زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

داستان مانشت

ارسال: #۴۶
۰۳ مرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۳۵ ب.ظ
RE: داستان مانشت
(۰۷ تیر ۱۳۸۹ ۰۵:۳۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  و این طوری بود که دختره نابود شد و پسره هم به خاطر نداشتن دیه این دختره افتاد به زندان. (البته اتهام های سنگین دیگه ای مانند دزدیدن تفنگ پلیس و غیره هم بماند) کلاً ۳۰ سال زندان براش بریدن و رفت توی زندان اوین توی زندان با یه شخص خیلی معروفی آشنا شد. اون کسی نبود جز ...

قصه ما به سر نرسید و یک سوتی بدست ما رسید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۰۳ مرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۴۱ ب.ظ
داستان مانشت
دکتر واقعا تو بودی ؟ اگه شما بودی ببین بچه‌ها تا کجا ردتو گرفتن!!

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
ارسال: #۴۸
۰۳ مرداد ۱۳۸۹, ۰۸:۱۴ ب.ظ
داستان مانشت
نه بابا سنش نوشته ۲۱ سال من اسفند پارسال ۲۳ سال داشتم!
تازه من اون موقع عروسی کرده بودم و توی خونه خودم با حاج خانم بودم.
آقا زندگی ما رو نپاشونیدSmile

مگه محمد تنهایی تنها یکی هست؟ الان ۳ تا پسر عموی من محمد تنهایی اسمشونه! Smile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
ارسال: #۴۹
۰۳ مرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۰۱ ب.ظ
(۰۳ مرداد ۱۳۸۹ ۰۸:۱۴ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  الان ۳ تا پسر عموی من محمد تنهایی اسمشونه! Smile
چه باحال!! Smile
اگه ۴تایی کنار هم باشید، بنده خدا اونی که بخواد یکیتونو صدا کنه!Huh

سخته، ولی ممکنه!
ارسال: #۵۰
۰۴ مرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۲۱ ب.ظ
(۰۳ مرداد ۱۳۸۹ ۰۸:۱۴ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  آقا زندگی ما رو نپاشونیدSmile

مگه محمد تنهایی تنها یکی هست؟ الان ۳ تا پسر عموی من محمد تنهایی اسمشونه! Smile

آقای تنهایی این یک شوخی بود!!! به دل نگیرید در عوض یک ماجرا برای من اتفاق افتاده که براتون تعریف می کنم تا بخندید

چندی پیش من باب رهایی از مطالعه کتب قبیحه کنکوری فراغتی حاصل شد بناچار جهت رفع برخی حاجات قضای روز گار گذرم را به نانوایی انداخت در تفکر گذر ایام و پیری زود رس که دامنگیر هم نسلان فلک زده گشته و نرسیدن محموله ای از آلات محترقه جهت گرامیداشت ایام ا.... چهار شنبه سوری آخر سال سراچه ذهنم آماس می کرد و در این میان آن شیطان ملعون رانده شده چشمان مدهوش و متفکر مرا در تیر راس جمال عجوزه ای زنگار روی- که تاریخ ولادت او بنا بر قولی به دوران حکومت احمد شاه می رسد –قرار داده و بارانی از آن تیرهای زهر آگین بسویم جاری است و من ابله نیز در باغ تفکرات خود جولان می دهم -شاید هم از جهتی نظر کرده حضرت حق بوده و با همان امواج نورانی محافظ حاج احمد درملل متحده در قبال این تیر های جهنمی محافظت می شدم اما بر سبیل تعقل این نتیجه حاصل شد که شیطان قصه ما لا اقل چون رابین هود در فنون تیراندازی ماهر نبوده است -باری چون از جولان افکار رهایی جستم و از عالم معنا به عالم فنا فرود آمدم بنا گه عتیقه ای در مقابلم رخ نمایاند که ضمن لعن و نفرین بر چشمان بی شرم جوانان این دوره و زمانه در لای چادری سیاه چون سنگینی نا مردی مردمان این روزگار فزع و جزع می کرد اما چه کنم که این زبان در کام من بناگاه و بی اذن بجنبید که ای مادر!!!!! این همه خود را در رنج قرارمده که روزگار نامراد و سکوت خواب آلود دوران بنا چار بسیاری از جوانان را از برخی شوخ چشمی‌ها‌ی آن روز گاران- که یاد باد- بدور ساخته و در این شرایط تحریم بین الملل دختران جوان با هزاران سودا در انتظار شاهزاده ای سوار بر سمند تندرو هستند و شکوه به آستان حضرت دوست برده و قرآن بر سر گیرند که " یا مقلب القلوب و الابصار یا محو الحول والاحوالبده ما را شوهر بهر حال " و آن دانای مراد از سر رافت بی مثال خود فلک زده ای را هدایت نماید تا با دسته گلی فرود آید و ایشان که گذر ایام به کام و فرصت غنیمت شمارند با هزار ناز و تنعم مبنی بر ادامه تحصیلات و اخذ فوق دکترا!!!!!! در کلام اول یک بلی کشیده ادا کنند و سنت پیغمبر را جاری سازند. حال در این میان تو را که حال و مقام معلوم است.
شاگرد نانوایی که پسرکی شیرین سخن و رندی است رشته کلام بر گرفت که مادر بزرگ ما مثلش چون قالی تبریز و مروارید در صدف است که با گذشت ایام قیمتش فزونی یابد گفتم مرا نانی تازه ده که در گرماگرم روز گار که مروت و گرمی در میان نیست لا اقل این یک بر سر سفره حاضر شدنش غنیمت است.باری چند روزبعد در گذر از مقابل نانوایی نانوای جوان را دیدم که سر در لفافه ای سفید پیچیده و از زلف بدان زیبایی در آن اثری نیست گفتمش در این خرآباد چه بر سرت آمده که اینگونه از ریش و پشم دوری جسته ای انشاالله سفر حج در پیش است. گفت آنچه نمی باید می گفت که "ای دیوس بی مروت که هر چه بر سرم آید از سر نحسی گفتار بی تدبیر تو است چه آن روز بانوی سالخورده را رنجاندی و او اولاد خود را همچون بلای آسمانی قوم عاد و ثمود بر من فرود آورد و اگر وساطت اهل محل نبود سر که سهل است کل وجود در آتش می سوخت ".
شستم خبردار شد پیرزن داستان ما که گذشت ایام عقل وخرد را در او زایل نموده است. نانوای ما را به جای اینجانب - آن شیر بیشه زار تحقیق - بر باد داده و در این میان گنه را من کردم و بلا یش نوش نانوا شده است. گفتم آنکس که مستوجب عذاب الیم بود و بدو به سر برشته ای قناعت شود جای شکراست جمله مشتریان هر هر خندیدند و حال خوش گشت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora
ارسال: #۵۱
۰۵ مرداد ۱۳۸۹, ۰۴:۵۱ ق.ظ
داستان مانشت
من که نفهمیدم چی چی گفتین! ولی محض اطمینان خودتونین Smile)

