زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خرید کارت اعتباری آزمون ارشد ۱۳۹۲

ارسال: #۴۶
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ ب.ظ
RE: خرید کارت اعتباری آزمون ارشد ۱۳۹۲
(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۳۳ ب.ظ)pooria_googooli نوشته شده توسط:  سلام دوستان من چند تا سوال داشتم گفتم توی این تاپیک بپرسم
۱-من رشته ی لیسانسم علوم کامپیوتر می خواهم توی ارش هم مهندسی نرم امتحان بدم هم علوم . موقع ثبت نام باید گروه امتحانی را مهندسی بزنم یا علوم پایه ؟
۲-سوال ۲۷ فرم پیش نویس چی هست ؟ من چی باید بزنم ؟
۳- من که سال آخر تحصیل هستم وضعیت اشتغال را باید خالی بذارم یا گزینه سایر انتخاب کنم ؟
با تشکر

سلام
شما باید رشته اصلی رو نرم انتخاب کنید و شناور رو علوم کامپیوتر.
اگر منظورتون همون فرم صفحه ۳۱ هست هیچ کاریش نباید بکند فقط نمونه فرم اصلی ثبت نام هست واسه اینکه کلا ببینید چه اطلاعاتی لازمه.
برای اشتغال هم بله،باید سایر رو انتخاب کنید.
موفق باشید

زندگی قانون باور ها و لیاقت هاست...پس باور داشته باش لایق بهترین هایی...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooria_googooli , mrt69
ارسال: #۴۷
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ ق.ظ
دوستان میخواستم ببینم شما برای خرید کارت مشکلی نداشتید؟؟
من که ۲ روزه دارم تلاش میکنم ولی error میده.حتی کافی نت هم رفتم گفت وایه همه اینطوره.الانم که دوباره نشد.کسی این مشکلو داره؟؟
۰
۰
ارسال: #۴۸
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ ب.ظ
RE: خرید کارت اعتباری آزمون ارشد ۱۳۹۲
(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ق.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  دوستان میخواستم ببینم شما برای خرید کارت مشکلی نداشتید؟؟
من که ۲ روزه دارم تلاش میکنم ولی error میده.حتی کافی نت هم رفتم گفت وایه همه اینطوره.الانم که دوباره نشد.کسی این مشکلو داره؟؟
سلام من یکی از دوستام رو که خواستم ثبت نام کنم واسه خرید کارت درگاه بانک پارسیان error میداد ولی درگاه بانک سامان جواب داد.

مجــــازی هستیم...امــــا...

دلمــــــان مجازی نــــیست... میشکند...

حواست به تایــــپ کردنت باشــد.
۰
۰
ارسال: #۴۹
۱۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۱۲ ق.ظ
کارت ارشد سراسری ۹۲ از یکشنبه ۱۵ ام میاد

ما می توانیمBig Grin
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۳۴ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
Star خرید آجیل و خشکبار با کیفیت reza 132 ۰ ۹۹۴ ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reza 132
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۹۸ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۷ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۸ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۰۲ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۳۱۴ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close