زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه‌ریزی برای مرور نهایی و تست

ارسال: #۳۱
۲۸ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۲۸ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ق.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  من سعی می کنم تا جایی که می تونم مثل ازمون واقعی و تو همون زمان بندی بزنم.
آخرین سوال آرمین جان کدوم بانک تست بهتره؟!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال: #۳۲
۲۸ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ ق.ظ
(۲۸ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ق.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  آخرین سوال آرمین جان کدوم بانک تست بهتره؟!
والا اینو خودمم نمی دونم. البته گزینه های زیادی که وجود نداره Big Grin ولی خوب همین که سوالارو داشته باشی و کلیدو خودش تا قسمت زیادی حل می شه. چون سوالاتی که به پاسخنامه ی آنچنانی نیاز داشته باشند زیاد نیستن تو کنکور و اکثرشون هم تو کتابای کنکوری بحث شده روشون. البته اگه تا ۲ هفته ی آینده این کتاب سیاه پوران بیاد بیرون من چشم بسته همونو می گیرم ولی اگه نیاد که دیگه مدرسان هستو گسترش علوم پایه Wink
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , deh-ab
ارسال: #۳۳
۲۸ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۲ ق.ظ
RE: برنامه‌ریزی برای مرور نهایی و تست
(۲۷ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  سلام دوستان. من برنامم اینجوریه. فعلا که تا ۲ هفته ی آینده هرچی می تونم می خونم. با تاکید بیشتر رو ریاضی و ۵۰% دوم. از اون به بدم می خوام تستای کنکورای ۱۰ سال پیشو بزنم و تستای پارسه و مهستان امسال رو دوباره ببینم. بین هر آزمونم که از خودم می گیرم ۲ یا ۳ روز می زارم واسه بررسی عملکردم و چیزای که بلد نبودم رو دوره می کنم. اینجوری هم خودمو تو کنکورای سالای دیگه می سنجم.هم اینکه تقریبا تمام مطالب رو دوره می کنم ولی به صورت عملی تر. چون فکر کنم اکثر مطالب تو این ۱۰ سال کمکور ازش سوال اومده. ولی اینکه بشینم دوباره همه ی درسارو دوره کنم به نظرم درست نیست. چون بازم دوباره همه چی یادم میره. ولی اینجوری هر ۳ ۴ روز یک بار کل مطالب میاد زیر نظرت البته با تاکید روی قسمت های خاصی که تو کنکورا سوال اومده و کلا مطالب واست دوره میشه. شاید غلط باشه کارم ولی خوب من این تصمیمو گرفتم چون به نظرم واسه خودم مناسب تر بوده.

بعضی ها که خیلی چیز خونن اینقدر آماده هستن که دیگه میخوان تست زنی رو شروع کنن!!!Big Grin
مثل منه بیچاره نیستن که کلی عقب باشن و مجبور بشن دوره و تست زنی و جمع بندی رو با هم انجام بدن که وقت کم نیارن!!!!Tongue

یک اراده خم نشونده،بر همه چیز،حتی بر زمان قالب می آید.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , deh-ab
ارسال: #۳۴
۲۸ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ ق.ظ
به نظر من الان صرفاً تست یکم زوده! چه خبره مگه؟! تقریباً ۵۰ روز مونده!
فکر میکنم تست و مرور منطقی تره....
پیش به سوی تست و مرور!!!!!
تنها درسی که مرور کردم ساختمان داده هست! خیلی کلی و با عجله در عرض ۳-۴ ساعت Big Grin
شبکه و سیستم ضعیفم! سمافورهای سیستم عامل رو تصمیم گرفتم کلاً بزارم کنار و این تنها چیزی میشه که میزارم کنار و حذف میکنم!
مهندسی نرم افزار- الگوریتم-پایگاه و هوش و مدیریت و ... نیاز شدید به مرور دارم! Big Grin
موفق باشید...