ارسال: #۵۲
۰۵ مرداد ۱۳۸۹, ۰۴:۵۸ ب.ظ
شما باید طراح کنکور می شدید فکر کنم هیچکی نفهمیده چی نوشتید HuhBig GrinIdea

قدر لحظه ها را بدان!
ارسال: #۵۳
۰۵ مرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۵۵ ب.ظ
آره منم منظورم نوشته آقای فرزین بودBig Grin

ببخشید اگه اشتباهی شدHuhBig Grin

قدر لحظه ها را بدان!
ارسال: #۵۴
۰۶ مرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۸۹ ۱۱:۴۸ ق.ظ، توسط Soheil.)
اینجاش عالی بودHeart:
نقل قول: در این شرایط تحریم بین الملل دختران جوان با هزاران سودا در انتظار شاهزاده ای سوار بر سمند تندرو هستند و شکوه به آستان حضرت دوست برده و قرآن بر سر گیرند که " یا مقلب القلوب و الابصار یا محو الحول والاحوال بده ما را شوهر بهر حال " و آن دانای مراد از سر رافت بی مثال خود فلک زده ای را هدایت نماید تا با دسته گلی فرود آید و ایشان که گذر ایام به کام و فرصت غنیمت شمارند با هزار ناز و تنعم مبنی بر ادامه تحصیلات و اخذ فوق دکترا!!!!!! در کلام اول یک بلی کشیده ادا کنند و سنت پیغمبر را جاری سازند. حال در این میان تو را که حال و مقام معلوم است.

کار خودته؟

سخته، ولی ممکنه!
ارسال: #۵۵
۰۹ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۴۸ ق.ظ، توسط sama2010.)
(۱۴ تیر ۱۳۸۹ ۰۹:۲۶ ق.ظ)mahditorki نوشته شده توسط:  ولی مگه میشه بدون همکاری با سربرستای زندان سالم بمونی این بود که شروع کرد به همکاری با زندانبانان و اخبار زندانو میبرد
برای همین روز عید غدیر عفو خورد و اومد بیرون
از همونجا تصمیم گرفت که درسشو ادامه بده و یه زندگی جدیدو شروع کنه پس نشست حسابی درس خوند و نرم افزار شریف ارشد قبول شد.
از اونجایی که دختر قصه اش یه خواهر دقیقا مثه خودش داشت (دو قلو بودن) رفت خواستگاری خواهره که تازه متوجه شد این ورژن اصلیه و روز تصادف نسخه کپیشو زیر گرفته بوده (چون ماجرای زیر درختو ... رو دختره تعریف کرده بود )پس با اون ازدواج کرد و بعد از دو سال خدا بهشون یه پسر کوچولو داد.
بعدش هم بخاطر کمک به بقیه پشت کنکوریای ارشد (که عاشق نشن و معتاد نشن و کسی رو هم نکشن و زندان نیفتن )تصمیم گرفت یه سایت با محتوا درست کنه به نام مانست.
الانم دکتری قبول شده و اعتیادم کلا گذاشته کنار و بچه خوبی شده و بیدار بیدار داره روی تز دکتراش کار میکنه
(حالا اگه گفتید اسم واقعیش چیه..؟ )

