زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

Iran Open 2012

ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۱۴ ب.ظ
Information Iran Open 2012
سلام به همه ی مانشتی ها...

کیا Iran Open 2012 شرکت کردن...؟؟؟
هرکی شرکت کرده اسم لیگ و اسم تیمشو بگه...

ضمنا ً...هر کمکی هم باشه من هستم Wink

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.H.P
ارسال:
۱۹ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۱۹ ب.ظ
RE: Iran Open 2012
خراب کردیم رفت...!!! تیم حذق شد Sad

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.H.P
ارسال:
۲۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۳:۰۱ ب.ظ
Iran Open 2012
ایشالا مسابقات بعدی جبران میکنید

"وقتی تنها می شوی بدان خدا همه را بیرون کرده تا با تو تنها باشد"
۰
۰
ارسال:
۲۴ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ق.ظ
Iran Open 2012
(۲۳ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ب.ظ)robot2050 نوشته شده توسط:  
(19 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  خراب کردیم رفت...!!! تیم حذق شد Sad

زیاد غصه نخور
من ایران اپن ۲۰۰۹و۲۰۱۰ و۲۰۱۱ رو شرکت کردم تو این سه تا دوره هر بار جز سه تیم اول بودم.خوارزمی تیم میکرو موسمون ۲ با اول شدیم و.... مسابقات بی اعتبار داخل ایران رو دیگه فاکتور میگیرم.....با اینکه ۶ سال وقت گذاشتم هیچی واقعا هیچی هیچکدوم از این مدارک به درد سر کار رفتن نخورد.حتی بدون کنکور هم نتونستم بم فوق.خودم امتحان دادم وقبول شدم.اگه ایران اپن ۲۰۵۰ هم برگذار بشه بازم همینه واسه همینه که کلن دارم از رباتیک انصراف میدم به شما هم پیشنهاد میدم زیاد وقتتو هدر نده فقط تا حدی برو جلو که یه چیزی یاد بگیری.Sad

منم با این نظر کاملا موافقم ، به نظرم تو ایران نمیشه تو رباتیک پیشرفت کرد،منبع حمایتی اصلا موجود نیست

"وقتی تنها می شوی بدان خدا همه را بیرون کرده تا با تو تنها باشد"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پروفسور
ارسال:
۲۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۷:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۵۲ ب.ظ، توسط fa_karoon.)
RE: Iran Open 2012
(۲۳ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ب.ظ)robot2050 نوشته شده توسط:  
(19 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  خراب کردیم رفت...!!! تیم حذق شد Sad

زیاد غصه نخور
من ایران اپن ۲۰۰۹و۲۰۱۰ و۲۰۱۱ رو شرکت کردم تو این سه تا دوره هر بار جز سه تیم اول بودم.خوارزمی تیم میکرو موسمون ۲ با اول شدیم و.... مسابقات بی اعتبار داخل ایران رو دیگه فاکتور میگیرم.....با اینکه ۶ سال وقت گذاشتم هیچی واقعا هیچی هیچکدوم از این مدارک به درد سر کار رفتن نخورد.حتی بدون کنکور هم نتونستم بم فوق.خودم امتحان دادم وقبول شدم.اگه ایران اپن ۲۰۵۰ هم برگذار بشه بازم همینه واسه همینه که کلن دارم از رباتیک انصراف میدم به شما هم پیشنهاد میدم زیاد وقتتو هدر نده فقط تا حدی برو جلو که یه چیزی یاد بگیری.Sad
مگه نفرات اول تا سوم جز نخبگان محسوب نمی شن؟ اگه جز نخبگان حساب بشی می تونی بدون کنکور بری مقطع بالاتر
تیم ما هم بعد سال ۸۸ هر کدوم رفت زندگی شو بسازه تا ببینیم کی می تونیم دوباره دوره هم جمع بشیم
ولی خوب درسته هیچ حمایتی نیست حتی مایی که جهانی پذیرفته شده بودیم کسی اسپانسر نشد ما بریم اون سال اتریش اما با این وجود یه عشقه که نمی شه ازش گذشت به امید اینکه خودمون به یه جایی برسیم که دست بقیه رو بگیریم

(۱۹ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  خراب کردیم رفت...!!! تیم حذق شد Sad
می شه بگید تو چه لیگی فعالیت می کنید
ما شبیه سازی سه بعدی بودیم(یادش بخیر، بودیم)
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic , M.H.P
ارسال:
۲۵ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۵۳ ق.ظ
Iran Open 2012
(۲۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  می شه بگید تو چه لیگی فعالیت می کنید
ما شبیه سازی سه بعدی بودیم(یادش بخیر، بودیم)
امسال که فوتبال Small Size بودیم...اولین بار بود تواین لیگ بودیم...ولی اصولا ً تو لیگ های آزاد و مین یاب دستی شرکت میکردیم Big Grin

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۲۲۷ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  Open your chest WILL ۱۱۶ ۴۸,۸۸۸ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  Registration for Google Code Jam 2016 is Open x86 ۰ ۲,۴۸۶ ۰۴ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: x86
  ارور موقع نصب اس کیو ال ۲۰۱۲ niloofar2016 ۲ ۲,۸۸۹ ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: niloofar2016
  ارور موقع کانکت شدن در sql 2012 niloofar2016 ۳ ۴,۱۳۹ ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  یورو ۲۰۱۲ agentv ۵۸۳ ۲۱۴,۵۰۷ ۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: luna
  SCCM 2012 R2 mhd3 ۰ ۲,۲۲۵ ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mhd3
  رنک کنفرانس Computers & Informatics (ISCI), 2012 IEEE Symposium on Mahsa Rahmani ۱ ۲,۷۶۰ ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: احسان مومنی
  پردازش تصویر با OPEN CV mjjoon2 ۶ ۴,۰۹۷ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vesta
Question مشکل در ورود به SQL server 2012 express pourya14 ۸ ۵,۸۶۶ ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: pourya14

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close