زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل

ارسال: #۸۲۶
۲۰ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ب.ظ
نمودار ASM تو منطقی واسه این آزمون پارسه هست؟

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال: #۸۲۷
۲۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ ب.ظ
سلام دوستان
ما با دو تا درس مشکل اساسی دارم که یکیش گسسته اس
هرچقدر میخونم بازم مشکل میدارم . میخام بعضی از فصل ها حذف کنم . به نظرتون تا زمان باقیمانده روی کدوم فصل ها وقت بذارم که بهترین نتیجه را ازش بگیرم؟!
ممنون
۰
۰
ارسال: #۸۲۸
۲۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ ب.ظ
سلام به همه ی مانشتی های درسخون و پر انرژی! Smile

منم از اواسط آبان شروع به خوندن کردم. نه آزمون میدم و نه کلاسی رفتم و نه حتی با برنامه های پارسه پیش میرم!! Tongue تا الان داده و منطقی و نظریه و ریاضی مهندسی و پایگاه رو تموم کردم. تقریبا همه ی درسها رو میخوام بخونم به جز گسسته و شایدم آمار. بعضی موقع ها حس می کنم عقبم ولی به سرعت خوندنم دلخوشم که تا آخر دی همه ی درسا رو بخونم و بهمن دوره کنم. دعا کنید که برسم بخونم.

خوش باشید.
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer , deh-ab
ارسال: #۸۲۹
۲۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۹ ب.ظ
منم دارم میرم مشهد مسافرت.... از یک هفته قبلشم درسو تعطیل کردم به سلامتی رفقا

می دونی مشکلم چیه!!!!!!!!!!!
مشکلم اینه که : این روزا عده ای یه جوری زیرآبی میرن که دلت میخواد بهشون بگی : من نگاه نمیکنم , بیا بالا یه نفسی بکش لااقل خفه نشی!!!!
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , avril22 , virtual girl , Amir V , white bird
ارسال: #۸۳۰
۲۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل
(۲۰ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ق.ظ)avril22 نوشته شده توسط:  [quote='amin_maryam' pid='148090' dateline='1355085511']
منم نمیدونم چرا کم حوصله شدم....دوس دارم درس بخونم اونم شدید اما حسش نیست

منم دقیقا همینجوری شدم خیلی بده..تمرکز هم زیر خط فقررSad

دوستان خوبم دقیقاً همین لحظه ای که شما کم حوصله شدین و ... ،اون عده ای که موفق میشن و قبول میشن همین لحظات رو از دست ندادن و اوج گرفتن تا به قله رسیدند ،پس با روحیه و انرژی ادامه بدین و بعد از یه روز استراحت و گردش و اگه مایل بودین خرید ،با توکل به خدا دو باره بچسبید و بچسبیم به درس تا رسیدن به قله Big Grin.

زندگی مرا بارها در هم کوبیده،
چیزهایی دیده ام که هیچگاه نمی خواهم
دوباره ببینم،اما از یک مسئله مطمئنم،
هرگز روی زمین نخواهم ماند،
همیشه بلند خواهم شد،
هرگز و هرگز و هرگز
تسلیم نخواهم شد.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , virtual girl , hemoso , deh-ab
ارسال: #۸۳۱
۲۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۷ ب.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ)رعنا نوشته شده توسط:  
(20 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ق.ظ)avril22 نوشته شده توسط:  [quote='amin_maryam' pid='148090' dateline='1355085511']

دوستان خوبم دقیقاً همین لحظه ای که شما کم حوصله شدین و ... ،اون عده ای که موفق میشن و قبول میشن همین لحظات رو از دست ندادن و اوج گرفتن تا به قله رسیدند ،پس با روحیه و انرژی ادامه بدین و بعد از یه روز استراحت و گردش و اگه مایل بودین خرید ،با توکل به خدا دو باره بچسبید و بچسبیم به درس تا رسیدن به قله Big Grin.

