زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یه مشکل متفاوت !

ارسال:
۲۹ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ ب.ظ
Exclamation یه مشکل متفاوت !
یه مشکلی که خیلی منو نگران کرده اینه که سر جلسه کنکورای آزمایشی باید پاشم برم دستشویی... میترسم روز کنکور هم همین بلا سرم بیاد. حتی شده از شب قبل هر کنکور آزمایشی آب نخوردم اصلا ولی بازم.... Confused
نمیدونم چیکار کنم معضل شده خواستم ببینم کسی فکری داره یا این مشکلو داشته که حلش کرده باشه؟
از طرفی میدونم ممکنه مشکلی بیماری چیزی باشه ولی ترجیح دادم نرم دکتر که استرس اضافی بهم وارد نشه.....Confused
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ ق.ظ
یه مشکل متفاوت !
۳لام
در حد یه حدس می گم:
چون زیاد بهش فکر می کنی ...
فکر نکنی اتفاقا خاصی نمی افته :دی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hangover
ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ ق.ظ
RE: یه مشکل متفاوت !
(۲۹ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ب.ظ)hangover نوشته شده توسط:  یه مشکلی که خیلی منو نگران کرده اینه که سر جلسه کنکورای آزمایشی باید پاشم برم دستشویی... میترسم روز کنکور هم همین بلا سرم بیاد. حتی شده از شب قبل هر کنکور آزمایشی آب نخوردم اصلا ولی بازم.... Confused
نمیدونم چیکار کنم معضل شده خواستم ببینم کسی فکری داره یا این مشکلو داشته که حلش کرده باشه؟
از طرفی میدونم ممکنه مشکلی بیماری چیزی باشه ولی ترجیح دادم نرم دکتر که استرس اضافی بهم وارد نشه.....Confused

استرس باعث میشه که شما بیشتر از سرویس بهداشتی استفاده کنی پس نگران نباش فکر نکنم مشکل خاصی باشه . راجع به اب هم بگم که این اشتباه رو نکن . اب خنک خوردن در حد کم سر جلسه خوبه و باعث نشاط میشه . شما میتونی قبل از توزیع برگه ها از سرویس بهداشتی استفاده کنی . و فوقش هم ۱ بار بعد از تحویل گرفتن سوالات تخصصی (گرایش نرم - هوش و معماری ) چون وقت سوالات تخصصی زیاده یا کلا اواخر جلسه . میخوام بگم که خیلی مشکل حادی نیست
من خودم سر جلسه یه وقت مناسبی رو جهت خوردن کیک و آبمیوه و اینا صرف میکردم Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ ق.ظ
دقیقاً منم همین مشکل رو دارم. ولی شاید یه کم حادتر! طوری که بعضاً ممکنه حتی با یه بار دستشویی رفتن هم مشکلم حل نشه! (ولی دیگه روم نمیشه بیشتر از یه بار هم برمBig Grin هرجوری هست تحمل میکنم! روزای دیگه اینطور نیستما، فقط روزهای آزمون مشکل دارم!
من روم نمیشه برم دکتر مشکلمو بگم!Big Grin شما قرصی خوراکی چیزی سراغ ندارین که این مشکل (و احتمالاً مشکلات مشابهش) رو حل کنه؟(با عرض معذرت البته)Blush
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hangover , sajjad.am988
ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۱۹ ق.ظ
(۳۰ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ق.ظ)mahsa_a3moon نوشته شده توسط:  دقیقاً منم همین مشکل رو دارم. ولی شاید یه کم حادتر! طوری که بعضاً ممکنه حتی با یه بار دستشویی رفتن هم مشکلم حل نشه! (ولی دیگه روم نمیشه بیشتر از یه بار هم برمBig Grin هرجوری هست تحمل میکنم! روزای دیگه اینطور نیستما، فقط روزهای آزمون مشکل دارم!
من روم نمیشه برم دکتر مشکلمو بگم!Big Grin شما قرصی خوراکی چیزی سراغ ندارین که این مشکل (و احتمالاً مشکلات مشابهش) رو حل کنه؟(با عرض معذرت البته)Blush

