تالار گفتمان مانشت
با این شرایط درسی و ۱/۵ ماه فرصت امیدی هست من قبول شم؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

با این شرایط درسی و ۱/۵ ماه فرصت امیدی هست من قبول شم؟ - sara20 - 06 دى ۱۳۹۰ ۰۳:۵۲ ب.ظ

سلام تا کنکور حدود یک . ماه و نیم فرصت هست ولی من درسم در حد متوسط بود و الان یک ساله که فارغ التحصیل شدم‌، آیا امیدی هست که من از الان درس بخونم مجاز بشم؟چه درسهایی را باید بخونم ؟ممنون میشم راهنماییم کنید

امیدی هست من قبول شم؟ - hadi_m - 06 دى ۱۳۹۰ ۰۵:۰۱ ب.ظ

امضای یکی از دوستان اینه:
زمانی میتوان به نیمه پر لیوان نگاه کرد که قادر به پر کردن نیمه خالی ان نباشیم
حالا شما !!!
اگر قادرین که نیمه خالی لیوانتون رو پر کنید پس دست به کار بشید و بقیه اش مهم نیست
از طرفی
شما چیزی رو از دست نمیدین حتی برعکس اگر همت کنید و یه اراده خوب داشته باشین میتونید خیلی خوب نتیجه بگیرین .
به نظرم ادمی که چیزی برای از دست دادن نداره هرگز نباید بترسه .
فقط و فقط روی بعضی دروس سرمایه گذاری کنید(مخصوصا مشترک ها)
حالا خودتون بگین هنوز هم امیدی نیست؟؟

RE: امیدی هست من قبول شم؟ - Masoud05 - 06 دى ۱۳۹۰ ۰۵:۰۷ ب.ظ

(۰۶ دى ۱۳۹۰ ۰۵:۰۱ ب.ظ)hadi_m نوشته شده توسط:  امضای یکی از دوستان اینه:
زمانی میتوان به نیمه پر لیوان نگاه کرد که قادر به پر کردن نیمه خالی ان نباشیم
...
بله آقای hadi_m بسیار خوب گفتن . شما چیزی رو از دست نمیدی‌، چون با ۵۰ روز نمیتونی توی بازار کار خاصی کنی‌، اصلاً به دید یه فرصت بهش نگاه کن وخودت رو محک بزن .
اما اگه من باشم ۴تا مشترک میخونم + ۲ تا ریاضی + ۲ تا تخصصی که میشه ۸ درس - اینکه چی بخونی باید خودت بر اساس علاقه‌، حجم درس و میزان سوادتون توی اون درس تصمیم بگیرید . اگه هر کدومش رو ۵ روز وقت بزارین میشه ۴۰ روز . با حدود ۱۰ - ۱۲ روز باقی مونده هم تست فقط مسزدم و اون دروسی رو که نخوندم رو سعی میکنم از هر کدوم یکی دوتا مطلب مهم رو توی تست زدن یاد بگیرم.
انشاالله موفق میشید .

امیدی هست من قبول شم؟ - Bache Mosbat - 06 دى ۱۳۹۰ ۰۷:۱۶ ب.ظ

دوست عزیز شما سعیتو بکن . حد الامکان نخونده سر جلسه‌ی کنکور نرو! حد اقلش اینه که سطح خودتو و انتظارات از خودتو متوجه می شی . ایشالا اگه استرس نداشته باشی مجازم می شین Smile

امیدی هست من قبول شم؟ - hsh88 - 08 دى ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ق.ظ

اگر در آرامش درستون را بخونید نتیجه مورد نظر را میگیرید شک ندارم اکه آدم یک صفحه را با اعصاب آروم بخونه هزار برابر مفیدتره هزار صفحه با فکر پریشونه ،من دیدم که میگم وبا آرامش و توکل به خدا بخونید،واسه سلامتی همه بیمار‌ها هم دعا کنید.

امیدی هست من قبول شم؟ - Xilinx - 08 دى ۱۳۹۰ ۰۹:۴۱ ق.ظ

طبق جدول بیشترین تست های اومده از سال های قبل‌، جاهای مهمتر رو بخونید نتیجتون از الان(که در بهترین حالت ممکنه ۱۰۰۰ بشه) بهتر میشه ;-)

امیدی هست من قبول شم؟ - sara20 - 10 دى ۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ ق.ظ

ممنون از همه شما دوستان خوب من را راهنایی کردید‌، من دروس مشترک را از روی جزوه های دانشگاهی بخونم یا کتاب خاصی؟این نکات مهم را کجا یادداشت کردن که من آنها را بخونم‌، من تا الان امیدی نداشتم وقتی دیدم شما دوستان خوبم که هم رشته منید به من امید دادید خیلی روحیه گرفتم ممنون از همتون

امیدی هست من قبول شم؟ - fatima1537 - 10 دى ۱۳۹۰ ۰۳:۵۳ ب.ظ

(۱۰ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ ق.ظ)sara20 نوشته شده توسط:  دروس مشترک را از روی جزوه های دانشگاهی بخونم یا کتاب خاصی؟
در این بخش تاپیکهای منابع ارشد هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.