زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه ارشد ۱۳۹۲

نظرسنجی: در صورتیکه هدف شما ارشد ۹۲ هست ، متولد چه محدوده سال و جنسیتی هستید؟
مرد ، ۶۵- ۶۴- ۶۳ ، به قبل
زن ، ۶۵- ۶۴- ۶۳ ، به قبل
مرد ، ۶۶- ۶۷- ۶۸ ، به بعد
زن ، ۶۶- ۶۷- ۶۸ ، به بعد
الان تصمیم جدی برای ارشد ۹۲ ندارم.
[نمایش نتایج]

ارسال: #۳۰۱
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط دانیال شیرافکن.)
RE: گروه ارشد ۱۳۹۲
من خودم هم از این کتاب ها خیلی راضی بودم و به شما دوستان عزیز هم بشدت پیشنهاد می کنم :

محاسبات عددی ..................>پوران
نظریه زبان.......................>مقسمی
پایگاه داده..................>راهیان ارشد
الگوریتم......................>پوران
ساختمان داده....................>مقسمی عالیه . البته کتاب پوران هم خوبه ولی بعضی از فصلاش ضعیف توضیح میده و گنگه در کل همون مقسمی عالیه.

معماری و مدار و سیستم عامل چی بخونیم که خود آموز بفهمیم چی میگه ؟ از پوران که زیاد خوشم نیومد ، چون کلی میگه و به درصد فهم مطلب اهمیت نمیده . بقیه کتاب ها رو هم نخوندم اگه کسی خونده و خوب فهمیده بگه تا ما هم بریم بخریم و استفاده کنیم . خداییش بفهمیم هااااا

(۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ب.ظ)navidghanad نوشته شده توسط:  سلام
من این ترم فارغ التحصیل میشم واسه همین تازه از ۱۷ تیر که امتحانام تموم شه می خوام شروع کم واسه ارشد به خوندن
من کنکور ازاد رو امسال خوب دادم و احتمالم میدم به امید خدا قبول شم . اما می خوام حداقل یه سال واسه سراسری وقت بذارم. کتاب های پوران واسه ازاد فوق العاده بوداما واسه سراسری فک نمیکنم کافی باشه . واسه همین میخوام یا تمام جزوات (سجش و دانش و اکسین) رو بخرم یا پارسه واسه همین موندم کدوم رو انتخاب کنم کمکم کنین ممنون میشم؟

کتاب بخون عزیز
چند تا از کامنتای دوستان رو در صفحه ۲۰ و ۲۱ به بعد بخونی ، دستت میاد چی بخری و بخونی .
پارسه و اکسین خوبه اما در بعضی از دروس
در کل باید با کلکسیونی از کتابای پوران و مقسمی و راهیان ارشد و مدرسان شریف و پارسه و ... خودتو ارنج کنی واسه ۹۲ .
یادت باشه هر چی کلکسیونت قویتر باشه(نه شلوغ تر) استارتت قابل فهم تره و در ادامه این برنامه ریزی هستش که سرنوشتت رو مشخص میکنه . بعلاوه اینکه همیشه برای همه چیز تلاش کن . و اینکه دانشگاه آزاد رو من به شخصه قبول ندارم

به سکوت سرد زمان ، به خزان زرد زمان
نه زمان را درد کسی ، نه کسی را درد زمان
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: navidghanad , esisonic , kerm
ارسال: #۳۰۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۸ ق.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
پایگاه راهین مطمئنی؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۳۰۳
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۲ ق.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  پایگاه راهین مطمئنی؟
ببین دوست من کتاب راهیان رو من نخوندم اما تا حالا تعریفش هم نشنیدم اما کتاب مقسمی رو من مطالعه کردم کامل نیست اما کتاب خوبیه

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshad91 , yaali
ارسال: #۳۰۴
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۶ ق.ظ، توسط arshad91.)
گروه ارشد ۱۳۹۲
مقسمی کامل نیست چه کتابی تکمیلش میکنه؟

امسال تونستید با مقسمی پایگاه تست هاش بزنید؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaali
ارسال: #۳۰۵
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۸ ق.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۵ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  مقسمی کامل نیست چه کتابی تکمیلش میکنه؟

