زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت دیماه-ماه ماقبل آخر(برای خواندن دسته جمعی)

ارسال: #۷۶
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط maryami.)
RE: گروه درسی مانشت دیماه-ماه ماقبل آخر(برای خواندن دسته جمعی)
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  راستی خانوم mim عکس پسرتون توی آواتار هست
چه بانمکه این. جون میده برای لپشو کشیدن Smile

خیلی نازه این بچه، جاااااااان. Heart

راست می گن دوستان، ناامید نشین. توکل کنین به خدا. Angel

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , mim , Sunshine Off , marzieh
ارسال: #۷۷
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۱۱ ب.ظ
آقای موج نظر لطفتونه.شما و دوستان دیگه شما باعث قوت قلبم شدید.خیلی خیلی ممنون.امیدوارم همتون طبق برنامه ریزیتون جلو برید و به دلخواهتون برسید.

به گوش من تنها دو صدا آشناست.صدای پای تو که می روی و صدای پای مرگ که می آید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , maryami , Sunshine Off
ارسال: #۷۸
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۵۶ ب.ظ)mim نوشته شده توسط:  برای من دعا کنید.دیگه نمی تونم ادامه بدم.Sad
توی ۱۲ ساعت گذشته ۲ بار پسرمو بردم بیمارستان.
می خواستند بستری اش کنند.SadSadSad
به خاطر من مهد کودکو تحمل می کنه...اما دائم مریض میشه.
زشته که پسر ۱ ساله من به خاطر آرزوها و اهداف من اینهمه صبوری کنه و من! مادر ۳۰ سالهء اون، فقط فکر ارشد باشم.
دیگه کم آوردم.
امروز بهش قول دادم که دیگه مهد نگذارمش.
حالا خودم چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد ۷ماه تلاش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
SadSadSadSad

به نظر من در دل سختی هاست که انسانها ساخته می شوند. و الان ناامید نشوید و این مدت باقیمانده را حداقل نصف روز را یا حتی کمتر به مطالعه بپردازید و بقیه اش را از همسرتان درخواست کنید تا از فرزندتان نگه داری کنند.
اینگونه شاید بهتر باشه
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mim
ارسال: #۷۹
۲۳ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۵۵ ب.ظ
درسته پسرت خیلی مهمه...از همه چی مهم تر....و شما وظیفتونه مراقبش باشید
اما یک ماه مونده...کاش یکم میشد از یکی کمک بگیرید...از خونواده‌ی خودتون یا با مربی مهدش صحبت کنید بیشتر مراقبش باشه
حیفه...یک ماه واقعا چیزی نیست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , mim
ارسال: #۸۰
۲۴ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۳۲ ق.ظ
امیدوارم وقتتون برکت پیدا کنه و بهترین استفاده رو از لحظه هاتون داشته باشید. بسیار آرزوی موفقیت دارم براتون

Future is not what we planned for tommorow! it's the result of what we do today! Do the best in present and enjoy the result in future
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , firouzi.s , Sunshine Off , موج , Mohammad-A , mim , golce
ارسال: #۸۱
۲۴ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۲۲ ب.ظ
بچه های مانشتی سلام.خسته نباشید،میدونم این روزها همه سرگرم درس خوندن هستیدوزیادبه مانشت نمیاین.امیدوارم همه شماها به اون اهدافی که مدنظردارید برسیدومطمئن باشیدکه خداوند خیروصلاح همه مارامیداندپس باتوکل به اوپیش بروید.موفق باشید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , marzieh
ارسال: #۸۲
۲۴ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۱۹ ب.ظ
سلام دوستان
دیروز آزمون مهستان دادم رتبم خیلی خوب شد و خیلی امیدوار شدم . البته به نظرم جامعه آماریش پایینه ولی خوب درصدام هم بدک نبود
دیگه میخوام این هفته رو بترکونم
تا جمعه هم دیگه کانکت نشم و اصلا سیستم رو روشن نکنم هفته‌ی آخر دی یه جهش اساسی در برنامه

