زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل

ارسال: #۲۷۱
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ، توسط sheyda.)
RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل
۱- ممنون از آقای دکتر و دوستای گلم Wink

الان داشتم یه مصاحبه از ناسا با یکی از فضانوردهاش رو میخوندم،دیدم چیزی که برای خیلی از ماها شاید یه آرزو باشه چه جالب برا یه نفر دیگه خیلی طبیعی و ساده بوده و براحتی هم توی اون زمینه تونسته پیشرفت کنه! چون از نظر ذهنی باور داشته که میتونه!
پدرش فضانورد بوده و توی شهرکی زندگی میکرده که همه فضانورد وخلبان بودن...

I was born there. All the neighbors are cosmonauts. It was the norm, and that’s exactly why I didn’t really dream about being a cosmonaut. I don’t think how it would be so wonderful to be a cosmonaut, because other people who lived on the other side of Star City, they were more interesting for me, something new and unexplored. So there was nothing special about being a cosmonaut. So now, as a cosmonaut, I think this is normal.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  ahr.jpg]
۶
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , mohammadali1990 , H3NGAM3H , deh-ab , asiehmohammadian , Payam92 , tayebe68 , رعنا
ارسال: #۲۷۲
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ ب.ظ)avril22 نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۱ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  به راستی درود بر شرف دکتر حقیقت با این کتابهای کاملش. بسیار بسیار آدم با سوادیست. توی یک جلسه از ویس هاش ایشون میگه که با اینکه کتاب سیستم عامل بنده منتشر بشه کلاسهای من خلوت میشن، اما این کتاب رو بدون نقص منتشر میکنم. دوستانی که دکتر حقیقت رو میشناسن این موضوع رو واسه ی من باز کنن. این آقای دکتر رشتش تا ارشد برق بوده و دکترا کامپیوتر. البته باز خودش میگه دکترا کامپیوتر توی سایت دانشگاه قزوین دکترا رو هم برق زده. توی ویس هاش میگه که آقای فهیمی توی لیسانس استاد سیستم عامل بنده بودن و دانشجویان گرامی نمیگن که تویی که برق خوندی چطور استادت فهیمی بوده و سیستم عامل باهاش پاس کردی؟؟؟؟؟ قشنگ اکنون شبیه نشانه ی پرسش شدم.

دوستان متوجه پاس داشتن پارسی هستید آیا؟
تا جایی که من یادمه لیسانس برق ،فوق کامپیوتر ، و دکترای شبکه داره، من که وااااااقعا قبولش دارم یه آدمه خیلی خاصه، عاشق طرز فکرشم،به قول خودش اقیانوسه Smile
منم دوستش دارم...یکی از دوستام که سیستم عامل رو خورده و عاشق حقیقته میگفت....
دکتر حقیقت از صبح که میره سرکار...دانشگاه و کلاس ساعت ۸شب برمیگرده خونه و از تو یخچال یچیزای برمیداره برای خوردن و میاد میشینه کنار مجسمه ی تنباوم بهش خیره میشه و میگه ...اگه تو نبودی من چطوری پول در میاوردم و کتابت رو ترجمه میکردم؟
والله حالا نمیدونم حرفش صحت داره یا نه ولی در کل من که با جزوش خیلی حال میکنم...

مگه بقیه اساتید که کلی معروف هستن از خودشون کتاب مرجع دارن؟..همه از روی مرجع کتاب منتشر می کنن،مهم اینه که یه نفر مثل حقیقت تونتسه به این خوبی بیانش کنه بیشتر نحوه ی تدریس و بیان این کتابه که اینقدر عالی شده، به قول خودش درسته من مثل تنباوم نمی تونستم سیستم عاملو تعریف کنم اما به جرات میگم حتی تنباوم نمیتونه این درسو مثل من تدریس کنه، من که کاری به این چیزا ندارم من کلا از طرز تفکرش خوشم میاد...قبولش دارم بسییییارررWink
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , fatemesoleimani , asusx59sr , deh-ab , jameshenas , asiehmohammadian
ارسال: #۲۷۳
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ، توسط شاپری.)
چند وقته افتضاح درس میخونم

