زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چه شهر هایی پذیرش برای هوش مصنوعی دارند

ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ب.ظ، توسط arashmar.)
سلام به همه
من امسال رشته هوش مصنوعی قزوین شرکت کرده بودم و نمره ام اومد ۶۲۷۲ و نفر ۷۴ شدم. نمی دونم می تونم امسال برای تکمیل ظرفیت رو این دانشگاه حساب کنم یا نه و از طرفی هم نمی دونم علوم تحقیقات واحد های شهرستان اش هم این رشته رو داره یا نه.
چون من تخصصی نرم افزار رو هم نزدم مطمعنا اگر تو انتخاب تکمیل ظرفیت بیام شهر هایی که نرم افزار رو دارند رو انتخاب کنم تراز من پایین تر میاد .
دوستان اگر کسی مطلع هست و یا تو شهرستان این رشته رو داره می خونه یکم اطلاع رسانی کنه.

[تصویر:  4fay3ps7gmzp69wcxl2.jpg]
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ ب.ظ
RE: چه شهر هایی پذیرش برای هوش مصنوعی دارند
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ب.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  مطلع هست و یا تو شهرستان این رشته رو داره می خونه یکم اطلاع رسانی کنه.
سال پیش علوم بوشهر هم گرفته بود برای هوش
شنیدم که یکی از دوستان می گفت کرمانشاه هم برای تکمیل می گیره
۲
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ب.ظ
برید به سایت سازمان مرکزی آدرس سایت تمام علوم تحقیقات ها رو داره
اونجا جاهایی که حدس میزنی ممکنه داشته باشن رو یکی یکی چک کن
مثلا خود قزوین علومش احتمالا داره چون اساتید دمه دستشونن و هیئت علمی ها
یا جاهایی که دانشگاه های دلتیش هوش داره
مثلا کرمان رو حتما ببین
ولی کلا فک کنم دانشگاه آزاد باید یه دفترچه ای چیزی واسه رشته شهرهای تکمیل ظرفیت بده
اگه نده که اصلا هیچ کس نمیدونه کجا چند نفر چی پذیرش میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سعی کنید تا میشه رشته ای که ترازتون توش مشخصه رو انتخاب کنین چون تو بقیه ترازتون پایین و ریسک داره
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ ب.ظ
من نمی دونم رو چه حساب تو این سایت منفی میزنن فکر نمی کنم کل تعداد پست های من به ۱۰ تا هم برسه و نه کلمه ای ناشایست و یا موضوع بی ربطی نوشته باشم ولی با این حال بهم منفی میدن!خیلی برام جالبه!!! فکر نمی کنم نیازی به نظارت داشته باشیم. بهتره که خودمون به رفتار و کردارمون فکر کنیم.
ممنون

۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , aatwo
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ب.ظ، توسط shokoo.)
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ب.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  من نمی دونم رو چه حساب تو این سایت منفی میزنن فکر نمی کنم کل تعداد پست های من به ۱۰ تا هم برسه و نه کلمه ای ناشایست و یا موضوع بی ربطی نوشته باشم ولی با این حال بهم منفی میدن!خیلی برام جالبه!!! فکر نمی کنم نیازی به نظارت داشته باشیم. بهتره که خودمون به رفتار و کردارمون فکر کنیم.
ممنون

حالا منفی بدن...
چی میشه مگه؟
بیخیال...
راحت باش و راحت فکر کن...
اینجا آدم نمیاد که ستایش یا سرزنش بشه..
میاد کمک بگیره...
تو به هدفت فکر کن...اینا حاشیست...
یکی هست که به تمام پست ها منفی میده
اونم شاید اینجوری سرگرمه
عوض درس خوندن واسه کنکور یا کار یاد گرفتن یا پایان نامه کار کردن داره صبح تا شب اینجا منفی میده..
فقط خودش از زندگی جا میمونه

