زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

ارسال: #۱۶
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۱۶ ق.ظ
با رتبه ۱۳۳ و تراز ۵۹۱۶ آزاد ،نیشابور، مشهد یا شاهرود در تکمیل ظرفیت قبول میشم؟
پایین ترین تراز ها رو کدوم واحدها دارن ؟

جای مرد بی ادب زندان است .
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ب.ظ، توسط network115.)
کسی میدونه تراز نیشابور چنده؟؟؟؟؟؟؟
علوم تحقیقات مشهد بهتره یا مشهد؟

کسی میدونه تراز نیشابور چنده؟؟؟؟؟؟؟
علوم تحقیقات مشهد بهتره یا مشهد؟
۰
۱
ارسال: #۱۸
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۵۵ ق.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۱۶ ق.ظ)Premier Homme نوشته شده توسط:  پایین ترین تراز ها رو کدوم واحدها دارن ؟

؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم دوستان کمک بفرمایند

جای مرد بی ادب زندان است .
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۰ ق.ظ
نحوه گزینش تکمیل ظرفیت ۹۱
سلام دوستان
-------------------------------------
تو یه بند تکمیل ظرفیت بچه های کارشناسی اومده بود :

گزینش علمی داوطلبان براساس اولویت نمره کل و از بین داوطلبانی که حدنصاب نمره علمی رشته موردنظر را کسب نموده اند از محل انتخابهای بیست گانه داوطلبان صورت می گیرد.
------------------------------------
به نظرتون چه مفهومی می تونه داشته باشه؟
یعنی امسال بر حسب علاقه مثل کنکور سراسری انتخابا صورت می گیره یا همون روش قبلی اولیت انتخاب اول دانشگاه آزاد؟

اینام با این جمله بندیاشون!

ان الانسان لفی خسر / الا الذین .....
انسانها همه در خسران و زیانند / مگر افرادی که....(سوره والعصر)
۲
۱
ارسال: #۲۰
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۵۸ ب.ظ
RE: نحوه گزینش تکمیل ظرفیت ۹۱
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ ق.ظ)pnuman نوشته شده توسط:  سلام دوستان
-------------------------------------
تو یه بند تکمیل ظرفیت بچه های کارشناسی اومده بود :

گزینش علمی داوطلبان براساس اولویت نمره کل و از بین داوطلبانی که حدنصاب نمره علمی رشته موردنظر را کسب نموده اند از محل انتخابهای بیست گانه داوطلبان صورت می گیرد.
------------------------------------
به نظرتون چه مفهومی می تونه داشته باشه؟
یعنی امسال بر حسب علاقه مثل کنکور سراسری انتخابا صورت می گیره یا همون روش قبلی اولیت انتخاب اول دانشگاه آزاد؟

اینام با این جمله بندیاشون!
میگه که از بین یکی از ۲۰ تا انتخابی که انجام دادن برحسب اینکه نمره کل هر نفر(تراز) به اون رشته بخوره،تو یکیش قبول میشن...به نظرم منظورش اینه که امسال مثل کنکور سراسریه.
۱
۰
ارسال: #۲۱
۳۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۰ ب.ظ، توسط Manix.)
Question مشاوره تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
با توجه به اینکه پست های زیادی در تاپیک های مربوط به دانشگاه آزاد وجود داشت و خیلی ها برای اینکه پاسخ سوالشون رو بگیرن ، سوالاتشون رو بارها و بارها در تاپیک هایی که هیچ ارتباطی با مشاوره نداشت ، کپی می کردند ، این تاپیک رو ساختم تا اولا اون تاپیک ها با مباحث غیر مربوطه پر نشه (برای افرادی که بعدها احتیاج به اون اطلاعات دارند دسترسی آسون باشه) و هم اینکه دوستان مطمئن باشند سوالاتشون خونده میشه و اگر کسی جوابشون رو بدونه ، حتما پاسخ میده و نگران این نباشند که شاید مکان قرار دادن سوالشون نادرست بوده و کسی ندیده.

پس لطفا سوالات خودتون رو در این تاپیک تکرار نکنید!

ضمنا لطفا از نقل قول های طولانی و فونت های بی قواره و رنگ های آزار دهنده استفاده نکنید.

