زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل

ارسال: #۳۶۱
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ق.ظ
همه دوستان عزیز و پرتلاشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ..​.. خسته نباشید و خدا قوت.........................

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۴
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , jameshenas , deh-ab , mohammadali1990 , avril22 , asiehmohammadian , tayebe68
ارسال: #۳۶۲
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل
(۰۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ب.ظ)Arshad92 نوشته شده توسط:  
(06 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۸ ب.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  خیلی ناراحتم.۳ روزه هیچی نخوندم.۱۷ هم آزمون.مامانم عمل کرده همه کارای خونه افتاده رو دوش من.دیگه هم نمیتونم برم کتابخونه.تا هفاه دیگه .کلی برنامه ریزی کرده بودم.خواستم شبا بشینم درس بخونم ولی خوابم میگیره.چکار کنم.راه کار بگید.HuhHuhتازه افتاده بودم روی دور درس خوندنو راضی بودم.

مشکلمون یکیه.منم مامانم عمل کرده و کارا رو دوش منه.البته من اگه سال دومم بود و با درسا آشنا بودم حتمن انقد عقب نمیوفتادم چون تغییر رشته دادم.دانشگاهم دارم.سعی کن صبحا خیلی زودتر پاشی اینجوری به کاراتم میرسی.فقط ناامید نشو و تا هرچقدر توان داری بخون.توکل کن بخدا .ایشالله موفق میشی

سلام دوست عزیز ناراحت نباش برای کارای خونه هم خیلی وقت نزار مثلا لازم نیست خیلی وسواس تمیزی داشته باشی شام و ناهار هم سعی کن ابگوشت بزاری که نخوا هی بهش سر بزنی زنای قدیم ابگوشت میزاشتن دیگه از شب قبل هم فکر غذاتو بکن که نخوای خیلی وقت بزاری بعدشم این شرایط برای همه پیش میاد
۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , deh-ab , mohammadali1990 , mahi_24 , asiehmohammadian
ارسال: #۳۶۳
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ ق.ظ
سلام بچه ها خسته نباشید
امروز بعد از سه روز تعطیلی محض بصورت جدی استارت زدم!!!
خیلی کم خوندم ولی ی فصل اعداد گسسته + یک فصل مهندسی نرم افزار(خیلی ی ی نکات ریزی داره....)
البته یکم تست و مرور هم داشتم.... واسه روز اول بد نبود...

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , deh-ab , mohammadali1990 , asiehmohammadian
ارسال: #۳۶۴
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ق.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ق.ظ)sanaz5 نوشته شده توسط:  
(06 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ب.ظ)Arshad92 نوشته شده توسط:  
(06 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۸ ب.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  خیلی ناراحتم.۳ روزه هیچی نخوندم.۱۷ هم آزمون.مامانم عمل کرده همه کارای خونه افتاده رو دوش من.دیگه هم نمیتونم برم کتابخونه.تا هفاه دیگه .کلی برنامه ریزی کرده بودم.خواستم شبا بشینم درس بخونم ولی خوابم میگیره.چکار کنم.راه کار بگید.HuhHuhتازه افتاده بودم روی دور درس خوندنو راضی بودم.

مشکلمون یکیه.منم مامانم عمل کرده و کارا رو دوش منه.البته من اگه سال دومم بود و با درسا آشنا بودم حتمن انقد عقب نمیوفتادم چون تغییر رشته دادم.دانشگاهم دارم.سعی کن صبحا خیلی زودتر پاشی اینجوری به کاراتم میرسی.فقط ناامید نشو و تا هرچقدر توان داری بخون.توکل کن بخدا .ایشالله موفق میشی

سلام دوست عزیز ناراحت نباش برای کارای خونه هم خیلی وقت نزار مثلا لازم نیست خیلی وسواس تمیزی داشته باشی شام و ناهار هم سعی کن ابگوشت بزاری که نخوا هی بهش سر بزنی زنای قدیم ابگوشت میزاشتن دیگه از شب قبل هم فکر غذاتو بکن که نخوای خیلی وقت بزاری بعدشم این شرایط برای همه پیش میاد
اون آبگوشته رو خوب اومدی من خودم یه بار سرم اومده میفهمم چی میگی آبگوشت یه کم آبش رو زیاد کن تا غذا اضافی بمونه یه وعده ی غذایی دیگه آشپزی نکن Big Grin
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , mohammadali1990 , mahi_24 , asiehmohammadian , tayebe68
ارسال: #۳۶۵
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ ق.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل
(۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ق.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  لطفا جواب بدید :
دوستان پس از اتمام ۵۰۴ واژه پیشنهاد چه کتابی رو برای لغت ها می کنید ؟ کسی که زبانش خوبه لازمه کتابی برای زبان تخصصی بخونه ؟

