زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود

ارسال: #۲۱۱
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۵۳ ب.ظ
RE: نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
(۱۶ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۳۱ ب.ظ)farshid نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ب.ظ)farshid نوشته شده توسط:  پاسخ به سوالات قبول شدگان در مرحله دوم تکمیل ظرفیت:

۱- قبولی ذخیره به معنای قبولی قطعی می باشد.
۲- شروع کلاس ها از ترم بهمن به مورخه ۲۳/۱۱/۹۱ می باشد.
۳- این قبولی تا یکسال قابل رزرو می باشد.
۴- شهریه کارشناسی ارشد در حال حاضر بین ۱/۸۰۰ تا ۲ میلیون تومان می باشد.
۵- زمان ثبت نام تا پایان بهمن ماه انجام می شود ولی توصیه می شود تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه به مورخه ۲۰/۱۰/۹۱ انجام گیرد.
۶- روزهای پنج شنبه و جمعه دانشگاه تعطیل است و ثبت نام صورت نمی گیرد.

منبع :: علوم و تحقیقات آیت الله آملی

ببخشید تا یک سال قابل رزرو هست یعنی چه؟
آیا باید ثبت نام کرد تا رزرو شه و پولی پرداخت؟ یا خودشون رزرو میکنند؟

یعنی اگه نری ثبت نام کنی و یک سال بعد بری ثبت نام این ترم هایی که نرفتی برات مرخصی رد می شه و شهریه ثابت این ترم ها رو می گیرن

عذر می خوام شما مطمئن هستیدExclamation آخه من شنیدم باید اول شهریه ثابت رو بدن؟

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۱۲
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۵۸ ب.ظ
نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
آقا کسی میدونه کلاسای سمنان چه روزهایی برگذار میشه؟
و اینکه یکی از دوستان ما که یک ترم از کارشناسیش مونده و با من قبول شده میتونه ثبت نام کنه؟ اگر نه چیکار باید بکنه؟

بهترین شغل در حوزه IT

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برترین کارفرما و شرکت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فروش کتب مرجع و کنکوری ناب کارشناسی ارشد و کارشناسی ناپیوسته

۰
۱
ارسال: #۲۱۳
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ ب.ظ
بجه ها ببخشید شما همه مدرک کارشناسیتونو دارین واسه ثبت نام؟
من هنوز مدرک موقتم هم آماده نشده. هیچی تو دستم نیست. Sad چه کنم! دانشگاهمونم هیچ نامه ای نمیده .
۰
۰
ارسال: #۲۱۴
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ ب.ظ
ریز نمرات برید دانشگاه بگید مشکلتون یه چیزی بهتون میدن حتما
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: simin_3
ارسال: #۲۱۵
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۱ ۰۶:۳۱ ب.ظ)farshid نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ب.ظ)farshid نوشته شده توسط:  پاسخ به سوالات قبول شدگان در مرحله دوم تکمیل ظرفیت:

۵- زمان ثبت نام تا پایان بهمن ماه انجام می شود ولی توصیه می شود تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه به مورخه ۲۰/۱۰/۹۱ انجام گیرد.

یعنی اگه نری ثبت نام کنی و یک سال بعد بری ثبت نام این ترم هایی که نرفتی برات مرخصی رد می شه و شهریه ثابت این ترم ها رو می گیرن

من امروز صبح با دانشگاه آزاد قزوین تماس گرفتم گفتن جای شما تا یک سال محفوظه و برای هر ترم مرخصی باید نصف شهریه ثابت یعنی ۵۴۰ تومان بدید

رفاقت من رسیده بود باور نداشتی چاقو زدی.....
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۲۱۶
۱۷ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ ق.ظ
در مراحل ثبت نام در قسمت اطلاعات آزمون،نوع پذیرش در آزمون(انتخاب اول،دوم .....)یعنی چی؟یعنی منظور اینکه انتخاب چندم قبول شدی؟
۰
۰
ارسال: #۲۱۷
۱۷ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ ق.ظ
علوم تحقیقات کرمانشاه گفته ذخیره ها بیان ثبت نام اما قطعی نیست بعدا تماس میگیریم .......
۰
۰
ارسال: #۲۱۸
۱۷ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۰۴ ق.ظ
RE: نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
(۱۷ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ق.ظ)neda_1112 نوشته شده توسط:  در مراحل ثبت نام در قسمت اطلاعات آزمون،نوع پذیرش در آزمون(انتخاب اول،دوم .....)یعنی چی؟یعنی منظور اینکه انتخاب چندم قبول شدی؟

بله.همان شماره انتخاب شهر مورد نظر است
۰
۰
ارسال: #۲۱۹
۱۷ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ق.ظ، توسط exir.)

