زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۸۱۱
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۴۲ ب.ظ، توسط ania_13.)
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  از روی کتاب ارسطو خلیلی میخونی؟ این کتابو میتونی با پوران واسم مقایسه کنی؟ واسه جواب سوالت به اینجا سر بزن
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بله من هوش رو از کتاب ارسطو خلیلی فر می خونم.راستش من کتاب پوران رو ندارم که براتون مقایسه کنم.ولی می خوام بدونم اگه پوران تست های خوبی داره برم بخرمش؟Blush

تست زیاد داره میتونی قبل از خرید نگاش کنی

مهمترین اصل موفقیت یک جمله است:

"مواظب افکارت باش"
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , sara_sb92
ارسال: #۸۱۲
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۵۲ ب.ظ
اگه این طور خونده باشی و مفهومی که عالی پیش رفتی انشالله یه رتبه عالیWink

اون موقه که خوندم همرو خوب فهمیدم ولی الان میترسم یادم رفته باشه Sad برنامه ریزی خوبیم ندارم
مرسی از روحیتHeart

دکتر شریعتی : همه از فکر تو می ترسند. Idea
۲
۰
ارسال: #۸۱۳
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ، توسط humorkhan.)
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  با سلام:
داشتم پست ها را میخوندم دیدم بچه ها درباره کتاب مدیریت سوال دارن دوستان من عاشق مدیریت هستم به خاطر همین هم کتاب رابینز هم مبانی رفتار هم مبانی مدیریت را خودم الان دور دومم /....

نظر من اینه فقط کتاب مبانی مدیریت رابینز را بخونید کفایت میکنه میتونم با صد در صد اطمینان ،بهتون بگم اگر ریتم سوالات همین جوری باشه و شما این کتاب را خوب بخونید حتما ۱۰۰ درصد میزنید/...
موفق و پیروز باشید یا حق/...
منم کتاب رابینز و دیدم و با یک نگاه متوجه شدم اکثر سوالات ۹۱ از کتاب رابینز اومده و میخواستم برای امسال فقط رابینز بخونم ولی وقتی تمام تستهای ۴ سال اخیرو بررسی کردم به یه نکته جالب بر خوردم.اولا در چند سال اخیر گویا گروه طراحان سوالات مدیریت تغیری نکرده (بر اساس نوع تست ها میشه حدس زد) ولی این افراد شیوه های جالبی برای تست طرح کردن در هر سال دارن (یعنی از قانون عدم پیش بینی پذیر بودن به خوبی استفاده میکنن )یعنی اگه شما قبل از کنکور ۹۰ از یه ادم کنکوری میپرسیدی واسه مدیریت چی بخونم با توجه به اومدن سوالات زیاد از رابینز میگفت کتاب رابینز چون سال ۸۹ رو هم نگاه کنید میبینید مثل ۹۱ از رابینزه ولی سال ۹۰ اگه رابینز خونده بودی و میرفتی سر جلسه باید گریه میکردی چون تنها یک تست رو پوشش میداد و اونم مال مبحثی که تو هر کتاب مدیریتی هست.یعنی به معنای واقعی بیچاره میشدی منم خیلی دوست داشتم فقط کتاب رابینز و بخونم اونجوری خیلی راحتتر بود ولی با سابقه بد طراح سوال ریسک نکردم و تصمیم گرفتم رو بیارم به کتاب مدرسان با اون حجم زیادش چون با بررسی من در هر سالی چه ۹۰ چه ۹۱ و چه سالای قبل تا یه درصد خوبو قشنگ ساپورت میکنه ولی خوب حجمش زیاده ولی از نظر دیگه خوندن مدیریت به خاطر ماهیت حفظیش سریع تره.(نکته من فقط مدرسانو بررسی کردم ولی حدس میزنم کتابای کامل دیگه مثل پارسه یا پوران هم همینجوری باشن) این کل اطلاعات من بود که تو بررسی کامل تست های مدیریت بدست آوردم اگه خودتون هم بررسی کنید به این نتیجه میرسید.امیدوارم دوستان دیگه هم اگه تجربه های این چنینی برای درسای دیگه دارن اینجا مطرح کنن و دیگران استفاده کنن.یادتون باشه آدم ها وقتی به دیگران کمک میکنن (حتی رقیباشون) به قول اون جمله زیبای مجله موفقیت یه روزی یه جایی یه جوری یه کسی یه چیزی جواب خوبیشونو میده.امیدوارم همتون جواب تلاشاتونو بگیرید.موفق باشید.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , sheydaa , zeitun , forouzan , white bird , sara_sb92
ارسال: #۸۱۴
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ ب.ظ
راست بچه ها کتاب هوش پوران گرفتم حدود ۲۰ صفحه از آخر فصل منطق مرتبه اول و اوایل استنتاج توش نیست کسی داره برا اسکن کنه؟؟؟؟؟
۳
۰
ارسال: #۸۱۵
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۸ ب.ظ، توسط virtual girl.)
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ)humorkhan نوشته شده توسط:  [quote='deh-ab' pid='141675' dateline='1352022703']

