زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۸۶
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۱۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
بله درسته.حق با شماست. این جمله Flavin Weedn هم درسته (اتفاقا چند روز پیش تو امضای آفاق دیدم برام جالب و خوب بود)

ولی فقط یادآوری اینکه "من میتونم بر مشکلات غلبه کنم" شاید بتونه کمک کنه ...

(البته من که اینا رو برای شما مینویسم شرایط م بهتر از شما نیست Big Grin...) حرف افراد موفق رو بازنویسی میکنم...

به هر حال امیدوارم که زود شادی و امیدواری و موفقیت جایگزین حس الآن تون بشه

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۲۹۸۷
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۱۴ ب.ظ
اخه بد شانسی به چی می گن؟من امروز ۴ تا کلاس داشتم سه تاشو رفتم حضور غیاب نکردن یکی شو نرفتم حضور غیاب کرده!!!
اینم شد شانس که من دارم؟

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۲۹۸۸
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۱۶ ب.ظ، توسط Potential.)
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۴۲ ب.ظ)alidata نوشته شده توسط:  اوه به شریفی ها بر خورد Big Grin ۲ تا منفی دادن [تصویر:  73078_1_1379094781.gif]

یکی از منفی دهنده ها من بودمBig Grin ... شریف که نیستم ...

اتفاقا سیاست دانشگاه رو نشون میده که در کنار اینکه نخبه پروری میکنه ... افراد شاد تحویل جامعه میده
(اگه شریف شاد شون کرده من از تحصیل انصراف بدم دوباره کنکور بدم!!؟؟؟Big Grin)

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
ارسال: #۲۹۸۹
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۰۴ ب.ظ
واسه عوض شدن جو تاپیک و باز شدن دل بچه ها چندتا عکس گل بذارم اینجا ...... هیچکی ناراحت نباشه Angel

فایل‌(های) پیوست شده

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , mosaferkuchulu , انرژی مثبت , Sunshine Off , luna , zzsnowdrop , farahnaz , mamat , narges_r
ارسال: #۲۹۹۰
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۵۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۰۷ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  بچه ها خدمات پس از خلقت کجاست؟ واسه یه نفر لازم دارم دپ شده در حد بوندس لیگا شایدم لالیگا!
خدمات پس از خلقت رو هم خدا در نظر گرفته. اخر روانشناسیه از این لحاظ که نیاز نیست واسه درد و دل کردن باهاش وقت بگیریم. لازم نیست واسه گفتن حالات و احساساتت دنبال کلمه و حرف بگردیم . واسه هر کاری هم راه حل داده یا اونچه که می خوای بهت میده یا بهترشو یا بهترینش رو . فقط باید صبر داشت ، ازش کمک گرفت و بهش اعتماد کرد.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , zzsnowdrop
ارسال: #۲۹۹۱
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۳۳ ب.ظ
دلم گرفته...!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۲۹۹۲
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۲۶ ب.ظ، توسط luna.)
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۱۶ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۴۲ ب.ظ)alidata نوشته شده توسط:  اوه به شریفی ها بر خورد Big Grin ۲ تا منفی دادن [تصویر:  73146_1_1379094781.gif]

یکی از منفی دهنده ها من بودمBig Grin ... شریف که نیستم ...

اتفاقا سیاست دانشگاه رو نشون میده که در کنار اینکه نخبه پروری میکنه ... افراد شاد تحویل جامعه میده
(اگه شریف شاد شون کرده من از تحصیل انصراف بدم دوباره کنکور بدم!!؟؟؟Big Grin)

Smile))) نه با خیال راحت به تحصیلتون ادامه بدین!

من هر سال تصمیم می گیرم در روز درخت کاری یه فعالیت مفیدی در این زمینه انجام بدم ولی هیچی! کسی پیشنهاد جالبی در این زمینه داره؟ کسی از فعالیت گروهی خاصی در این روز سراغ داره؟

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential
ارسال: #۲۹۹۳
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۴۶ ب.ظ
اینقد تعریف کردین که ملت بچه هاشونو به جای شهر بازی میبرن شریف : دی بحثو عوض کنین : )))
ارسال: #۲۹۹۴
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۵۹ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
اخ گفتین هر چند وقت یه بار بچه های دبیرستانی رو میارن واسه بازدید Big Grin من نمی دونم اخه اینجا چی داره؟!!!! خب بریدشون شهر بازی،پارکی دلشون وا شه Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: luna , Potential , azad_ahmadi
ارسال: #۲۹۹۵
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۳۱ ب.ظ
لبخند زندگی
زمانی که من بچه بودم،مادرم علاقه داشت گهگاهی غذای ساده صبحانه را برای شب هم آماده کند. یک شب را خوب یادم مانده که مادرم پس از گذراندن یک روز سخت و طولانی در سر کار، شام ساده ای مانند صبحانه تهیه کرده بود. آن شب پس از زمان زیادی، مادرم بشقاب شام را با تخم مرغ، سوسیس و بیسکویت های بسیار سوخته، جلوی پدرم گذاشت. یادم می آید منتظر شدم ببینمآیا او هم متوجه سوختگی بیسکویتها شده است!