Nini naz میشه بگید آخرین تراز قبولى در علوم تحقیقات کرمانشاه چند بوده ؟

تا زمزمه ی عشق تو در گوشم شد *** عقل و خرد و هوش فراموشم شد
تا یک ورق از عشق تو از بر کردم *** سیصد ورق از علم فراموشم شد
۰
۰
ارسال: #۲۲۰
۱۷ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ، توسط aatwo.)
(۱۶ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ب.ظ)farnaz55 نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۱ ۰۶:۳۱ ب.ظ)farshid نوشته شده توسط:  

من امروز صبح با دانشگاه آزاد قزوین تماس گرفتم گفتن جای شما تا یک سال محفوظه و برای هر ترم مرخصی باید نصف شهریه ثابت یعنی ۵۴۰ تومان بدید
تشکرHeart
آیا ثبت نام اولیه میخواد برای رزرو؟
برای ذخیره هم اینطور صدق میکنه؟

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال: #۲۲۱
۱۷ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۵۸ ب.ظ)aahmadi83 نوشته شده توسط:  آقا کسی میدونه کلاسای سمنان چه روزهایی برگذار میشه؟
و اینکه یکی از دوستان ما که یک ترم از کارشناسیش مونده و با من قبول شده میتونه ثبت نام کنه؟ اگر نه چیکار باید بکنه؟

این ترم که ما ثبت نام کردم سه روز در هفته بود !!
اون دوستتون هم میتونه ثبت نام کنه ولی باید ترم اول رو مرخصی بگیره
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۲۲
۱۷ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ب.ظ، توسط leila_s.)
دوستان من امروز رفته بودم مرکز آزمون ها درپاسداران حدود ۱۰۰ نفر از جا مانده ها از تکمیل ظرفیت دوم که تراز قبولی هم داشتندآمده بودند و اعتراض خور را کتبا اعلام کردند حتی ما یک نامه کلی نوشتیم و ۷۰ نفر زیر آن را امضا کردیم ولی گفتند زمانی شاید امیدی به ترتیب اثر دادن این درخواست ها باشد که عده زیادی این مشکل را داشته باشند و اعتراض کنند و گرنه هیچ کاری نمی کنند باید بشینید برای سال بعد..پس اگر می خواهید به حق خودتان برسید بی زحمت به مرکز آزمون بروید و اعتراض خود را کتبا اعلام کنید واگر نمی توانید مراجعه حضوری داشته باشید لااقل نامه بفرستید به آدرس مرکز آزمون زمانی برای جاماندگان از تکمیل ظرفیت کاری می کنند که این اعتراض ها خیلی زیاد شود لااقل ۱۰۰۰ تا باشد.یک نامه هم به سازمان مرکزی قسمت بازرسی دهید تا صدای اعتراض ما از این حق خوری به گوش مسئولان برسد اعتراض نکنید حقتان را می خورند یک آبم روش.باید شما یکسال بشینید اون هایی که ترازشان پایین تر از شماست تشریف ببرن دانشگاه.پس بجنبید تا وقت از دست نرفته

دوستان من امروز رفته بودم مرکز آزمون ها درپاسداران حدود ۱۰۰ نفر از جا مانده ها از تکمیل ظرفیت دوم که تراز قبولی هم داشتندآمده بودند و اعتراض خور را کتبا اعلام کردند حتی ما یک نامه کلی نوشتیم و ۷۰ نفر زیر آن را امضا کردیم ولی گفتند زمانی شاید امیدی به ترتیب اثر دادن این درخواست ها باشد که عده زیادی این مشکل را داشته باشند و اعتراض کنند و گرنه هیچ کاری نمی کنند باید بشینید برای سال بعد..پس اگر می خواهید به حق خودتان برسید بی زحمت به مرکز آزمون بروید و اعتراض خود را کتبا اعلام کنید واگر نمی توانید مراجعه حضوری داشته باشید لااقل نامه بفرستید به آدرس مرکز آزمون زمانی برای جاماندگان از تکمیل ظرفیت کاری می کنند که این اعتراض ها خیلی زیاد شود لااقل ۱۰۰۰ تا باشد.یک نامه هم به سازمان مرکزی قسمت بازرسی دهید تا صدای اعتراض ما از این حق خوری به گوش مسئولان برسد اعتراض نکنید حقتان را می خورند یک آبم روش.باید شما یکسال بشینید اون هایی که ترازشان پایین تر از شماست تشریف ببرن دانشگاه.پس بجنبید تا وقت از دست نرفته
۲
۱۰
ارسال: #۲۲۳
۱۷ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ ب.ظ
(۱۷ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ ق.ظ)exir نوشته شده توسط:  
(17 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ق.ظ)nini naz نوشته شده توسط:  

