زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حداقل رتبه ی قبولی تهران

ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ ب.ظ
حداقل رتبه ی قبولی تهران
درود بر همه ی اعضای مانشت

یه سوأل...
حداقل رتبه برای قبولی تهران چنده؟؟
این سوأل ذهن من و خیلی از دوستامو درگیر کرده!!! (یه سری هم همچین دپرس شدید شدن!!)
تو سایت مدرسان یه سری کارنامه های آخرین رتبه (تهران و دیگر شهر ها) رو گذاشته
واسه ی تهران که آدم شاخ در میاره میبینه...رتبه ها همه بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ ... Huh
مثلا ً این یه نمونش :

کد قبولی :۷۶۲۹
نمره قبولی :۵۸۹۸
رتبه : ۴۴۵
دانشگاه صنعتی امیرکبیر - روزانه / شبانه
رشته و گرایش : شبانه - مهندسی کامپیوتر- هوش مصنوعی
سهمیه : آزاد

زبان عمومی و تخصصی(انگلیسی) ۶۷/۷۸
ریاضیات ۱/۷۵
دروس مشترک(ساختمان داده ها،نظریه زبان ها و ماشین ها،مدارهای منطقی،معماری کامپیوتر،سیستم عامل) ۳۹/۵۱
دروس تخصصی معماری کامپیوتر ۰
دروس تخصصی هوش مصنوعی ۱۵/۷۹
دروس تخصصی نرم افزار ۱۶/۶۷
...
بازم از دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره بگه و ملّت رو از نگرانی دربیاره!!!

بدرود!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال:
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۲ ق.ظ
حداقل رتبه ی قبولی تهران
حداقل رتبه قبولی برای تهران رتبه ۱ هست.

فکر کنم عنوان تون با توضیحاتی که دادید تناقض داره ...

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , Xilinx , tayebe68 , deh-ab
ارسال:
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۸ ق.ظ
حداقل رتبه ی قبولی تهران
(۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ق.ظ)Potential نوشته شده توسط:  حداقل رتبه قبولی برای تهران رتبه ۱ هست.
ینی الآن شما که خواجه نصیر میخونی رتبه یک هستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۱
ارسال:
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ ق.ظ، توسط aatwo.)
RE: حداقل رتبه ی قبولی تهران
(۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۸ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(25 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ق.ظ)Potential نوشته شده توسط:  حداقل رتبه قبولی برای تهران رتبه ۱ هست.

ای بابا از دسته شما دوتاAngelIdea
خوب منظورشون رو بعدا توضیح دادن آخرین رتبه قبولی تهران یا حداکثر Big GrinTongueرتبه قبولی تهرانHeartHeartHeart

drink 8 glasses of water a day

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , esisonic , deh-ab
ارسال:
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ق.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۸ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(25 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ق.ظ)Potential نوشته شده توسط:  حداقل رتبه قبولی برای تهران رتبه ۱ هست.

نه Big Grin من حداکثر رتبه قبولی در تهران رو آوردم Big Grin

البته یه توضیحی در مورد آمار این موسسه ها بدم که اینا معمولا سهمیه شاگرد اولی رو همون سهمیه آزاد مینویسن! من یه بار از پارسه هم همین آمار رو گرفتم و متوجه شدم که شاگرد اولی رو ننوشتن جلوی رتبه ... احتمالا این موسسه هم همین طور شده ! البته فقط حدس میزنم.

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , esisonic , deh-ab
ارسال:
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ب.ظ
حداقل رتبه ی قبولی تهران
این کارنامه کلا مشکل داره.
پارسال با تراز ۵۸۰۰ رتبه ۲۷۳ اوردن این چطوری ۴۰۰ شده رتبش?!
کارنامه رتبه ۲۷۳ هوش تو همین مانشتو ببنید۵۳۴ نرم

یکی از دوستان در همینجا با رتبه ۷۰۰ شبانه هوش خوارزمی رو تو تکمیل ظرفیت اورده بود که میگن تو کرجه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic , deh-ab
ارسال:
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ ب.ظ
حداقل رتبه ی قبولی تهران
تهران یعنی چی ؟ یعنی تمامی دانشگاه های شهر تهران (که حتما منظورتون همینه) یا خود دانشگاه تهران !!؟؟
موسسات رو ولش کن، کارنامه بچه های سال پیش رو ببینی کاملا می تونی متوجه بشی.
دوستی با ۱۳۱ روزانه تربیت درس قبول شده و با ۱۶۸ هم شبانه علم و صنعت، واسه نرم همون حول و هوش ۱۷۰ شبانه ها ی تهران قبول شدن.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic , deh-ab , maryam.raz
ارسال:
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ، توسط Xilinx.)
حداقل رتبه ی قبولی تهران
مدرسان تبلیغاتی زده.حرف دوستمون که گفتند " اینا معمولا سهمیه شاگرد اولی رو همون سهمیه آزاد مینویسن" حرف درستیه.البته ممکنه واقعا یکی هم سهمیه ش آزاد باشه.
واسه معماری تا ۲۰۰ یا نهایتا ۲۱۰-۲۲۰ هم میشه تهران(آخرش دیگه علم و صنعت) قبول شد (شبانه و روزانه و بدون سهمیه)
ولی دیگه بیشتر بشه صنعتی اصفهان و اصفهان و بعد از اون کرمانشاه !
واسه قبولی توی معماری دانشگاه تهران اگه رتبه ی زیر ۹۰ (حتی خود ۹۰ هم نه) کسی بیاره قطعا روزانه قبول میشه.ولی بعضی سالها همپوشانی رخ میده و باعث میشه که تا ۱۰۰ و ۱۰۱ هم قبول بشه به نظر میاد قبل از سال ۹۰ همپوشانی بیشتر بود.
واسه معماری شریف هم رتبه باید تقریبا زیر ۶۰ یا ۷۰ باشه و نه بیشتر(که این بدترین حالت هست)