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
۲
۰
ارسال: #۲۲
۳۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ ب.ظ
قبولی درتکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد
با سلام من در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با تراز ۵۲۷۹ رتبه ۲۰۱ رو کسب کردم و سهمیه بسیجی فعال دارم[/size].یکی از دوستان با تراز۵۶۰۰ رتبه ۱۰۳ رو کسب کرده حالا چند تا سوال برام پیش اومده: ۱/آیا سهمیه روی تراز و رتبه تأثیر داره؟(سهمیه باعث شده که من تراز یا رتبم بهتر بشه یا فقط برا پذیرش از سهمیه استفاده میشه؟) ۲/تو کارنامه نوشته آخرین نفر انتخاب ۴۷ در حالی که یکی از بچه ها با رتبه ۲۹ مردود شده(بدون سهمیه بوده)،به نظرتون۴۷ نفر نیمسال اول پذیرش شدن یا نفر ۴۷ سهمیه داشته و با سهمیه قبول شده و ۴۷ نفر پذیرش نداشته؟یعنی ممکنه یکی نفر ۷۰ بوده باشه و با سهمیه جز ۴۷ نفر پذیرش شده باشه؟ با تشکر
۰
۱۲
ارسال: #۲۳
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ق.ظ
RE: راهنمایی برای انتخاب دانشگاه برای مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد
امروز یک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دیدم که تکمیل ظرفیت سال گذشته (مرحله اسفند ماه) بود و نسبتا جواب خیلی ها شاید توی این لینک باشه.
نقل قول: به حول و قوه الهی و با تلاش ریاست محترم واحد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی در نیمسال دوم سالتحصیلی ۹۱-۹۰ در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های حسابداری، مهندسی عمران - سازه و مهندسی کامپیوتر - نرم افزار موفق به پذیرش دانشجو شده است.
این واحد در سال ۸۳ تاسیس شده و در نیمسال دوم ۹۰-۹۱ سه گرایش محتلف ارشد آورده و جالبه بدونید چیزی حدود ۲۳۸ نفر در همون نیمسال پذیرش گرفته که تقریبا میشه از هر گرایش ۸۰ نفر!! در حالی که اصلا نام واحد گِرمی در دفترچه نبود امسال.
با توجه به اینجور واحدها و این نوع پذیرش ها ، اینکه بعضی ها میگن هرجایی قبول بشیم حاضریم بریم، باید خیالشون راحت باشه!

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran_68
ارسال: #۲۴
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ ب.ظ
RE: قبولی درتکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد
(۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ)mnf نوشته شده توسط:  با سلام من در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با تراز ۵۲۷۹ رتبه ۲۰۱ رو کسب کردم و سهمیه بسیجی فعال دارم[/size].یکی از دوستان با تراز۵۶۰۰ رتبه ۱۰۳ رو کسب کرده حالا چند تا سوال برام پیش اومده: ۱/آیا سهمیه روی تراز و رتبه تأثیر داره؟(سهمیه باعث شده که من تراز یا رتبم بهتر بشه یا فقط برا پذیرش از سهمیه استفاده میشه؟) ۲/تو کارنامه نوشته آخرین نفر انتخاب ۴۷ در حالی که یکی از بچه ها با رتبه ۲۹ مردود شده(بدون سهمیه بوده)،به نظرتون۴۷ نفر نیمسال اول پذیرش شدن یا نفر ۴۷ سهمیه داشته و با سهمیه قبول شده و ۴۷ نفر پذیرش نداشته؟یعنی ممکنه یکی نفر ۷۰ بوده باشه و با سهمیه جز ۴۷ نفر پذیرش شده باشه؟ با تشکر

دوست عزیز اینقدر این پست رو تو تاپیکهای مختلف نذار لطفاً! این کلمه سهمیه حال آدم رو بد میکنه خیلیها دل خوشی از این سهمیه ندارن بخدا.
۲۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: petenet , sandbad
ارسال: #۲۵
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۵ ب.ظ)پائیز نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ)mnf نوشته شده توسط:  با سلام من در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با تراز ۵۲۷۹ رتبه ۲۰۱ رو کسب کردم و سهمیه بسیجی فعال دارم[/size].یکی از دوستان با تراز۵۶۰۰ رتبه ۱۰۳ رو کسب کرده حالا چند تا سوال برام پیش اومده: ۱/آیا سهمیه روی تراز و رتبه تأثیر داره؟(سهمیه باعث شده که من تراز یا رتبم بهتر بشه یا فقط برا پذیرش از سهمیه استفاده میشه؟) ۲/تو کارنامه نوشته آخرین نفر انتخاب ۴۷ در حالی که یکی از بچه ها با رتبه ۲۹ مردود شده(بدون سهمیه بوده)،به نظرتون۴۷ نفر نیمسال اول پذیرش شدن یا نفر ۴۷ سهمیه داشته و با سهمیه قبول شده و ۴۷ نفر پذیرش نداشته؟یعنی ممکنه یکی نفر ۷۰ بوده باشه و با سهمیه جز ۴۷ نفر پذیرش شده باشه؟ با تشکر

دوست عزیز اینقدر این پست رو تو تاپیکهای مختلف نذار لطفاً! این کلمه سهمیه حال آدم رو بد میکنه خیلیها دل خوشی از این سهمیه ندارن بخدا.