نظر من اینه فقط کتاب مبانی مدیریت رابینز را بخونید کفایت میکنه میتونم با صد در صد اطمینان ،بهتون بگم اگر ریتم سوالات همین جوری باشه و شما این کتاب را خوب بخونید حتما ۱۰۰ درصد میزنید/...
ولی با سابقه بد طراح سوال ریسک نکردم و تصمیم گرفتم رو بیارم به کتاب مدرسان با اون حجم زیادش چون با بررسی من در هر سالی چه ۹۰ چه ۹۱ و چه سالای قبل تا یه درصد خوبو قشنگ ساپورت میکنه ولی خوب حجمش زیاده ولی از نظر دیگه خوندن مدیریت به خاطر ماهیت حفظیش سریع تره.(نکته من فقط مدرسانو بررسی کردم ولی حدس میزنم کتابای کامل دیگه مثل پارسه یا پوران هم همینجوری باشن) این کل اطلاعات من بود که تو بررسی کامل تست های مدیریت بدست آوردم اگه خودتون هم بررسی کنید به این نتیجه میرسید.

پس اینی که میگن مدیریت با رفتار سازمانی فرق میکنن چیه ؟ بالاخره کدوم جلد پوران رو باید بخونیم ؟

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۸۱۶
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۳۸ ب.ظ
داشتم پست ها رو میخوندم دیدم یه نفر واسه بیدار شدن از خواب یه پیشنهادی داده بود،گفتم منم یه پیشنهاد بدم شاید
به دردتون بخوره
قبل از خواب ایه اخر سوره کهف رو بخونید و ساعتی که می خواید بیدار شید تو ذهنتون باشه
همون ساعت انگار یه نفر میاد بیدارتون میکنه،سر ساعت دقیقا!!

ایه اخر سوره کهف با این شروع میشه: "قل انما انا بشر مثلکم یوحی الی ..."

راستی، چقد همه با انرژی میخونن،
موفق باشیدSmile
۸
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: misagh01 , virtual girl , svk7 , *farnaz* , m_sardaari , fatemenp , Payam92 , 8Operation , hadirr , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۸۱۷
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۲ ب.ظ، توسط zeitun.)
واسه جواباتون ممنون Shy
من یه هفته اس درست و حسابی درس نخوندم همه اش فکر می کردم پیشرفتم نا امید کننده اس یواش یواش دلسرد شدم
از امروز میام گزارشمو اینجا می نویسم که خوندم یا نه. چی رو خوندم. که حداقل خجالت بکشم بخونم Angel

فکر کنم آدم باید فقط به اینکه باید همه ی تلاششو بکنه فکر کنه به نتیجه هم فکر نکنه تا دلسرد نشه.

(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ)humorkhan نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  با سلام:
داشتم پست ها را میخوندم دیدم بچه ها درباره کتاب مدیریت سوال دارن دوستان من عاشق مدیریت هستم به خاطر همین هم کتاب رابینز هم مبانی رفتار هم مبانی مدیریت را خودم الان دور دومم /....

