زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۶۹۱
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۲۵ ب.ظ
سلام

آیا کسی هست که آزمون سازمان سنجش امروز رو شرکت کرده باشه؟

پاسخنامه رو بدست آوردین ؟ تو سایت نیست

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۶۹۲
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۲۷ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۱۲ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  مثل اینکه اینجا ماهانی نداریم...
این همه میگن کافیست ماهانی شوید گوش نمیکنید
سطح آزمونش خیلی خوب بود. درسهای تخصصی یدوووونه سوال از سالهای قبل توش نبود. خوشم اومد. حالا به ما گفتن ساعت ۳ کارنامه حاضره. کلا سایت داون شده.
تخصصی ۴۰%.(شایدم بیشتر) سوالاش بینهایت سخت بود.
پایگاه ۶۱%
هوش ۷۷%
سیستم عامل ۷۷%
معماری ۶۱%

میتونست بهترم باشه مخصوصا تخصصی ها. با ۲۰ واحد درصد هام بد نبوده ها .دفعه بعد بهترم میشه

بچه جون چرا خودتو گول میزنی اونا سوال بود که امروز داشتید من با اینکه از نرم افزار دیگه بدم میاد اما دوستم بعد از ازمون اومد نشستیم همه سوالا رو جواب دادیم.تورو خدا خودتو الکی دلخوش نکن.نمیخوام بهت فاز منفی بدم اما الکی خوش بودن جالب نیس..
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , mohammadali1990 , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۶۹۳
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۲۹ ب.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۲۵ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  سلام

آیا کسی هست که آزمون سازمان سنجش امروز رو شرکت کرده باشه؟

آره نیست Sad
کارنامشم سه شنبه میاد انگار
من زیاد خوب ندادم
برنامه سازی و پایگاهو دوره نکرده بودم همه یادم رفته بود

شما خوب دادین؟

بچه ها دیگه کی سنجش داده؟؟؟

چرااا.... چرا....
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , mohammadali1990 , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۶۹۴
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۳۶ ب.ظ
رتبمم شبکه و امنیت ۳ شدم تجارت و مهندسی IT 8
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , fatemesoleimani , mohammadali1990 , forouzan , MS.rezvan , moha , sara_sb92
ارسال: #۶۹۵
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۴۰ ب.ظ
Re: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
ای وااای فردا عید غدیره و از اونجایی که مادر من سیده، قراره n نفر بیان خونمون!

از اونجایی که حوصله ی پذیرایی کردن رو ندارم میخوام بپیچونم خودمو گم و گور کنم.Tongue

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

There is no there there.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , forouzan , moha , sara_sb92
ارسال: #۶۹۶
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ب.ظ، توسط asusx59sr.)
(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ)fars_ir نوشته شده توسط:  بچه جون چرا خودتو گول میزنی اونا سوال بود که امروز داشتید من با اینکه از نرم افزار دیگه بدم میاد اما دوستم بعد از ازمون اومد نشستیم همه سوالا رو جواب دادیم.تورو خدا خودتو الکی دلخوش نکن.نمیخوام بهت فاز منفی بدم اما الکی خوش بودن جالب نیس..

من دیگه بزرگ شدم. چشم دلمو خوش نمیکنم. بیشترم تلاش میکنم. سوالاش واسه شما آسون بوده. تخصصی واسه من خیلی سخت بود. ولی واسه من که ۲۰ واحد درس دارم و خونه دانشجویی دارم و این مدت صبح تا شب بیمارستان و فاتحه بودم بد نیست. تازه ۱۸ واحدم ترم بعد دارم و چندتا از این درسها که دارم میخونم پاس نکردم. مثل گسسته و هوش معماری. (حالا میگن پس چی پاس کردی((Smile

ضمنا من IT هستم نه مهندسی
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , virtual girl , forouzan , deh-ab , MS.rezvan , sara_sb92
ارسال: #۶۹۷
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۵۱ ب.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۲۹ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۲۵ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  آیا کسی هست که آزمون سازمان سنجش امروز رو شرکت کرده باشه؟

آره نیست Sad
کارنامشم سه شنبه میاد انگار
من زیاد خوب ندادم
برنامه سازی و پایگاهو دوره نکرده بودم همه یادم رفته بود

