زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۵۵۶
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۳۵ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۱۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ ق.ظ)forouzan نوشته شده توسط:  منم همین طوره.ساعتش خرابه ۲ روزه

سلام فروزان خانوم . ببخشید من مستقیما دارم روی پست شما حرف میزنم . این جا میگم که جوابی باشه واسه تمام دوستان.

عزیزان بخدا یه تالار وجود داره با عنوان "مشکلات مانشت" اونجا براحتی بنویسین خیلی کارساز تره تا اینکه بیای تو همچین تالاری بنویسید.
واسه بقیه بحثایی هم که من تا حالا توی این تالار دیدم باور کنید تالارهای متفاوتی وجود داره که اونجا میتونید بپرسید.
من که دیگه چیزی نمیگم شاید دوستان خودشون .......

بازم ببخشید فروزان خانوم
۴
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , asusx59sr , forouzan , mohammadali1990 , white bird , ana_12345 , Mehran , sara_sb92
ارسال: #۵۵۷
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ ق.ظ
مانشت چه خبره...... دعوا کتک کاری...... اونیکی که به طور علنی توهین میکنه........ چی بگم

من که توی ۴ روز ۴۸ ساعت خوندم(بدون زبان). جمعه اولین آزمون ماهانه. جالبه که فقط از درسایی میترسم که توشون خیلی قوی هستم. مثل زبان. این همه میخونم، اینهمه مسلطم ، اینهمه جلو هستم، آخرش از استرس شب بزور خوابم میبره. نمیدونم زنده میمونم یا نه
۱۰
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , fatemesoleimani , asiehmohammadian , jameshenas , mohammadali1990 , moha , svk7 , شاپری , Mehran , sara_sb92
ارسال: #۵۵۸
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ ق.ظ
من اگه بتونم این غول ساختمان داده رو بشوم سر جاش دیگه غمی ندارم. کتابای پورانو و پارسه و ... رو که میخونی فکر میکنی استاد شدی ولی سر جلسه که میری اونقدر می پیچونت که اشکت در میاد. قبل از خوندن یه نگاهی به سوالای آزمونای این ۲ سال اخیر بندازید شاید لازم نباشه مثل من حساسیت نشون بدید( یعنی پایتون قوی باشه) شایدم مثل من رنگ از رخسارتون بپره اگه اینجور شدید CLRS رو با حل تمرینا و مثالاش خوب بخونید به راحتی توجیهتون میکنه که جریان چیه و اصلا ساختمان داده و طراحی الگوریتم چی میخواد بگه انشاالله به تستاشم بتونید پاسخ بدید یعنی خودم که به این امید میخونم
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , asiehmohammadian , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۵۵۹
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ ق.ظ
میدونم اینجا جای پرسیدن این سوال نیست! دوستان می فرمایند رشته ای که می خوایم کنکور ارشد بدیم ربطی به مدرک کارشناسی ما نداره!!!
الان میشه یکی برای من روشن کنه کسی که مدرک کارشناسی آی تی داره چطوری میتونه کنکور کامپیوتر بده؟؟؟!!!!!
واقعاً عجیبه!!!!
حتماً ربطی نداره دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , asiehmohammadian , mohammadali1990
ارسال: #۵۶۰
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۸ ب.ظ، توسط alone boy.)
(۱۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ق.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  من نمیدونم چقدر باید به بچه ها تاکید کنم و چند دفعه این پست رو تکرار کنم .

دوستان فقط بحث خوندن گروهی رو ادامه بدین . جون خودتون و همه ی بچه های گروه بحث حاشیه ای نکنید، سایت به این بزرگی همین یه تالار شده جای تمام درد و دل ها و ابهامات و سوالات و دل خوری ها

من نمیدونم اگه همین چند تا سوال هم که خانوم فرناز لطف میکنه جواب میده نباشه، عنوان تاپیک رو عوض کنیم و چی بزاریم ؟؟؟!!!!! Exclamation
اگه اینجوری ادامه پیدا کنه که .....

