زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ارشد ۹۳!!!!

ارسال: #۱۶
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ، توسط fateme66.)
کنکور ارشد ۹۳!!!!
من جز افراد موفقی که گفتین نیستم
اما چیزی که کنکور بهم ثابت کرده اینه که تا میتونین تست بزنید،مشکل من اینه که زمان زیادی برای تست زدن نذاشتم
من جای شما باشم از همین الان شروع میکنم میخونم،شاید بگید منابع چی باید باشه،تو مصاحبه با افراد موفق گفته شده که چه کتابایی خوب هست.
خیلی زود منابع رو مشخص کنید و شروع کنید.
تا جایی که امکان داره هیچ درسی رو به طور کامل حذف نکنید،این خیلی مهمه.
ببینید من امسال زبان رو حذف کردم و رو درس ریاضی سرمایه گذاری کردم اما هم ریاضی رو از دست دادم هم زبان رو.یا یه درسی مثل سیستم عامل رو ندیده گرفتم اما امسال برعکس دوسال پیش بود.
موقع خوندن هی نگید حالا ماه های آخر تست میزنم و به این امید تست زدن رو عقب نندازید،با فقط خوندن به نتیجه ای نمیرسید.

نکته مهم دیگه ای که اگه خودم باز بخوام کنکور بدم حتما حتما انجام میدم و خیلی بهش بها میدم:علاوه بر تستای طبقه بندی شده کامپیوتر تستای طبقه بندی شده IT و علوم رو هم پیدا میکنم و رو تستاش کار میکنم.نمونش یکی از تستای امسال ساختمان داده،که مرتبه زمانی یه رابطه رو میخواست و سال ۹۰ عمق درخت بازگشت همون رابطه رو خواسته بودن.
شاید بگین خب از این نمونه تستای تکراری مگه چقد پیش میاد،هرچند کم اما این موضوع رو هم درنظر بگیرید که تست زدن هم سرعت عملتون رو بالا میبره هم خیلی بهتر به مطالبی که خوندین مسلط میشین.
موفق باشین

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: kahkeshane_besetareh , nazaninzahra2 , Pegasus , shobair87 , Ramkal , soniasa , MoonRise
ارسال: #۱۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ ب.ظ، توسط ریحان.)
وحشتناکترین حادثه
سلام بچه ها.بلایی سرم اومده که دیگه توی دنیا بدتر از اون وجود نداره...چقدر عاشق ادامه تحصیل بودم چقدر براش بها دادم...اگه بخوام براتون تعریف کنم تمومی نداره.اما خب همینقدر میگم که دلبندم ۶ ماه قبل به دنیا اومد و بیمارستان و دکترهای نامرد دختر سالمم رو نابود کردن...طاقت ندارم بنویسم که ...اما همینقدر میگم که مشکل مغزی براش بوجود اومد.در اثر کمبود اکسیزن که دکتر نتونسته لوله رو بکنه داخل نای دخترم...و دکترا میگن گلوبال یعنی سراسری اسیب دیده.بینایی و شنوایی وراه رفتن.حرف زدن و هرچی انسان سالم انجام میده گل من .............
اگه ایمانم به خدا نبود خودمو..........
بچه ها....باورتون میشه یکی از امیدواریها و دلخوشیهام توی این شرایط وحشتناک قبول شدن توی دانشگاه شریفه؟ مسخرس؟؟؟؟ اونم برای منی که ساکن شهرستانم.فارغ التحصیل دانشگاهه ازاد...متاهلم...با این دختره........ و البته همسری که میگن فقط شهر خودمون...اما چه کنم ....من از اولم میخواستم درسمو ادامه بدم اما افسوس که همسرم همراهی نکردنو میگفتن معیاراصلی چیزهای دیگست...و حالاهم دنیا باهام سره لج افتاده...چه کنم که دست خودم نیست...آرزویه یه عمرمه...قلبمو به تبش میندازه

تنبلی دزد آرزوهاست...
۱۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehman , shobair87 , Ramkal , soniasa , iApp , sanar.m , عزیز دادخواه , Jessica2013 , neda_Network , sajaddandy , nasrolah
ارسال: #۱۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۴۳ ب.ظ
کنکور ارشد ۹۳!!!!
وای خدای من ریحان عزیز

