زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سرگرمی در مانشت؟ خوب یا بد؟

ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۲۰ ق.ظ، توسط admin.)
سرگرمی در مانشت؟ خوب یا بد؟
سلام
ضمن عرض خسته نباشید خدمت همه اعضای مانشت

خیلی خلاصه نظر خودم رو جدی اعلام میکنم:

دوستان عزیز‌: کسانی که امسال آزمون ارشد دارن و اینجا برای غیر رفع اشکال میان‌، یهشون قول میدم کمتر از ۵% احتمال قبولیشونه.

امیدوار این پست فیلتر نشه
چون مفید ترین موضوعیه که میتونست برای همه شما داوطلبان بیان شه

با آرزوی موفقیت
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ ب.ظ
ضریب قبولی بسیار پایین اعضای مانشت
به حق چیزای ندیده و نشنیدهBig Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ ب.ظ
RE: ضریب قبولی بسیار پایین اعضای مانشت
۵% هم خیلیه هاااا بعضی وقتا احتمال ۱% هم جواب میده چه برسه به ۵%Big Grin

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , Xilinx
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۲ ب.ظ
مرسی از مدیران که این تاپیک رو فیلتر نمیکنند و اجازه میدن لحظاتی شادی و خنده بین کاربران ایجاد بشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , موج , Msccom
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۵ ب.ظ
از قدیم گفتن جوجه رو اخر پاییز می شمارن Smile

حالا که این طور شد بچه های مانشت هر کی شریف قبول بشه من بهش شیرینی میدم(از هر نوعی که خودش بخواد) Big Grin
همه چیز که رفع اشکال درسی نیست.به نظرم سر امتحان خیلی مهمه و اونجا اعتماد بنفس و عدم استرس مهمه پس دوستانی که برای موارد غیر رفع اشکال غیر سرگرمی مثل گرفتن روحیه و کاهش استرس و دادن روحیه هم میان به احتمال بالای ۹۰ درصد قبولن Smile

خوب اینم نظر من بود Big Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , mat , TABAN , Manix , mosaferkuchulu , Xilinx , pos , Ali-B , Donna , موج , Msccom , mim
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۲ ب.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  از قدیم گفتن جوجه رو اخر پاییز می شمارن Smile

حالا که این طور شد بچه های مانشت هر کی شریف قبول بشه من بهش شیرینی میدم(از هر نوعی که خودش بخواد) Big Grin

خوب پس من تمام تلاشمو میکنم انشااله شریف قبول بشم.آخه قراره دوتا بستی و یه شام خانم انرژی مثبت مهمون من باشن.Big Grin خوب خانم انرژی مثبت من تمام تلاشمو میکنم من شیرینی یه شام و سه تا بستی میخوام.ببینید وقتی میگن خدا خودش میرسونه یعنی همینBig Grin

تنها گنجی که ارزش جستجو کردن دارد، هدف است. (پاستور)
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۷ ب.ظ
خوب پس باید یه مساله رو روشن کنم. شیرینی هر چیز شیرین رو شامل می شه پس شام نمی تونه شیرینی باشه Big Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۲ ب.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  خوب پس باید یه مساله رو روشن کنم. شیرینی هر چیز شیرین رو شامل می شه پس شام نمی تونه شیرینی باشه Big Grin

نشد دیگه خانم انرژی باید توی همون پست بالا نوع شیرینی رو مشخص می کردیدBig GrinTongue
بهرحال فعلا یه بستنی به نفع من شده Big GrinTongue

تنها گنجی که ارزش جستجو کردن دارد، هدف است. (پاستور)
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۴ ب.ظ، توسط homa.)
(۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  خوب پس باید یه مساله رو روشن کنم. شیرینی هر چیز شیرین رو شامل می شه پس شام نمی تونه شیرینی باشه Big Grin

چرا نمیشه ...اول شام و آخرش یه آبمیوه می خوریم انگار کلش شیرین بودهBig GrinTongue

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: TABAN , Xilinx
ارسال: #۱۰
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۷ ب.ظ
لااقل یک استدلالی!

