زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل

ارسال: #۱۰۶
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل
دوستای جدید زیاد میبینم...ایشالله که اکثر قبولی های امسال مانشتی باشن...
بچه ها میخایم آمار بگیریم ببینیم تعداد شرکت کننده های مانشت در کنکور امسال چقده و هر رشته چند نفره...
اینم آدرس نظر سنجی... لطفا شرکت کنید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

I definitely will win
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , asiehmohammadian , mohammadali1990
ارسال: #۱۰۷
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۳ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۴ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  سلام به همگی ۲۰ روزه فقط تونستم یه ،۴،۵ فصل نظریه بخونم!!!!!!!!!!!!!!! یکیو دوس داشتم، یک سالو نیم بیشتر باهم بودیم،خوب صمیمی،مهربون.... مراقب هم، تا اینکه ۴،۵ ماهه از هم دورشدیم و هر بار با هم بحث میکردیم پشت تلفن کم کم بحث پیش میومد.........راحت یک ماه ازش خبری نشد.... وقتی زنگیدم جواب نداد با یک خط دیگه زنگیدم یکی ثانیه برداشت، گفت همه چی تموم شده، حرف نزنیم بهتره باز دعوا میشه... راحت قطع کرد....
دارم سکته میکنم..... دارم میمیرم...... قلبم داره از درد میگیره به خدا... یعنی دوری راه یعنی تمام شدن یک رابطه؟؟؟ خاک بر سرم شد... روحیم دیگه مرد..
چرا آخه؟ به خاطره که فکر میکنم..اصلا امروز برام معنی نداشت..... اصلا اون همه محبت و حرفا کشک بودش؟؟؟؟؟؟ کشک؟ مثل مشکل آقای mehran شدم ،درس پر..... ارشدم پرید... یه ماهه شده کارم گریه...فکر... وااااااااااااااااااای

وقتی خدا بهت میگه باشه چیزی که می خوای رو بهت میده.
وقتی بهت میگه صبر کن داره چیز بهتری رو برات آماده میکنه.
وقتی میگه "نه" یعنی داره "بهترین" روبرات آماده میکنه.

من فقط همینو بگم که خوبه همین اول کار طرف باطنشو برات نشون داد. تو خیلی ی ی ی خوش شانسی که همین الان اونو شناختی ، اینو واقعاً میگم.
نه اینکه بعد از یه رابطه ی ۶-۷ ساله...
کلاً بهت تبریک میگم وبرات آرزوی موفقیت میکنم! ادای عاشقا رو هم در نیار که اصلاً بهت نمیاد Tongue
تو یه نفر رو از دست دادی ولی دوستای مانشتی زیادی داری ی ....
سال دیگه این موقع هم دانشجوی ارشدی ی و ..... Big Grin
مطمئن باش انسان های خوبی در آینده جلوی راه زندگیت قرار می گیرن... Shy امیدوار باش و با لبخند به تلاشت ادامه بده.

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sheyda , Amir V , H3NGAM3H , maneshty , asiehmohammadian , mohammadali1990
ارسال: #۱۰۸
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ ب.ظ
بچه ها کسی آزمون اینترنتی پرسه رو داد؟چه جوریه ؟من میخام الان بدم
رتبه و درصد داره

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۰۹
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط sheyda.)
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۴ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  سلام به همگی ۲۰ روزه فقط تونستم یه ،۴،۵ فصل نظریه بخونم!!!!!!!!!!!!!!! یکیو دوس داشتم، یک سالو نیم بیشتر باهم بودیم،خوب صمیمی،مهربون.... مراقب هم، تا اینکه ۴،۵ ماهه از هم دورشدیم و هر بار با هم بحث میکردیم پشت تلفن کم کم بحث پیش میومد.........راحت یک ماه ازش خبری نشد.... وقتی زنگیدم جواب نداد با یک خط دیگه زنگیدم یکی ثانیه برداشت، گفت همه چی تموم شده، حرف نزنیم بهتره باز دعوا میشه... راحت قطع کرد....
دارم سکته میکنم..... دارم میمیرم...... قلبم داره از درد میگیره به خدا... یعنی دوری راه یعنی تمام شدن یک رابطه؟؟؟ خاک بر سرم شد... روحیم دیگه مرد..
چرا آخه؟ به خاطره که فکر میکنم..اصلا امروز برام معنی نداشت..... اصلا اون همه محبت و حرفا کشک بودش؟؟؟؟؟؟ کشک؟ مثل مشکل آقای mehran شدم ،درس پر..... ارشدم پرید... یه ماهه شده کارم گریه...فکر... وااااااااااااااااااای

سلام
خیلی متاسفم میشنوم این اتفاق برا رابطت افتاده
میدونی من چی برداشت میکنم؟
داری میگی دوستش داشتی ولی اصلا نمیدونی الفبای دوستداشتن چیه!
تو "باید" اول دوست داشتن رو برای "خودت" تعریف کنی! اول خودتو دوست داشته باش!
دوست عزیزم ، ما هیچوقت چیزی رو از دست نمیدیم مگر اینکه از اول هم متعلق به ما نبوده باشه ویا لیاقتمون بیشتر از اون بوده باشه
من مطمئنم آدمهایی که میتونن چیزی رو دوست داشته باشن قلب بزرگی دارن
سعی کن سریعتر به حالت نرمال برگردی؛ ورزش کن ، زمان خالی تو برنامه ت نذار ، غذای طبیعی و خوب بخور و به "چیزایی که داری" بچسب! Heart