شرایط درس خوندنم بد شده Sad

دلم گرفته
حالم بده
Sad

چرااا.... چرا....
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , deh-ab , asiehmohammadian , Payam92
ارسال: #۲۷۴
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ ب.ظ
سلام
من ی باره دیگه سوالم رو میپرسم، سوالم درباره برناممه. و پیشاپیش از اینکه لطف میکنید و ج میدین تشکر میکنم
راستش من برنامم موازیه و طی ۲روز همه دروس رو سعی میکنم ببندم یعنی مثلا روز اول ۶تا درس و بعد روز دوم ۶تا درس بعدی و.. کلا سیکل تا آخر هفته ادامه داره.هر درسی هم باکسش ۲ساعته است. میشه روزی ۱۱-۱۲ ساعت. حــــــــالا الان از هفته پیش ۳ چهار روزی میشه ک برنامه از کنترلم خارج شده. یعنی نمیشه توی باکس ۲ساعته محدودش کرد مثلا سیستم. اصلا تستهای ی سری درسا خودش کل اطلاعاتت رو بچالش میکشه. راستش الان ۳ روزه محدودیت زمانی رو برداشتم ولی با اینکه روزی ۱۲ ساعت خوندم ولی خیلی ب دلم نیست. چون هم بازده کارم پایین اومده و هم فکرم پیش بقیه درساست. مطمئنم ک برداشتن این برش زمانی کار اشتباهیه( حداقل واسه من)
از بیرون ک نگاه میکنم ب خودم میگم کاری نداره بخون تا هر وقت تموم شد. نمیدونم والا. الان واقعا روانم پریشون شده! با اینکه ساعت مطالعه ام بالاست و پرتم خیلی پایین (باور کنید برای استراحت هم بزور بلند میشم)
ی راهکاری بدین ممنون میشم

دورها آوایی است ک مرا می خواند
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian
ارسال: #۲۷۵
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ ب.ظ
دوستان بهترین منبع واسه مبحث گراف و درخت چیه؟؟؟
کتابی که هم گسسته رو پوشش بده هم ساختمان داده و الگوریتم.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , deh-ab , mohammadali1990 , asiehmohammadian
ارسال: #۲۷۶
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ ق.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ب.ظ)majid_22 نوشته شده توسط:  ....
راستی چرا آزمون ماهان کارنامه هاش طبق کنکور امسال نیست؟؟

چون که پولشو گرفته.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr , deh-ab , mohammadali1990 , asiehmohammadian
ارسال: #۲۷۷
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ق.ظ
(۰۵ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ب.ظ)majid_22 نوشته شده توسط:  ....
راستی چرا آزمون ماهان کارنامه هاش طبق کنکور امسال نیست؟؟

چون که پولشو گرفته.

مگه بقیه موسسه ها بعد پول میگیرن!!! مثلا شریف آزمون های اولش مثه قبل بود ولی این ۲ آزمون آخریش طبق کنکور بود یعنی بعد از اینکه دفترچه بیاد عوض کرد. من اصلا از آزمون ماهان راضی نیستم توی بعضی درسا خیلی تکراری میاره اگه اینجوری بود شرکت نمیکردم انگار دوباره تست هارو میزنم!! امیدوارم این هفته بهتر باشه!!!Angry
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , mohammadali1990 , asiehmohammadian
ارسال: #۲۷۸
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ق.ظ
(۰۵ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ق.ظ)majid_22 نوشته شده توسط:  ..... امیدوارم این هفته بهتر باشه!!!Angry

بیخودی امیدوار نباش
۴
۱
ارسال: #۲۷۹
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ ق.ظ
اینو اینجا مینویسم تا اگر کسی مثل من شد گزینه ای برای انتخاب داشته باشه
برنامم رو ۳- ۴درس یعنی هر روز ۴ درس و اینطوری هفته ای ۳ بار درسا رو بخونم
ان شالله ک ج میده

دورها آوایی است ک مرا می خواند
۳
۰
ارسال: #۲۸۰
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ق.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ ب.ظ)sheyda نوشته شده توسط:  ۱- ممنون از آقای دکتر و دوستای گلم Wink

الان داشتم یه مصاحبه از ناسا با یکی از فضانوردهاش رو میخوندم،دیدم چیزی که برای خیلی از ماها شاید یه آرزو باشه چه جالب برا یه نفر دیگه خیلی طبیعی و ساده بوده و براحتی هم توی اون زمینه تونسته پیشرفت کنه! چون از نظر ذهنی باور داشته که میتونه!
پدرش فضانورد بوده و توی شهرکی زندگی میکرده که همه فضانورد وخلبان بودن...

راستش من یکم شرایطم فرق میکنه و بیشتر اونی که فکرشو اصلا نمیکردم و باورش نداشتم برام اتفاق میفته بارها هم تجربه کردم

مثلا یادمه (خیلی مثال میتونم بیارم ...) فیزیک دوم دبیرستان امتحان داشتیم ومن شبش خیلی خسته بودم ولی با این حال تا ۱۲ خوندم و بیخیال شدم(معمولا محصل بیخیالی نبودم و شاگرد اول کلاس بودم) خودم هم نمیدونستم که واقعا این منم که دارم قید یک امتحان رو میزنم؟؟!!
صبح رفتم امتحان دادم سر جلسه خسته و داغون و خیلی خیلی بیخیال بودم... باورم نمیشد نمرم ۲۰ شد و نفر بعد از من ۱۵ (امتحان سخت بود)
کنکور سال اول برعکسش اتفاق افتاد اما سال بعد که در حین خدمت بودم قبول شدم (رتبم خیلی خوب نبود اما نسبت به درسی که خونده بودم خیلی خوب بود)

خدمت که بودم همه روابط و کانکشن ها رو آماده کردم تا بیفتم کتابخونه که اونجا درس بخونم اما ...
یکی از آشنا ها یک جای بزرگ کار میکرد... گفت بیکاری (دوران دانشجویی) ببرمت سر کار ... پیش خودم گفتم یه چیزی گفت همینجوری... دو ماه بعد زنگید بیا سر کار...