خیلیا رانکوهی رو توصیه میکنند البته من مطالعه نکردم

اما امسال سوال چهارم رو آره تونستم اما سوال اول رو خیر سوالات دوم و سوم هم که از نظر من عیب داشتن

حالا این کتاب رو حتما مطالعه کن کمکت میکنه

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۰
۰
ارسال: #۳۰۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ ق.ظ
من این ترم فارغ التحصیل میشم واسه همین تازه از ۱۷ تیر که امتحانام تموم شه می خوام شروع کم واسه ارشد به خوندن
من کنکور ازاد رو امسال خوب دادم و احتمالم میدم به امید خدا قبول شم . اما می خوام حداقل یه سال واسه سراسری وقت بذارم. کتاب های پوران واسه ازاد فوق العاده بوداما واسه سراسری فک نمیکنم کافی باشه . واسه همین میخوام یا تمام جزوات (سجش و دانش و اکسین) رو بخرم یا پارسه واسه همین موندم کدوم رو انتخاب کنم کمکم کنین ممنون میشم؟

من تمام جزوات پارسه رو داشتم ولی از بین تمام کتابا و جزواتش فقط از سیستم عامل، ساختمان داده(به عنوان کتابی در کنار کتاب مرجع و بیشتر برای دوره پایانی)،آمار استفاده کردم و تقریبا راضی بودم.
به نظرم نمیشه فقط با خوندن جزوات پارسه یا... نتیجه خوبی گرفت،با توجه به مصاحبه نفرات برتر میتونید یه مجموعه خوبی از کتابا تهیه کنید.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
ارسال: #۳۰۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ب.ظ، توسط Masoud05.)

نه اینکار رو نکن . موسساتی مثل پارسه ، سنحش تکمیلی ( همون اکسینی که شما میگید ) و سنجش ودانش ، شاید کتاب های خوبی در مجموعه شون باشه اما سایر کتاباشون اصلا جالب نیست .
هیچ چیز جای چیز دیگه ای رو نمیگیره ، معمولا کتابای این موسسات بیشتر بدرد دوره میخوره (البته بعضی از کتاباشون خیلی عالیه ) و شما رو از خوندن کتاب کنکوری بی نیاز نمیکنه .
ارسال ۳۰۳ همین موضوع رو نگاه کن (بالای ارسال خودتون)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaali , Parva
ارسال: #۳۰۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
سلام

دوستان اگر کسی منابع رو کامل انتخاب کرده لطفا اعلام کنه که ما هم استفاده کنیم.

منابع خوب تقریبا مشخص هست اما پیدا کردنشون تو صفحات تاپیک سخته.من هم سرعت نت بدی دارم خیلی مشکله واقعا.

ممنون میشم دوستانی که شروع کردن اسم کامل منابع رو بزارن.
۲
۰
ارسال: #۳۰۹
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۱ ب.ظ، توسط esisonic.)
گروه ارشد ۱۳۹۲
(۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  هوش مصنوعی : پوران برای درس و مجموعه تست مقسمی برای حل تست .
اصلا ً فکر مقسمی رو هم نکنید...افتضاحه!!!
کلا ً ۲۰ صفحه نمیشه...خیلی هوشش مزخرفه

(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۵ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  مقسمی کامل نیست چه کتابی تکمیلش میکنه؟
اگه خیلی وسواس دارید رو این درس یه رانکوهی بخونید تمومه...!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال: #۳۱۰
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۵ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  هوش مصنوعی : پوران برای درس و مجموعه تست مقسمی برای حل تست .
اصلا ً فکر مقسمی رو هم نکنید...افتضاحه!!!
کلا ً ۲۰ صفحه نمیشه...خیلی هوشش مزخرفه

نه بابا کی گفته ، شاید شما چیز دیگه ای رو میگید. من مجموعه سوالات گسترش علوم پایه رو میگم . فقط حل تست مهندسی کامپیوتر سال های اخیرش یه ۷۰ صفحه ای هست . بهترین حل تستی که من دیدم . من پوران رو خوندم ، سپاهان رو بررسی کردم ، پارسه رو خوندم ، سنجش تکمیلی رو دیدم ،کتاب حل تست خود سازمان سنجش رو دیدم، فقط راهیان ارشد رو ندیدم ، در این بین مجموعه حل تست گسترش علوم پایه بهترین بوده.

