تالار گفتمان مانشت
Iran Open 2012 - نسخه‌ی قابل چاپ

Iran Open 2012 - esisonic - 06 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۱۴ ب.ظ

سلام به همه ی مانشتی ها...

کیا Iran Open 2012 شرکت کردن...؟؟؟
هرکی شرکت کرده اسم لیگ و اسم تیمشو بگه...

ضمنا ً...هر کمکی هم باشه من هستم Wink

RE: Iran Open 2012 - esisonic - 19 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ب.ظ

خراب کردیم رفت...!!! تیم حذق شد Sad

Iran Open 2012 - M.H.P - 22 فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۰۱ ب.ظ

ایشالا مسابقات بعدی جبران میکنید

Iran Open 2012 - M.H.P - 24 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ ق.ظ

(۲۳ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ب.ظ)robot2050 نوشته شده توسط:  
(19 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  خراب کردیم رفت...!!! تیم حذق شد Sad

زیاد غصه نخور
من ایران اپن ۲۰۰۹و۲۰۱۰ و۲۰۱۱ رو شرکت کردم تو این سه تا دوره هر بار جز سه تیم اول بودم.خوارزمی تیم میکرو موسمون ۲ با اول شدیم و.... مسابقات بی اعتبار داخل ایران رو دیگه فاکتور میگیرم.....با اینکه ۶ سال وقت گذاشتم هیچی واقعا هیچی هیچکدوم از این مدارک به درد سر کار رفتن نخورد.حتی بدون کنکور هم نتونستم بم فوق.خودم امتحان دادم وقبول شدم.اگه ایران اپن ۲۰۵۰ هم برگذار بشه بازم همینه واسه همینه که کلن دارم از رباتیک انصراف میدم به شما هم پیشنهاد میدم زیاد وقتتو هدر نده فقط تا حدی برو جلو که یه چیزی یاد بگیری.Sad

منم با این نظر کاملا موافقم ، به نظرم تو ایران نمیشه تو رباتیک پیشرفت کرد،منبع حمایتی اصلا موجود نیست

RE: Iran Open 2012 - fa_karoon - 24 فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ ب.ظ

(۲۳ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ب.ظ)robot2050 نوشته شده توسط:  
(19 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  خراب کردیم رفت...!!! تیم حذق شد Sad

زیاد غصه نخور
من ایران اپن ۲۰۰۹و۲۰۱۰ و۲۰۱۱ رو شرکت کردم تو این سه تا دوره هر بار جز سه تیم اول بودم.خوارزمی تیم میکرو موسمون ۲ با اول شدیم و.... مسابقات بی اعتبار داخل ایران رو دیگه فاکتور میگیرم.....با اینکه ۶ سال وقت گذاشتم هیچی واقعا هیچی هیچکدوم از این مدارک به درد سر کار رفتن نخورد.حتی بدون کنکور هم نتونستم بم فوق.خودم امتحان دادم وقبول شدم.اگه ایران اپن ۲۰۵۰ هم برگذار بشه بازم همینه واسه همینه که کلن دارم از رباتیک انصراف میدم به شما هم پیشنهاد میدم زیاد وقتتو هدر نده فقط تا حدی برو جلو که یه چیزی یاد بگیری.Sad
مگه نفرات اول تا سوم جز نخبگان محسوب نمی شن؟ اگه جز نخبگان حساب بشی می تونی بدون کنکور بری مقطع بالاتر
تیم ما هم بعد سال ۸۸ هر کدوم رفت زندگی شو بسازه تا ببینیم کی می تونیم دوباره دوره هم جمع بشیم
ولی خوب درسته هیچ حمایتی نیست حتی مایی که جهانی پذیرفته شده بودیم کسی اسپانسر نشد ما بریم اون سال اتریش اما با این وجود یه عشقه که نمی شه ازش گذشت به امید اینکه خودمون به یه جایی برسیم که دست بقیه رو بگیریم

(۱۹ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  خراب کردیم رفت...!!! تیم حذق شد Sad
می شه بگید تو چه لیگی فعالیت می کنید
ما شبیه سازی سه بعدی بودیم(یادش بخیر، بودیم)

Iran Open 2012 - esisonic - 25 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ ق.ظ

(۲۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  می شه بگید تو چه لیگی فعالیت می کنید
ما شبیه سازی سه بعدی بودیم(یادش بخیر، بودیم)
امسال که فوتبال Small Size بودیم...اولین بار بود تواین لیگ بودیم...ولی اصولا ً تو لیگ های آزاد و مین یاب دستی شرکت میکردیم Big Grin