زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه

ارسال: #۲۷۱
۱۴ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ ب.ظ
سلام.پستهارو که میخوندم بعضیها گفته بودن که خسته اند یا اینکه به بعضی قسمتهای کتابها نرسیدند
بچه ها نگران نباشید.این خستگی و استرس برای همه هست.مسلما هرچقدر هم که بخونید باز هم جای خوندن بیشتر هست.نیمه پر لیوان رو نگاه کنید
به نظر من نگاه کردن به آینده و هدفی که به دنبالش هستیم خیلی میتونه انرژی مضاعف بده
شما که تا اینجای راه اومدید بقیه اش رو هم کامل کنید
اگر خسته شدید میتونید برای چند روز ساعات مطالعه تون رو کم کنید.یا یه کاری که روحیه تون رو عوض میکنه انجام بدید.به خودتون یکم استراحت بدید به جایی بر نمیخوره.درعوض خستگی از تنتون میاد بیرون
توی این ۱ ماه و چند روز هم تست کار کنید.مطالب جدید نخونید.
۹
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hamed92 , shima_24 , deh-ab , tayebe68 , mhbftdb , Mänu , Sunshine Off , svk7 , asiehmohammadian , neda14078
ارسال: #۲۷۲
۱۴ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ ب.ظ
تعداد درسای رشته ی ما زیاده.یک مقایسه ای با برق بکنیم میبینیم ما حداقل ۱۲ تا درس داریم ولی اونا حدود ۶ درس مهم در کنکور ارشدشون میاد.
مقایسه خودم با دوستم که کنترل شرکت میکنه منو به این نتیجه میرسونه که اون کمتر نگران مرحله جمع بندی یا به قول خودمون جمع و جور کردن درسا.تو مدت بافی موندس.
یکی از چیزایی که مارو تو این مرحله نگران کرده اشفتگی ذهنی درباره ی این همه مطلب پراکندس.هربار یک تستی میبینیم که نکته ای حفظی داره و ما اونو فراموش کردیم این سوال پیش میاد که چندتا از این چیزا هست که فراموش کردیم....

حالا تو این مرحله سوال اینه که چیزایی که فراموش کردیم رو یاذاوری کنیم یا چیزایی که یادمونه رو قوی تر؟

قطعا می خوایم هردو رو انجام بدیم.این ایده آل شه.همین ایده آل گرایی هم بهم ریخته ترمون میکنه.اینکه بدونی با این خستگی هنوز کلی کار مونده خسته ترتم میکنه....

من ترجیح میدم تو این مدت نقاط قوتمو از طریق تست گسترش بدم.نه اینکه نگران چیزایی باشم که حذف کردم.یا فراموش کردم.
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , deh-ab , mhbftdb , avril22 , white bird , nina69 , srj , neda14078
ارسال: #۲۷۳
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ ق.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
نقل قول: ...
آقا این یکی دو روزه به شدت بی حوصله ام...اصن نمیتونم درس بخونم...هی خوابم میبره...!!!
امروز کلا ً ۲ ساعت درس خوندم....ار اون ور فکر پروژه های پایان ترم داره مخمو میجوه...!!!
...
باید مثل ای کیو سان بشینم یه فکری به حال این وضعیتم بکنم!!!
دقیقااااااا عین همیم. نامردی اگه فکرتو به منم نگی

ینییی من عاشق این وضعیتاتم
دوستان عزیز این شرایط برای همه هستش...نگران نباشید...
مازیار جان شما که شکست نفسی می کنی....

همه دوستان :اندکی صبر سحر نزدیک است...!(البته قوت فلبی که من به خودم می دم اینه:آدم باید بنده تلاشش باشه نه بنده نتیجه ها!نتیجه رو رها کنید دوستان بچسبید به تلاشتون.... یه کرم تلاشش برای تنیدن پیله هستش!اینکه پروانه بشه یا نه دست خداست... )
همگی موفق و پرانرژی باشید...
منو هم دعا کنید....

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۴
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhbftdb , deh-ab , esisonic , avril22 , tayebe68 , asusx59sr
ارسال: #۲۷۴
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه
(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ق.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  دوستان ، به نظرتون از اول بهمن تا روز کنکور باید چه برنامه ای داشت ؟

راستی ، تاریخ و ساعت دقیق کنکور هنوز مشخص نشده ؟؟ ممنون

برنامه از اول بهمن تا روز کنکور، درس و درس و درس هستش! Big Grin
روزشو دقیق نمیدونم ولی ساعتش ۸ صبح هستش!(پارسال که ۸ صبح بود تا ۱۱)

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , mhbftdb
ارسال: #۲۷۵
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۲۱ ق.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ق.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  دوستان ، به نظرتون از اول بهمن تا روز کنکور باید چه برنامه ای داشت ؟

راستی ، تاریخ و ساعت دقیق کنکور هنوز مشخص نشده ؟؟
تست و مرور.