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
ارسال: #۱۱
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۸ ب.ظ

اجازه خانوم بچه مثبت می شه واسه من از اون شیرین‌ها که توش کلییییییی خامه است بخرین؟Blush

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۱۲
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۴ ب.ظ، توسط luna.)
بچه‌ها حرف بدی نزده که! شاید عنوان جالبی انتخاب نکرده ولی اگه دقت کنید گفته اگه برای غیر رفع اشکال میاید اینجا و بی خودی وقتی که می تونید درس بخونید رو اینجا می ذارید این کارو نکنید! من کاری ندارم هدفش تبلیغ یا چیزه دیگه ای هست! ولی برای بعضی از بچه‌ها لازمه چنین حرفی! بچه هایی که کنکور دارین! وقتتون رو الکی اینجا نگذرونید! اگه اینجا برای استراحت و تغییر روحیه هم میاین خوبه! ولی حدشو نگه دارید.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , nasogh , firouzi.s , admin , Maryam-X , Msccom , aatwo , Xilinx
ارسال: #۱۳
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۴:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۰ ب.ظ، توسط FOGH90.)
این موضوعی که بنده بیان کردم علاوه بر جدی بودن(بر حسب تجربه ۴ ساله از ۵ نفر از قدیمیا) یه مزیت دیگه هم داشت

یکیش این که‌: همیشه واسم سوال بوده با این همه مدعی ارشد ... چرا قبولی های اینجور سایت‌ها و وبلاگها کمه!!

که به جوابش رسیدم و اما پاسخ شما اعضا.
(۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۸ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  اولش آدم یاد این موسسات نظر سنجی می افته که نتیجه انتخابات را پیش بینی میکنند.(البته من خودم طرفدار این هستم که دوستان کمتر اینجا برای وقت گذرونی بیان)
ولی دو سه خط پایین‌تر تبلیغ وبلاگ را که می بینه یاد تبلیغات بانکها می افته.Smile
فقط این کلمه " پادشاهی" تو قرن بیست و یکم یک کم تاثیر تبلیغ را روی مخاطب کم میکنه.Big GrinBig Grin
بعدا" در وبلاگ که میری میبینی کلا" رفع اشکال و اینجور چیزا در کار نیست.بعد خب آدم متعجب میشه.HuhHuh
ببخشید که صراحتا" نظرم رو گفتم.Cool

من که متوجه نشدم اصلا شما راجع به چه موضوعی حرف میزنی !
جناب مدیر کل .. اون وبلاگی که بصورت امضا در اومده تبلیغ نیست .. جون کار اون وبلاگ تموم شده و اصلا پست جدیدی در اون آپدیت نمیشه...من برای کمک به اعضا گفتم که شما کج نگاه کردی.

خواستی اطلاعاتت بالا بره ..سرچ کنی میبینی همین سایت ... پست های اون بلاگ رو کپی کردن و موضوع قرار دادن... پست های پارسال هم نگاه کنی بین ۱۹۰ تا ۲۱۰ متوسط نظر گذاشته میشد.

اینم از توجه من به شما که فکر کنم آرزوی شما بود.
یا علی
(۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  به حق چیزای ندیده و نشنیدهBig Grin

حدس میزنم شما جزء اون ۹۵% یی .. بخون که معطلی.امثال شما توی وبلاگ من توی این ۲ سال زیاد دیدم .. زیاد.
(۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ب.ظ)homa نوشته شده توسط:  ۵% هم خیلیه هاااا بعضی وقتا احتمال ۱% هم جواب میده چه برسه به ۵%Big Grin

ایشالا شما و تمام این اعضا جزء اون ۵% باشید.
به جمله مسافر کوچولو هم توجه کن البته.
(۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۲ ب.ظ)nfe89 نوشته شده توسط:  مرسی از مدیران که این تاپیک رو فیلتر نمیکنند و اجازه میدن لحظاتی شادی و خنده بین کاربران ایجاد بشه.