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
ارسال:
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۱ ب.ظ
حداقل رتبه ی قبولی تهران
منظورم دقیقا ً شهر تهرانه...!!!
من واسه گرایش هوش میخونم...!!!...
به قول بچه ها حداکثر رتبه هوش واسه تهران به نظرتون چقدره؟؟؟

۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ ب.ظ
تهران همش دود و گرد و غباره این همه جای خوش آب و هوا هست حیف نیستBig GrinTongue

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ق.ظ
حداقل رتبه ی قبولی تهران
فکر کنم هوشم تا ۳۶۰و۷۰ خوارزمی قبول شدن.
و روزانه جاهای خوب شهرستان مثل اصفهان و فردوسی مشهد تا ۳۰۰ هم قبول میشن.
تو هوش بعضی تهرانی ها با شهرستانی ها خیلی تفاوت داره و رتبه بهتری نسبت به تهرانی ها میخوان، مثل شیراز، اصفهان و فردوسی در مقابل الزهرا و خوارزمی.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۱
۰
ارسال: #۱۲
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ ق.ظ
حداقل رتبه ی قبولی تهران
(۲۶ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  فکر کنم هوشم تا ۳۶۰و۷۰ خوارزمی قبول شدن.
فقط روزانه یا کلا ً؟؟؟...من خودم قصدم شبانه است...چون میدونم اونقدر قوی نیستم که روزانه رو بیارم...!!!
فکر میکنید تا ۴۰۰ شبانه ی یکی از دانشگاه های تهران و بیاره؟؟

۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ ق.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  فکر کنم هوشم تا ۳۶۰و۷۰ خوارزمی قبول شدن.
فقط روزانه یا کلا ً؟؟؟...من خودم قصدم شبانه است...چون میدونم اونقدر قوی نیستم که روزانه رو بیارم...!!!
فکر میکنید تا ۴۰۰ شبانه ی یکی از دانشگاه های تهران و بیاره؟؟

دوست عزیز چرا این همه ناامیدی؟؟؟ انشاا... بهترین دانشگاه قبول میشی توکلت به خدا باشه مطمئن باش خدا تلاش های ادم را بی جواب نمیزاره مگر این که به صلاحت نباشه/...

سعی کنید آن چیزی را که دوست دارید به دست آورید، وگرنه باید آن چیزی را که بدست می آورید دوست بدارید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic , younes
ارسال: #۱۴
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ ق.ظ
حداقل رتبه ی قبولی تهران
(۲۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ق.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  دوست عزیز چرا این همه ناامیدی؟؟؟ انشاا... بهترین دانشگاه قبول میشی توکلت به خدا باشه مطمئن باش خدا تلاش های ادم را بی جواب نمیزاره مگر این که به صلاحت نباشه/...

نا امیدی نیست واقع گرایی.من اسی رو درک میکنم.هروقت میخوام استرسم کم شه کف قبولیارو نگاه میکنم.
پارسال ۴۱۷ شبانه فردوسی
زیر ۵۰۰ شاهرود
زیر. ۶۰۰ سمنان ،کرمان
زیر ۷۰۰ یزد ،خوارزمی

اینا مربوط به هوش و از لیست خود مانشت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , esisonic , shobair87
ارسال: #۱۵
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۷ ب.ظ
حداقل رتبه ی قبولی تهران
(۲۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ق.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  دوست عزیز چرا این همه ناامیدی؟؟؟ انشاا... بهترین دانشگاه قبول میشی توکلت به خدا باشه مطمئن باش خدا تلاش های ادم را بی جواب نمیزاره مگر این که به صلاحت نباشه/...
قضیه نا امیدی نیست...قضیه اینه که پایم خیلی ضعیفه...قبلا ً فکر میکردم با یه سال درس خوندن پایم قوی بشه ... ولی دیدم حداقل باید عین این ۴ سالی رو که درس نخوندم باید وقت بزارم تا کاملا ً به درسا مسلط بشم ( بخصوص ریاضیم که افتضاحه )
واسه همین تصمیم گرفتم در حدی که فقط بتونم تهران قبول بشم بخونم...ینی فقط کتابای "درس و تست" رو!!
(۲۶ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ق.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  نا امیدی نیست واقع گرایی.من اسی رو درک میکنم.هروقت میخوام استرسم کم شه کف قبولیارو نگاه میکنم.
ممنون که درکم میکنی...امیدوارم جایی که دوست داری قبول بشی Big Grin

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hamed92 , deh-ab , sara_sb92

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۷۹۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۰۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۰۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۱۸ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۲۸۸ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۱۶۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۲۱۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۹۶۷ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۲۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۱۸ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close