خیلی خیلی ناراحت شدمممممممممممممممممممممممممممم

توکل کن بخدا ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajaddandy
ارسال: #۱۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۵ ب.ظ، توسط fateme66.)
RE: وحشتناکترین حادثه
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.بلایی سرم اومده که دیگه توی دنیا بدتر از اون وجود نداره...چقدر عاشق ادامه تحصیل بودم چقدر براش بها دادم...اگه بخوام براتون تعریف کنم تمومی نداره.اما خب همینقدر میگم که دلبندم ۶ ماه قبل به دنیا اومد و بیمارستان و دکترهای نامرد دختر سالمم رو نابود کردن...طاقت ندارم بنویسم که ...اما همینقدر میگم که مشکل مغزی براش بوجود اومد.در اثر کمبود اکسیزن که دکتر نتونسته لوله رو بکنه داخل نای دخترم...و دکترا میگن گلوبال یعنی سراسری اسیب دیده.بینایی و شنوایی وراه رفتن.حرف زدن و هرچی اتسان سالم انجام میده گل من .............
اگه ایمانم به خدا نبود خودمو..........
بچه ها....
وای چقدر سختSad

واقعا نمیدونم چی بگم،نمیدونم اگه جای شما بودم چیکار میکردم.
برای دختر کوچولوتون آرزوی سلامت میکنم،و برای خودتون صبر

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۱ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
کنکور ارشد ۹۳!!!!
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  اگه ایمانم به خدا نبود خودمو..........
بچه ها....

خیلی ناراحت کننده است ، کاردکتررا هیچ جوره نمیشه توجیح کرد .
خوبه که روحیه خودتونو حفظ کنید ، چون ازالان تا آخر شما باید همراه و یاوردختر گلت باشی .
درسته دردناکه ولی باید کناربیایید و هیچوقت امیدتون به خدارو از دست ندید.
انشالله سلامتیشو به دست بیاره .
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ، توسط fatima1537.)
کنکور ارشد ۹۳!!!!
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ق.ظ)kahkeshane_besetareh نوشته شده توسط:  چرا هیچکدوم از بچه های موفق کنکوری یا با تجربه ها نمیان یه سری به این تایپیک نمیزنن نظری چیزی آخه
توضیحاتی که خانمfateme66 گفتند حرف من هم هست
من هم جزو موفق ها نیستم ولی خب چون این مرحله رو یه بار طی کردم عرض میکنم.منابع همونهایی است که توی مصاحبه و همچنین تاپیکهای معرفی منابع بچه ها اشاره کردند(فعلا بهتره توی خرید کتاب عجله نکنید).
وقتی یه مبحثی رو تموم میکنید حتما حتما چند تا از تستهاش رو هم بزنید(ولی اینکه بخواید یه فصل رو کامل بخونید تستهاش هم کامل بزنید بعد برید سراغ فصل دیگه خیلی خسته تون میکنه)