شما خوب دادین؟

بچه ها دیگه کی سنجش داده؟؟؟

من هم وقت برای مرور نداشتم
مباحث یک سوم اول به نسبت خیلی زیاد بودن

در کل خوب بود

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , MS.rezvan , شاپری , sara_sb92
ارسال: #۶۹۸
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۱ ب.ظ، توسط mohammadali1990.)
(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ)fars_ir نوشته شده توسط:  بچه جون چرا خودتو گول میزنی اونا سوال بود که امروز داشتید من با اینکه از نرم افزار دیگه بدم میاد اما دوستم بعد از ازمون اومد نشستیم همه سوالا رو جواب دادیم.تورو خدا خودتو الکی دلخوش نکن.نمیخوام بهت فاز منفی بدم اما الکی خوش بودن جالب نیس..

من دیگه بزرگ شدم. چشم دلمو خوش نمیکنم. بیشترم تلاش میکنم. سوالاش واسه شما آسون بوده. تخصصی واسه من خیلی سخت بود. ولی واسه من که ۲۰ واحد درس دارم و خونه دانشجویی دارم و این مدت صبح تا شب بیمارستان و فاتحه بودم بد نیست. تازه ۱۸ واحدم ترم بعد دارم و چندتا از این درسها که دارم میخونم پاس نکردم. مثل گسسته و هوش معماری. (حالا میگن پس چی پاس کردی((Smile

ضمنا من IT هستم نه مهندسی

سالاری داش مازیار-- - - رتبت ایشالا دفعه بعد یکه ---- خ عالی هستی و خوب درس میخونی --- قبولت دارم ---منم خونه دانشجویی ام با ۱۶واحد درسی از جمله سیستم عامل، شبکه،نرم۲،گرافیک و ...

بکارت ادامه بده، کار خودتو بکن Smile

(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ)fars_ir نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۱۲ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  مثل اینکه اینجا ماهانی نداریم...
میتونست بهترم باشه مخصوصا تخصصی ها. با ۲۰ واحد درصد هام بد نبوده ها .دفعه بعد بهترم میشه
بچه جون چرا خودتو گول میزنی اونا سوال بود که امروز داشتید من با اینکه از نرم افزار دیگه بدم میاد اما دوستم بعد از ازمون اومد نشستیم همه سوالا رو جواب دادیم.تورو خدا خودتو الکی دلخوش نکن.نمیخوام بهت فاز منفی بدم اما الکی خوش بودن جالب نیس..

عذرمیخوام:
شاید شما سطحت خ بالاست ----ساده یا سخت بودن سوال ربطی نداره ---شرایط یکسانه ---مهم آماده بودن واسه آزمون و سنجش خودمونه ---نه درصد بالای ۹۰ زدن

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , virtual girl , forouzan , deh-ab , MS.rezvan , mohandes-abedi , sara_sb92
ارسال: #۶۹۹
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۲۸ ب.ظ
آزمون ماهان من نرسیدم همه رو بخونم متاسفانه راضی نبودم از خوندنم و نتیجم ...

زبان ۱۱/۱ یعنی هنگ کردم من خیلی خوب زده بودم اینو .....
مشترک : افتضاح پایین ۲۰
پایگاه :۵۵/۵۶
هوش : ۵۰
سیستم : ۴۴/۴۴
مدیریت : ۳۰

