زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارمند بانک شدم!

ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۰۸ ب.ظ، توسط foranyone.)
کارمند بانک شدم!
سلام بر دوستان گلم

راستش من کارمند بانک شدم ولی زیاد خوشحال نیستمHuh

من خیلی دوست دارم ارشد بخونم (فقط رشته خودم IT نه رشته های بی ربط تو یه دانشگاه معتبر مثل امیرکبیر خواجه نصیر و ...) و ادامه تحصیل بدم حتی حاضرم هر وقت قبول شدم بی خیال بانک بشم و استعفا بدم ولی همه میگن بیخیال ارشد و کار مهمتره!!

شما اگر جای من بودید چیکار می کردید؟ خوشحال بودید یا ناراحت؟
نظر شما چیه؟

-
منابع سوالات زبان کنکور ارشد امسال و سال قبل

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-
کارمند بانک/در حسرت ارشد - شاید اگه قبول هم بشم نتونم بخونمSad
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ب.ظ
کارمند بانک شدم!
شما میتونید هم ارشد بخونی هم کارمند باشی منافاتی نداره. من بانک بودم خبیلیا همینکار رو میکردن
۰
۰
ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ ب.ظ
RE: کارمند بانک شدم!
(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  شما میتونید هم ارشد بخونی هم کارمند باشی منافاتی نداره. من بانک بودم خبیلیا همینکار رو میکردن

منم دلم نمیخواد پیام نو و غیرانتفاعی درس بخونم من دوست دارم یه دانشگاه معتبر درس بخونم که با کار بانکی نشدنیه!Huh

-

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-
۱
۴
ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ ب.ظ
کارمند بانک شدم!
مگه من حرفی از پیام نور و غیرانتفاعی زدم. دانشگاه بانک مرکزی (مدیریت بانکی یا مالی ) اصلا خود بانک هم میفرستاد. معتبرترین رشته بانکی و مالی هم اونجاست. به غیر ازاون بودند کسانیکه همه نوع دانشکاه درس میخوندن من اصلا خودم تو خارج از کشور حتی دوره دیدم . مشکلی هم نداشتم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: foranyone
ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ ب.ظ
Re: کارمند بانک شدم!
آقا هرکار میکنی از بانک بیرون نیا.

چون یکی از بهترین شغلهای دولتیه.

حالا شما چطور رفتین تو بانک؟ رشتتون چیه؟

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

There is no there there.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , *Najmeh* , foranyone , sufia_lido , farzanehhh
ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ ب.ظ
کارمند بانک شدم!
کدوم بانک قبول شدین؟ با آزمون دیگه؟
بنظر من از خداتون باشه
بنظر من کار پیدا نیست و مهمتره. کلی فوق لیسانس میشناسم که یا بیکارن یا یه کار در حد پایین دارن!!!!!
درس خوندنم که داره کیلویی میشه
بعد دو سال باز همین آشو همین کاسه ست!
بچسب به کار، بعد چند سال کار، همونجا بهت اجازه ادامه تحصیل میدن

چطور قبول شدین حالا؟

چرااا.... چرا....
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mojistd
ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۱۶ ب.ظ
کارمند بانک شدم!
سلام تبریک می گم بهت ببین من الان خودم مشکلم همین ارشد الان باید تو آموزش پرورش استخدام بشم و لی به خاطر خدمت و ارشد نمی تونم استخدام بشم به خدا ارشد هم بشی با زهم نمی تونی چنین موقعیت خوبی را پیدا کنی تو این زمونه بی کاری به چسب به کار درست هم بخون درکت می کنم دوست داری دانشگاه خوب بری همه دوست دارن ولی اینم بدون همون کسی هم که ارشد قبول می شه دوست داره مثل شما یک کار آبرو مندی تو بانک داشته یا هر جای دیگه داشته باشه پس به نظر من به کارت بچسب جوهر مرد هم کارشه نه مدرکش
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda14078
ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۴۴ ب.ظ
کارمند بانک شدم!
خیلی الان حرفم بد بود منفی لطف کردین!