بیا دیدی به منم منفی دادن ...اما بازم اینو نوشتم تا یکی دیگه ام بده ...و حال کنه...بنده خدا این کار واسش لذت داره...منفی بده عزیزم...بده ما ازین چیزا هراسی نداریم...ما اندازه کافی تو زندگی منفی داریم...منفی بیکاری...منفی دانشگاه آزاد رفتن...منفی بی پولی... و منفی خیلی چیزای دیگه...منفیای تو توش گمه....
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: puneh
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ ب.ظ
دوستان من رتبه هایی که تو کنکور امسال تو سایت مانشت رتبه ها و نمره هاشون رو گذاشتن تو یک فایل اکسل جمع کردم .انشاله که مورد استفاده واقع بشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فایل‌(های) پیوست شده
۹۱/xls
اندازه فایل: ۳۳ KB

۱۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shokoo , happyfeat , golrokh , puneh , aatwo , Pegasus , firouzi.s , m_sardaari , maedeh
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۴۵ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ)happyfeat نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ب.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  مطلع هست و یا تو شهرستان این رشته رو داره می خونه یکم اطلاع رسانی کنه.
کرمانشاه هوش نداره ! البته فکر هم نکنم امسال بگیره چون توی واحد های ارائه شده هم ندیدم این رشته اضافه شده باشه البته ممکنه بگیره اما خیلی احتمالش کمه چون نشنیدم اینجا کسی بگه امسال هوش هم می گیریم اما توی تکمل ضرفیت هم شبکه های کامپیوتری می گیره هم نرم افزار

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۲
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ)shokoo نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ب.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  من نمی دونم رو چه حساب تو این سایت منفی میزنن فکر نمی کنم کل تعداد پست های من به ۱۰ تا هم برسه و نه کلمه ای ناشایست و یا موضوع بی ربطی نوشته باشم ولی با این حال بهم منفی میدن!خیلی برام جالبه!!! فکر نمی کنم نیازی به نظارت داشته باشیم. بهتره که خودمون به رفتار و کردارمون فکر کنیم.
ممنون

حالا منفی بدن...
چی میشه مگه؟
بیخیال...
راحت باش و راحت فکر کن...
اینجا آدم نمیاد که ستایش یا سرزنش بشه..
میاد کمک بگیره...
تو به هدفت فکر کن...اینا حاشیست...
یکی هست که به تمام پست ها منفی میده
اونم شاید اینجوری سرگرمه
عوض درس خوندن واسه کنکور یا کار یاد گرفتن یا پایان نامه کار کردن داره صبح تا شب اینجا منفی میده..
فقط خودش از زندگی جا میمونه

بیا دیدی به منم منفی دادن ...اما بازم اینو نوشتم تا یکی دیگه ام بده ...و حال کنه...بنده خدا این کار واسش لذت داره...منفی بده عزیزم...بده ما ازین چیزا هراسی نداریم...ما اندازه کافی تو زندگی منفی داریم...منفی بیکاری...منفی دانشگاه آزاد رفتن...منفی بی پولی... و منفی خیلی چیزای دیگه...منفیای تو توش گمه....

به منم منفی میدن..چرا؟ من که اکثر جملاتم سوالیه Sad
۲
۰
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  به منم منفی میدن..چرا؟ من که اکثر جملاتم سوالیه Sad
نگران نباش ، چند نفر هستن که دارن بی مورد به همه منفی میدن ، به زودی این مورد و سایر موارد دیگه بررسی میشه و موارد مشکوک ، اصلاح میشود Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , aatwo
ارسال: #۱۰
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ، توسط *farnaz*.)
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ب.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  من نمی دونم رو چه حساب تو این سایت منفی میزنن فکر نمی کنم کل تعداد پست های من به ۱۰ تا هم برسه و نه کلمه ای ناشایست و یا موضوع بی ربطی نوشته باشم ولی با این حال بهم منفی میدن!خیلی برام جالبه!!! فکر نمی کنم نیازی به نظارت داشته باشیم. بهتره که خودمون به رفتار و کردارمون فکر کنیم.
ممنون

این مشکل واسه منم پیش اومده یهویی از ۲۴ افت کردم به ۷ Huh

(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ)shokoo نوشته شده توسط:  حالا منفی بدن...
چی میشه مگه؟