به یاد اون شبای امتحان که بیدار میموندیم تا صبح . و البته بعضیهاش هم نتیجه خوبی میداد و در کمال ناباواری نمره های خوبی میگرفتیم . تازه ما برای کنکور قبل از این هم خیلی تلاش کردیم در حالی که گاهی اوقات شب امتحان صفر صفر بودیمSmile گذشته از این وقتمون هم بیشتره . به نظر من که میشه طوری چید برنامه رو که لذت بخش باشه ولی با این حال شاید بعضی‌ها تون خسته شده باشید . ولی به سختیش میارزه . اینکه خیلی خسته بشی و با یه رتبه خوب تمام خستگیت رفع بشه میارزه به این که به خودت استراحت بدی تا کم خسته بشی ولی با یه نتیجه متوسط یا خدایی نکرده ضعیف خستگی همون کارات به تنت بمونه
من فکر کنم که خیلی مانشت میام و کلا اینترنت . البته تا الان بد نخوندم ولی توانم بیشتر از این هم هست . برای همین هم یکجا کل حرفام رو که بعضیهاش رو میخواستم در تاپیک بهمن بزنم گفتم . شاید به شدت حضورم در کنارتون افت کنه.
امیدوارم که خوب پیش برید
دوستای عزیز دعا برای هم دیگه رو فراموش نکنیم
من توی برنامم تا کنکور دو بار زیارت آقا امام رضا (ع) هست اگه توفیق ازم گرفته نشه و قطعا یاد خواهم تمام دوستان خوبی که با خوندن این پست دلشون به یاد آقا و حرمش تنگ میشه
شما هم سر نماز‌ها و زیارت هاتون تمام دوستان مجازی این جمع علی الخصوص بنده رو از دعاتون جا نندازید

موفق باشید Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , maryami , Ali-B , Mohammad.Hosseini , mim , marzieh , golce , مازیار صفایی , Lantern , ramzi , sh_aa , Avicenna
ارسال: #۸۳
۲۴ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۲۴ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  سلام دوستان
دیروز آزمون مهستان دادم رتبم خیلی خوب شد و خیلی امیدوار شدم . البته به نظرم جامعه آماریش پایینه ولی خوب درصدام هم بدک نبود
تا جمعه هم دیگه کانکت نشم و اصلا سیستم رو روشن نکنم هفته‌ی آخر دی یه جهش اساسی در برنامه

به یاد اون شبای امتحان که بیدار میموندیم تا صبح . و البته بعضیهاش هم نتیجه خوبی میداد و در کمال ناباواری نمره های خوبی میگرفتیم . تازه ما برای کنکور قبل از این هم خیلی تلاش کردیم در حالی که گاهی اوقات شب امتحان صفر صفر بودیمSmile گذشته از این وقتمون هم بیشتره . به نظر من که میشه طوری چید برنامه رو که لذت بخش باشه ولی با این حال شاید بعضی‌ها تون خسته شده باشید . ولی به سختیش میارزه . اینکه خیلی خسته بشی و با یه رتبه خوب تمام خستگیت رفع بشه میارزه به این که به خودت استراحت بدی تا کم خسته بشی ولی با یه نتیجه متوسط یا خدایی نکرده ضعیف خستگی همون کارات به تنت بمونه
من فکر کنم که خیلی مانشت میام و کلا اینترنت . البته تا الان بد نخوندم ولی توانم بیشتر از این هم هست . برای همین هم یکجا کل حرفام رو که بعضیهاش رو میخواستم در تاپیک بهمن بزنم گفتم . شاید به شدت حضورم در کنارتون افت کنه.
امیدوارم که خوب پیش برید
من توی برنامم تا کنکور دو بار زیارت آقا امام رضا (ع) هست اگه توفیق ازم گرفته نشه و قطعا یاد خواهم تمام دوستان خوبی که با خوندن این پست دلشون به یاد آقا و حرمش تنگ میشه
شما هم سر نماز‌ها و زیارت هاتون تمام دوستان مجازی این جمع علی الخصوص بنده رو از دعاتون جا نندازید

موفق باشید Smile
حتما در آزمون واقعی هم موفق میشوید،به امید موفقیت همه مانشتی ها.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ali-B
ارسال: #۸۴
۲۵ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ ق.ظ
(۲۴ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  سلام دوستان

