زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۷:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فقط لغت بلد بودن برا زبان کافیه

ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۳ ب.ظ
سلام دوستان
تو بسته مانشت یه لغت ۵۰۴ هست با یه ۱۷۰۰/من حساب کردم اگه بخوام روزی ۴۰ تا لغت یاد بگیرم ۵۵ روز دیگه خوندن لغتها تموم میشه.من برا زبان عمومی کتاب پارسه ۸۹ رو دارم که انگلیسی توضیح داده خیلی هم سخته برا همین علاقه ای به خوندن گرامر ندارم.خواستم بدونم اگه همین لغاتو خوب بلد باشم میتون حداقل ۳۰ درصد زبان تست بزنم یا نه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۰ ق.ظ، توسط Potential.)
سلام

من فقط ۵۰۴ و لغت های زبان عمومی پارسه رو خوندم( که تقریبا مثل ۵۰۴ بود) تونستم حدود ۴۵ بزنم ... البته از ۱۰ تا سوال لغت شاید ۴ تاش رو زدم و سوالای Reading رو زدم ...( reading زیاد تمرین نکرده بودم و فقط سوالای ۵/۶ سال اخیر رو
نگاه کرده بودم)

من فکر کنم بتونید بالای ۳۰ بزنید‌، اگه رو reading ‌ها تمرکزتون رو بالا ببرید که غلط نزنین

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: armin28 , پشتکار
ارسال:
۰۹ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ ق.ظ
به نظرم خوبه که چند تا ریدینگ بخونید که واسه تخصصی هم اماده‌تر بشید

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: armin28 , پشتکار , morweb
ارسال:
۰۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۴:۳۳ ب.ظ
RE: فقط لغت بلد بودن برا زبان کافیه
(۰۹ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ ق.ظ)mam نوشته شده توسط:  دوستان برای لغت به نظر شما ۵۰۴ کفایت میکنه؟

به نظر من اگه فقط ۵۰۴ لغت باشه خیر اما اگه کتاب ۵۰۴ رو با مثال هاش بخونی چون این کتاب شامل لغات وریدینگ های مختلف دیگه هم هست مناسب و از نظر من کافیه ،البته باید اینم در نظر داشته باشی که ۵۰۴ فقط برای زبان عمومیه برای زبان تخصصی که معمولا به صورت ریدینگ میاد باید قبلا چندتاریدینگ خوانده باشی

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , Mohammad-A , پشتکار
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۴ ق.ظ
اگه قرار باشه بین ۵۰۴ و لغات تافل انتخابی باشه کدوم بهتره؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۷:۵۶ ب.ظ
(۱۰ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  اگه قرار باشه بین ۵۰۴ و لغات تافل انتخابی باشه کدوم بهتره؟
از نظر من اول ۵۰۴ بعد تافل !

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
۲
۰
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ ب.ظ، توسط hamidkhl.)
(۰۹ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ ق.ظ)mam نوشته شده توسط:  دوستان برای لغت به نظر شما ۵۰۴ کفایت میکنه؟

تا چند سال پیش ۵۰۴ به تنهایی جواب خیلی از سوالا بود، ولی برای جواب دادن به سوالای چند سال اخیر باید بیشتر لغت بلد بود، essential words for tofel, 400 words, 11oo words می تونن کمک کنن تا لغتا رو بهتر بزنید
(۰۸ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۳ ب.ظ)armin28 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
تو بسته مانشت یه لغت ۵۰۴ هست با یه ۱۷۰۰/من حساب کردم اگه بخوام روزی ۴۰ تا لغت یاد بگیرم ۵۵ روز دیگه خوندن لغتها تموم میشه.من برا زبان عمومی کتاب پارسه ۸۹ رو دارم که انگلیسی توضیح داده خیلی هم سخته برا همین علاقه ای به خوندن گرامر ندارم.خواستم بدونم اگه همین لغاتو خوب بلد باشم میتون حداقل ۳۰ درصد زبان تست بزنم یا نه؟
به نظرم یادگیری روزی ۴۰ لغت جدید زیاده، سعی کنید لغاتو تو جمله یاد بگیرید، در این صورت زودتر و بهتر یاد میگیرید