[تصویر:  ahr.jpg]
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , H3NGAM3H , maneshty , asiehmohammadian , mohammadali1990 , tayebe68
ارسال: #۱۱۰
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ ب.ظ
سلام بچه ها کتابی که فقط دروس تخصصی کنکور داشته باشه چی خوبه؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۱۱
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ ب.ظ، توسط Eng_Sara.)
چقدر جالب! ببین همه دخترای گل مانشتی جواب پستتو دادن!
با این همه نا انصافی به حرفمون گوش نکنی و بری گریه کنی ها ا ا ......

(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ)nana0 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها کتابی که فقط دروس تخصصی کنکور داشته باشه چی خوبه؟

کتابای مجموعه سوالات کامپیوتر و آی تی و علوم کامپیوتر مقسمی هستن اگه میخوای از اونا استفاده کن.
البته من ندارم ولی خوب خوبه.
فکر میکنم انتشارات دیگه هم مجموعه سوالات تخصصی رو داشته باشن.

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , H3NGAM3H , asiehmohammadian , mohammadali1990
ارسال: #۱۱۲
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ ب.ظ، توسط esmaeli.sh.)
حتما با نبودش یه جور احساس خلا میکنی ک دیگه چیزی واست خوشایند نیست ٰخب هرچی نباشه باهم بودنتون به سال کشیده بوده اما واسه اینکه خودتو از شر فکر رها کنی به این فک کن ک مقصر کی بوده و چی باعث شده تو رو رها کنه خیلی راحت ،اگه به خاطر مسائل کوچیکو بی ارزش رهات کرده باشه بدون ک ذره ای ارزش فک کردن نداره و بهتر ک زودتر متوجه شدی ،کسی ک این وسط باید ناراحت بشه اونه نه تو،چون اون تورو از دست داد نه تو اونو ....

اللهم صل علی محمد و آل محمد
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , mohammadali1990
ارسال: #۱۱۳
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ب.ظ، توسط Amir V.)
فردا ٥٠٪ اول پارسه اس. این بار هم نتونستم آمادگی کامل رو داشته باشم. امیدوارم آزمون دیگه بتونم بهتر بخونم.

در مورد دوستمون skygirl هم متاسفم. این چه دوستی بوده که فکر نکرده کنکور داری و الان وقت مشکلات احساسی نیست! من خودم تجربشو داشتم مطمئنم سخته اما با گذر زمان درست میشه. انشالله ارشد قبول شی و اون موقع موقعیتهای زیادی سر راهت قرار میگیره. درضمن سعی کن اینو یاد بگیری که خودت و زندگیت از همه چی با ارزش تره. قبل شروع رابطه به آینده فکر کن... مثلا من موقعیت واسه شروع رابیه داشتم اما با خودم فکر کردم و گفتم که من از مهر معلوم نیست کجت برم و چه اتفاقیبرام بیفته. آیا دانشگاه قبول شم؟ آیا شهر خودم باشم؟ یا برم سربازی؟ یه جورایی از الان واسه اینکه اون موقع ضربه نخورم برنامه ریزی کردم. به هر حال امیدوارم زودتر بتونی برگردی به حالت نرمال :-)

There is no there there.
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , H3NGAM3H , sheyda , maneshty , asiehmohammadian , banafsheh68 , mohammadali1990 , nina69
ارسال: #۱۱۴
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ ب.ظ)MS.rezvan نوشته شده توسط:  مطمئنن میتونی. ی برنامه بلند مدت هم بریزی ها دیگه حله. از استرس اون همه حجم مطالب کاملا ب هوش میایی
ممنونم از اینکه بالاخره یکی ج منو داد. ی برنامه برای مباحث داشتم ک سعی میکردم بهشون برسم ولی اصولا عقب می افتاد. درکل سعی میکنم کیفی باشه حتی اگر تموم نشه. ولی الان دیگه از دستم در رفته چکارش کنم؟
یه راهنمایی میکنم که شاید بدردت بخوره.
شما از شنبه تا پنج شنبه رو طبق روال قبلیت بگذرون .جمعه رو به عنوان روز جبرانی استفاده کن و درسایی که نرسیدی بخونی رو تو این روز بخون.البته اگرم رسیدی تمام درسات روتمام کنی که چه بهتر از برنامت جلو می افتی،این جوری دیگه نگران درسایی که جاموندی نمیشی.خبری هم از استرس نیست...
امیدوارم تونسته باشم کمکی بهت کرده باشم.Smile
موفق باشیSleepy

