زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۱۱
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۱۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۱۳ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  حالا ناراحت نباشین. سمینار کلا چیز مهمی نیست. با هر استادی که امکانش بود این درسو بگیریمن. خدا رو چه دیدین شاید اصلا این موضوع به نفعتون شده باشه.
و کماکان در تاپیک های سرگرمی!Tongue
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۹۱۲
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۲۷ ب.ظ
کاش یه ماشین زمان داشتم و این روزها رو به سرعت، در زمان اپسیلون میرفتم جلو.
هر ساعتش برام یک سال میگذره. اما باید بگذره ولی خیلی سخت.
اما
کسی چه میدونه که این دل تو هر میکرو ثانیه از این ساعت ها چقدر پیر میشه؟
کسی چه میدونه این چشمان تو هر میکرو ثانیه از این ساعت ها چقدر گریه میکنن؟
من از همه شما عذر میخوام میام و اینجا چیزای بدر نخور مینویسم و شما رو هم ناراحت میکنم که حداقلش به هدر رفتن وقتتون برا خوندن این چیزاست.
ولی اینجا ننویسم کجا بنویسم.

دعا کنین برام دوستان گل. ممنونم

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Potential , - rasool - , barca , firouzi.s , انرژی مثبت , fatima1537 , **sara** , ec_a_j
ارسال: #۲۹۱۳
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۲۷ ب.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۱۳ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  حالا ناراحت نباشین. سمینار کلا چیز مهمی نیست. با هر استادی که امکانش بود این درسو بگیریمن. خدا رو چه دیدین شاید اصلا این موضوع به نفعتون شده باشه.
و کماکان در تاپیک های سرگرمی!Tongue

ما اینجا داریم خدمت رسانی می کنیم! مگرنه اگه دلمون بخواد یه ثانیه اینجا باشیم!!!!Big Grin

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , barca , Potential , انرژی مثبت
ارسال: #۲۹۱۴
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۳۶ ب.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۳۴ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۲۷ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  ما اینجا داریم خدمت رسانی می کنیم! مگرنه اگه دلمون بخواد یه ثانیه اینجا باشیم!!!!Big Grin

دیگه کاربرایی مثل لونا خانم یه طورایی هویت مانشت شدن و تصور مانشت بدون این عزیران سخته، حالا در هر تالاری که باشند میون این همه اسم جدید!

مرسی من الان چقدر ذوق کردم!
blackhalo یاد بگیرین! انقدر انتقاد نکنین! من الان هویت اینجام!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , barca , انرژی مثبت
ارسال: #۲۹۱۵
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۳۶ ب.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۱۳ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  حالا ناراحت نباشین. سمینار کلا چیز مهمی نیست. با هر استادی که امکانش بود این درسو بگیریمن. خدا رو چه دیدین شاید اصلا این موضوع به نفعتون شده باشه.

ممنونمHeart

درسته، ولی باید یه فکری به حال پایان نامه کنم ... وقتی که زود یا دیر رفتن فزقی نداره ... تو پایان نامه هم همین وضعیت پیش میاد .

................................................................................​................................................................................​................
black اینجا هرچند زیر مجموعه سرگرمی هست ولی سرگرمی که نیستBig Grin ظاهرا لونا خانم text mining دارن و با توجه به واژه "سمینار" به اینجا مراجعه کردن که "خدمت رسانی کنن" ...

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna
ارسال: #۲۹۱۶
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۵۰ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۲۷ ب.ظ)mamat نوشته شده توسط:  ...کسی چه میدونه که این دل تو هر میکرو ثانیه از این ساعت ها چقدر پیر میشه؟
من از همه شما عذر میخوام میام و اینجا چیزای بدر نخور مینویسم و شما رو هم ناراحت میکنم که حداقلش به هدر رفتن وقتتون برا خوندن این چیزاست.
ولی اینجا ننویسم کجا بنویسم...

فکر کنم بهترین کار برای شما که اینقدر زمان برات سنگین میگذره اینه که بری سفر چه با دوستان و چه تنها .
مشهد جای خیلی خوبی میتونی پیش موج هم بری و یکم اذیتش کنی تا حالت جا بیاد Big Grin
جدا از شوخی تو حرم یه فضایی داره که من هر وقت میرم اونجا احساس میکنم همه چیز ساکن شده و هیچ چیز بدی وجود نداره ، استرس ناراحتی و هر چیز بدیو رو از یاد میبری . در ضمن فکر کنم با توجه به محل زندگیتون از جنگل های شمال رد میشید که اینم خودش یه امتیاز دیگه . بهش فکر کن ... Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , mamat , انرژی مثبت , **sara**
ارسال: #۲۹۱۷
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۵۴ ب.ظ، توسط maryami.)
(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۲۷ ب.ظ)mamat نوشته شده توسط:  کاش یه ماشین زمان داشتم و این روزها رو به سرعت، در زمان اپسیلون میرفتم جلو.
هر ساعتش برام یک سال میگذره. اما باید بگذره ولی خیلی سخت.
اما
کسی چه میدونه که این دل تو هر میکرو ثانیه از این ساعت ها چقدر پیر میشه؟

آقای mamat به خدا توکل کنین. اون هیچ وقت بنده هاشو تنها نمی ذاره. Angel

یادتون باشه : time can heal the pain

و Sadness flies away on the wings of time

اینشالا که خداوند بهتون آرامش عطا کنه.