امیدوارم که خوب پیش برید

موفق باشید Smile

من که مطمئنم رتبه خوبی میاری،
بهترین دعایی که میتونم برات بکنم اینه که سال دیگه با هم همکلاس بشیم Big Grin Big Grin
جدای از شوخی، بچه‌های مانشت خیلی گلن (Heart)، امیدوارم همیشه موفق باشن.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marzieh , maryami , Sunshine Off , ramzi , موج
ارسال: #۸۵
۲۵ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۱۸ ق.ظ، توسط پشتکار.)
دوستان
دیدم حیفه این حرف رو نزنم.
البته من کوچکتر از اونی هستم که بخوام اینجا حرفی بزنم ولی خب تقریبا یک ماه دیگه به کنکور مونده ولی یک ماه زمان نسبتا خوبیه واسه مرور
البته روی سخنم با کسانی هست که بعضی درسها رو شروع نکردن.
من که معماری و سیستم عامل رو اصلا شروع نکرده بودم در همین سه چهار روز مرتب خوندم و الان تقریبا هر دوتا کتاب رو نصفه خوندم.
میخوام بگم که اگه درسی رو شروع نکردید ناامید نشید و سعی کنید مثل شبهای امتحانی بخونید. البته در عین خوندن تست زدن فراموش نشه.
برام دعا کنید که بتونم اینها رو تموم کنم
براتون دعا می کنم که با انرژی مضاعف بخونید.
انشاالله همه مون امسال قبول می شیم و وعده ما در اینجا واسه تبریک به همدیگه
دوستتون دارمSmileHeartHeartHeart
۱۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fe_atash , Sunshine Off , f.b , firouzi.s , ida_isp , fatima1537 , homa , mim , golce , sohrablou , marzieh , Mohammad-A , ghaderiyaser , Avicenna
ارسال: #۸۶
۲۵ دى ۱۳۹۰, ۰۹:۱۱ ب.ظ
ایشالا موفق بشی- راستش منم ریاضی مهندسی رو خوب نخوندم این حرفارو که خوندم روحیه گرفتم که جمع و جورش کنم!!

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۸۷
۲۵ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۲۵ ب.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۰ ۰۹:۱۱ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  ایشالا موفق بشی- راستش منم ریاضی مهندسی رو خوب نخوندم این حرفارو که خوندم روحیه گرفتم که جمع و جورش کنم!!

خدا رو شکر
برام دعا کنید.
راستی من ریاضی مهندسی رو از روی معتقدی و کریمی می خونم . معتقدی خیلی خوب گفته ولی تستهاش به نظرم نیازی نداریم. تستهای سالهای گذشته رو خوب حل کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghaderiyaser
ارسال: #۸۸
۲۵ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۵۹ ب.ظ
خدا رو شکر
برام دعا کنید.
راستی من ریاضی مهندسی رو از روی معتقدی و کریمی می خونم . معتقدی خیلی خوب گفته ولی تستهاش به نظرم نیازی نداریم. تستهای سالهای گذشته رو خوب حل کنید.
[/quote]
بتونم دوتا سوالشو حل کنم عالیه

۰
۰
ارسال: #۸۹
۲۵ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط Sunshine Off.)
بچه‌ها در این ماه پایانی خیلی از بچه‌ها دچار خستگی ویاس وناامیدی میشن واین یک چیز طبیعیه، من از روی تجربه خودم دارم بهتون میگم توی این یک ماه تامیتونید به روی آموخته های خودتون تسلط پیداکنید وتست بزنید ونکات کنکوری رایادبگیرید،زیاد دنبال این نباشید که همه درسها را چراتمام نکردید وروی اشکالات خودتون پافشاری نکنید.دوستی بمن گفت وقتی یک سوال رااز۲کتاب مختلف متوجه نشدی بهتره ازش بگذری.من به حرفش گوش کردم والان بهتر وآرام‌تر تست میزنم.الان موقع جمع بندی هست وتااول بهمن دروس رامیخواین بخونید ولی بعداون فقط مروروتست وباید توجه کنیدکه کنکوریک مهارت است،فقط خوندن وبلدبودن مهم نیست همه باید خوب تست بزنیم وبتونیم همه دروس راباهم تست بزنیم پس تامیتونید آزمون توی خانه تمرین کنید.دوستان چیزهایی که گفتم فقط از روی تجربه بودوامیدوارم مفیدبوده باشد.برای همه شماها آرزوی موفقیت میکنم.SmileSmileSmileSmile

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ida_isp , ghaderiyaser , marzieh , پشتکار , SarahArshad , Masoud05 , مازیار صفایی , firouzi.s
ارسال: #۹۰
۲۵ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۲۰ ب.ظ، توسط ghaderiyaser.)
ماه آخر خیلی مهمه- یه جورایی داوطلب رتبه شو مشخص میکنه!!!

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , پشتکار

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۲۹ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۴۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۴۰۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close