شما احیانا در طول روز زیاد تشنه تون نمیشه ؟
والا هرچی تحقیق کردم دیدم فقط یه نمونه قرص هست که باعث میشه مدت بیشتری رو تحمل کرد ! اونم فایده نداره به ریسک عوارضش نمی ارزه. دوستان پیشنهادای خوبی دادن شاید دلیلش همینه که بهش فکر میکنیم سرمون میاد Big Grin وگرنه منم مث شما روزای دیگه اینجوری مشکلم حاد نیست.
البته واسه یه آزمون از عصر روز قبلش آب نخوردم صبحونه چایی نخوردم و تونستم تا بعد آزمون طاقت بیارم Tongue
۰
۰
ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ب.ظ
(۳۰ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ق.ظ)hangover نوشته شده توسط:  شما احیانا در طول روز زیاد تشنه تون نمیشه ؟
والا هرچی تحقیق کردم دیدم فقط یه نمونه قرص هست که باعث میشه مدت بیشتری رو تحمل کرد ! اونم فایده نداره به ریسک عوارضش نمی ارزه. دوستان پیشنهادای خوبی دادن شاید دلیلش همینه که بهش فکر میکنیم سرمون میاد Big Grin وگرنه منم مث شما روزای دیگه اینجوری مشکلم حاد نیست.
البته واسه یه آزمون از عصر روز قبلش آب نخوردم صبحونه چایی نخوردم و تونستم تا بعد آزمون طاقت بیارم Tongue
نمیدونم زیاد تشنه ام بشه یعنی چقدر؟Big Grin کلاً آب و چایی زیاد میخورم. ولی یه بار همینطور که شما میگین صبح آزمون آب وچایی نخوردم ولی بازم باید میرفتم دستشویی! از روز قبلش امتحان نکردم. این دفعه امتحان میکنمConfused
۰
۰
ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۱۰ ب.ظ
یه مشکل متفاوت !
پس یه نشونه مشترک داریم که آب و چای زیاد میخوریم.
اون قرصی که گفتم رو میتونین استفاده کنین ولی پیشنهاد میکنم تا وقت هست امتحانش کنین ببینین فایده داره و عوارضش گریبان گیرتون میشه یا نه ! اسمش هم "دتروسیتول " هست. فک میکنم هم به شکل قرص داره هم کپسول.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsa_a3moon
ارسال:
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ق.ظ
یه مشکل متفاوت !
از این قرص مرصا نخرید دم کنکور.... کار دستت میده! رو گزینه easy life هم میشه فکر کرد!!! Wink
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajjad.am988 , sahar121
ارسال:
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۵۲ ق.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ق.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  از این قرص مرصا نخرید دم کنکور.... کار دستت میده! رو گزینه easy life هم میشه فکر کرد!!! Wink

اره این ایزی لایف خیلی خوبه استفاده کنید با خیاله راحت سره جلسه کنکوزBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۵ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ ق.ظ
Big Grin
نمی دونم تا الان اقدامی کردی یا نه ولی
دوست عزیز من این مشکلو موقعه کنکور کارشناسی داشتم! که با نخوردن مایعات! خوردن خوراکی های که طبیعت گرم دارند مثل خرما، و یکی دو بار رفتن قبل آزمون! به مشکلی بر نخوردم!

مشکل بود تا یک زمان دیگه! که دیگه نمیشد ریسک کرد! رفتم دکتر، اونم عمومی! یک بررسی کرد و یک قرص نوشت! به جرات میتونم بگم مشکلم از اون زمان حل شد! Big Grin مدت ها باورم نمیشد! این مشکل با یک برگ قرص حل در طول یک هفته میشه! و من اینقدر تو این مدت خودم اذیت کردم
بنابراین توصیه می کنم حتما به دکتر مراجعه کن و از کنکورم هم مطلعش کن!

شرمنده اسمش اصلاً یادم نیست ولی یادمه قرصهای کوچیک آبی رنگ بود!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۱۵ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۳ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۸۲ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۴۹ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
Question تفاوت تعداد مقایسه های مورد نیاز در الگوریتم های متفاوت porseshgar ۰ ۱,۹۵۴ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
Question مشکل با درک توابع دنباله دار و مولد ؟؟؟؟ radar ۰ ۲,۵۱۵ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  مشکل لایسنس متلب αɾια ۱۳ ۱۵,۱۶۹ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  مشکل ( دوستانی که میدوند راهنمایی کنند) manamsaeid ۵ ۴,۴۷۶ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مشکل در پیچیدگی زمانی ماهی ۲۵۸ ۲ ۲,۷۶۷ ۲۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Alisalar
  مشکل در محاسبه مرتبه ایک سوال Mr.R3ZA ۰ ۱,۷۲۲ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr.R3ZA

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close