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , پشتکار
ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط ahmad8726.)
دوست عزیز یا تا حالا زبان نخوندی یا اینکه نمیدونی عدد۴۰ یعنی چی ؟؟؟ حفظ کردن روزانه ۱۰ تا لغت هم یه کار بسیار مشکله اونوقت شما میگین ۴۰ تا . مگه خوندن لغت زبان با یکبار تموم میشه . شما باید تو دوره های خاص اونارو مرور و تکرار کنی تا تو حافظت بمونه وگرنه خوندن کلمه که کاری نداره . یه چیز دیگه اینکه اگه تا حالا زبان رو شروع نکردی این وقت رو بیشتر بزار برا زبان تخصصصی که بسیار برای کوتاه مدت جواب میده و به راحتی میتونی ۳۰ درصدش رو بزنی . اما در مورد اینکه کدوم لغات بهتره من پارسال کنکور دادم و زبان رو ۵۰ زدم یه چیزی که هست کلمات ۵۰۴ خیلی خوبه البته اگه با مترادفها و مثالها خونده بشه اما تجربه من اینکه برا زبان عمومی کنکور ارشد لغات تافل بسیار بهتره البته اونم باید با مترادفها و مثالها خونده بشه . در مورد گرامر هم نباید زیاد بهش امید داشت چون گرامر کنکور ارشد رو طوری میدن که باید رو گرامر تسلط و تکرار داشت و با خوندن نکات گرامری برای یک بار نمیشه تستاش رو زد .در مورد جمله اولم هم بهت بر نخوره چون یه جوری گفتی روزی ۴۰ تا که برام عجیب بود
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , مازیار صفایی , ayfer.a11 , sd_javadi , Happiness.72
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۲۵ ب.ظ
دوستان زبان تخصصی آزاد هیچ ربطی به لغات ۵۰۴ نداره ؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ ب.ظ
Re: RE: فقط لغت بلد بودن برا زبان کافیه
(۰۹ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۲۵ ب.ظ)miss_maryam نوشته شده توسط:  دوستان زبان تخصصی آزاد هیچ ربطی به لغات ۵۰۴ نداره ؟؟

چرا ربط داره،بعضی از لغت های ۵۰۴ ممکنه توی متن ها بیاد،ولی اگه هنوز شروع به خوندن نکردین،لغت های ضروری تافل که ۴۵۰ تا لغت هست،مفید تره!
من هر دو رو خوندم ولی تافل بهتره

Sent from my ME172V using Tapatalk

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ ق.ظ
سلام به نظرتون من اگه ۵۰۴ و زبان تخصصی پارسه رو بخونم می تونم موفق باشم؟؟؟؟یا باید حتما تافل بخونم
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۶ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۶ ب.ظ
سلام دوست عزیز
من خودم به غیر از کتاب ۵۰۴ کتاب ماهان ریدینگهای بسیار خوبی چه در زمینه تخصصی چه عمومی داره که هر روز یکی دوتا شو مطالعه میکنم. به نظرم زدن ۲ تست گرامر و تمرکز روی لغت و ریدینگ خیلی میتونه مفید باشه.
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۰۶ ق.ظ
سلام یه سوال من تافل دارم زبان عمومی رو گذاشتم کنار ولی برای زبان تخصصی باید چه کرد من رو راه نمایی کنیید برا یکنکور بهمن ۹۳ میخونم
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۶ ب.ظ
از زمان ارسال این پست خیلی گذشته اما برای آیندگان عرض میکنم : کتاب زبان زیر ذره بین + زبان تخصصی پارسه

...Let it Go
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۳۸۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Wink دکتری فقط به خاطر مدرک!! pouya47 ۲ ۳,۴۷۲ ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  اثبات بومی بودن sirvan.t ۸ ۵,۰۹۹ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۰۱۹ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هیتلر بودن یا نبودن marvelous ۲ ۲,۴۶۸ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  حتماحتما بخوانید درموردافضل بودن امیرالمومنین هستش seyed ehsn ۱ ۲,۹۱۳ ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: banihashem
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۰۶۹ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
  کلاس خیلی خوب برا جاوا ممنون میشم معرفی کنید sogiii ۴ ۴,۸۹۴ ۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: AreF95
  کدوم آموزشگاه زبان رو برا دوره آیلس پیشنهاد می کنید؟؟؟ berkeley ۲۳ ۳۷,۳۰۲ ۱۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: آریا بختیارنیا
  میزان سنگین بودن ارشد چقدره؟ (دوستانی که ارشد اند یا تموم شده ارشدشون) ya3ya6 ۴ ۲,۹۸۱ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close