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , virtual girl , deh-ab
ارسال: #۳۵
۲۸ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ ق.ظ
(۲۸ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ق.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  بعضی ها که خیلی چیز خونن اینقدر آماده هستن که دیگه میخوان تست زنی رو شروع کنن!!!Big Grin
مثل منه بیچاره نیستن که کلی عقب باشن و مجبور بشن دوره و تست زنی و جمع بندی رو با هم انجام بدن که وقت کم نیارن!!!!
حالا شاید فکر کنی دارم دروغ می گم که بگم اره نه من نمی خونم. ولی باور کن منم چیزی بیشتر از بقیه نخوندم. ولی چون از اواسط تابستون شروع کردم یکم جلوتر بودم. ولی در طول این مدت میانگید روزی ۴ ۵ ساعت خوندم. ولی خب الانم کاری خلاف هم انجام نمی دیم. همه خوندنو تموم کردن یه تعدادی یه هفته زودتر یه تعدادیم یه هفته دیر تر و به فکر تثبیت و جمع بندین. من خودم هنوز لای ریاضی مهندسی و آمار رو وا نکردم !!!!
۲
۰
ارسال: #۳۶
۲۸ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ ق.ظ
بچه ها من فقط یه سری از درسا روتموم کردم یه سری دیگه نصفه نیمه مونده تست هم زیاد کار نکردم. حالا به نظرتون بشینم ۲۵ درصد آخر رو که هفته بعد آزمون دارم بخونم یا اینکه کل درسامو بشینم طبقه بندی کنم و درسای ضریب بالاتر رو تست بزنم و مرور کنم و بیخیال آزمون آخر شم ؟؟

۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۸ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۷ ب.ظ
(۲۸ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ق.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  حالا شاید فکر کنی دارم دروغ می گم که بگم اره نه من نمی خونم. ولی باور کن منم چیزی بیشتر از بقیه نخوندم. ولی چون از اواسط تابستون شروع کردم یکم جلوتر بودم. ولی در طول این مدت میانگید روزی ۴ ۵ ساعت خوندم. ولی خب الانم کاری خلاف هم انجام نمی دیم. همه خوندنو تموم کردن یه تعدادی یه هفته زودتر یه تعدادیم یه هفته دیر تر و به فکر تثبیت و جمع بندین. من خودم هنوز لای ریاضی مهندسی و آمار رو وا نکردم !!!!

راستش میدونی چیه؟!نمی خواستم لو بدم ولی دیگه میگم.راستش آرتا منو مامور کرده که بهت استرس وارد کنم که بهش نرسی!!!!!Big Grin
رفیق شوخی میکنم یه وقت ناراحت نشی ازم!من هیچ منظور خاصی نداشتم از گفتن این حرف.

یک اراده خم نشونده،بر همه چیز،حتی بر زمان قالب می آید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: armin_b00ter
ارسال: #۳۸
۲۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ب.ظ، توسط asusx59sr.)
درود بر همه ی دوستان.
منم برناممو بگم. اولا اینکه طبق برنامه ی بلند مدتی که اوایل تابستون ریختم، ۴ دی همه درسام با هم تموم میشه. تلورانسش فقط ۲ فصل کتاب کروس شد که اونم به مرور می خونم.

ماهان ۳ تا آزمون جامع داره. یعنی ۵۰% دوم نداره. برنامه ی من اینه که وقتی برای آزمون جامع اول آماده میشم هنوز درسهای ۵۰% دوم یادمه. ۵۰% اول رو توی ۶ روز مرور میکنم و ۷ روز تست میزنم. برای آزمون جامع دوم ۶ روز اول ۵۰% دوم رو میخونم و ۷ روز تست میزنم. یعنی دو هفته مونده به کنکور کاملا آماده شدم. توی دو هفته هم ۱ آزمون آزمایشی دارم و ۲ تا آزمون خودم از خودم میگیرم که سوالای ۲ سال اخیر رو بکر گذاشتم. توی این دو هفته فقط جاهایی که مشکل دارم رو کار میکنم

چطوره؟

(۲۸ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  بچه ها من فقط یه سری از درسا روتموم کردم یه سری دیگه نصفه نیمه مونده تست هم زیاد کار نکردم. حالا به نظرتون بشینم ۲۵ درصد آخر رو که هفته بعد آزمون دارم بخونم یا اینکه کل درسامو بشینم طبقه بندی کنم و درسای ضریب بالاتر رو تست بزنم و مرور کنم و بیخیال آزمون آخر شم ؟؟