اگر به سئوالات کنکور امسال(که بعضیها میگن سخت بود و شاید حق داشته باشند)نگاه بندازید میبینید ۴۰ الی ۵۰ درصدش رو به راحتی میتونید بزنید.ولی بحث اینه که استرس و شک و دودلی و فراموشی سر جلسه باعث میشه کسی که خوب خونده نتونه تمام تواناییهاش رو پیاده کنه.
هیچ کسی بهتر از خودتون از نقاط قوت و ضعفتون و همینطور وضعیتتون خبر نداره.نه اونقدر به حرف دیگران عمل کنید و نه خیلی بی اهمیت باشید.سعی کنید خودتون هم یه ایده هایی برای درس خوندنتون داشته باشید
حتما توی این چند ماه درس خوندن مرتب خودتون و وضعیتتون رو ارزیابی کنید.و مرتب برگردید به عقب و ببینید چه کارهایی کردید و جلوتون رو هم نگاه کنید ببینید چه کارهایی رو در آینده باید انجام بدید.منظورم اینه که روی وضعیت پیشرفت خودتون مسلط و آگاه باشید
برنامه ریزی خیلی مهمه.حتما بابرنامه برید جلو.
مهم نیست که برنامه تون به هم بریزه ، دوباره برنامه ریزی کنید یا تغییرش بدید.
به نظرم ۲ تا برنامه باید داشته باشه.یکی بلند مدت(مثلا توی این ۱ ماه این درسها رو تموم میکنم و توی این ۳ ماه باید اینها رو تموم کنم) و یکی هم کوتاه مدت(مثلا توی این هفته این بخشها رو میخونم و توی این روزها به این جا باید برسم)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemehkh , baharii , tehran_it_93 , shobair87 , Ramkal
ارسال: #۲۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۲۰ ق.ظ
کنکور ارشد ۹۳!!!!
سلام دوستان عزیز
منم از الان هستم و سعی میکنم خودمو برای کنکور ۹۳ آماده کنم
سال دومیه که میخام کنکور بدم.۹۱ امتحانی دادم.
برای کنکور ۹۲ کلی برنامه ریزی کرده بودم اما منم ب مشکلی خوردم که چند ماه منو از زندگی انداخت و متاسفانه کنکور ۹۲ رو اصلا ندادم.
خیلی ها مث من مشکل براشون پیش اومده اما هرچی بوده دیگه تموم شده ، گذشته ها گذشته ، مهم اینه که جای غصه و حسرت خوردن از فرصت پیش رومون نهایت استفاده رو ببریم.انشالا که نتیجه میگیریم.
۱
۰
ارسال: #۲۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ق.ظ، توسط kahkeshane_besetareh.)
کنکور ارشد ۹۳!!!!
سلامی دوباره خدمت بچه های مانشتی
بچه ها من دیگه دلم طاقت نیاورد رفتم دو تا از کتابا رو خریدم، سیستم عامل و شبکه پارسه، من الان نیاز به ستاد روحیه دهی دارم بسی زیاد فراوان، از من به شما نصیحت برین بگیرین از الان شروع کنین بخصوص اونایی که مثه من زیاد بچه درسخون نبودن الان برا ارشد میخوان متحول بشن.... کتابا حجم بالایی داره، میخواستم زبانم بگیرم اما تموم شده بود برای بچه هایی هم که میخوان پارسه تکی بگیرن آدرس و شماره تلفنش رو براتون میزارم.فقط قبل رفتن بزنگین.
انقلاب، بین خیابان فروردین و اردیبهشت،پلاک ۱۳۴۴، کتابفروشی فلاح
شماره تماس ۶۶۴۱۰۳۵۴

