زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قطاری به مقصد خدا

ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۲۶ ب.ظ
قطاری به مقصد خدا
قطاری که به مقصد خدا می رفت ٬ لختی در ایستگاه دنیا توقف کرد و پیامبر رو به جهان کرد و گفت: مقصد ما خداست ٬ کیست که با ما سفر کند ؟ کیست که رنج و عشق توامان بخواهد ؟ کیست که باور کند دنیا ایستگاهی است تنها برای گذشتن ؟

قرن‌ها گذشت اما از بیشمار آدمیان جز اندکی بر آن قطار سوار نشدند .

از جهان تا خدا هزار ایستگاه بود . در هر ایستگاه که قطار می ایستاد ٬ کسی کم می شد . قطار می گذشت و سبک می شد . زیرا سبکی قانون راه خداست .

قطاری که به مقصد خدا می رفت ٬ به ایستگاه بهشت رسید . پیامبر گفت: ‌اینجا بهشت است . مسافران بهشتی پیاده شوند . اما اینجا ایستگاه آخرین نیست .

مسافرانی که پیاده شدند ٬ بهشتی شدند . اما اندکی ٬ باز هم ماندند ٬ قطار دوباره راه افتاد و بهشت جا ماند .

آنگاه خدا رو به مسافرانش کرد و گفت‌: دورود بر شما ٬ راز من همین بود . آن که مرا می خواهد ٬ در ایستگاه بهشت پیاده نخواهد شد .

و آن هنگام که قطار به ایستگاه آخر رسید ٬ دیگر نه قطاری بود و نه مسافری .

براستی اگر شما در قطار خدا سوار شده‌اید دوست دارید در کدام ایستگاه پیاده شوید .? امیدورام اصلا به پیاده شدن فکر نکنید
عرفان نظرآهاری
...

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , ف.ش , انرژی مثبت , sahar121
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ ق.ظ
قطاری به مقصد خدا
هر روز
شیطان لعنتی
خط های ذهن مرا
اشغال می کند...
هی با شماره های غلط
زنگ می زند آن وقت
من اشتباه می کنم و او
با اشتباه های دلم
حال می کند...

دیروز یک فرشته به من گفت:
تو.گوشی دل خود را
بد گذاشتی
آن وقت ها که خدا به تو می زد زنگ
آخر چرا جواب ندادی
چرا بر نداشتی؟

یادش بخیر
آن روزها
مکالمه با خورشید
دفترچه های کوچک ذهنم را
سرشار خاطره می کرد
امروز پاره است
آن سیم ها که دلم را
تا آسمان مخابره می کرد...

اما با من تماس بگیر خدایا
حتی هزار بار
وقتی که نیستم
لطفا پیام خودت را
روی پیام گیر دلم بگذار....................

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۱۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  امنیت اطلاعات=خداحافظی با اپلای امریکا وکانادا؟ dj-dj ۱۴ ۱۱,۵۳۵ ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ramin71
  برنامه ریزی کنکور ارشد ویژه شاغلین(این بندگان زحمتکش خدا که به امید فرداهای بهترند) minai ۲۱ ۱۵,۵۵۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: ana9940
  ۳۷ نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) moloodi ۱۷ ۳,۲۰۳ ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  خدا! (دعوت به بحث اصولی و بیان آزادانه‌ی اعتقادات) MShariati ۱۳ ۶,۹۰۳ ۰۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: MShariati
Star شبکه همدان یا تجارت قم؟ تورو خدا کمکم کنید elenaghasemi ۷ ۴,۴۳۹ ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Densike
  تو رو خدا کمک کنید دیگه خسته شدم vahid_sh@hotmail.com ۵ ۲,۲۷۲ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister
Question تو رو خدا جواب.... (تحلیل و طراحی سیستم ها) salimeh ۲ ۲,۷۶۴ ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: salimeh
Sad جدول توزیع احتمال (تورو خدا یکی کامل جواب بده) hamidnpa ۰ ۱,۳۵۵ ۰۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamidnpa
  handshaking شروع عملیات با مقصد NP-Cσмρℓєтє ۴ ۲,۳۳۶ ۲۳ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: NP-Cσмρℓєтє

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close