وای بچه ها واقعا چرا اینجوریه!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱منم همین طور نمیتونم درس بخونم نمیتونم تمرکز کنم من تصمیم گرفتم ۲ روزی استراحت کنم بهد ایشاالله شروع کنم البته ۳ تادرسم مونده که از هرکدوم یکی دوتا فصلشو هنوز نخوندم اونا رو بخونم تموم شه ایشالله برم تو فاز دور کردن تستTongue بچه ها یه سوال؟؟؟؟؟؟؟من هوش مصنوعی رو از رو راهیان ارشد میخونم خواستم ببینم لازمه که فصل ۹،۱۰،۱۱ رو هم بخونیم(استنتاج در منطق مرتبه اول و مباحث تکمیلی ۱،۲)
۲
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , deh-ab
ارسال: #۸۳۲
۲۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۶ ب.ظ
سلام دوستای خوبم
اگه میشه سر فصلهای مدیریت برای کنکور آی تی رو که تو کنکور سوال میاد بگید
من پارسه دارم میخونم ، گریمو در آورده...

آنچه تو را نگفتمت ای کاش یادم بود !
۰
۰
ارسال: #۸۳۳
۲۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۳۱ ب.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  نمودار ASM تو منطقی واسه این آزمون پارسه هست؟
دوست عزیز چه باشه چه نباشه آزمون ۲۵% چهارم اخرین مطالب باقی مونده هست .
ولی فکر کنم باشه.اگرم نبود بالاخره دیگه باید بخونینش چون آزمونای بعدی دیگه دوره مطالب خونده شده قبل هستن.
۰
۰
ارسال: #۸۳۴
۲۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ق.ظ، توسط avril22.)
(۲۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ)maryam bagheri نوشته شده توسط:  
(20 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ)رعنا نوشته شده توسط:  
(20 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ق.ظ)avril22 نوشته شده توسط:  [quote='amin_maryam' pid='148090' dateline='1355085511']

وای بچه ها واقعا چرا اینجوریه!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱منم همین طور نمیتونم درس بخونم نمیتونم تمرکز کنم من تصمیم گرفتم ۲ روزی استراحت کنم بهد ایشاالله شروع کنم البته ۳ تادرسم مونده که از هرکدوم یکی دوتا فصلشو هنوز نخوندم اونا رو بخونم تموم شه ایشالله برم تو فاز دور کردن تستTongue بچه ها یه سوال؟؟؟؟؟؟؟من هوش مصنوعی رو از رو راهیان ارشد میخونم خواستم ببینم لازمه که فصل ۹،۱۰،۱۱ رو هم بخونیم(استنتاج در منطق مرتبه اول و مباحث تکمیلی ۱،۲)

ایشااله که بزودی مثل قبلا میشیم..Rolleyes من از پوران می خونم اما کلا از فصلای آخر فصل استنتاج در منطق مرتبه اول و برنامه ریزی و شبکه های باورو باید بخونی
۲
۲
ارسال: #۸۳۵
۲۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۵ ب.ظ
بچه ها این ۲ ماه باقی مونده خیلی سرنوشت سازه سعی کنید هر جوری شده خستگی و بی حوصلگی رو به خودتون را ندید. به آرزوهاتون فکر کنید به مزایایی که این موفقیت واستون داره فکر کنید. اگه خوابتون میبره کتابو بگیرید پاشید قدم بزنید و بخونید. اگه بی حوصله اید رو خونی و تست کار کنید یا برید کتابخونه که مجبور شید بخونید. به خودتون تلقین کنید که میتونید تو زمان پایینی کتابا رو با تست تموم کنید (افکار مثبت رو بنویسید بذارید کنار کتابتون و مدام به خودتون تلقین کنید).
به کارای هیجان انگیزی که کنکور مانع شده روشون کار کنید فکر کنید این باعث میشه واسه اینکه به اون کارا برسید سریعتر مطالعتونو تموم کنید

موقع شروع مطالعه چند نکته رو مد نظر داشته باشد. اول خدا که بالاسرتون وایساده و منتظره ببینه شما چیکار میکنید. یعنی تو لحظه لحظه مطالعه اون رو احساس کنید که بالا سرتونه و ازتون انتظار داره قبول شید این فکر تلاشتونو چند برابر میکنه
موقع مطالعه حتما فکرتونو کنترل کنید (نذارید تو خیال بره)
فعالیت های متفرقتونو تعطیل کنید (فقط فکرتون رو درس باشه)
سعی کنید پیوسته بخونید چون ذهن تو روش های پیوسته علاقه بیشتری به یادگیری داره و سرعتش میره بالا تا گسسته (بخونید تا خوابتون بگیره یا گرسنتون شه یا هر کار ضروری دیگه ای واستون پیش بیاد)
سعی کنید سریع بخونید یعنی از اول تا آخر کتابو مثل روزنامه رو خوانی کنید که خیالتون راحت شده که چیز مهمی هم نیست که ازش بترسید بعد تو دورای بعدی دقیق تر شید( با این روش تو دورای بعدی سریعتر تموم میکنید کتابو)
منابعتونم باید درس اتنخاب کرده باشید تو ارسالام گفتم