آنچه رخ داده را باید پذیرفت اما آنچه را روی نداده ، می توان به میل خویش بنا نمود . ارد بزرگSmile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , mohammadali1990 , mahak.k
ارسال: #۱۱۵
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۶ ب.ظ)shabgard نوشته شده توسط:  از صمیم قلب از خداوند میخوام تمام دوستانی که الان دارن زحمت میکشن جوابشون رو بگیرن و بعد از کنکور و نتایج از خوندنشون پشیمون نشده باشند
ااااا چه جالب!!! بالاخره من تو مانشت یه هم دانشگاهی پیدا کردم.(دانشگاه کرج) Smile

جدا ؟ شما هم کرج بودین ؟

بسی جای خوشحالیست Big Grin

به تمام دوستانی که استرس دارن همینجا میگم بعضی وقتا یکم بیخیالی بدک نیست

همش ۲-۳ ساعت بیشتر نیست ( منظورم IT بود) مهندسی هم از پارسال تو یک روز برگزار کردن به نظر خودم یکم فشار بیشتر میشه اینجوری

سال قبلش که تو دو روز بود آدم روز اول یکم خراب میکرد واسه روز دوم جبران میکرد

خلاصه بگم هرجوری که حال میکنید بخونید اینجوری استرستون کم میشه

من خودم به شخصه هر روز یه چیزی میطلبه میزارم جلوم میخونم یهو میبینم ۱۰۰ صفحش رفته جلو Smile

به امید موفقیت هممون هم در اینجا و بیشتر تو کیفیت فکر کردن و زندگی کردنمونCool
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , mohammadali1990 , mahak.k
ارسال: #۱۱۶
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ، توسط H3NGAM3H.)
skygirl من کسایی رو میشناسم که بعد از ۵سال رابطشون سر چیزای ساده از هم پاشیده ...
به نظر من تو به جای گریه باید بخندی...
بخندی و خداروشکر کنی که قبل از اینکه خیلی دیر بشه طرفت خودشو نشون داد

این رابطه ها و حضور بعضی آدما فقط یه عادته ، که به نبودشون هم زود عادت میکنی

----

امشب کلا دارم هوش مصنوعی میخونم !
از دست میانترم ها هم ناله نمیکنم
من مردِ روزای سختم !

shabgard
کنکور آی تی سال گذشته صبح بود یا بعدازظهر ؟

لطفا لبخند بزنید !
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , sheyda , asiehmohammadian , mohammadali1990 , mahak.k
ارسال: #۱۱۷
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۹ ب.ظ)ENGii نوشته شده توسط:  سلام بروبچه های مانشتی
دوستان کسی راه حلی برای مبارزه با خواب بعد از ظهر نداره؟؟؟؟؟؟؟؟Huh
من خیلی با این قضیه مشکل دارم وقتی میخوابم،یعنی کلاًبیهوش میشمآآآآ.دقیقاًهم به مدت ۲ساعت کامل. نمیرسم به برنامم عمل کنم.
تورو خدا کسی راه حلی داره بده.Sadدعاش میکنم.Angel
بنظرم ناهار کمتر بخور یا حداقلش ناهارتون کم چرب باشه ، خیلی وقتا هم از ناهار نیست و برمیگرده به بیخوابی شب قبل و زود بیدار شدن. سعی کن ۳۰ دقیقه بیشتر نخوابی ایشالله بعد از ارشد تلافیشو در میاری Smile

.... Loading
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , mohammadali1990 , شاپری
ارسال: #۱۱۸
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  من مردِ روزای سختم !

Big Grin تووووووووو مرد بودی و این همه مدت من فکر می کردم خانووومی؟؟؟؟؟؟ Tongue دمت گرم. موفق باشیHeart

خدایا!!!
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , Amir V , maneshty , mohammadali1990
ارسال: #۱۱۹
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ب.ظ

shabgard
کنکور آی تی سال گذشته صبح بود یا بعدازظهر ؟
[/quote]

دوست خوبم تا جایی که یادم میاد کنکور IT تو ظهر برگزار نشده یا لا اقل من شرکت نکردم

همیشه صبح بوده

روز قبل مهندسی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , mohammadali1990
ارسال: #۱۲۰
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۹ ب.ظ)ENGii نوشته شده توسط:  دوستان کسی راه حلی برای مبارزه با خواب بعد از ظهر نداره؟؟؟؟؟؟؟؟Huh
من دارم...بهترین راهش اینه که وقتی داری درس میخونیو خوابت میگیره یه چورت نیم یاعته پشت میز رو کتابا بزن!!!
اصن نمیدونی چه حالی میده...به اندازه ۱۰ ساعت خواب انرژی میگیری
من که تو چورت یه ربعه خوابم میبینم!!! Big Grin

(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  امشب کلا دارم هوش مصنوعی میخونم !
از دست میانترم ها هم ناله نمیکنم
من مردِ روزای سختم !
ایول...منم امروز ۵ ساعت و نیم هوش خوندم...۵۰ درصد اول OK شد!!
راستی...تا اونجایی که من میدونم هنگامه اسم دختره هاااااااااااااا؟؟؟؟

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , Payam92 , mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۸۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۸۵۹ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۴۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۴۱۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۳۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close