اسم واقعیشو کسی نمی دونه ولی همه اونو به اسم مدیر سایت مانست می شناختند ولی این سایت یه رقیب دیگه ای هم به نام مانشت داشت که اتفاقاً اون سایت هم یک سایت پر محتوا برای پشت کنکوریهای ارشد بود و اتفاقاً مدیر اون هم داشت تو شریف دکتری می خوند ‌، کم کم سایت مانشت از مانست داشت پیش می گرفت که...

اگر کاری را که همیشه می کردید ادامه دهید به همان چیزی دست می یابید که همیشه داشته اید . اگر کار متفاوتی انجام دهید به چیزهای متفاوتی دست می یابید.
ارسال: #۵۶
۱۶ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۴۸ ق.ظ
داستان مانشت
که یک دفعه مانشت تصمیم گرفت یک بسته ارشد بنام " بسته کنکور ارشد " برای کاربرانش و بچه های پشت کنکوری تهیه کنه که این بود تازه آغاز...
ارسال: #۵۷
۱۶ آبان ۱۳۸۹, ۰۵:۲۹ ب.ظ
داستان مانشت
ولی خوب‌، سازمان سنجش این نکته رو اعلام نکرده بود که تست دوپینگ می گیره و دانشجوی خوبی به نام r_azad (که البته ندیده‌ی نبیره‌ی نتیجه‌ی ... منه) با هزار امید و آرزو بسته مانشت رو سفارش می ده و ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا
ارسال: #۵۸
۱۶ آبان ۱۳۸۹, ۱۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۰۰ ق.ظ، توسط mengan.)
(۱۶ آبان ۱۳۸۹ ۰۵:۲۹ ب.ظ)r_azad نوشته شده توسط:  ولی خوب‌، سازمان سنجش این نکته رو اعلام نکرده بود که تست دوپینگ می گیره و دانشجوی خوبی به نام r_azad (که البته ندیده‌ی نبیره‌ی نتیجه‌ی ... منه) با هزار امید و آرزو بسته مانشت رو سفارش می ده و ...

این دانشجو ما به جای اینکه بیاد درس بخونه داشت برای خودش خیال پردازی می کرد که اگه این بسته را داشتم ... که ناگهان پستچی درخانه را زد و یادش به فیلم پستچی سه بار در نمی زنه افتاد و او دوان دوان به سمت در رفت و بسته را تحویل گرفت و اشک شوق در چشمانش برق می زد .
سریع آمد و سیستمش را روشن کرد و دی وی دی اولی را که گذاشت دید که ...

اگر بتوانم دلی را بدست آورم، بیهوده نزیسته ام. اگر بتوانم رنجی را بکاهم، یا دردی را مرهم نهم، یا پرنده ای رنجور را، به آشیانش باز آورم، بیهوده نزیسته ام.
ارسال: #۵۹
۱۷ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۱۶ ق.ظ
داستان مانشت
دید که به جای بسته‌، فیلم inception براش ارسال شده، رفت توی بحر فیلم، دیگه شبها راحت نمی خوابید، همیشه یکی می اومد تو خواباش. هر شب یه خواب، انگار بسته کار خودش رو کرده بود!! کلاس های مغناطیسی مانشت با صدای اساتید برتر کشور توی خوابهاش برگزار می شد. بعد از یک هفته خوردن و خوابیدن به اوج آمادگی رسید. داشت به این روند ادامه می داد که یهو

سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۶۰
۱۷ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۲۲ ق.ظ، توسط mengan.)
داستان مانشت
در حالیکه داشت گریه می کرد که یهو یادش افتاد در آن بسته ۳ تا دی وی دی بوده و رفت دومی را ببینه که توی آن چی هست که وقتی که دومی را گذاشت ...

اگر بتوانم دلی را بدست آورم، بیهوده نزیسته ام. اگر بتوانم رنجی را بکاهم، یا دردی را مرهم نهم، یا پرنده ای رنجور را، به آشیانش باز آورم، بیهوده نزیسته ام.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۰۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  فراخوان داستان کوتاه fas ۱ ۲,۷۳۹ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mehrad1011
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۳۳۹ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۵۷۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  داستان های آموزنده Soheil ۶۳۰ ۸۹,۱۱۸ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: dibasalehi
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Star کارگاه داستان نویسی دسته جمعی marvelous ۹ ۶,۶۲۴ ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close