البته بعضی چیزا رو آدم هیچ وقت یادش نمی ره اما دیگه مثل اولاش هم دردناک و غم انگیز نیست.

در هرحال خدا که هست یعنی امید.

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat
ارسال: #۲۹۱۸
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۰۸ ب.ظ، توسط - rasool -.)
(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۲۷ ب.ظ)mamat نوشته شده توسط:  اینجا ننویسم کجا بنویسم

هیچ آدابی و ترتیبی مجوی
هر چه می خواهد دل تنگت بگوی

----------------------------------------------------
با استعانت از خدا و توسل به ائمه اطهار (سلام الله علیهم ) و در صورت نیاز مشورت با افراد آگاه و مطلع و فهمیده و ... که مناسب باشند ، در جهت حل مشکلت تلاش خودت رو بکن . بقیش دیگه با توکل حله.

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , pos , mamat , fatima1537
ارسال: #۲۹۱۹
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۰۱ ب.ظ، توسط luna.)
(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۲۷ ب.ظ)mamat نوشته شده توسط:  من از همه شما عذر میخوام میام و اینجا چیزای بدر نخور مینویسم و شما رو هم ناراحت میکنم که حداقلش به هدر رفتن وقتتون برا خوندن این چیزاست.

در زندگی هر کسی این لحظات هست. امیدتون به خدا باشه. ایشالا که به زودی تموم میشه و زندگیتون دوباره پر از شادی میشه.
در اینجام دوستان شما فقط برای لحظات شاد بودنتون کنار شما نیستن. اگه گفتن این حرفها باعث میشه غمتون کم شه راحت باشین و حرفاتونو راحت بزنین. مطمئنا همه خوشحال میشن اگه بتونن کمکتون کنن و شما رو از این شرایط خارج کنن.

(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۵۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  راستی لونا خانم شندیم در اونفوان درس خوندن ما برای کنکور تیمتون در ۱۰ دقیقه آخر سکته کرد!Tongue الان دیر شده نه؟ اما واقعیت که داره!
اصلا انگیزه من نوشتن کلمه اونفوان بود!Big Grin

کدوم تیم من؟DodgyDodgyDodgyDodgyBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
من اصلا متوجه منظورتون نشدم!!!!!
تیم من دیروز در ۱۰ دقیقه آخر به میلان گل زد و مساوی کرد! الانم با یه بازی کمتر و یه امتیاز اختلاف از میلان دومه! در اونفوان درس خوندنتونم تیم من به عنوان بهترین تیم ماه جهان انتخاب شد!!!Big Grin همین دیگه! چیز دیگه ای یادم نمیاد!
(الان دوباره میان میگن من دارم درباره فوتبال حرف می زنم!!Tongue)

سپاس‌گزاری شده توسط: barca , mamat
ارسال: #۲۹۲۰
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ، توسط - rasool -.)
از مشکلات و موانع‌، بعنوان ابزاری برای پیشرفت استفاده کنیم !

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

سپاس‌گزاری شده توسط: hkarimi , blackhalo1989 , Potential , luna , mamat , barca , firouzi.s , pos , Fardad-A , Bache Mosbat , انرژی مثبت , a i , **sara**
ارسال: #۲۹۲۱
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۵۳ ب.ظ
دارم دغ میکنم .من ۱ سال تمام از زندگیم شد برای ارشد ولی حالا مبینم نصف اون چیزی که خوندم هم نتیجه نداد.یعنی میشه سال دیگه همراه با کار برای ارشد خوند؟یعنی میشه کم نیاورد؟Sad یعنی میشه.....Sad
ارسال: #۲۹۲۲
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۵۳ ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  دارم دغ میکنم .من ۱ سال تمام از زندگیم شد برای ارشد ولی حالا مبینم نصف اون چیزی که خوندم هم نتیجه نداد.یعنی میشه سال دیگه همراه با کار برای ارشد خوند؟یعنی میشه کم نیاورد؟Sad یعنی میشه.....Sad
اگه درست وقتتونو قسمت کنید به نظرم میشه. باید با کارایی بالا درس بخونید و همچنین بادتون باشه که کار مثل زمان های استراحت شما تو امساله.
ارسال: #۲۹۲۳
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۹ ب.ظ
بالاخره منم لپ تاپ خریدم . سامسونگ مدل RV511 با پردازنده core i5 2.67 و رم ۶ گیگ و هارد ۵۰۰ و گرافیک ۵۱۲ اختصاصی و تا ۳/۵ اشتراکی با ویندوز ۷ اریجینال و گارانتی ۲ ساله و...

فعلا که راضی ام Big Grin

در این لحظه پذیرای تبریکات ویژه شما دوستان می باشیم . Smile

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool -
ارسال: #۲۹۲۴
۰۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۶ ق.ظ
امشب، یکی از بدترین شبای زندگیمه... Sad
اونقدر بد بود که درصدای افتضاح کنکور، در مقابلش هیچ بود. اصلا برام مهم نیست دیگه...
کنکوری که ...
فردا بدتر خواهد بود... Sad خدا به خیر بگذرونه...
مکن ای صبح طلوع... Sad

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
ارسال: #۲۹۲۵
۰۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۵ ق.ظ، توسط fatima1537.)
(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  بالاخره منم لپ تاپ خریدم
تبریک میگم . چه قیمتی؟چون من هم دنبال خرید لپ تاپم ولی قیمتها خیلی بالا رفته . یعنی مارک سامسونگ خوبه ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۰۹۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۶۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close