خدایی اگه خودت سهمیه داشتی استقاده نمیکردی؟

گفتم خدایی راستشو بگو
۴
۱۵
ارسال: #۲۶
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۸ ب.ظ
مسئله استفاده یا عدم استفاده نیست به نظر شخص خودم این کار مورد شرعی داره بخصوص اینکه بعدا باعث درآمد زایی در آینده بشه چون حق خیلی ها در این کار پایمال میشه

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد ...بیایید فردایی بزرگ بسازیم
۱۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aka1111 , petenet , hashyeh
ارسال: #۲۷
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۵ ب.ظ)پائیز نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ)mnf نوشته شده توسط:  با سلام من در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با تراز ۵۲۷۹ رتبه ۲۰۱ رو کسب کردم و سهمیه بسیجی فعال دارم[/size].یکی از دوستان با تراز۵۶۰۰ رتبه ۱۰۳ رو کسب کرده حالا چند تا سوال برام پیش اومده: ۱/آیا سهمیه روی تراز و رتبه تأثیر داره؟(سهمیه باعث شده که من تراز یا رتبم بهتر بشه یا فقط برا پذیرش از سهمیه استفاده میشه؟) ۲/تو کارنامه نوشته آخرین نفر انتخاب ۴۷ در حالی که یکی از بچه ها با رتبه ۲۹ مردود شده(بدون سهمیه بوده)،به نظرتون۴۷ نفر نیمسال اول پذیرش شدن یا نفر ۴۷ سهمیه داشته و با سهمیه قبول شده و ۴۷ نفر پذیرش نداشته؟یعنی ممکنه یکی نفر ۷۰ بوده باشه و با سهمیه جز ۴۷ نفر پذیرش شده باشه؟ با تشکر

منم با شما موافقم پاییز جان

لطفا کم سهمیه سهمیه بکنید واقعا آدم جوری میشه!!!!!!!!!!!!!
من که هیچوقت از این چیزها نخواستم و نمی خوام

drink 8 glasses of water a day

۱۵
۰
ارسال: #۲۸
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  خدایی اگه خودت سهمیه داشتی استقاده نمیکردی؟

گفتم خدایی راستشو بگو
دوست گرامی منظور من این نبود که ایشون از سهمیهشون استفاده نکنن،دلخوری من از اینه که این دوستمون تو بیشتر تاپیکها این پست رو گذاشتن خب دیگه آدم چقدر ببینه این پست رو!والا وقتی تعداد کسانی که از این سهمیه استفاده میکنن کم نیست خب کسیکه داشته باشه و استفاده نکنه هم یه جورایی بهش ظلم شده؛بهرحال امیدوارم موجب رنجش این دوستمون نشده باشم که اگر اینطور بوده ازشون عذرخواهی میکنم.
۶
۱
ارسال: #۲۹
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ ب.ظ
بچه ها من دانشگاه ازاد رتبه ام در علوم تحقیقات ۳۰۰ شده.
به نظرتون واسه تکمیل ظرفیت امیدی هستش؟
اگه آره کجا؟ دوست دارم تهران شمال یا جنوب یا مرکز بشم
۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۷ ب.ظ
دکتر ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر اعلام کرد :
- کلیه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ دانشگاه آزاد اسلامی که در مرحله اول اعلام اسامی موفق به پذیرش نشده‌اند، می‌توانند از ساعت ۰۰/۱۱ صبح روز دوشنبه ۳/۷/۹۱ لغایت ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۹/۷/۹۱ با مراجعه به پایگاه ثبت‌نام الکترونیکی مرکز آزمون به آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نسبت به انتخاب رشته/شهر مجدد اقدام نمایند.
- اقبالی با بیان این که داوطلبان در این مرحله حداکثر تا ده کد رشته/محل را می‌توانند انتخاب نمایند، خاطرنشان کرد در این دوره بیش از ۱۸۰۰ رشته/محل در معرض انتخاب داوطلبان قرار گرفته است و گزینش علمی در این دوره در ده انتخاب با اولویت نمره کل داوطلب در رشته انتخابی صورت می‌گیرد.
- اقبالی با اشاره به این که داوطلبان متقاضی شرکت در انتخاب رشته/شهر مجدد می‌توانند رشته‌های خود را از میان رشته‌های زیرمجموعه امتحانی خود انتخاب نمایند، اعلام کرد به جهت هدایت داوطلبان به انتخاب رشته/شهر مناسب نمرات داوطلبان در هر یک از رشته‌های مجموعه امتحانی در سیستم انتخاب رشته درج گردیده است.
- اقبالی با بیان این نکته که ثبت‌نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد هم‌اکنون در واحدهای دانشگاهی جریان داشته‌ و تا سوم مهر ماه ادامه دارد اعلام کرد وضعیت داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت ابتدا در رشته/محل‌های انتخابی در آزمون مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت عدم پذیرش فرد در رشته/شهر انتخابی اولیه، در رشته/محل‌های انتخابی ده گانه مورد بررسی قرار می‌گیرد.
- اقبالی زمان اعلام نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد را حداکثر تا نیمه مهر ماه اعلام کرد./
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: kimiagar

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۳۰۷ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۵۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۲۸ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۴۳۲ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close