زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه ارشد ۱۳۹۲

نظرسنجی: در صورتیکه هدف شما ارشد ۹۲ هست ، متولد چه محدوده سال و جنسیتی هستید؟
مرد ، ۶۵- ۶۴- ۶۳ ، به قبل
زن ، ۶۵- ۶۴- ۶۳ ، به قبل
مرد ، ۶۶- ۶۷- ۶۸ ، به بعد
زن ، ۶۶- ۶۷- ۶۸ ، به بعد
الان تصمیم جدی برای ارشد ۹۲ ندارم.
[نمایش نتایج]

ارسال: #۱۶۶
۱۸ فروردین ۱۳۹۱, ۰۶:۰۵ ب.ظ
RE: گروه ارشد ۱۳۹۲
(۱۸ فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۰۵ ب.ظ)e_saeid نوشته شده توسط:  از همه ممنون بابت جواباتون...
--------------------------------
کتاب مقسمی فکر میکنم تنها مزیتی که داره تعداد نست های زیادشه!
دوستان راهنمایی کنن ، آخه فکر کنم تستای پوران کم باشن!Huh

من کتابای پوران و به مقسمی ترجیح میدم!
مقسمی جوابگوی کنکورهای الان نیست!شاید برای کاردانی به کارشناسی مفید باشه اما برای ارشد نه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۶۷
۱۸ فروردین ۱۳۹۱, ۰۶:۱۷ ب.ظ
پایین شماره فصل و تعداد تستایه هر فصل گذاشتم امیدوارم بدردتون بخوره
من خودم کامل تستای مقسمی زدم ولی از متن کتاب مقسمی اصلا راضی نبودم

پوران :
۱-۳۱
۲-۳۹
۳-۴۸
۴-۳۶
۵-۳۰
۶-۶۹
۷-۸۸
۸-۶۱
۹-۴۲

مقسمی :
۱-۳۱
۲-۷۲
۳-۶۱
۴-۳۱
۵-۲۸
۶-۶۶
۷-۶۹
۸-۵۶
۹-۷۰
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e
ارسال: #۱۶۸
۱۸ فروردین ۱۳۹۱, ۰۷:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۵۵ ب.ظ، توسط e_saeid.)
ممنون از همگی
دوستایی که پارسال شرکت کردن لطفا تجربه های مفید و اشتباهاتی رو که داشتن بگن ما بی تجربه ها استفاده کنیم!!!!!!!!!!!!

بگو ای بندگانم که بر نفس خود ستم و اسراف کردید از رحمت خدا نومید مشوید که خدا تمامی گناهان را می‏آمرزد ، زیرا او آمرزنده رحیم است
زمر ۵۳
۰
۰
ارسال: #۱۶۹
۱۸ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۱۸ ب.ظ
(۱۸ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ)e_saeid نوشته شده توسط:  ممنون از همگی
دوستایی که پارسال شرکت کردن لطفا تجربه های مفید و اشتباهاتی رو که داشتن بگن ما بی تجربه ها استفاده کنیم!!!!!!!!!!!!

من برای کنکور ۹۱ خوندم. ولی با توجه به درصدهام امیدی به قبولی ندارم.
اگر از من بپرسید بهتون توصیه می کنم هیچ درسی رو به طور کامل کنار نذارید.
چون ممکنه درسی رو که خیلی خوندید انقدر تستهاش سخت باشه که اصلا نتونید جواب بدید.
من برای گرایش معماری خوندم و برای دروس تخصصی خیلی وقت گذاشتم و از طرفی ریاضی ها رو خوب نخوندم
و دقیقا امسال سوالهای ریاضی ساده و سوالهای تخصصی فاجعه بود.
۰
۰
ارسال: #۱۷۰
۱۹ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ ب.ظ
(۱۷ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ب.ظ)شبگرد نوشته شده توسط:  بچه ها من پایگاه داده را با مقسمی شروع کردم آیا لازمه کتاب رانکوهی را هم بخونم ویرایش سومش را دارم ایا باویرایش چهارم فرق داره کدوم فصل هاشو بخونم؟

کسی جواب نمیده؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷۱
۱۹ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۱۵ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
(۱۹ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ب.ظ)شبگرد نوشته شده توسط:  بچه ها من پایگاه داده را با مقسمی شروع کردم آیا لازمه کتاب رانکوهی را هم بخونم ویرایش سومش را دارم ایا باویرایش چهارم فرق داره کدوم فصل هاشو بخونم؟
پایگاه مقسمی کافیه...فقط در صورتی رانکوهی رو بخون که جایی گیر کرده باشی

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال: #۱۷۲
۱۹ فروردین ۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ ب.ظ، توسط Hamed92.)
گروه ارشد ۱۳۹۲
سلام من هم می خوام واسه ۹۲ بخونم.تازه لیسانس علوم کامپیوتر از پیام نور گرفتم با معدل ۱۵/مشهد هستم.

یه سوال کلی داشتم که آیا آوردن درصدهای حدود ۲۵ که برای رتبه ۳۵۰ (نرم) تقریبا لازمه کار مشکلیه؟ چون من تا حالا واسه ارشد نخونده بودم و کار هم میکنم...