داش خوشم ازت میاد آدم با درکی هستی من به خاطر اینه که به این بچه ها گیر میدم چون وقتی اومدم تو این گروه از رو اسم تاپیک
فقط حاشیه هاش درسی بود ولی پست هاش پر بود از قربون صدقه ومشاوره روحی روانی از این جور حرفا بار ها دیدم خود شما وچند تا از دوست های دیگه اومدن گفتن که خواهش میکنیم تمنا میکنیم جهت گروه رو عوض نکنید ولی کو گوش شنوا الان خوشم ازت میاد با رنگ قرمز بزرگ نوشتی که که جلب توجه کنه بچه ها ببینن شاید افاقه کنه دیگه نکن این کار رو
ولی به قول قدیمی ها دو تومن بده آش به همین خیال باشBig Grin
دوست عزیز از پست های قبلت مشخص آدم با فهم شعوری هستی ولی نمیدونم چجوری نفهمیدی اینجا بچه ها هدفشون درس خوندن نیست
طرف اومده میگه من مشکل دارم منو سر عقل بیارید اوضاعم خرابه بری پستشو بخونی خودت میفهمی وخامت اوضاعش در چه حد بوده
والا من فکر کردم با این اوضاع دکتر روانشناس هم نمیتونه علاجش کنه .ولی تا این که دو تا از دختر های گروه اومدن براش پست نوشتن
سریع حالش خوب شد .چسبیده به درس اونم چی در حد تیم ملی . خوب دوست عزیز به جای این همه پست بالا بلندت میومدی یه خط مینوشتی لطفا چند تا از دختر های گروه در مورد من پست بنویسید تامن حالم خوب شه .

دوستان عزیز من قصد بی احترامی به هیچ کسی رو ندارم نخواهم داشت من اوصلا این جور صحبت میکنم حقایق رو میگم چیزای رو که واقعا تو این گروه خیلی بی ربط و خز هستن رو میگم . بازم از همتون عذر میخوام اگه بی احترامی شده خودتون رو علاف این گروه ها و روابط نکنید نمیخوام نا امید تون کنم ولی اگه شما هدفتون درس بود اینقدر تو مانشت نبودید .(طرف سرما میخوره میاد مانشت رو هم ویروسی میکنه Big Grin) جز چند تا از بچه های گروه که واقعا بار علمی دارن ۹۵ درصد ازبچه هاتون تو آفساید تشریف دارید
اینم آخرین پستی بو د که تو این گروه مینویسم .
(خدا وکیلی قصدم بی احترامی ومسخره کردن نبود فقط خواستم روشنتون کنم ) اینو قرمز نوشتم چون این آقا بیشتر میشناسه شما رو حتما یه چیزی میدونسته

و آخرین حرف در مورد سوال این دوستمون اسم گروه رو چی بزاری :اسم گروه رو ماه بعد بنویس :گروه درسی نابغه های پشت کنکوری ۹۲ آذز ماه Big Grin پر انرژی رو هم بزار.Tongue

(۱۰ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ق.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  میدونم اینجا جای پرسیدن این سوال نیست! دوستان می فرمایند رشته ای که می خوایم کنکور ارشد بدیم ربطی به مدرک کارشناسی ما نداره!!!
الان میشه یکی برای من روشن کنه کسی که مدرک کارشناسی آی تی داره چطوری میتونه کنکور کامپیوتر بده؟؟؟!!!!!
واقعاً عجیبه!!!!
حتماً ربطی نداره دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تو هم در این حدی Big Grin
۶
۸
ارسال: #۵۶۱
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
(۱۰ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ق.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  میدونم اینجا جای پرسیدن این سوال نیست! دوستان می فرمایند رشته ای که می خوایم کنکور ارشد بدیم ربطی به مدرک کارشناسی ما نداره!!!
واقعاً عجیبه!!!!

مگه ما که رشته خودمونو خوندیم تونستیم قبول شیم که اون نتونه گرایش ما رو دراد؟ مجبور شدیم بگردیم کلی کتابو منبعو استادو ویس و .. پیدا کنیم و خودمونو پر کنیم (یعنی فرقی نمیکرد اگه IT خونده بودیم ) اونم همین کارو میکنه باید از اول شروع کنه تازه یه مقدارم از درسای ما رو هم پاس کرده. وقتی یارو با قانون معادل سازی از فیزیک میپره مهندسی پزشکی فقط به خاطر اینکه چند تا ریاضی و فیزیک و معارف مشترک داشته اینجا چطور نتونن از IT سویج کنن رو مهندسی کامپیوتر
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , fatemenp , mohammadali1990
ارسال: #۵۶۲
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ ب.ظ
(۱۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ق.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ ق.ظ)forouzan نوشته شده توسط:  منم همین طوره.ساعتش خرابه ۲ روزه

سلام فروزان خانوم . ببخشید من مستقیما دارم روی پست شما حرف میزنم . این جا میگم که جوابی باشه واسه تمام دوستان.
بازم ببخشید فروزان خانوم