شما از ۱۵ آذر باید شروع میکردید به حذف مباحث.
اگر همه رو خونده باشی اما نتونی تست بزنی چه فایده؟ بزار اون مقداری که خوندی رو بتونی تست بزنی.
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , virtual girl , csharpisatechnology , Amir V , sara_sb92 , sheyda
ارسال: #۳۹
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۰ ق.ظ
نظر من اینه :
صبح ها درسای سنگین
عصر درسای سبک
----------------------------------------------------------------
هم تست بزنید هم نکته های جدید رو بفهمید و درک کنید هم مطالب فرّار رو نکته برداری کنید
هر تست جدید=یه نکته ی جدید
هر جزوه ی معتبری که توی مانشت بروبچز معرفی می کنن زیر و رو کرده و نکات ریز رو برای درک بهتر خودتون تا روزهای آخرم که شده توی دفتری منظم بنویسید و سعی کنید حتما بفهمید و هضم کنید و نذارید واسه شب امتحان. اگه هم خیلی سخت بود بهش گیر سه پیچ ندید چون دو حالت داره یا میاد هیچکی نمیزنه یا توکل می کنید و نمیادBig Grin
فرمول ها رو با اثبات و بعضیهاشو بی اثبات در حد فهم قابل قبول بپذیرید و با رمز گذاری خودتو برای فهم بهتر ذهنی طوری یادداشت کنید که از نطرتون منطقی و منظم باشه.
گاهی وقتا آدم فکر می کنه اگه ۱۰ ساعت توی مانشت تا صبح بیدار باشه همه ی تستا رو فول آبه.
اما وقتی میره دو تا تست از فصل پایپ لاین با هزار و یک نکته می بینه به خودش میگه چرا نرفتم سوالارو نفهمیدم و توی مانشت رفع اشکال نکردم.
سعی کنید نگران نباشید.درس معماری یا سیستم یا .... اگه سخته واسه همه سخته و روی گلوی همه گیر میکنه.پس با آرامش و دور از حرف هایی که میشنوید عاشق یک کتاب بشید و بهش قول بدید می خونیدش و تمومش می کنید.
نگید سال بعد
بگید همین امسال
تلاشتونو تا دقیقه ی آخر بکنید و بقیه رو بسپرید به صاحبش.
حداقل ۲ ساعت از تفریح بیهوده و کارهای دیگه بزنید و بجاش تست بزنید تا حتی اگه قبول نشدید حداقل از تلاشتون ناراضی نباشید و نگید ایکاش یک ساعت بیشتر درس میخوندم.
وقتی تو را هدف
تسخیر قله هاست
باید همیشه رفت
باید همیشه خواست
فقط کتب تست و کنکوری
دیگه مرجع تعطیل
به سوالات پارسه+مهستان(پوران)+گاج+سنجش+مدرسان+ماهان+نصیر + ... نظری بندازید اما نگران نباشید که چرا کلاس نرفتید
از اون طرف اونایی که کلاس میرین و آزمون میدین هم به آزمون ها بسنده نکنید.
حتی اکسین خود سنجش هم نمی تونه کسی رو تضمین کنه وقتی انگیزه ی درس خوندن نداشته باشید.
هدف داشته باشید.
مثلا موبایل تعطیل.کارای مستحب تعطیل.چت الکی تعطیل.

حتما مشورت کنید.
حتما توکل کنید.
حتما بخواید و واسش تلاش کنید.
امیدوارم تعادل تو زندگیتون برقرار باشه و روزی ۸ ساعت مفید درس و نکته ی تستی بخونید
در پایان اینو از یاد نبرید:
با همه ی شکست ها
با همه ی نا امیدی ها
با همه ی بدبختیها اما اینو از یاد نبرید و اعتقاد داشته باشید به این جمله :
راهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش.
پس بشکن دیوارو هر وقت تونستی.
فقط بخواه و دست از مبارزه نکش.
بذار خون دل بخوریم بذار جون بکنیم بذار سختی بکشیم تا آرامش رو به راهروان دیگه هدیه کنیم.
ای ول ماشت. ایول محمد تنهایی.ایول fardad.ایول azad_ahmadi .ایول jooybari. ایول esi .
ایول خودت.ایول خودم.ایول همه.
دم همتون گرم بچه های مانشت.
زنده باد و درود به شرف همتون.