در نهایت بدونید که هیچ کس هوش و استعداد شما رو نداره همه منحصر به فرد و تکین. اصلا خودتونو با کسی مقایسه نکنید که مثلا اون نتونسته قبول شه یا یاد بگیره منم نمیتونم این فکر خیلی مخربه و اصلا واقعیت نداره. به امید موفقیت هممون
۲۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , آلبالو , sheyda , hemoso , nilia , atti joon , bita_it , deh-ab , maryam.raz , m@hboobe , Mänu , avril22 , virtual girl , رعنا , aatwo , asiehmohammadian , m..ch , parastou , Engineer , jafarir , Shady205 , banafsheh68 , ماه بانو , آرتا
ارسال: #۸۳۶
۲۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۳ ب.ظ
بچه ها من سیستم عقبم ۲ فصل آخرو اصلا نخوندم بقیشم فقط یه دور خوندم و اصلا مسلط نیستم به نظرتون چیکار کنم با این روند سوالای سالهای اخیر؟
آمار چی فصل آخرو بخونم؟
۲
۰
ارسال: #۸۳۷
۲۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ ب.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ)maryam bagheri نوشته شده توسط:  وای بچه ها واقعا چرا اینجوریه!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱منم همین طور نمیتونم درس بخونم نمیتونم تمرکز کنم من تصمیم گرفتم ۲ روزی استراحت کنم بهد ایشاالله شروع کنم البته ۳ تادرسم مونده که از هرکدوم یکی دوتا فصلشو هنوز نخوندم اونا رو بخونم تموم شه ایشالله برم تو فاز دور کردن تستTongue بچه ها یه سوال؟؟؟؟؟؟؟من هوش مصنوعی رو از رو راهیان ارشد میخونم خواستم ببینم لازمه که فصل ۹،۱۰،۱۱ رو هم بخونیم(استنتاج در منطق مرتبه اول و مباحث تکمیلی ۱،۲)

فصل ۱۱ رو درست نمی دونم اما در اول کتاب من که نوشته از فصل های ۹ و۱۰ به دفعات تو کنکور سراسری سوال اومده.!!
۱
۰
ارسال: #۸۳۸
۲۰ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ ب.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ب.ظ)anita_66 نوشته شده توسط:  منم دارم میرم مشهد مسافرت.... از یک هفته قبلشم درسو تعطیل کردم به سلامتی رفقا
پیش مام بیا Tongue

لباس گرم حسابی بردار اینجا هوا ۲۰۰ درجه زیر صفره Big Grin

There is no there there.
۲
۰
ارسال: #۸۳۹
۲۰ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ ق.ظ، توسط alone boy.)
سلام به همه بچه های مصمم پشت کنکوری
امیدورام درساتونو خوب خونده باشdد مشق هاتونم نوشته باشید.
دوستان کسی جزوه مبانی مدیرت دانشگاه امیر کبیر رو نداره بزاره واسه دانلود
آخه میگن خیلی جزوه خوبیه واسه کسایی که تا حالا مدیریت برنامه نداشته فوق العاده است دوستانی که تهران تشریف دارید اگه لطف کنید این کار خیر خواهانه رو انجام بدید ممنون میشیم
۴
۱
ارسال: #۸۴۰
۲۰ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ ب.ظ
بچه ها به نظرم نمیرسم که کل معماری رو تموم کنم و روشون مسلط بشم .میخوام فقط فصلای مهم رو بخونم .بعد ۲ -۳ فصل از مدیریت که مهم هست رو بخونم .به نظرتون اشتباه نمیکنم ؟

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۰
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۲۷ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۱۶۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۶۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۹۰۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۳۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۶۵۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۰,۰۲۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۶۶ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close