سلام ریحان جان من واقعا متاسفم میدونم عمق درد این غصه رو نمیتونم کامل درک کنم اما خدا لعنت کنه دکترایی رو که قسم خوردن و بیخیال از کنار قسمشون میگذرن، فقط تو نیستی عزیزم دختر عمه ی من سه تا بچه ی سه قولوشو با سهل انگاری همین نامردا از دست داد.بچه هایی که اگه یه ذره بیشتر بهشون رسیدگی میشد الان شاید بودن، امیدوارم بتونی آستانه تحملتو بخاطر دختر گلت ببری بالا و این کمبودا رو با همت مادرانه ات جبران کنی، ضعیف نشو، حالا که قسمت این خانم گل اینطوری شد تو چشمش باش گوشش باش،نذار از پا در بیای، اونطوری کوچولوتم بیشتر آسیب میبینه
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tehran_it_93 , ریحان , shobair87 , Pegasus , Ramkal
ارسال: #۲۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ق.ظ، توسط Pegasus.)
کنکور ارشد ۹۳!!!!
سلام بچه ها
من هم سال آینده سال سرنوشتمه چون هم درسم تموم میشه و هم رسما تو کنکور ارشد شرکت میکنم
منم هستم
برای همه آرزوی موفقیت دارم

در ضمن خانم ریحان خیلی متاسف شدم
فقط امیدتون به خداوند متعال باشه
شما میتونین الگوی سخت کوشی برای رسیدن به آرزوهای بزرگ برای مانشتی های عزیز باشین
انشاالله خداوند در همه مراحل زندگی موفقیت وسلامتی بهتون عطا کنه.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۲۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۴۷ ب.ظ
کنکور ارشد ۹۳!!!!
اولا واقعا از اتفاقی که برا خانم ریحان افتاده متاسفم امیدوارم خدا به کوچولوی ایشون سلامتی و شفا عنایت کنه! و تمامی مریضها رو شفا بده! اما خانم ریحان! خودتون بهتر می دونید امید همه ناامیدان و درماندگان خداست! یادتون باشه بلاها برای آزمایش آدمهاست! " البلاء للولاء"(بلا برای دوستان است) می دونستید فرشته و ملائک خدا به صبر و امید بندگان خدا غبطه می خورن؟
از خانم fateme66 و fatima1537 خیلی ممنونم! امیدوارم هردوتون تو کنکور امسال موفق باشید و بهترین نتیجه رو بگیرید. اما خواهش دارم در هر صورت من و سایر دوستان رو از تجربیات ارزشمندتون دریغ نکنید! البته سایر دوستان که تجربیات خوبی دارن درخواست می کنم یه سری به ما بزنن.
دوستان همراه تا کنکور ۹۳ یادتون باشه استمرار و ثابت قدم بودن یکی از مهمترین رموز موفقیت برای کنکوره! سعی کتید همون طور که دوستان گفتن برنامه بلندمدت و میان مدت بریزید بعد رو غلطک که افتادید برنامه کوتاه مدت بریزید! اگر تمایل دارید مارو هم از برنامه هاتون مطلع کنید! من هم سعی میکنم این کار رو کنم.
موفق باشید

it's better to be alone than being with someone who makes you feel alone
تنها بودن بهتر از اونه که کسیو داشته باشی و احساس تنهایی کنی!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , fateme66 , kahkeshane_besetareh , ریحان , saiedattar
ارسال: #۲۶
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ق.ظ
RE: کنکور ۹۳ ،راهنماییم کنید لطفا
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  [undefined=undefined]سلام
دوستان مانشتی من میخوام سال دیگه کنکور بدم(گرایش هوش)و دنبال یه رتبه توپ ام ، الان چندتا سوال واسم پیش اومده لطفا راهنماییم کنید(ترم آینده رو مرخصی میگیرم)

۱-از کی شروع به خوندن کنم؟همین فردا خوبه؟

۲-با توجه به اینکه یکمی مانشت رو زیر و رو! کردم برای منابع به نتیجه های زیر رسیدم،شما در مورد این منابع نظرتون چیه؟
جزوه چی؟جزوه کسی رو هم نیاز هست بخونم؟

زبان:پارسه
آمار:پارسه(طورانی)
ریاضی مهندسی:پارسه(معتقدی)
محاسبات عددی:به ترتیب:پوران-پارسه-راهیان ارشد
ساختمان داده:پوران-مقسمی-پارسه-مرجع:clrs
طراحی الگوریتم:پوران-مقسمی-پارسه و مرجع:clrs
هوش:راسل(ترجمه راحتی)-پوران
گسسته:پوران
سیستم عامل:پارسه(حقیقت)
مدارمنطقی:پوران-مانو
نظریه زبانها:لینز(ترجمه بخونم یا زبان اصلی،زبانم خوب نیست Sad واگر ترجمه ترجمه کی؟)-پوران
معماری:پوران و مانو
مدار الکتریکی:راهیان ارشد(مصطفی تقوی ویژه رشته کامپیوتر)-پوران

منابعی که انتخاب کردم برای هر درس کم یا زیاد نیستن؟

۳-این سوالم خیلی واسم مهمه:الان که میخوام کتابایی که نام بردمو بخرم زود نیست؟منظورم اینه که الان که برم بخرمشون تا چند ماه آینده چاپ جدیدشون میاد و ممکنه تویه چاپ جدید تغیراتی بدن،صبر کنم و چاپ جدید بخرم(اگر جوابتون مثبته دیر نمیشه برای خوندن؟)و اگر چاپ امسال رو بخرم ممکنه تغییراتی بدن و من از اون تغییرات بی نصیب بمونم خب!
چیکار کنم؟

