زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

ارسال: #۳۱
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۲ ب.ظ
قبولی درتکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد
سلام میبخشید من کنکور آی تی گرایش شبکه شرکت کردم می تونم توی تکمیل ظرفیت از مجموعه مهندسی نرم افزار انتخاب کنم؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۷ ب.ظ
RE: قبولی درتکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد
(۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ ب.ظ)soli نوشته شده توسط:  دکتر ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر اعلام کرد :
- کلیه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ دانشگاه آزاد اسلامی که در مرحله اول اعلام اسامی موفق به پذیرش نشده‌اند، می‌توانند از ساعت ۰۰/۱۱ صبح روز دوشنبه ۳/۷/۹۱ لغایت ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۹/۷/۹۱ با مراجعه به پایگاه ثبت‌نام الکترونیکی مرکز آزمون به آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نسبت به انتخاب رشته/شهر مجدد اقدام نمایند.
- اقبالی با بیان این که داوطلبان در این مرحله حداکثر تا ده کد رشته/محل را می‌توانند انتخاب نمایند، خاطرنشان کرد در این دوره بیش از ۱۸۰۰ رشته/محل در معرض انتخاب داوطلبان قرار گرفته است و گزینش علمی در این دوره در ده انتخاب با اولویت نمره کل داوطلب در رشته انتخابی صورت می‌گیرد.
- اقبالی با اشاره به این که داوطلبان متقاضی شرکت در انتخاب رشته/شهر مجدد می‌توانند رشته‌های خود را از میان رشته‌های زیرمجموعه امتحانی خود انتخاب نمایند، اعلام کرد به جهت هدایت داوطلبان به انتخاب رشته/شهر مناسب نمرات داوطلبان در هر یک از رشته‌های مجموعه امتحانی در سیستم انتخاب رشته درج گردیده است.
- اقبالی با بیان این نکته که ثبت‌نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد هم‌اکنون در واحدهای دانشگاهی جریان داشته‌ و تا سوم مهر ماه ادامه دارد اعلام کرد وضعیت داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت ابتدا در رشته/محل‌های انتخابی در آزمون مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت عدم پذیرش فرد در رشته/شهر انتخابی اولیه، در رشته/محل‌های انتخابی ده گانه مورد بررسی قرار می‌گیرد.
- اقبالی زمان اعلام نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد را حداکثر تا نیمه مهر ماه اعلام کرد./

ممنون از شما به خاطر اطلاعاتتون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kimiagar
ارسال: #۳۳
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۳ ب.ظ
ان شاالله همه دوستان قبول بشن
به امید قبولی همه دوستان
به نظر من تراز بالای ۵۰۰۰ قبوله
فقط باید یه کم توقع رو شهرا بیارید پایین
۱
۰
ارسال: #۳۴
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ ب.ظ، توسط رنگین کمان.)
(۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ ب.ظ)omranco نوشته شده توسط:  سلام میبخشید من کنکور آی تی گرایش شبکه شرکت کردم می تونم توی تکمیل ظرفیت از مجموعه مهندسی نرم افزار انتخاب کنم؟؟؟

نه دوست عزیز نمی تونید،هرکسی میتونه گرایشهای مختلف رشته امتحانیش رو انتخاب کنه اما از مجموعه رشته های دیگه نه.خب البته منطقیش هم همینه؛اصلاً مواد امتحانی آی تی با کامپیوتر فرق میکنه مثلاً ریاضی مهندسی روکامپیوتر داره اما آی تی نه.نمره تراز هرکسی مال رشته خودشه.
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۶ ب.ظ
قبول شدگان تکمیل ظرفیت واسه بهمن میرن دیگه؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ ب.ظ)marjan_gh نوشته شده توسط:  قبول شدگان تکمیل ظرفیت واسه بهمن میرن دیگه؟؟

نه از اواسط مهر میرن سره کلاس ، مگر بچه هایی که تکمیل ظرفیت دوم قبول بشن..
۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۹ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ ب.ظ)f_a نوشته شده توسط:  نه از اواسط مهر میرن سره کلاس ، مگر بچه هایی که تکمیل ظرفیت دوم قبول بشن..