تاریخ کنکور توی اطلاعیه های سنجش هست.۱۹ و ۲۰ بهمن هست.زمان دقیقش حدود ۱ هفته قبل کنکور تو سایت سنجش اعلام میکنند
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhbftdb , deh-ab
ارسال: #۲۷۶
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ ق.ظ، توسط esisonic.)
(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  دقیقااااااا عین همیم. نامردی اگه فکرتو به منم نگی

ینییی من عاشق این وضعیتاتم
من چاکرتم Asus جونم!!
خدا نکنه بی حوصله بشی...من کلی رو قبولیت حساب کردم...از گروه درسی مهر تا الآن دلمو واسه شیرینی صابون زدم Big Grin!!!
زیادی درس خوندی...امروزم جمعه است...یه استراحت اساسی کن...مغزت حال بیاد...!!

الآن فکری به حال خودم میکنم!!
...
تق...تق...تق...تق...تق...تق...تق...تق...دینگ...(صدای فکر کردن ای کیو سان!!)
...
فهمیدم!!
بی حوصله شدنم به خاطر اینه که نمیتونم درست درس بخونم...درست درس نمیخونم چون همش فکر پروژه هام اذیتم میکنه!!
پس...
امروز...بعد از کنکور آزمایشی میشینم پروژه هامو انجام میدم!!!...فقط پروژه هامو!!...درس ممنوعه!! Big Grin

راستی...
ساعت ۲۰ دقیقه به ۶ صبحه ، ۲ ساعت دیگه آزمون دارم ، همه خوابن ، اینجا مانشته...PMC ... I Love You !!!

(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ق.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  همه دوستان :اندکی صبر سحر نزدیک است...!
پس کی این صحر میرسه؟؟؟...آخر این کنکور منو زجر کش می کنه!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , deh-ab , 8Operation , asusx59sr
ارسال: #۲۷۷
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ب.ظ
بچه ها خداقوت.دوستای گل وسخت کوشم میدونم زمانهای زیادی گذاشتید تا به اینجا اومدید پس بقیه راهم با همون انرژی عالی خودتون وتلاش وتوکل به خدا ادامه بدید.
یک چیزی را به عنوان فقط تجربه بهتون میگم اینکه الان بیشتراز خود مطالب درسی نیاز به انرژی وحفظ روحیه دارید من کسایی را دیدم که زیاد درس نخونده بودن اما چون روحیه بالایی داشتن ومدیریت جلسه ودرس بلدبودن تونستن رتبه خوبی بیارن وبالعکس.
هرچیزی که خوندید دیگه بهتره فقط تست کارکنیدونکته ومروراونم بیشترروی مطالب مهم.مدام به خودتون روحیه بدید وفقط بی وقفه تلاش کنیدحتما با تلاش خودتون ویاری خداوند موفق میشید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , white bird , fatima1537 , sir_ams , deh-ab , maryam.raz
ارسال: #۲۷۸
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۳۶ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  پس کی این صحر میرسه؟؟؟...آخر این کنکور منو زجر کش می کنه!!!
میرسه esisonic جان.... زیاد نمونده دیگه....اندکی صبر...
(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ب.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  بچه ها خداقوت.دوستای گل وسخت کوشم میدونم زمانهای زیادی گذاشتید تا به اینجا اومدید پس بقیه راهم با همون انرژی عالی خودتون وتلاش وتوکل به خدا ادامه بدید.
یک چیزی را به عنوان فقط تجربه بهتون میگم اینکه الان بیشتراز خود مطالب درسی نیاز به انرژی وحفظ روحیه دارید من کسایی را دیدم که زیاد درس نخونده بودن اما چون روحیه بالایی داشتن ومدیریت جلسه ودرس بلدبودن تونستن رتبه خوبی بیارن وبالعکس.
کاملا موافقم گل گفتید!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال: #۲۷۹
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ ب.ظ
وای از این هفته امتحانات دانشگاه شروع میشه...هم اینارو باید خوب بدم هم مواظب کنکور...
دانشجو باشی،کنکورم داشته باشی...توقع از خودتم بالا باشه نوبره :دی