منم کتاب رابینز و دیدم و با یک نگاه متوجه شدم اکثر سوالات ۹۱ از کتاب رابینز اومده و میخواستم برای امسال فقط رابینز بخونم ولی وقتی تمام تستهای ۴ سال اخیرو بررسی کردم به یه نکته جالب بر خوردم.اولا در چند سال اخیر گویا گروه طراحان سوالات مدیریت تغیری نکرده (بر اساس نوع تست ها میشه حدس زد) ولی این افراد شیوه های جالبی برای تست طرح کردن در هر سال دارن (یعنی از قانون عدم پیش بینی پذیر بودن به خوبی استفاده میکنن )یعنی اگه شما قبل از کنکور ۹۰ از یه ادم کنکوری میپرسیدی واسه مدیریت چی بخونم با توجه به اومدن سوالات زیاد از رابینز میگفت کتاب رابینز چون سال ۸۹ رو هم نگاه کنید میبینید مثل ۹۱ از رابینزه ولی سال ۹۰ اگه رابینز خونده بودی و میرفتی سر جلسه باید گریه میکردی چون تنها یک تست رو پوشش میداد و اونم مال مبحثی که تو هر کتاب مدیریتی هست.یعنی به معنای واقعی بیچاره میشدی منم خیلی دوست داشتم فقط کتاب رابینز و بخونم اونجوری خیلی راحتتر بود ولی با سابقه بد طراح سوال ریسک نکردم و تصمیم گرفتم رو بیارم به کتاب مدرسان با اون حجم زیادش چون با بررسی من در هر سالی چه ۹۰ چه ۹۱ و چه سالای قبل تا یه درصد خوبو قشنگ ساپورت میکنه ولی خوب حجمش زیاده ولی از نظر دیگه خوندن مدیریت به خاطر ماهیت حفظیش سریع تره.(نکته من فقط مدرسانو بررسی کردم ولی حدس میزنم کتابای کامل دیگه مثل پارسه یا پوران هم همینجوری باشن) این کل اطلاعات من بود که تو بررسی کامل تست های مدیریت بدست آوردم اگه خودتون هم بررسی کنید به این نتیجه میرسید.امیدوارم دوستان دیگه هم اگه تجربه های این چنینی برای درسای دیگه دارن اینجا مطرح کنن و دیگران استفاده کنن.یادتون باشه آدم ها وقتی به دیگران کمک میکنن (حتی رقیباشون) به قول اون جمله زیبای مجله موفقیت یه روزی یه جایی یه جوری یه کسی یه چیزی جواب خوبیشونو میده.امیدوارم همتون جواب تلاشاتونو بگیرید.موفق باشید.

الان من مدیریت پوران جلد یک رو دارم. مبانی مدیریت رابینز هم دارم. دیگه چی رو باید داشته باشم؟Huh
رفتار سازمانی رابینز هم بگیرم؟
۳
۱
ارسال: #۸۱۸
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۰۲ ب.ظ، توسط nilia.)
سلام.دوستان پاسخ بعضی تستای ساختمان داده پوران و مقسمی با هم تفاوت داره .راهنماییم کنین مرسی
۳
۰
ارسال: #۸۱۹
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۳۹ ب.ظ
برای مدیریت من دارم تئوری مدیریت مهرداد پرچ (فقط تست) رو میخونم درسته که خیلی زیاده ولی آدم یادش میمونه ،به نظرم کتاب خوبیه...
موفق باشید
۲
۰
ارسال: #۸۲۰
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۰۹ ب.ظ
دوستان من میخوام برا فصل فرایندهای همکار صداهای فقط اون قسمت دکتر حقیقت رو گوش کنم
کسی از بچه ها میدونه باید چه قسمتی رو ازش داونلود کنم؟
۳
۰
ارسال: #۸۲۱
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۱۰ ب.ظ
بچه ها کمک...یه سوأل فوری
من الآن ترم آخر کارشناسیم
باید تیک معدل ۰ تا ۴ رو بزنم؟؟

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۲
۰
ارسال: #۸۲۲
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۲۳ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۱۰ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  من الآن ترم آخر کارشناسیم
باید تیک معدل ۰ تا ۴ رو بزنم؟؟
نه تیک اونو نباید بزنین...
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۸۲۳
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۲۵ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۲۳ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  نه تیک اونو نباید بزنین...
اون تیک مال چیه؟؟

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۲
۰
ارسال: #۸۲۴
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۳۹ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۲۵ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۲۳ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  نه تیک اونو نباید بزنین...
اون تیک مال چیه؟؟
من ترم یکی به اخرم دفترچه رو زیر و رو کردم استنتاج غیر منطقی کردم که :. نباید بزنم.
نمیدونم برای چی بود.

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۲
۰
ارسال: #۸۲۵
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۴۵ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۲۵ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۲۳ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  نه تیک اونو نباید بزنین...
اون تیک مال چیه؟؟
من ترم یکی به اخرم دفترچه رو زیر و رو کردم استنتاج غیر منطقی کردم که :. نباید بزنم.
نمیدونم برای چی بود.

Smile)))))) با تشکر از گسسته و شما

فقط انسانهای احمق از واژه ی غیرممکن استفاده میکنند .
" من میتونم به آرزو هام برسم چون میخوام "
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , forouzan , sara_sb92

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۷۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۴۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۸۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۳۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۳۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close