تو نمایشگاه الکامپ با بچه ها از جلو غرفه ایز ایران رد شدیم دیدیم فرم استخدام پر میکنن ماهم دور همی فرم رو نصفه نیمه پر کردیم... ۴ ماه بعد زنگیدن رفتم مصاحبه قبول هم شدم...
ولی هرجا که همه شرایط رو اکی کردم و آماده بودم واسه یه اتفاق یه چیز دیگه شد

به این نتیجه رسیدم که
۱- یا من خیلی خاصم و خداوند داره خواص من رو تک تک تست میکنه
۲- یا من با بقیه فرق دارم و خداوند میخواد تفاوت هام رو نشونم بده
۳- یا من مثل سایرین نیستم و خدا تمایزاتم رو بررسی میکنه

نمیدونم چرا اینا رو گفتم ... شاید خواستم ببینم کسی مثل من هست یا نه
به هرحال اگر جای درستی نزدم معذرت میخوام هر مدیری هرجا که دوست داره منتقل کنه اگر هم صلاحدید میتونه پاک کنه
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , avril22 , sheyda , asiehmohammadian , deh-ab
ارسال: #۲۸۱
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۲ ق.ظ
(۰۵ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ق.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(05 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ق.ظ)majid_22 نوشته شده توسط:  ..... امیدوارم این هفته بهتر باشه!!!Angry

بیخودی امیدوار نباش

چه انگیزه ای میدی بابا Big Grin مگه خودت ماهان شرکت نمیکنی؟؟ به نظرم اگه این هفته درست نشود باید یه تذکری بهشون دادExclamationExclamation
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , deh-ab
ارسال: #۲۸۲
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ ق.ظ، توسط asusx59sr.)
(۰۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ق.ظ)majid_22 نوشته شده توسط:  
(05 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ق.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(05 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ق.ظ)majid_22 نوشته شده توسط:  ..... امیدوارم این هفته بهتر باشه!!!Angry

بیخودی امیدوار نباش

چه انگیزه ای میدی بابا Big Grin مگه خودت ماهان شرکت نمیکنی؟؟ به نظرم اگه این هفته درست نشود باید یه تذکری بهشون دادExclamationExclamation

تذکرات بهشون داده شده. ماهان سالهای قبل خوب بوده. خیلی بد خیلی
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۲۸۳
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ ق.ظ، توسط *farnaz*.)
امسال دوست داشتم به جای شیر و خرما و حلوا و برنج خورشت و چای و ... نذری ساندویچ نذری بخورم فقط در حد یک فکر بود.. باورتون نمیشه تا الان هر چی نذری بهم دادن فقط ساندویچ بوده یا یه ساندویچم روش بود

نتیجه: دارم به قانون جاذبه اعتقاد پیدا میکنم که میگه "به هر چه فکر کنید همان برایتان اتفاق می افتد یعنی تمام عوالم دست به دست هم میدهند تا فکر شما به واقعیت تبدیل شود"

باید واسه قبولی تو کنکور یه فکرایی بکنم Smile
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , jameshenas , mohammadali1990 , H3NGAM3H , sheyda , asiehmohammadian , deh-ab
ارسال: #۲۸۴
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ق.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۴ ب.ظ)sana123 نوشته شده توسط:  سلااااااااااااااااام من به همتون
من تازه عضو مانشت شدم، تازه هم می خوام شروع کنم به خوندن. البته یه درسایی را تا حدودی مسلطم که فکر نمی کنم زیاد وقتم را بگیرن ولی به قصد کنکور تاااااازه می خوام استارت بزنم.
بچه ها دوست منم میشییییییییییییییید؟

سلام. آخه منم یه درسایی رو مسلط بودم ولی مثه اینکه ربط زیادی به مسئله ی تستای کنکور نداشت! حالا نگین چه طرز امید دادنه ها
خب راجع به من این طوری بود Confused. امیدوارم راجع به تو این جور نباشه.
بله چرا دوست نمی شیم. هر کی تو مانشته دوست هم هست. خوش اومدی Shy
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , maneshty , deh-ab
ارسال: #۲۸۵
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۳ ق.ظ
بچه ها ما دو روزه مهمون داریم از آزمون ۵۰% اول به بعد (که تقریباً راضی نبودم از رتبه ام) هیچی نخوندم!!!!!!!!!!!!!
استرس دارم به خاطر نخوندنم!
آخه کتابخونه ای جایی هم باز نیست از این محیط وحشتناک مهمونی فرار کنم!!!!!!!!!!
امیدوارم از پس فردا زندگی عادی بشه...

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sheyda , jameshenas , mohammadali1990 , H3NGAM3H , asiehmohammadian , deh-ab

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۵۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۵۸۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۹۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۹۶۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۸۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۹۲۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۶۸۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۲۳ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close