ما می توانیمBig Grin
۱۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , virtual girl , Mänu , 8Operation , svk7 , jameshenas , avril22 , white bird , sara_sb92 , sheyda , m..ch
ارسال: #۴۰
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۶ ب.ظ
(۲۸ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ق.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  
(28 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ق.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  بعضی ها که خیلی چیز خونن اینقدر آماده هستن که دیگه میخوان تست زنی رو شروع کنن!!!Big Grin
مثل منه بیچاره نیستن که کلی عقب باشن و مجبور بشن دوره و تست زنی و جمع بندی رو با هم انجام بدن که وقت کم نیارن!!!!
حالا شاید فکر کنی دارم دروغ می گم که بگم اره نه من نمی خونم. ولی باور کن منم چیزی بیشتر از بقیه نخوندم. ولی چون از اواسط تابستون شروع کردم یکم جلوتر بودم. ولی در طول این مدت میانگید روزی ۴ ۵ ساعت خوندم. ولی خب الانم کاری خلاف هم انجام نمی دیم. همه خوندنو تموم کردن یه تعدادی یه هفته زودتر یه تعدادیم یه هفته دیر تر و به فکر تثبیت و جمع بندین. من خودم هنوز لای ریاضی مهندسی و آمار رو وا نکردم !!!!
سلام
ببخشید یه سوالی که واسه من پیش امده
شما اصلاریاضی مهندسی و امار نخوندیدتا الان؟؟در ازمون ها ی ازمایشی این دروس جواب نمیدادید اصلا؟

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
۱
۰
ارسال: #۴۱
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۳ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  سلام
ببخشید یه سوالی که واسه من پیش امده
شما اصلاریاضی مهندسی و امار نخوندیدتا الان؟؟در ازمون ها ی ازمایشی این دروس جواب نمیدادید اصلا؟
البته این مسئله ربطی به این بحث نداره. ولی نه متاسفانه نخوندم هنوز و این دو درسو نمی زدم.البته شاید اگه خونده بودمم وضع فرقی نمی کرد. ولی خب الان دیگه همه ی تلاشم اینه که از هفته ی آینده هرچقدر که این می تونم از این ۲ تا درس بخونم.
۰
۰
ارسال: #۴۲
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۸ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۰ ق.ظ)csharpisatechnology نوشته شده توسط:  حتی اکسین خود سنجش هم نمی تونه کسی رو تضمین کنه وقتی انگیزه ی درس خوندن نداشته باشید.

اکسین مگه برا سازمان سنجشه (( سنجش(تسلط) ))

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
۰
۰
ارسال: #۴۳
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ب.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  وره می کنم. اینجوری هم خودمو تو کنکورای سالای دیگه می سنجم.هم اینکه تقریبا تمام مطالب رو دو
افرین منم برنامم همینه

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , rtvrtv
ارسال: #۴۴
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ق.ظ
این سوال های کنکور عمرا یرانی ها طرح کنن ای نارو از خارج از ایران نیارن خصوصا سیستم عامل معماری
۳
۱
ارسال: #۴۵
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۵۳ ب.ظ
باحال میگین بعید نیست
مثلن تو تستها عبارت مانع االجمعی و ... نشون میده اینا بعضیاشون یا عرب هستند یا دادن به عربها
البته یه حدس دیگه هم میزنم اساتید مسن چون عادت دارن به اصطلاحات قدیمی و اصطلاحات جدید رو دوس ندارن واسه همینه که تو تست ها هم از همون اصطلاحات استفاده میکنن! البته دمشون گرم بعضی طراح ها علاوه بر اصطلاح، انگلیسی لغت رو هم میدن تا ادم به ابهام برنخوره

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , rtvrtv

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۹۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۸۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۰۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۷۸ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۲۱ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۶ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۹۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۷۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۲۲ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close