زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۰۱
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۸ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  پس من باید برم دنبال یه راه دیگه. من برنامه ریزی بکنم هم اجراش نمی کنم . اراده ام هم در حد منفی هست Big Grin راهکارهای دیگه رو ارائه بدید؟!
تادیب نفس برای تقویت اراده. هرچی دلتون خواست برعکسشو انجام بدید. (البته در حد معقولااااااااااا. نه اینکه مثلا انقدر غذا نخورید که... Big Grin)
خیلی سریع جواب میده.
مثلا دلتون میگه هی نوشته هارو رنگی رنگی کنید ولی شما به حرفش گوش ندید.Tongue
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۰۰۲
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۴۹ ب.ظ
بهترین راه اینه که منتظر بشین ددلاین ها برسه! ناخواآگاه تنبلی از بین میره!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , blackhalo1989
ارسال: #۳۰۰۳
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۰۱ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۴۹ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  بهترین راه اینه که منتظر بشین ددلاین ها برسه! ناخواآگاه تنبلی از بین میره!
مشکل من اساسی تر از این حرفاست. وقتیت ددلاین ها هم میرسه از بین نمیره.Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna
ارسال: #۳۰۰۴
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مثلا دلتون میگه هی نوشته هارو رنگی رنگی کنید ولی شما به حرفش گوش ندید.Tongue
من همش سعی در تلطیف روحیه دوستان دارم شما نمیذاریدBig GrinTongue بدترین تنبیه من اینه که نیام مانشت!! ولی این راه کار فایده نداره چون اونوقت دچار افسردگی حاد می شم اونوقت دوباره باید یه عالمه وقت بذارم ریکاوری بشم.

پس فکر کنم وضعیت من بهتره چون من به ددلاین پروژه و تمرینام میرسم Big Grin یعنی بیشتر به این دلیلیه که گروهیه و این هم گروهی من خیلی درس خونه نمیذاره من تنبلی کنمCoolTongueBig Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال: #۳۰۰۵
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ، توسط ریحانه.)
یه راه هم اینه که خودتونو یه جوری با تکالیفی که دارین مشغول کنید. ریز ریز هم جلو بره بهتر از هیچیه! اینجوری وقتی ددلاین هم برسه کارتون سبک تر هم شدهSmile
ارسال: #۳۰۰۶
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۹ ب.ظ
خوب مساله اینه که معمولا طوری این تکالیف تعریف می شن که یا باهمن یا این که تا یکی رو تموم می کنی نزدیک ددلاین بعدیه Big Grin Big Grin مثلا من همین که سمینارم رو دادم نشستم سر پروژه درسم تازه رفتیم با استاد صخبت کردیم تاریخ تحویلش رو عقب انداخت وگرنه ۳ روز بعد سمینار بود (البته ناگفته نماند من خیلی تنبلم Big Grin )

ارسال: #۳۰۰۷
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  خوب مساله اینه که معمولا طوری این تکالیف تعریف می شن که یا باهمن یا این که تا یکی رو تموم می کنی نزدیک ددلاین بعدیه Big Grin Big Grin مثلا من همین که سمینارم رو دادم نشستم سر پروژه درسم تازه رفتیم با استاد صخبت کردیم تاریخ تحویلش رو عقب انداخت وگرنه ۳ روز بعد سمینار بود (البته ناگفته نماند من خیلی تنبلم Big Grin )
اصلا یه جوری هدفمند ددلاین می ذارن که یه وقت کسی تنبلی نکنه!

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۳۰۰۸
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۳ ب.ظ
با این تنبلی که ازش صحبت می کنین چه جوری شریف قبول شدین؟؟؟
جدی برام سوال شده.
البته منم الان وضعم مثل شماست. خیلی بی حوصله و تنبل شدم. کلی برنامه دارم ولی هیچ کدام را حوصلم نمی گیره شروع کنم.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
ارسال: #۳۰۰۹
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۳ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۳ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  با این تنبلی که ازش صحبت می کنین چه جوری شریف قبول شدین؟؟؟
جدی برام سوال شده.
البته منم الان وضعم مثل شماست. خیلی بی حوصله و تنبل شدم. کلی برنامه دارم ولی هیچ کدام را حوصلم نمی گیره شروع کنم.

نبوغ داتی!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(از اون پستاس که جون میده واسه منفی زدن!!)

ارسال: #۳۰۱۰
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۵ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۳ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  نبوغ داتی!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

من بهتان مثبت دادم شرمنده بشین Big GrinTongueBig Grin

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
ارسال: #۳۰۱۱
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۳ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  نبوغ داتی!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ببخشید این نبوغ که گفتید یعنی که چه؟!!!!!من ندارمBig Grin از کجا می شه خرید؟ یه دو سه کیلو هم واسه من بخرید قربون دستتون Big Grin Big Grin

ارسال: #۳۰۱۲
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ب.ظ، توسط luna.)
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۹ ب.ظ)ریحانه نوشته شده توسط:  یه راه هم اینه که خودتونو یه جوری با تکالیفی که دارین مشغول کنید. ریز ریز هم جلو بره بهتر از هیچیه! اینجوری وقتی ددلاین هم برسه کارتون سبک تر هم شدهSmile

ریحانه جان دلیلش این بود که من اصلا نمی تونم این کارو انجام بدم!!!

(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۳ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  نبوغ داتی!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ببخشید این نبوغ که گفتید یعنی که چه؟!!!!!من ندارمBig Grin از کجا می شه خرید؟ یه دو سه کیلو هم واسه من بخرید قربون دستتون Big Grin Big Grin

ا! شما الان باید دفاع کنید! صداشو در نیارین دیگه!

سپاس‌گزاری شده توسط: ریحانه , Potential , انرژی مثبت
ارسال: #۳۰۱۳
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۳۷ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۹ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۹ ب.ظ)ریحانه نوشته شده توسط:  
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  [quote='luna' pid='73245' dateline='1330455239']

نبوغ داتی!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ا! شما الان باید دفاع کنید! صداشو در نیارین دیگه!

مرتبا داره بر شدت ابهامات اضافه میشهBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , انرژی مثبت
ارسال: #۳۰۱۴
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۳۸ ب.ظ
واقعا باید دنبال راهکار باشید ... Big Grin

اگه سر یه راهکار به توافق رسیدید یه تاپیک ایجاد کنید که همه استفاده کنن ... چون اکثرا این مشکل رو دارن

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
ارسال: #۳۰۱۵
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۸ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  واقعا باید دنبال راهکار باشید ... Big Grin

اگه سر یه راهکار به توافق رسیدید یه تاپیک ایجاد کنید که همه استفاده کنن ... چون اکثرا این مشکل رو دارن

تا حالا شما نفر چهارمی از بین ارشدای دانشگاه های تهرانBig Grin بنظرم از همون هوای دانشگاس، که انرژی مثبت گفتBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , luna

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۵۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close