ممنون

Essential words for toefl
باضافه لیست لغات کتابای کنکوری مثل پارسه.
منظورم فقط لیست لغات ته کتابه نه خوندن کامل کتاب.
.من آخرین آزمون پارسه ۸۴ دزصد زدم
کتاب تخصصی پارسه کتاب خوبیه چون به شما این اطمینان رو میده که با انواع تیپ سوالات تخصصی آشنایید.
اما کار کردن تمام تمریناتش لازم نیست.درسنامه اول هر درس و چند تمرین اولش میتونع برای کسی که زبانش خوبه کافی باشه.
Sent from my A500 using Tapatalk HD
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhbftdb , deh-ab , mohammadali1990 , asiehmohammadian , MS.rezvan
ارسال: #۳۶۶
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۵ ق.ظ
به آنچه در گذشته رخ داده ، نگاهی بینداز.
چیزی ارزشمند ومفید از آن بیاموز.
از آنچه آموخته ای ، استفاده کن ، تا زمان حال را بهبود ببخشی.
تو نمی توانی گذشته را تغییر دهی ، اما می توانی از آن درس بگیری.
وقتی همه شرایط و موقعیت ها پیش آمد ،
می توانی کاری متفاوت انجام دهی
و از زمان حال موفقیت آمیز تر لذت ببری.
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , zeitun , mohammadali1990 , asiehmohammadian , tayebe68
ارسال: #۳۶۷
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
دوستان عزیز کنکوری ان شالله ۲۴ ساعته توی این تاپیک نباشن!! بعضیا مثل این که خیلی حضور فعال دارن! ان شالله که همه به درسشون می رسن و مواقع بیکاری و استراحت و زمانهای مشخص و کمی رو توی این تاپیک باشن Smile و بیشتر توی تاپیک های درسی حضور فعال رو شاهد باشیم Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , azad_ahmadi , آرتا , maneshty , mohammadali1990 , Pakzad , jameshenas , asiehmohammadian , tayebe68
ارسال: #۳۶۸
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ ق.ظ
من با همروندی روندی سیستم عامل کنار اومدم
اما با این مدیریت نه ... تموم نمیشه

فقط انسانهای احمق از واژه ی غیرممکن استفاده میکنند .
" من میتونم به آرزو هام برسم چون میخوام "
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian
ارسال: #۳۶۹
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ ق.ظ
سلام به همه دوستان عزیز.اینقدر از سرما خوردگی گفتین تا آخر منم سرما خوردم!فکر کنم ناقل ویروس همین مانشت نامرده Big Grin آخه خیلی از بچه های مانشتی سرما خوردن!!!
بچه هایی که این چند روز درس نخوندن نگران نباشن چون یکی دیگه به هم درداشون اضافه شد.
امروز بعد از ۳ روز تعطیلی نشستم پای درسم.من به این نتیجه رسیدم که فقط باید زور بالای سرم باشه تا درست درس بخونم. بعد از ۳ روز تعطیلی امروز از ترس جریمه شدن بدون تنبلی درسمو طبق برنامم خوندم. پیشنهاد میکنم که شما هم این روش رو انجام بدین خیلی خوب جواب میده.

یک اراده خم نشونده،بر همه چیز،حتی بر زمان قالب می آید.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian , avril22 , deh-ab
ارسال: #۳۷۰
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۶ ق.ظ
سلام
برای محاسبات عددی کتاب پوران برای رشته کامپیوتر یا ریاضی را بخونم ؟
کتاب بابلیان یا راهیان ارشد چطوره ؟
کدوم یک از این کتاب ها بهتره ؟
برای طراحی الگوریتم از این ۴ تا کتاب کدامیک بهتره ؟
۱)مقسمی
۲)پوران
۳)راهیان ارشد
۴)پارسه
اگر پیشنهاد کتاب بهتری برای این وقت کم دارید لطفا بگید
به امید بهترین ها
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian , deh-ab
ارسال: #۳۷۱
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۸ ق.ظ
سلام.

لطفا به تاپیک زیر سر بزنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برای دوستانی که Developer هستن مفید خواهد بود.

There is no there there.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آلبالو , mohammadali1990 , younes , asiehmohammadian
ارسال: #۳۷۲
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۲ ق.ظ، توسط mohammadali1990.)
از خواب پریدم . . . الان نماز خوندم . . . همه رو دعا کردم . . .
خواب میدیدم :" رتبم شده ۷۹ . . .
از دورو بریام هیچکی باورش نمیشد"

داره بارو میباره . . . آب و هوا خ عالیه

ی ۳ ساعتی دیگ بخوابم بعدش بدرسم خوب ب امید خدا

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۱۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer , avril22 , younes , ana_12345 , mhbftdb , رقابت , jameshenas , asiehmohammadian , zeitun , deh-ab , white bird , Payam92 , MS.rezvan
ارسال: #۳۷۳
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ ق.ظ
وااااااااااای اینجا زلزله اوووووومد

چرخ های زندگی را دو چیز می گردانند:
گرسنگی و عشق
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۳۷۴
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ ق.ظ
سلام بر همه بچه کنکوری ها ( نمیدونم این واژه کنکور کی می خواد تو زندگی دست از سر من برداره!! )
کسی میدونه تو رشته IT تو فصل پایپلاین باید سوپر پایپلاین و اسکالر رو هم خوند یا نه؟! چون تو کتاب پوران که چیزی نگفته.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , avril22 , asiehmohammadian , mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۳۷۵
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۵ ب.ظ
دوستان راهنمایی میکنید مبحث گراف و درخت طراحی الگوریتم رو از کجا بخونم؟؟؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , mohammadali1990 , deh-ab

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۶۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۸۵۹ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۳۲ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۸۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۳۸ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close