زبانم خیلی قوی هست.(سراسری ۹۳% زدم)
۰
۰
ارسال: #۱۷۳
۲۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۵۲ ب.ظ، توسط fateme66.)
گروه ارشد ۱۳۹۲
سلام دوستان
من از امروز شروع کردم به خوندن، با درسایی که تو کنکور پارسال کنار گذاشته بودم یا کم خونده بودم دارم شروع میکنم.
امروز طراحی الگوریتم و نظریه خوندم.
ولی واقعا سخته بعد از ۲ ماه درس نخوندن دوباره شروع کرد.Smile

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
ارسال: #۱۷۴
۲۲ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ ق.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۲۷ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  سلام من هم می خوام واسه ۹۲ بخونم.تازه لیسانس علوم کامپیوتر از پیام نور گرفتم با معدل ۱۵/مشهد هستم.

یه سوال کلی داشتم که آیا آوردن درصدهای حدود ۲۵ که برای رتبه ۳۵۰ (نرم) تقریبا لازمه کار مشکلیه؟ چون من تا حالا واسه ارشد نخونده بودم و کار هم میکنم...

زبانم خیلی قوی هست.(سراسری ۹۳% زدم)
نه دوست من سخت نیست .
منم پیام نور ایلام لیسانس گرفتم . واسه همین درکت می کنم .
ارشد رو هم اینجوری نگاه نکن واسه درصد ۵۰ به بالا کار کن . بهت قول میدم موفق میشی .
منابع رو آماده کن و با توکل بر خدا شروع کن .
فقط شما و همه دوستان باید دقت کنن که نباید چه اول ،چه وسط و چه آخر کار کم بیارین ،باید با اعتماد به نفس کار کنی .
اصلا فکر نکن که پیام نور لیسانس گرفتی نمی تونی قبول شی .
موفق باشیدSmile

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hamed92
ارسال: #۱۷۵
۲۲ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ق.ظ
(۲۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من از امروز شروع کردم به خوندن، با درسایی که تو کنکور پارسال کنار گذاشته بودم یا کم خونده بودم دارم شروع میکنم.

خوبه باز شروع کردی منکه هر کار میکنم حسم نمیاد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۱۷۶
۲۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۶:۳۹ ق.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ق.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  
(21 فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

خوبه باز شروع کردی منکه هر کار میکنم حسم نمیاد.

دقیقا منم دارم همش امروز و فردا می کنمSad
۰
۰
ارسال: #۱۷۷
۲۲ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ق.ظ، توسط یاقوت سرخ.)
گروه ارشد ۱۳۹۲
سلام به همه دوستان

اسم این تاپیک گروه ارشد ۹۲ هستش. یعنی افرادی که میان اینجا و پست می ذارن باید برای ارشد ۹۲ برنامه ریزی کرده باشند و شروع کنند به درس خوندن. همچنین می تونیم وسطاش، اخبار کنکور ۹۲ رو هم بذاریم.

به عنوان یه دوست پیشنهاد می کنم به جای نوشتن " منم هستم، منم میام، دلم می خواد بخونم ولی حسش نیست، هنوز تصمیم نگرفتم ولی دوست دارم، وای بازم کنکور و ... " Big Grin، در مورد منابعی که در دسترس داریم، شیوه مطالعه مون، برنامه ریزی مون، نکات بالا بردن تمرکز و امثالهم صحبت کنیم.Blush

با تشکر ستاد روحیه دهی و بالا بردن انگیزه ی انجمن مانشت Cool

دست من و حلقه ی گیسوی یارBlush
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64 , yaser_ilam_com , SarahArshad
ارسال: #۱۷۸
۲۲ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۲۵ ب.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ق.ظ)یاقوت سرخ نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان

اسم این تاپیک گروه ارشد ۹۲ هستش. یعنی افرادی که میان اینجا و پست می ذارن باید برای ارشد ۹۲ برنامه ریزی کرده باشند و شروع کنند به درس خوندن. همچنین می تونیم وسطاش، اخبار کنکور ۹۲ رو هم بذاریم.

به عنوان یه دوست پیشنهاد می کنم به جای نوشتن " منم هستم، منم میام، دلم می خواد بخونم ولی حسش نیست، هنوز تصمیم نگرفتم ولی دوست دارم، وای بازم کنکور و ... " Big Grin، در مورد منابعی که در دسترس داریم، شیوه مطالعه مون، برنامه ریزی مون، نکات بالا بردن تمرکز و امثالهم صحبت کنیم.Blush

با تشکر ستاد روحیه دهی و بالا بردن انگیزه ی انجمن مانشت Cool

آره اینطوری خیلی بهتره
۰
۰
ارسال: #۱۷۹
۲۲ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
سال دومی ها! شروع کنید که امسال می خوایم بترکونیییییییییییییییییییییییییم Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۸۰
۲۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۱۳ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
سلام ، آخرش نفهمیدم گسسته رو باید از گریمالدی بخونم یا جانسون با؟ دوستان شما چی دارید می خونید؟ کدوم درس ها رو شروع کرده اید؟ روزی چند ساعت می خونید؟ آیا کلاس هم می رید؟ اگه آره چه درس هایی؟
من که هر چی زور می زنم بیش تر از ۴و ۵ ساعت مفید نمی شه، ساختمان هم یه فصل دیگه مونده، یه کم الگوریتم شروع کردم، اگه نخندید دارم ریاضی سوم دبیرستان می خونم، نظریه هم فصل دومم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۵۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۳۴ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۸,۹۲۶ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها Farzamm ۱۷۱ ۷۴,۱۹۸ ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: omidah
  لینک گروه تلگرام ارشد آی تی arsin ۴ ۱۲,۷۷۱ ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: firstiped

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close