هوا پریدن باشه...

There is no there there.
۰
۰
ارسال:
۰۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۱۴ ق.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۰۷ ب.ظ)maryam.h نوشته شده توسط:  سلام من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته در رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه ازاد قائم شهر هستم
برای شرکت در پذیرش بدون آزمون هر سال سازمان مرکز ازدانشگاهها استعلام میکنه و اگر اسم شما جزو فارغ التحصیلان ممتاز اون سال رد بشه می تونید شرکت کنید . جزئیات دقیقتر رومی تونید از دانشگاه تون بپرسید و اینکه یه مقدار پیگیری از سمت خودتون هم لازمه که سریع دنبال کارای فارغ التحصیلیتون بیفتید و انجامش بدید.

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۱
۰
ارسال: #۱۰
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ب.ظ
آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از روز دوشنبه
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۲ دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت ۱۴ روز دوشنبه ۹ بهمن‌ماه آغاز می‌شود.

بنابراین گزارش، مهلت ثبت‌نام داوطلبان تا روز شنبه ۲۱ بهمن‌ماه ادامه دارد.

گفتنی است، این آزمون در روزهای ۹، ۱۰ و ۱۱ خردادماه سال ۹۲ برگزار می‌شود.

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می‌شود.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , The BesT , LORD0098 , elika
ارسال: #۱۱
۱۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ ب.ظ
آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از روز دوشنبه
سلام
میخواستم بدونم واسه آزاد اگه مثلا انتخاب قزوین باشه کنکورو تو قزوین میدیم یا تهران (محل زندگی)؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ ق.ظ
RE: آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از روز دوشنبه
(۱۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ب.ظ)r.jafari نوشته شده توسط:  سلام
میخواستم بدونم واسه آزاد اگه مثلا انتخاب قزوین باشه کنکورو تو قزوین میدیم یا تهران (محل زندگی)؟؟؟؟؟
میتونی تهران بدی.

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ ق.ظ
جناب Amir V این قانون جدیده؟ پس من می تونم هر جا رو انتخاب کنم ولی تو تهران کنکور بدم؟
ممنون میشم بگین
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ق.ظ
اره. قانون جدیده.

۴۶ تا مرکز آزمون داریم. هر جا که بخوای میتونی انتخاب کنی همونجا امتحان بدی.

دفترچه راهنما رو از سایت دانشگاه آزاد بگیر بخون.

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: r.jafari
ارسال: #۱۵
۱۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۴۱ ب.ظ
میشه با دو کارت اعتباری در دو گرایش IT و مهندسی کامپیوتر ثبت نام کرد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغلی برقکاران و نحوه آموزش چگونه است؟ liliahmadi ۰ ۵۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۷۷ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۷۱۷ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۳۱۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۹۶ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۱۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۷۳۰ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close