رتبه : ۲۵۰ SadSad

آقای asus خیلی خوب شدی آفرین . میدونی چن نفر بودن که شرکت کردن ؟؟

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asusx59sr , forouzan , آرتا , MS.rezvan , sara_sb92
ارسال: #۷۰۰
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۲۹ ب.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  سالاری داش مازیار-- - - رتبت ایشالا دفعه بعد یکه ---- خ عالی هستی و خوب درس میخونی --- قبولت دارم ---منم خونه دانشجویی ام با ۱۶واحد درسی از جمله سیستم عامل، شبکه،نرم۲،گرافیک و ...
یکارت ادامه بده، کار خودتو بکن Smile
چشم.... توی ماهنامه صعود نگاه کنی اکثر رتبه برترها وقت کنکورشون ترم هم داشتن. شاید چون سرشون بیشتر تو درس بوده.
سپاس فراوان.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۷۰۱
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۳۵ ب.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  سالاری داش مازیار-- - - رتبت ایشالا دفعه بعد یکه ---- خ عالی هستی و خوب درس میخونی --- قبولت دارم ---منم خونه دانشجویی ام با ۱۶واحد درسی از جمله سیستم عامل، شبکه،نرم۲،گرافیک و ...
یکارت ادامه بده، کار خودتو بکن Smile
چشم.... توی ماهنامه صعود نگاه کنی اکثر رتبه برترها وقت کنکورشون ترم هم داشتن. شاید چون سرشون بیشتر تو درس بوده.
سپاس فراوان.

اوهوم،با اینکه خ عقبم من ----ولی جبران میکنم ---دمت جــــــــــــیز ،ایشالا موفق باشند همه دوستان ---ما بریم بدرسیم --بابای

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , asusx59sr , mohandes-abedi , sara_sb92
ارسال: #۷۰۲
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۳۵ ب.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  آقای asus خیلی خوب شدی آفرین . میدونی چن نفر بودن که شرکت کردن ؟؟

ماهان قرار بود هر سری کل مباحث زبان رو بده اما سری اول آسون آروم آروم سختش کنن. اما زبانش خیلی سخت بود. تخصصی هم خیلی بد نزدی چون هم خیلی مشکل بود(مخصوصا ساختمان و طراحی) هم این سری مباحث سختی بودن. همه ی سوالات مرتبه زمانی بود من مشابه شون رو ندیده بودم.
یبار پرسیدم گفتن ۱۲۰۰ نفره. فعلا سایت ماهان خرابه که کارنامه اصلی رو ببینیم
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۷۰۳
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ ب.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  آقای asus خیلی خوب شدی آفرین . میدونی چن نفر بودن که شرکت کردن ؟؟

ماهان قرار بود هر سری کل مباحث زبان رو بده اما سری اول آسون آروم آروم سختش کنن. اما زبانش خیلی سخت بود. تخصصی هم خیلی بد نزدی چون هم خیلی مشکل بود(مخصوصا ساختمان و طراحی) هم این سری مباحث سختی بودن. همه ی سوالات مرتبه زمانی بود من مشابه شون رو ندیده بودم.
یبار پرسیدم گفتن ۱۲۰۰ نفره. فعلا سایت ماهان خرابه که کارنامه اصلی رو ببینیم

آره من توتخصصی اصن سوالای طراحی رو دیدم همینجور موندم این تیپ سوالا رو ندیده بوذم . ولی سر زبان خیلی ناراحتم تفاوت زیادی با چیزی که فک میکردم داره.....
اگه تعداد اینطورباشه باز خوبه .. ولی کیفیت برگزاریشون اصن خوب نبود ...
بازم بهت تبریک ..

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , asusx59sr , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۷۰۴
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ ب.ظ
منم گوش شیطون کر از فردا میخوام جدی بخونم.فردا هم مدار منطقی فصل ۴ پوران مدارات ترکیبی را خواهم خوند ببینم چی میشه
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۷۰۵
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۲۴ ب.ظ، توسط آرتا.)
سلام، به دوستان ماهانی تبریک میگم .
امروز سوالای آی تی رو دیدم دفترچه سوالا رو از دوستم گرفتم که خودم بعدا تحلیل کنم .
سیستم عامل بیشتر مفهومی بودن ، ساختمان و الگوریتم هم اکثرا تحلیل زمانی بود و نکته مثبتش این بود که تستا جدید و اکثرا تغییر متغیر. دوست داشتم از این تغییر متغیر تست های جدیدی کار کنم خدا رو شکر ماهان اکثرا همین مبحث بود.

در کل آزمون اولش تا اونجایی که من از رو دفترچه دوستم دیدم بد نبود .
موفق باشید دوستان ماهانی
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , forouzan , mohammadali1990 , *farnaz* , sara_sb92 , virtual girl

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۵۱ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۷۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۹۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۰۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۱۷۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۰۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close