Nini naz میشه بگید آخرین تراز قبولى در علوم تحقیقات کرمانشاه چند بوده ؟

کرمانشاه۵۳۷۵ ... کسی میدونه تراز اخرین نفر بروجرد چند بوده ؟؟؟؟
من دارم دیوونه میشم بروجرد انتخاب دومم بوده کرمانشاه اول که کرمانشاه گرفته
۰
۰
ارسال: #۲۲۴
۱۷ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ب.ظ
ذخیره های تهران مرکز رفتین ثبت نام؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۲۵
۱۷ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ب.ظ، توسط شاپری.)
(۱۷ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ب.ظ)leila_s نوشته شده توسط:  دوستان من امروز رفته بودم مرکز آزمون ها درپاسداران حدود ۱۰۰ نفر از جا مانده ها از تکمیل ظرفیت دوم که تراز قبولی هم داشتندآمده بودند و اعتراض خور را کتبا اعلام کردند حتی ما یک نامه کلی نوشتیم و ۷۰ نفر زیر آن را امضا کردیم ولی گفتند زمانی شاید امیدی به ترتیب اثر دادن این درخواست ها باشد که عده زیادی این مشکل را داشته باشند و اعتراض کنند و گرنه هیچ کاری نمی کنند باید بشینید برای سال بعد..پس اگر می خواهید به حق خودتان برسید بی زحمت به مرکز آزمون بروید و اعتراض خود را کتبا اعلام کنید واگر نمی توانید مراجعه حضوری داشته باشید لااقل نامه بفرستید به آدرس مرکز آزمون زمانی برای جاماندگان از تکمیل ظرفیت کاری می کنند که این اعتراض ها خیلی زیاد شود لااقل ۱۰۰۰ تا باشد.یک نامه هم به سازمان مرکزی قسمت بازرسی دهید تا صدای اعتراض ما از این حق خوری به گوش مسئولان برسد اعتراض نکنید حقتان را می خورند یک آبم روش.باید شما یکسال بشینید اون هایی که ترازشان پایین تر از شماست تشریف ببرن دانشگاه.پس بجنبید تا وقت از دست نرفته

من چند روزه مطالب شمارو میخونم ولی نمیخواستم چیزی بگم. اما الان که این لحن شما رو دیدم لازم دیدم جواب بدم!
جوری حرف از حق خوری میزنین انگار که یواشکی تکمیل ظرفیت گرفتن یا انگار فقط فامیلای خودشونو گرفتن حالا خوبه دانشگاه آزاده و هرچی بیشتر دانشجو بگیره به نفعشه
یه هفته ثبت نام کرد سه چهار روز قبل اطلاعیه زدش، بچه ها از روز اول اومدن مانشت از هم کمک میگیرفتن که کدوم شهرو بزنن،
تو اخبار ۳ ۴ بار گفت، تو روزنامه زدن، رادیو گفت ، تو انواع سایتا زدن، همین بچه های مانشت از آبان ماه پیگیر بودن،
حتی ۳ روز تمدید شد!!!!!!!
دیگه چیکار کنن که شما متوجه شین؟؟ بلندگو بردارن تو شهر داد بزنن که آقایون خانوما بفرمایید ثبت نام تکمیل ظرفیت؟؟؟؟؟؟؟؟
الان چطور هرروز تشریف میارین مانشت و با لحنتون به بچه های دیگه توهین میکنید ، اگه در طی ۲ ماه پیش یکی دوبار و هر بار فقط ۵ دقیقه تشریف میاوردین مانشت همه خبرها دستگیرتون میشد
هی بچه ها رو منت کردین ، قسم دادین که ترازاتونو بگین، بچه ها لطف میکردن و جواب میدادن ، شما بجای تشکر قاطی میکردین و توهین هم چاشنیش بود! تقصیر این بچه هاس؟؟ تقصیر این بچه هاس که شما حواستون ۴ ماه پرت بود !!!
نمیخواستم بگم ولی از لحنتون اصلا خوشم نیومد و مجبورم کردین که بگم : صددرصد کم کاری از خودتون بود

لطفا با لحن تندتون به کسی توهین نکنید

اگه اعتراضی دارین ، اعتراضتونو پیگیری کنید ، حقتونه، اما تیکه انداختن درست نیست

با تشکر[b]

چرااا.... چرا....
۲۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , horsun , Sadeghq1 , aatwo , Manix , farnaz55 , pilyo , mohsen_m , arman405 , mohammad_god , parisaaa , azz , hp1361 , Afra , nahid.moosavi , tesna , pillow , amino22 , rozh66 , fmka2f , arshad91 , alireza66

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۱۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۰۲۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۰۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۶۱ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۲۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۸۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  درج عبارت "نوبت دوم" در مدرک دکتری siiib70 ۳ ۳,۵۸۶ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۲۸۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۸۹۲ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۶۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close