زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با این شرایط درسی و ۱/۵ ماه فرصت امیدی هست من قبول شم؟

ارسال:
۰۶ دى ۱۳۹۰, ۰۳:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۴۸ ب.ظ، توسط fatima1537.)
با این شرایط درسی و ۱/۵ ماه فرصت امیدی هست من قبول شم؟
سلام تا کنکور حدود یک . ماه و نیم فرصت هست ولی من درسم در حد متوسط بود و الان یک ساله که فارغ التحصیل شدم‌، آیا امیدی هست که من از الان درس بخونم مجاز بشم؟چه درسهایی را باید بخونم ؟ممنون میشم راهنماییم کنید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۶ دى ۱۳۹۰, ۰۵:۰۱ ب.ظ
امیدی هست من قبول شم؟
امضای یکی از دوستان اینه:
زمانی میتوان به نیمه پر لیوان نگاه کرد که قادر به پر کردن نیمه خالی ان نباشیم
حالا شما !!!
اگر قادرین که نیمه خالی لیوانتون رو پر کنید پس دست به کار بشید و بقیه اش مهم نیست
از طرفی
شما چیزی رو از دست نمیدین حتی برعکس اگر همت کنید و یه اراده خوب داشته باشین میتونید خیلی خوب نتیجه بگیرین .
به نظرم ادمی که چیزی برای از دست دادن نداره هرگز نباید بترسه .
فقط و فقط روی بعضی دروس سرمایه گذاری کنید(مخصوصا مشترک ها)
حالا خودتون بگین هنوز هم امیدی نیست؟؟

( انان که طلبکار خدائید , خود ائید ) Heart ( حاجت ز طلب نیست شمائید , شمائید )
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , Shady205
ارسال:
۰۶ دى ۱۳۹۰, ۰۵:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ دى ۱۳۹۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: امیدی هست من قبول شم؟
(۰۶ دى ۱۳۹۰ ۰۵:۰۱ ب.ظ)hadi_m نوشته شده توسط:  امضای یکی از دوستان اینه:
زمانی میتوان به نیمه پر لیوان نگاه کرد که قادر به پر کردن نیمه خالی ان نباشیم
...
بله آقای hadi_m بسیار خوب گفتن . شما چیزی رو از دست نمیدی‌، چون با ۵۰ روز نمیتونی توی بازار کار خاصی کنی‌، اصلاً به دید یه فرصت بهش نگاه کن وخودت رو محک بزن .
اما اگه من باشم ۴تا مشترک میخونم + ۲ تا ریاضی + ۲ تا تخصصی که میشه ۸ درس - اینکه چی بخونی باید خودت بر اساس علاقه‌، حجم درس و میزان سوادتون توی اون درس تصمیم بگیرید . اگه هر کدومش رو ۵ روز وقت بزارین میشه ۴۰ روز . با حدود ۱۰ - ۱۲ روز باقی مونده هم تست فقط مسزدم و اون دروسی رو که نخوندم رو سعی میکنم از هر کدوم یکی دوتا مطلب مهم رو توی تست زدن یاد بگیرم.
انشاالله موفق میشید .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال:
۰۶ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۱۶ ب.ظ
امیدی هست من قبول شم؟
دوست عزیز شما سعیتو بکن . حد الامکان نخونده سر جلسه‌ی کنکور نرو! حد اقلش اینه که سطح خودتو و انتظارات از خودتو متوجه می شی . ایشالا اگه استرس نداشته باشی مجازم می شین Smile

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال:
۰۸ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۵۴ ق.ظ
امیدی هست من قبول شم؟
اگر در آرامش درستون را بخونید نتیجه مورد نظر را میگیرید شک ندارم اکه آدم یک صفحه را با اعصاب آروم بخونه هزار برابر مفیدتره هزار صفحه با فکر پریشونه ،من دیدم که میگم وبا آرامش و توکل به خدا بخونید،واسه سلامتی همه بیمار‌ها هم دعا کنید.

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat , SarahArshad , پشتکار
ارسال:
۰۸ دى ۱۳۹۰, ۰۹:۴۱ ق.ظ
امیدی هست من قبول شم؟
طبق جدول بیشترین تست های اومده از سال های قبل‌، جاهای مهمتر رو بخونید نتیجتون از الان(که در بهترین حالت ممکنه ۱۰۰۰ بشه) بهتر میشه ;-)

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۱
۰
ارسال:
۱۰ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ ق.ظ
امیدی هست من قبول شم؟
ممنون از همه شما دوستان خوب من را راهنایی کردید‌، من دروس مشترک را از روی جزوه های دانشگاهی بخونم یا کتاب خاصی؟این نکات مهم را کجا یادداشت کردن که من آنها را بخونم‌، من تا الان امیدی نداشتم وقتی دیدم شما دوستان خوبم که هم رشته منید به من امید دادید خیلی روحیه گرفتم ممنون از همتون
۰
۰
ارسال:
۱۰ دى ۱۳۹۰, ۰۳:۵۳ ب.ظ
امیدی هست من قبول شم؟
(۱۰ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ ق.ظ)sara20 نوشته شده توسط:  دروس مشترک را از روی جزوه های دانشگاهی بخونم یا کتاب خاصی؟
در این بخش تاپیکهای منابع ارشد هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Shady205

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۶ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۱۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۸۷۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۰۵۸ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۴۹۷ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۱۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۲ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close