باعث میشه ارزش پستا واسه اعضا پایین بیاد من خودم معمولا پستایی که مقبولیتشون به رنگ قرمز در اومده بود رو نمیخوندم چون فکر میکردم حرفی واسه گفتن ندارن ولی تازه متوجه شدم جریان چیه!!! احتمالا پستای من به اختار هم کشیده بشه
۳
۰
ارسال: #۱۱
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۴۵ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ)happyfeat نوشته شده توسط:  [quote='arashmar' pid='128490' dateline='1347780717']
مطلع هست و یا تو شهرستان این رشته رو داره می خونه یکم اطلاع رسانی کنه.
کرمانشاه هوش نداره ! البته فکر هم نکنم امسال بگیره چون توی واحد های ارائه شده هم ندیدم این رشته اضافه شده باشه البته ممکنه بگیره اما خیلی احتمالش کمه چون نشنیدم اینجا کسی بگه امسال هوش هم می گیریم اما توی تکمل ضرفیت هم شبکه های کامپیوتری می گیره هم نرم افزار

/quote]
سلام دوست من من بومی کرمانشاه می باشم . با تراز۵۶۰۰ و رتبه ی ۱۰۳ در انتخاب اول مردود شدم احتمال داره توی تکمیل ظرفیت نرم افزار علوم تحقیقات کرمانشاه قبول شم؟مرسی
۱
۰
ارسال: #۱۲
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۲ ب.ظ
دوستان سلام
من تو سایت دانشگاههای معتبر رفتم ولی جز سه تا شهر مشهد ، تهران و قزوین هیچ شهری رشته هوش مصنوعی نداشت .نمیدونم چطور میشه متوجه شد که کدوم شهر ها بجز این سه شهر هوش مصنوعی داره.
مثلا تو رشت با اینکه تو لیست شهر های اصلی نرم افزار نیست ولی تو واحد علوم تحقیقات سایت اش رشته نرم افزار هست که احتمالا تو تکمیل ظرفیت اضافه می شن حتی چند تا شهر رو هم به همین منوال برای نرم و معماری دیدم اما برای هوش واقعا جایی رو ندیدم.
دوستانی که جایی بجز این سه شهر قبول شدن و یا اطلاعات موثقی دارند لطفا کمک کنن
مرسی

۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۷ ب.ظ
علوم تحقیقات بوشهر و علوم تحقیقات کرمان هم هوش دارن میاد تو تکمیل میبینید
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ ب.ظ
سلام دوستای عزیزم، من امسال هوش مصنوعی مشهد شرکت کردم و رتبم ۳۱ شد، اینم درصدام هستش، به نظرتون تو تکمیل ظرفیت میتونم رو مشهد حساب کنم؟
آخه محل کارم مشهده. اگه راهنماییم کنین واقعاً ممنونتون میشم.

زبان : ۳۳
ریاضی : ۲۵
مشترک : ۳۷
تخصصی نرم : ۸
تخصصی سخت :۲۶
هوش : ۲۵

تراز من : ۷۱۱۶
تراز آخرین نفر قبول شده : ۷۲۷۸
رتبه آخرین نفر قبول شده : ۲۳
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۴ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ب.ظ)maral_164 نوشته شده توسط:  سلام دوست من من بومی کرمانشاه می باشم . با تراز۵۶۰۰ و رتبه ی ۱۰۳ در انتخاب اول مردود شدم احتمال داره توی تکمیل ظرفیت نرم افزار علوم تحقیقات کرمانشاه قبول شم؟مرسی

امیدوام که قبول بشید. امسال چون مثل سال های قبلی نیست خیلی نمیشه گفت که چی میشه. در کل شانس علوم تحقیقات برای قبولی زیاده چون همه دانشجوهای امسال رو از تکمیل ظرفیت خواهد گرفت. اگرم به امید خدا قبول بشید روزهای دوشنبه و سه شنبه کلاس خواهید داشت.

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۶۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۸۰۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۹,۸۲۸ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۲۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۲۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۰ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  پذیرش با عنوان قرآن کاوی رایانشی s-nowrozi ۴۷ ۳۱,۵۶۷ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۹۴۸ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  هوش مصنوعی یا بیوانفورماتیک fateme_TMR ۶ ۵,۸۶۹ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_TMR
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۴۲۷ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close