I definitely will win
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird , sir_ams , deh-ab
ارسال: #۲۸۰
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۳۱ ب.ظ
هرچی معماری و سیستمع عامل میخونم انگار نه انگار چیزی خوندم
خدا رحم کنه

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , shima_24
ارسال: #۲۸۱
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۲۴ ب.ظ، توسط user22.)
سلام دوستای خوبم

بد به دلتون راه ندید ، یادتون باشه همیشه تاریکترین لحظه شب ، لحظه قبل از طلوع خورشیده Smile

من به جز مدیریت و زبان بقیه درسارو تموم کردم و ۲ هفته اییه مشغول مرورم، برنامم واسه ۱ ماهی که مونده اینه که مدیریت و زبان رو هم تموم کنم +یک مرور کلی دیگه و ۲ هفته ی آخرم چند سال کنکور مدرسان شریف رو بزنم - دوتا آزمون جامع پارسه رو هم شرکت کنم Smile

من وقتی بی حوصله میشم و نگرانم به قسمت خوب قضیه فک میکنم ! قسمت خوب قضیه اینه که اونی که آخرو عاقبت کارمون تو دستشه توی تموم این روزای که گذشت ما و تلاشمون و حتی خسته شدنامون رو دیده پس خودش همه چی رو راستو ریست میکنهSmile

امیدتون رو از دست ندید ...

آنچه تو را نگفتمت ای کاش یادم بود !
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372 , nina69 , sir_ams , neda14078 , deh-ab , Mänu
ارسال: #۲۸۲
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۳۶ ب.ظ
بعضی تیم ها رو دیدید تو فوتبال مثل تیم های فوتبال کشور خودمون که از اول تهاجمی بازی نمیکنند تا این که گل میخورن
وقتی گل خوردن مثل فرفره تو زمین میچرخن و بازی میکنن و حمله میکنند
اینم چیزی که تو بالا گفتم حکایت من شده تو درس خوندن
تو ماه آخر کنکور درس خوندنم شدت گرفته
خداییش الان نگاه میکنم قبلا تو ۲۵ درصد های آزمون قبلی خیلی جدی درس نمیخوندم
ولی الان جدی شدم ولی حیف که دیره Sad

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Spresso , deh-ab
ارسال: #۲۸۳
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۵۷ ب.ظ
سلام
خسته نباشید
دوستان باور کنید این شرایط فراموشی.عقب موندن از برنامه،افسردگی واسه همه هست
چیزی که مهم مدیریت این افکار منفی و سوق دادن این استرس در جهت مثبت(تلاش بیشتر،رقابت تا اخرین لحظه)
شک نکنید هر کسی به اندازه تلاشش نتیجه خواهد گرفت

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , mehrdad372 , رعنا , tayebe68 , deh-ab , Mänu
ارسال: #۲۸۴
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۱۲ ب.ظ، توسط asiehmohammadian.)
سلام دوستای گل
همگی خسته نباشید
دیگه چیزی تاکنکور نمونده ، حیفه بخاطر خستگی این یکماه طلایی از بین بره
پرشتاب تر از قبل ادامه بدید ، یک ماه فشار مضاعف میارزه به اینکه دوباره بخونیم
من یک سوال داشتم :
این الگوریتم های ساختمان وطراحی الگوریتم وباید حفظ کنیم؟؟؟
همینطور فصل ۴ سیستم عاملم زیاد داره
آخه من که هیچی یادم نمیمونه تاکنکور شما چیکار میکنید؟؟؟؟

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , deh-ab , white bird
ارسال: #۲۸۵
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۲۴ ب.ظ
fek konam age 5 ta 8 ruze aval konkuraro bezanim va bad tamarkoz ruye noghate ghovat bashe behtar bashe va chize dg inke tabaghe bandi mataleb tuye zehnemun kheili moheme bebin mohem nist cheghad khundi mohem ineke cheghad yad gereftii(bebakhshid dustan bekhatere finglish type kardanamBig Grin
انرژی مثبت، در تاریخ ۱۶ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست عزیز لطفا فارسی بنویسید فینگلیش نوشتن در سایت ممنوعه
با تشکر

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhbftdb , mehrdad372 , deh-ab

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۶۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۸۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۹۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۹۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۲۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۹۰۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۸,۷۹۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۵۹۱ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close