در آن وقت، همه ی کاری که پدرم انجام داد این بود که دستش را به طرف بیسکویت دراز کرد، لبخندی به مادرم زد و از من پرسید که روزم در مدرسه چطور بود. خاطرم نیست که آن شب چه جوابی به پدرم دادم، اما کاملاً یادم هست که او را تماشا میکردم که داشت کره و ژله روی آن بیسکویتهای سوخته می مالید و لقمه لقمه آنها را می خورد.
یادم هست آن شب وقتی از سر میز غذا بلند شدم،شنیدم مادرم بابت سوختگی بیسکویت ها از پدرم عذرخواهی می کرد و هرگز جواب پدرم را فراموش نخواهم کرد که گفت: اوه عزیزم، من عاشق بیسکویتهای خیلی برشته هستم.
همان شب، کمی بعد که رفتم بابام را برای شب بخیر ببوسم، از او پرسیدم که آیا واقعاً دوست داشت که بیسکویتهاش سوخته باشد؟
او مرا در آغوش کشید وگفت:مامان تو امروز روز سختی را در سرکار گذرانده و خیلی خسته است. بعلاوه، بیسکویت کمی سوخته هرگز کسی را نمی کشد!
زندگی مملو از چیزهای ناقص… و انسان هایی است که پر از کم و کاستی هستند .
خود من در بعضی موارد، بهترین نیستم، مثلاً مانند خیلی از مردم، روزهای تولد و سالگردها را فراموش میکنم.
اما در طول این سالها فهمیده ام که یکی از مهمترین راه حل ها برای ایجاد روابط سالم، مداوم و پایدار:
درک و پذیرش عیب های همدیگر و شاد بودن از داشتن تفاوت با دیگران است و امروز دعای من برای تو این است که یاد بگیری که قسمت های خوب، بد، و ناخوشایند زندگی خود را بپذیری و با انسان ها رابطه ای داشته باشی که در آن، بیسکویت سوخته موجب قهر و دلخوری نخواهد شد.
این موضوع را می توان به هر رابطه ای تعمیم داد. در واقع، تفاهم، اساس هر روابطی است،هر رابطه ای با همسر یا والدین، فرزند یا برادر،خواهر یا دوستی!
کلید دستیابی به شادی خود را در جیب کسی دیگر نگذارید آن را پیش خودتان نگهدارید.
بنابراین، لطفاً یک بیسکویت به من بدهید، و آری، حتی از نوع سوخته که حتماً خیلی خوب خواهد بود!

کاش همه می دانستند زندگی شادی نیست
شاد کردن است
زندگی قهقهه نیست
لبخند است
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , blackhalo1989 , maryami , انرژی مثبت , mosaferkuchulu , Masoud05 , farahnaz , pos , mamat , **sara** , narges_r , admin
ارسال: #۲۹۹۶
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۴۹ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ ب.ظ)ec_a_j نوشته شده توسط:   زندگی مملو از چیزهای ناقص… و انسان هایی است که پر از کم و کاستی هستند .

یکی از مهمترین راه حل ها برای ایجاد روابط سالم، مداوم و پایدار:
درک و پذیرش عیب های همدیگر
شاد بودن از داشتن تفاوت با دیگران است
امروز دعای من برای تو این است که یاد بگیری که قسمت های خوب، بد، و ناخوشایند زندگی خود را بپذیری
بسیار زیبا و اموزنده بود . ممنون

ارسال: #۲۹۹۷
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۰۱ ب.ظ
کسی برای تنبلی راهکار داره؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos
ارسال: #۲۹۹۸
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
من هم هستم راهکارهاتون رو به منم بگید!!!
فکر کنم هوای دانشگاه مشکل داره!!!! چرا ما همش تو بخش سرگرمی هستیم؟!! همش حوصله نداریم؟!!! درسم که نمی خونیم Big Grin Big Grin معتادم که هستیم در ابعاد بنز یا لالیگا یا .. Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۹۹۹
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۱۶ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  من هم هستم راهکارهاتون رو به منم بگید!!!
فکر کنم هوای دانشگاه مشکل داره!!!! چرا ما همش تو بخش سرگرمی هستیم؟!! همش حوصله نداریم؟!!! درسم که نمی خونیم Big Grin Big Grin معتادم که هستیم در ابعاد بنز یا لالیگا یا .. Big Grin
من یه راهی پیدا کردم:برنامه ریزی.
تا حالا رو من ۶۰% جواب داده. بقیشم تقصیر ارادم بوده.
ارسال: #۳۰۰۰
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۳۸ ب.ظ
پس من باید برم دنبال یه راه دیگه. من برنامه ریزی بکنم هم اجراش نمی کنم . اراده ام هم در حد منفی هست Big Grin راهکارهای دیگه رو ارائه بدید؟!

سپاس‌گزاری شده توسط: luna

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۳۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close