چرااا.... چرا....
۴
۰
ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۵۷ ب.ظ
کارمند بانک شدم!
کار..من کارمند بانک دیدم همزمان ارشد میخونن
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۱۰
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ، توسط foranyone.)
(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  شما میتونید هم ارشد بخونی هم کارمند باشی منافاتی نداره. من بانک بودم خبیلیا همینکار رو میکردن

شاید همین کارو بکنن ولی گفتم که من میخوام دانشگاه معتبر و دولتی روزانه IT بخونم

(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  مگه من حرفی از پیام نور و غیرانتفاعی زدم. دانشگاه بانک مرکزی (مدیریت بانکی یا مالی ) اصلا خود بانک هم میفرستاد. معتبرترین رشته بانکی و مالی هم اونجاست. به غیر ازاون بودند کسانیکه همه نوع دانشکاه درس میخوندن من اصلا خودم تو خارج از کشور حتی دوره دیدم . مشکلی هم نداشتم.

دوست عزیز مدیریت بانکی میخوام چیکار ! من IT میخوام

(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  کدوم بانک قبول شدین؟ با آزمون دیگه؟
بنظر من از خداتون باشه
بنظر من کار پیدا نیست و مهمتره. کلی فوق لیسانس میشناسم که یا بیکارن یا یه کار در حد پایین دارن!!!!!
درس خوندنم که داره کیلویی میشه
بعد دو سال باز همین آشو همین کاسه ست!
بچسب به کار، بعد چند سال کار، همونجا بهت اجازه ادامه تحصیل میدن

چطور قبول شدین حالا؟

من آزمون دادم و بدون پارتی قبول شدم . اسمش رو نمیگم ولی همونی که مهر همین امسال آزمون گرفت
رشته ام IT

-

-
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۱۱
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۵۲ ب.ظ
کارمند بانک شدم!
مثال زدم . تا حالا آی تی ندیده بودم. اما شیمی دیدم مدیریت دیدم صنایع دیدم. حتما باید آی تی میدیدم؟
۲
۳
ارسال: #۱۲
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ ب.ظ
کارمند بانک شدم!
ببینید که از زندگی چی‌ می‌خواهید، هدفتون از ادامه تحصیل و کار چیه؟ همه این‌ها به شما کمک می‌کنه. خیلی‌ها رو می‌شه مثال زد که تو بانک هستند و ناراضی و خیلی‌ها رو هم می‌شه مثال زد که مدارک بالا دارند و باز هم ناراضی هستند. مشکل از بانک یا تحصیل یا دانشگاه دولتی و آزاد نیست، مشکل از خود ماست، وقتی هدفمون از تحصیل از کار و از زندگی معلوم نباشه همیشه گیج خواهیم زد.

کار توی شرایط کنونی جامعه ما خیلی راحت به دست نمیاد. از طرفی قبولی و تحصیل توی دانشگاه‌های سطح بالا هم راحت نیست. ممکنه کار رو از دست بدین و به دومی هم نرسید. شما حین کار کردن هم می‌تونید تلاش خودتون رو داشته باشید، ولی بدیهیه که نمی‌شه هم خدا رو خواست و هم خرما رو، باید به تحصیل تو جاهایی پایین‌تر از توانایی‌های خودتون تن بدین.

اما یه توصیه هم دارم: زندگی رو خیلی پیچیده نکنید، همه زندگی درس خوندن نیست، همه زندگی کار نیست، همه زندگی سربازی نیست! هر چیزی تا یه حدی مطلوب هست. متاسفانه افراط ما توی هر چیزی سبب ایجاد مشکلات عدیده می‌شه. مثلاً همه دوست دارند دکتر بشن، همه دوست دارن پشت میز نشین باشن، و ... برخی اوقات تنها هدف ما از ادامه مسیر چشم و هم چشمی و کم نیاوردن هست، برخی اوقات تنها برای القاب می‌جنگیم، حاجی، دکتر، مهندس، سردار، آیت‌الله و ... هیچ کدوم از این‌ها بدون نیت درست پشیزی نمی‌ارزن.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۴۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن , majid67110 , Pakzad , Aurora , diligent , Masoud05 , Helmaa , foranyone , Lonely Palm , azad_ahmadi , The BesT , bagion , web132 , Manix , sir_ams , Mänu , saeedehs , Engineer , banafshe , sahar67 , neda14078 , tesna , Breeze , sepid , dear-saideh , leila.hamidizadeh , ati314 , Premier Homme , reyhaneh64 , kimiya_496 , farnaz.sad , professional , mhkpnu , farnaz55 , fatemeh85 , M.Amin.M , mirabi77 , aahmadi83 , banafshehjooon , d.KH , farhud , berkeley , banafsheh68 , irpersian20 , masiha.n , latifi , Mehman , shahbazi , javadjj , elynn66 , آرمین , kati , hadirr , AmiriManesh , baran , azarakhsh1986 , ahmad8726 , mahsa_mb , MR_KH , Hera , farzanehhh , mj_shbn
ارسال: #۱۳
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  ...اما یه توصیه هم دارم: زندگی رو خیلی پیچیده نکنید، همه زندگی درس خوندن نیست، همه زندگی کار نیست، همه زندگی سربازی نیست! هر چیزی تا یه حدی مطلوب هست. متاسفانه افراط ما توی هر چیزی سبب ایجاد مشکلات عدیده می‌شه. مثلاً همه دوست دارند دکتر بشن، همه دوست دارن پشت میز نشین باشن، و ... برخی اوقات تنها هدف ما از ادامه مسیر چشم و هم چشمی و کم نیاوردن هست، برخی اوقات تنها برای القاب می‌جنگیم، حاجی، دکتر، مهندس، سردار، آیت‌الله و ... هیچ کدوم از این‌ها بدون نیت درست پشیزی نمی‌ارزن.