خواهش میکنم ولی من قصد منحرف کردن بحثا نداشتم.فقط جواب سوال یکی از دوستانا دادم.همین.
مشکلی نداره دیگه حرفی نمیزنم که به کسی برنخوره یا بحث منحرف نشهSad
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , mohammadali1990 , H3NGAM3H
ارسال: #۵۶۳
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۱۳ ب.ظ، توسط آرتا.)
(۱۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۵۸ ب.ظ)forouzan نوشته شده توسط:  خواهش میکنم ولی من قصد منحرف کردن بحثا نداشتم.فقط جواب سوال یکی از دوستانا دادم.همین.

دوست عزیز توروخدا از دست من ناراحت نشین .
گفتم روی صحبتای مستقیم با شما نیست فقط خواستم در جواب یک پست بنویسم که همه ی بچه ها توجه کنن.
این بحث های حاشیه ای خیلی میتونه به گروه ضرر بزنه درسته شاید حالا بعضی ها بگن که ما داریم درس خودمون رو میخونیم و حالا چه ضرری میخواد به من بزنه اگه بحث این گروه به حاشیه بره . ولی خب این دوستان باید یه کم به فکر ماها هم باشن که روزانه یه وقتی رو واقعا برای روحیه گرفتن به این گروه سر میزنیم. ولی متاسفانه وقتی پستها رو میبینی از اون پست اول تا آخر همش بحث های حاشیه ای هستش . کل پستهای جدید رو بخونی شاید بیشتر از یک پستی که واقعا ربط داشته به گروه نبینی که اونم ۱۰۰% توسط دوستانی که واقعا دل میسوزونن واسه گروه و از بچه های قدیمی هستن نوشته شده. بیشتر پست ها و گله ها هم در مورد منفی خوردن دوستان هستش. اگه واقعا کسی به گروه علاقه داشته باشه هیچ وقت این بحث رو وسط نمیکشه چون مطمئنه که در مرور زمان دوباره مقبولیت به حد اوکی خودش میرسه . اگه پستهای این یکی دو روز قبل منو ببینید همش یه منفی کنارشه که معلومه واقعا یک نفره که بنا به هر دلیلی شخصی که قابل احترامه پست های منو قبول نداره ولی خب بخدا من اصلا اشاره ای به این منفی ها نکردم چون نمیخواستم بحث دوباره به حاشیه بره .
بازم میگم دوست عزیز از دست من ناراحت نشو من کلی صحبت کردم و با شخص خاصی نبودم.

موفق باشی
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , m@hboobe , mohammadali1990 , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۵۶۴
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۲۰ ب.ظ
(۱۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۵۸ ب.ظ)forouzan نوشته شده توسط:  خواهش میکنم ولی من قصد منحرف کردن بحثا نداشتم.فقط جواب سوال یکی از دوستانا دادم.همین.

دوست عزیز توروخدا از دست من ناراحت نشین .
گفتم روی صحبتای مستقیم با شما نیست فقط خواستم در جواب یک پست بنویسم که همه ی بچه ها توجه کنن.
این بحث های حاشیه ای خیلی میتونه به گروه ضرر بزنه درسته شاید حالا بعضی ها بگن که ما داریم درس خودمون رو میخونیم و حالا چه ضرری میخواد به من بزنه اگه بحث این گروه به حاشیه بره . ولی خب این دوستان باید یه کم به فکر ماها هم باشن که روزانه یه وقتی رو واقعا برای روحیه گرفتن به این گروه سر میزنیم. ولی متاسفانه وقتی پستها رو میبینی از اون پست اول تا آخر همش بحث های حاشیه ای هستش . کل پستهای جدید رو بخونی شاید بیشتر از یک پستی که واقعا ربط داشته به گروه نبینی که اونم ۱۰۰% توسط دوستانی که واقعا دل میسوزونن واسه گروه و از بچه های قدیمی هستن نوشته شده. بیشتر پست ها و گله ها هم در مورد منفی خوردن دوستان هستش. اگه واقعا کسی به گروه علاقه داشته باشه هیچ وقت این بحث رو وسط نمیکشه چون مطمئنه که در مرور زمان دوباره مقبولیت به حد اوکی خودش میرسه . اگه پستهای این یکی دو روز قبل منو ببینید همش یه منفی کنارشه که معلومه واقعا یک نفره که بنا به هر دلیلی شخصی که قابل احترامه پست های منو قبول نداره ولی خب بخدا من اصلا اشاره ای به این منفی ها نکردم چون نمیخواستم بحث دوباره به حاشیه بره .
بازم میگم دوست عزیز از دست من ناراحت نشو من کلی صحبت کردم و با شخص خاصی نبودم.