یادم باشه خندتو موقع نتایج ببینم ... شاد باش فعلا ...چند ماه بیشتر نمونده
(۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۲ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  بچه‌ها حرف بدی نزده که! شاید عنوان جالبی انتخاب نکرده ولی اگه دقت کنید گفته اگه برای غیر رفع اشکال میاید اینجا و بی خودی وقتی که می تونید درس بخونید رو اینجا می ذارید این کارو نکنید! من کاری ندارم هدفش تبلیغ یا چیزه دیگه ای هست! ولی برای بعضی از بچه‌ها لازمه چنین حرفی! بچه هایی که کنکور دارین! وقتتون رو الکی اینجا نگذرونید! اگه اینجا برای استراحت و تغییر روحیه هم میاین خوبه! ولی حدشو نگه دارید.

تبریک میگم به شما به خاطر درک و شعور بالای شما ... که مسئله رو طوری دیگه خوندید
-----------

خانومایی هم که راجع به شیرینی خورون صحبت میکردن ... انشاالله قبولی سال ۹۲ بشن..امسال آمادگی ذهنیشونه.
ارسال: #۱۴
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۴:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۷ ب.ظ، توسط FOGH90.)
(۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(20 آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۰۹ ب.ظ)FOGH90 نوشته شده توسط:  من که متوجه نشدم اصلا شما راجع به چه موضوعی حرف میزنی !
واقعا".(از نوع خانم شیرزاد)Big Grin خیلی از شما بعیده.

بامزه هم که هستی...گوگوری مگوری
(۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  و اما جدا از شوخی:
دوست عزیز اگر شما توصیه ای هم دارید با این لحن منفی تون بازدهش خیلی کمه. اگه نقدی هم شد بخاطر روش منفی گرایانه شماست. در ضمن ممنون که بمن توجه کردید.

من ۳ ساله توی وبلاگم میدونم چطور جذب کنم ..... منفی گراییش اثر بیشتری نسبت به مثبتش داره ....
لازم نبود اینارو بگم که اینقدر منفی بخورم ... یه جورایی منفی شدم که حال داده باشم به کسایی که حرفمو فهمیدن ....
اون جمله آخر‌: خواهش میکنم
ارسال: #۱۵
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۵:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ، توسط fatima1537.)
(۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ق.ظ)FOGH90 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز‌: کسانی که امسال آزمون ارشد دارن و اینجا برای غیر رفع اشکال میان‌، یهشون قول میدم کمتر از ۵% احتمال قبولیشونه.
خب این مسئلۀ: "توجه بیشتر اعضا به تاپیکهای درسی و رفع اشکال" بارها توی سایت و چندین تاپیک و ارسالهای مختلف مطرح شده(به روش های مستقیم و غیر مستقیم،پنهان و آشکار)و همیشه هدف این بوده که این تاپیکهای درسی فعال‌تر باشن.آدرس چند نمونه اش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و هدف از اینهمه تغییرات در سایت(مثل سیستم چت،فعال شدن مجدد پ.خ،تعداد بیشتر مدیران،جابجایی سایت به سرورهای بهتر...)در همین راستا بوده.همیشه توی ارسالهای مختلفی که مدیران و اعضا دارند به انواع روشها(شوخی و جدی و ...)این مسئله گوشزد شده(که درس بخونید Smile)
کاملا هم مشخصه که بعضی کاربرهازیاد درگیر تاپیکهای غیر درسی نیستند و دارن درس میخونن و لی فعالیت فوق برنامهSmile هم دارن.و الگو های خوبی از توانایی غلبه بر نفس اماره! Smile هستند
 سپاس‌گزاری شده توسط: TABAN , nekooh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۳۱ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۰۷۸ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۰۹۴ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۴۹۴ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۸۹۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  دانشگاه ها یه تکونی به خودتون بدین fardinamiri ۰ ۲,۴۸۴ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۰۰۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۱۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close