از علل مهم استرس و این همه گرفتاری و ناراحتی همین گم کردن اهداف هست . هدف مون رو گم کردیم و هر کاری میکنیم تا خوشحال باشیم اما یکم از کار رو که پیش بردیم می فهمیمم که اونی نیست که میخوایم اما کلی انرژی و زمان رو هدر دادیم .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , Engineer , majid67110 , saiedattar , fatemeh85 , banafshehjooon , شاپری , baran
ارسال: #۱۴
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ق.ظ
کارمند بانک شدم!
کار پیدا کردن الان سخته بازم انتخابخودتونه بستگی به شرایط ادم داره شریط مالی روحی
۲
۰
ارسال: #۱۵
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۵۳ ق.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ب.ظ)foranyone نوشته شده توسط:  راستش من کارمند بانک شدم ولی زیاد خوشحال نیستمHuh
من خیلی دوست دارم ارشد بخونم (فقط رشته خودم IT نه رشته های بی ربط

سلام حستون رو میفهمم منم توازمون تامین اجتماعی قبول شدم ولی هنوز مثل قبل علاقه مند به تحصیل تورشته شبکه هستم تویه دانشگاه دولتی برجسته .نمیدونم هم که تامین با این مسئله که استخدامیها دولتی بخونن مشکل داره یانه

بازم خودتون باید دقیق فکرکنید اگه میدونید که ادامه تحصیل ندید یه عمر حسرت میخورید برید برای تحصیل تو ارشد ودکترا. اما اوضاع ارشد ایتی و قبول شدن تو این رشته به نظرمن سخته واقعا باتلاش زیاد به نتیجه میشه رسید
انشاالله از سردرگمی دربیایدShy

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
۲
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۱۳۴ نرم افزار شدم،شبانه امیرکبیر یا روزانه شهید بهشتی ؟ moomiyayi ۱۴ ۸,۵۲۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Zahra_Sb
  منابع کتاب بانک تست هوش مصنوعی amir_ghanati ۰ ۲,۰۶۲ ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: amir_ghanati
  بانک تست پارسه pc_farjam ۳ ۳,۷۹۹ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: lili36
  منابع استخدامی بانک تجارت chakavak01 ۱ ۱,۹۸۵ ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: chakavak01
  انتخاب کتاب بانک سوال برای مهندسی کامپیوتر MBe ۱۴ ۶,۸۸۶ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fatima95
Sad سوال درباره نرمال سازی و ایجاد بانک اطلاعاتی f.kh70 ۰ ۱,۴۰۴ ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: f.kh70
  امنیت قبول شدم و در شوک.راهنمایی بفرمایید hamid.jamshidi ۳۸ ۲۰,۴۱۹ ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vaki_bayashi
  مشکل در درگاه پرداخت بانک ملت targol ۴ ۴,۵۶۰ ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hamid_0311
  میشه درسی که ۱۴ شدم رو دوباره بردارم؟ skytower_19 ۴ ۵,۴۲۸ ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
  نرمال سازی بانک اطلاعاتی taro.misaki ۵ ۴,۷۱۲ ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close