موفق باشی

دوست عزیز حرفات کاملا متین نمیدونم چرا احساس میکنم تو یه کم با بقیه متفاوت تری منم قول میدم اگه بچه ها این گروه پستاشون درسی پیش بره و بحث های بدون فکر و هر چی که میاد تو ذهنشون تبدیل به پست نکن حرفی نمیزنم و تازه خوش حال هم میشم .و به بچه ها هم کمک میکنم .
۱
۵
ارسال: #۵۶۵
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۴۵ ب.ظ
Re: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
بچه ها تکلیف کد نظام وظیفه مشخص نشد؟؟!

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

There is no there there.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , forouzan
ارسال: #۵۶۶
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۵۸ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
آرتا جان زیاد حساسیت نشون نده بذا بچه ها راحت باشن میخوان بین درسا یه تفریحی کرده باشن ماهیت کنکور خودش خشک و کسل کنندست اگه اینجا هم رسمی برخورد کنن از ادامه کار زده میشن. من قبول دارم که تاپیک امسال مثل سالای گذشته فعال نیست حالا یا بچه ها مصاحبه ها و تاپیک های مشابه رو خوندن و سوالی ندارن یا هنوز تو مسیر مطالعشون به بن بستی برنخوردن که مسئله ای رو به بحث بذارن. تو ۱۰ تا پست اگه ۶ تاش غیر درسی باشه خللی تو روند کار ایجاد نمیکنه اونی که سوال داره یا میخواد گزارش کار بده پستشو میزاره ما هم پاسخ میدیم از رو بقیه هم اگه نخواستیم میپریم(غیر درسیا)
اگه اینجوری نباشه مجبوری تو هر صفحه به همه تذکر بدی و کارت میشه فقط همین
من خودم تصمیم گرفت آخر شبا بیا سر بزنم چون بچه یا درس نمیخونن یا اگه میخونن کمتر به مشکل بر میخورن این اومدنو رفتنا واسه منم وقت گیر شده
اگه نکته ای به نظرم برسه که واسه کنکور بدرتون بخوره واستون میذارم حتی اگه بچه ها سوالی نپرسن
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , mohammadali1990 , virtual girl , forouzan , H3NGAM3H
ارسال: #۵۶۷
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۱۳ ب.ظ، توسط mohammadali1990.)
آیتی های دوست داشتنی،لطفا ج بدین:

تو چندسال اخیر از سامرویل هم سوال اومده؟

یا فقط پرسمنه؟

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , white bird , mohandes-abedi
ارسال: #۵۶۸
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۴۰ ب.ظ
حل تمرین های فصل ۱۰و۱۱لینز را از کجا میتونم پیدا کنم؟(کتابای حل تمرین وفایل های موجود تا آخر فصل ۹ را دارند)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , forouzan
ارسال: #۵۶۹
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۲۳ ب.ظ
(۱۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۴۰ ب.ظ)یگانه نوشته شده توسط:  حل تمرین های فصل ۱۰و۱۱لینز را از کجا میتونم پیدا کنم؟(کتابای حل تمرین وفایل های موجود تا آخر فصل ۹ را دارند)

تو تاپیکایی که واسه درس نظریه باز شده میتونی جواب سوالتو بگیری اگه جواب گرفتی به منم لینک بده Shy
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , mohammadali1990
ارسال: #۵۷۰
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۳۸ ب.ظ، توسط ania_13.)
سلام بچه ها من از اعضای قدیمیه مانشتم اما میترسیدم بیام اینجا شما همه از پیشرفتاتون میگفتیدو من عقب بودم اینه که استرس میگرفتم. به لطف خدا الان اوضام خوبه. واقعا توکل به خدا کلید همه چیزه

(۱۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۱۳ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  آیتی های دوست داشتنی،لطفا ج بدین:

تو چندسال اخیر از سامرویل هم سوال اومده؟

یا فقط پرسمنه؟

وای نگین سامرویلم هستUndecided

مهمترین اصل موفقیت یک جمله است:

"مواظب افکارت باش"
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۷۰۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۴۷۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۳۵۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۵۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۶۹۲ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۴۱۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۰۱ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close