اتفاقا من با پیشنهاد جناب آقای ipoorya که رتبه ۳۳ سال قبل بودند این کتاب رو خریدم و بعد از کلی بررسی و مطالعه متوجه شدم که برای هوش مصنوعی جزء بهترین هاست .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۳۱۱
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۸ ب.ظ
هوش مصنوعی راهیان ارشد واقعا عالیه
هم همه سرفصلها رو کامل پوشش داده و هم جواب تستها رو عالی توضیح میده
بنظرم پوران خریدن پول هدر دادن چون همون مطالب راهیان داره و مطالب اضافه کتاب راهیان نداره
بعلاوه پوران جواب تستها رو خوب توضیح نمیده ولی راهیان هرچقدرهم که یک تست ساده باشه جواب اون را بصورت کامل توضیح میده
با خیال راحت راهیان بخرید و بخونید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kerm
ارسال: #۳۱۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۱۴ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ)zahra67 نوشته شده توسط:  هوش مصنوعی راهیان ارشد واقعا عالیه
هم همه سرفصلها رو کامل پوشش داده و هم جواب تستها رو عالی توضیح میده
بنظرم پوران خریدن پول هدر دادن چون همون مطالب راهیان داره و مطالب اضافه کتاب راهیان نداره
بعلاوه پوران جواب تستها رو خوب توضیح نمیده ولی راهیان هرچقدرهم که یک تست ساده باشه جواب اون را بصورت کامل توضیح میده
با خیال راحت راهیان بخرید و بخونید

بله . در حالتی که من گفتم درس از پوران بود و تست از گسترش علوم پایه ، اما فکر کنم راهیان ارشد به تنهایی کافی باشه . البته بازم توصیه میکنم که یه نگاه رو حداقل به گسترش علوم بکنید .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۳۱۳
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۹ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  من مجموعه سوالات گسترش علوم پایه رو میگم . فقط حل تست مهندسی کامپیوتر سال های اخیرش یه ۷۰ صفحه ای هست . بهترین حل تستی که من دیدم
اینو خیلی قبول دارم...Big Grin
من فکر کردم درس و تست مقسمی رو میگید...چون کتاب هوش مصنوعیش واقعا ً چرته...!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال: #۳۱۴
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ب.ظ، توسط دانیال شیرافکن.)
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۲ ق.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  پایگاه راهین مطمئنی؟
ببین دوست من کتاب راهیان رو من نخوندم اما تا حالا تعریفش هم نشنیدم اما کتاب مقسمی رو من مطالعه کردم کامل نیست اما کتاب خوبیه

راهیان رو من خوندم و خیلی خیلی راضیم و به شما هم پیشنهاد می کنم .[/b]

راستی بچه ها ، آمار چی بخونیم که بتونیم بفهمیم جریان چیه و بتونیم تست بزنیم؟؟؟
خیلی گشتم کتاب خوبی پیدا کنم ولی فکر کنم چون خودم توی آمار خنگ تشریف دارم ، نتونستم منبع خوبی پیدا کنم.
چی پیشنهاد میکنین دوستان؟؟؟؟

به سکوت سرد زمان ، به خزان زرد زمان
نه زمان را درد کسی ، نه کسی را درد زمان
۰
۰
ارسال: #۳۱۵
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ب.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۲ ق.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  پایگاه راهین مطمئنی؟

راهیان رو من خوندم و خیلی خیلی راضیم و به شما هم پیشنهاد می کنم .[/b]

راستی بچه ها ، آمار چی بخونیم که بتونیم بفهمیم جریان چیه و بتونیم تست بزنیم؟؟؟
خیلی گشتم کتاب خوبی پیدا کنم ولی فکر کنم چون خودم توی آمار خنگ تشریف دارم ، نتونستم منبع خوبی پیدا کنم.
چی پیشنهاد میکنین دوستان؟؟؟؟

برای آمار، آماره پارسه رو بخون. به صورت تکی هم تو موسسش میفروشن .فک کنم ۱۷ تومن باشه.البته من خودمم هنوز نخوندم.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: دانیال شیرافکن , mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۷۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۳۹ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۹,۰۶۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها Farzamm ۱۷۱ ۷۴,۲۳۶ ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: omidah
  لینک گروه تلگرام ارشد آی تی arsin ۴ ۱۲,۷۷۳ ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: firstiped

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close