۴-چه درسایی رو اول باید شروع کنم به خوندن و کدومارو دیرتر؟وبا چه کتابایی؟

۵-برای معماری و مدار مانو ترجمه کی رو بخرم؟clrs چطور؟
[/undefined]

سلام.
بهترین ترجمه ایی که من به شخصه از کتاب نظریه زبانها و ماشین ها نوشته پیتر لینز دیدم، ترجمه ی آقایان مجتبی پور محقق و بابک سلیمی بوده که انتشارات نما چاپ کرده.
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ ق.ظ
کنکور ارشد ۹۳!!!!
احتمالا منم جزء این گروه خواهم بود

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ق.ظ
کنکور ارشد ۹۳!!!!
منم هستم (یا علی)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87
ارسال: #۲۹
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ق.ظ
کنکور ارشد ۹۳!!!!
خانم ریحان ... از بابت اتفاقی که افتاده واقعا متاسفم ... شاید شعار باشه ... اما ... خدا زمینو گرد آفرید تا وقتی به آخرش می رسیم تازه اول راهمون باشه
درباره ارشد ۹۳ ... دوستان اگر موافق باشید کم کم شروع کنیم ... یا تو این تاپیک یا تاپیک های مجزا ... ابتدا از دوستانیکه کنکور امسال شرکت کردن ... و امیدوارم همشون قبول بشن ... خواهش کنم براساس تجربه امسال کنکور ... منابع مورد نیاز معرفی کنن ... البته منابع قبلا معرفی شده ... منظور منابعیه که امسال بیشتر به درد می خوره ... هم رفرنس و هم کتاب تست
باید ابتدا در مورد منابع به یه اتفاق نظر برسیم ... بعدش یه برنامه ریزی تقریبا هماهنگ
به نظر من ... تا تابستان یا اواسط تابستان از روی رفرنس خونده بشه ... و بعدش شروع به تست زنی کنیم
به امید موفقیت تمامی مانشتی های عزیز

یک روز رسد غمی به اندازه کوه ... یک روز دگر نشاط اندازه دشت ... افسانه زندگی چنینم آموخت ... در سایه کوه باید از دشت گذشت
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kahkeshane_besetareh , shobair87 , Jessica2013 , ریحان
ارسال: #۳۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ب.ظ
کنکور ارشد ۹۳!!!!
منم هستم با این تفاوت که هنوز درسم تموم نشده...۱۰ترممSad(((((((
(ای کاش ۵ترم اول تنبلی نمیکردم ای کاش...)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام
ببخشید کسی جزوه تحلیل و طراحی شی گرایی دﻛﺘﺮ راﻣﺎن راﻣﺴﻴﻦ شریف رو داره بتونه آپلود کنه؟
یا طوری شه دانشگاه شریف قرار بزاریم بگیرم ازشون ؟
با تشکر
شدیدا نیازمندم?
لطفا تو موضوع بالا جواب بده بقیه هم استفاده کنن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۶۳۵ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۶۵ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  نیاز به راهنمایی فوری از دوستان دانشجوی ارشد یا دکترای نرم افزار یا کنکور آشنای ارشد مهدی۱۳ ۵ ۴,۷۵۴ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rzeini
  اطلاعیه سنجش در خصوص اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و تکذیب قبولی بدون کنکور ارشد balghoor ۳ ۳,۴۳۸ ۰۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: molai
  معرفی و دانلود کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین (گرامر کنکور ارشد کلیه رشته ها) mohsen-english ۳ ۶,۳۵۶ ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  سوال ۱۱۸هوش ۹۳اشتباه راهیان ارشد(ارضاء محدودیت) Black.Star ۸ ۴,۶۲۹ ۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: M a h d i
Smile توصیه ها و پیشنهادات رتبه ۱۱ کنکور ارشد IT سال ۱۳۹۲ به کنکوری های ارشد آینده javad94 ۲۵ ۲۲,۷۷۷ ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  زمان و دروس کنکور و شرایط کنکور دکترا friendchp ۱۱ ۷,۹۹۹ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: yaser.b
  آیا کتاب های کنکوری چاپ ۹۱ با ۹۳و یا ۹۴ تغییر کرده؟ abraham ۰ ۱,۲۵۸ ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abraham

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close