این یعنی چی؟ من بهمن تموم می کنم الان تو تکمیل ظرفیت باید شرکت کنم یا نه؟
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۵ ب.ظ)پائیز نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ)mnf نوشته شده توسط:  با سلام من در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با تراز ۵۲۷۹ رتبه ۲۰۱ رو کسب کردم و سهمیه بسیجی فعال دارم[/size].یکی از دوستان با تراز۵۶۰۰ رتبه ۱۰۳ رو کسب کرده حالا چند تا سوال برام پیش اومده: ۱/آیا سهمیه روی تراز و رتبه تأثیر داره؟(سهمیه باعث شده که من تراز یا رتبم بهتر بشه یا فقط برا پذیرش از سهمیه استفاده میشه؟) ۲/تو کارنامه نوشته آخرین نفر انتخاب ۴۷ در حالی که یکی از بچه ها با رتبه ۲۹ مردود شده(بدون سهمیه بوده)،به نظرتون۴۷ نفر نیمسال اول پذیرش شدن یا نفر ۴۷ سهمیه داشته و با سهمیه قبول شده و ۴۷ نفر پذیرش نداشته؟یعنی ممکنه یکی نفر ۷۰ بوده باشه و با سهمیه جز ۴۷ نفر پذیرش شده باشه؟ با تشکر

دوست عزیز اینقدر این پست رو تو تاپیکهای مختلف نذار لطفاً! این کلمه سهمیه حال آدم رو بد میکنه خیلیها دل خوشی از این سهمیه ندارن بخدا.

خدایی اگه خودت سهمیه داشتی استقاده نمیکردی؟

گفتم خدایی راستشو بگو
اقا مهدی خودت کجا قبول شدی ؟
۰
۱
ارسال: #۳۹
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ق.ظ، توسط Sadeghq1.)
(۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ب.ظ)marjan_gh نوشته شده توسط:  این یعنی چی؟ من بهمن تموم می کنم الان تو تکمیل ظرفیت باید شرکت کنم یا نه؟

بله باید شرکت کنی
اصلا تکمیل ظرفیت دیگه ای اعلام نشده که در کاره !!
ترم اول دوم هم تا اونجایی من فهمیدم بسته به تشخیص دانشگاه هست . اما مدرک نگرفتی من تو سایت یککی از همین دانشگاه ها خوندم که نوشته بود وقتی مدرک رو گرفتن ثبت نام با تاخیر انجام بدن
(اینجا هم تاپیک زدم همون جوابو دادن)
۰
۰
ارسال: #۴۰
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ ق.ظ، توسط aatwo.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ق.ظ)Sadeghq1 نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ب.ظ)marjan_gh نوشته شده توسط:  این یعنی چی؟ من بهمن تموم می کنم الان تو تکمیل ظرفیت باید شرکت کنم یا نه؟

بله باید شرکت کنی
اصلا تکمیل ظرفیت دیگه ای اعلام نشده که در کاره !!
ترم اول دوم هم تا اونجایی من فهمیدم بسته به تشخیص دانشگاه هست . اما مدرک نگرفتی من تو سایت یککی از همین دانشگاه ها خوندم که نوشته بود وقتی مدرک رو گرفتن ثبت نام با تاخیر انجام بدن
(اینجا هم تاپیک زدم همون جوابو دادن)

دوسته عزیز بهتره یه سوال کنی از سازمان که بدونی اگه الان شرکت کنی توکمیل ظرفیت دوم هم میشه یا نه اصلا تکمیل ظرفیت دوم چطوره

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال: #۴۱
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ ق.ظ
بچه ها ، سایت باز شده . ولی خیلی از جاها رو نداره . چیکار کنیممممممممممممممممممم؟
۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۳ ق.ظ
این چرا خیلی از شهر ها رو نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مثلا فناوری اطلاعات تجارت الکترونیک قزوین تو جدول محل دانشگاهی نیست اصلا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ ب.ظ
سهمیه بسیج تو تکمیل ظرفیت استفاده میشه"؟؟؟
۰
۳
ارسال: #۴۴
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ ب.ظ)omranco نوشته شده توسط:  سلام میبخشید من کنکور آی تی گرایش شبکه شرکت کردم می تونم توی تکمیل ظرفیت از مجموعه مهندسی نرم افزار انتخاب کنم؟؟؟

خیر

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال: #۴۵
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ ب.ظ
تو رو خدا بچه ها کمک کنید به هم من ترازم ۵۶۸۳ رتبم ۱۴۹ نرم افزار قزوین زده بودم می خوام کرمانشاه قبول شم جند در صد احتمال قبولیم به علوم تحقیقات کرمانشاه است ؟؟؟؟
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۳ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۹۸ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۹۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۱۰۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۶۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۳۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۲۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۰۶ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۰۹ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۳۱۸ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close