زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۹۶
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۰۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۳)...
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ق.ظ)Eternal8620 نوشته شده توسط:  
(26 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(26 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ق.ظ)Eternal8620 نوشته شده توسط:  
(26 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  میان ترمم و بد دادم!آخه یکی نیست به من بگه کی میره درس اختیاری ترم ۷ شو سیستم های توزیع شده بر می دارهSad
کجاش عجیبه؟؟؟منم این درس رو اختیاری ترم ۸ برداشته بودم!!!

ترم ۸ که کنکور نداشتین؟داشتین؟
کنکور نبود،ولی هم پروژه و هم کار آموزی بود که به موقع باید تموم می کردم و بعد کنکور ارشد اون سال رو پیش رو داشتم که اونم بخاطر اعزام به خدمت از دست دادم!حالا وضع کی بد تره؟
من!Huh

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lantern , Bache Mosbat
ارسال: #۱۶۹۷
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۸ ق.ظ، توسط ronaldo.)
هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۳)...
به فرداد‌: این همه آدم چرا منو مثال زدی ؟ دیواری کوتاه‌تر از من پیدا نکردی ؟؟ امسال به احتمال خیلی زیاد به این موفقیت دست پیدا میکنیم .Tongue

به انرژی مثبت‌: بله‌، شما به احتمال زیاد چند ماه دیگه شام دعوتید .Rolleyes

به ممت و اترنال‌: من اخلاقم اینطوریه‌، خوب هرکی یه مشکلی داره دیگه !! شماها ندارید ؟؟؟؟Exclamation

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
ارسال: #۱۶۹۸
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۲۶ ق.ظ
بازیکن فقط آقامون مسی . Smile . رونالدو و رونالدینهو برین بخوابین!! مسافر کوچولو بگیر بخواب! اترنال بگیرین بخوابین‌! هی باید بیام پست چک کنم! اگه انقدر رشد تاپیک زیاد باشه ازین به بعد این تاپیک روزی ۲ ساعت به روی عموم باز می شه فقط!

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lantern , maryami , انرژی مثبت
ارسال: #۱۶۹۹
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۳۰ ق.ظ
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۲۷ ق.ظ)padideh نوشته شده توسط:  این تایپیک خیلی جالب شده بهتره ساعتشو محدود نکنین Big GrinBig Grin

حق عضویت می گیریم پس Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , انرژی مثبت
ارسال: #۱۷۰۰
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۳۹ ق.ظ
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۳۶ ق.ظ)Eternal8620 نوشته شده توسط:  خانوم اجازه!ما که دیشب اینهمه درددل کردیم باهاتون که مثل خودتون اختلال خواب داریم و بی خوابیم و شبا خوابمون نمی بره!پس چرا بازم ما رو دعوا میکنین؟Sad

عب نداره . شما استثنا . یکی باید باشه سنگرو حفظ کنه .

سپاس‌گزاری شده توسط: Lantern
ارسال: #۱۷۰۱
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۵۶ ق.ظ
خب می خواین شما رو بن کنم تا یه هفته؟ همون روشی که در مورد خانم مسافر کوچولو جواب نداد؟

ارسال: #۱۷۰۲
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۲۳ ق.ظ
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۲۶ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  بازیکن فقط آقامون مسی . Smile . رونالدو و رونالدینهو برین بخوابین!! مسافر کوچولو بگیر بخواب! اترنال بگیرین بخوابین‌! هی باید بیام پست چک کنم! اگه انقدر رشد تاپیک زیاد باشه ازین به بعد این تاپیک روزی ۲ ساعت به روی عموم باز می شه فقط!
نشنیدم !!!! اینجا کسی حرف از مس‌، آلومینیوم و چدن زد‌، آخه اون کوچولو چی میدونه فوتبال چیه !! از بچه مثبت بعیده این جور حرفا .
به پدیده‌: بله‌، من واقعا آدم پر جنبه ای‌ام و استاد جنگ روانی ام‌، کلا هرجا پامو میزارم جوو متشنج میکنم . نترسید‌، بچه مثبت شوخی میکنه ‌، محدودیت کجا بود ؟؟؟ مانشت آزادترین نقطه تو فضایه مجازیه .

به اترنال ‌: آخه پسر چرا حرف میزنی ؟؟؟ کدوم معتادی رو دیدی یه هفته نیاد مانشت ؟؟؟ جنس اش اصله اصله .

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
ارسال: #۱۷۰۳
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۲۳ ق.ظ، توسط mamat.)
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۲۶ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  بازیکن فقط آقامون مسی .

آخه اینها بازیکنن اسمشون رو میارید. با وجود علاقه شدید به بارسلونا ولی دیگه اون زمون که آقا رونالدینهو حرف اول و آخر رو نه تنها تو بارسا بلکه در جهان میزد، مسی کفشهای رونالدینهو رو قبل مسابقه جفت میکرد تا عمو رونالدینهو چند تا پاس گل بده بلکه مسی آقای گلی چیزی بشه.Big Grin
البته از مسی بدم نمیادا ولی.... رونالدینهو قابل قیاس نیست با اون. رونالدینهو باز یه چند تا دریبل منحصر به خودش داره مسی چی داره؟

(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۲۳ ق.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  بله‌، من واقعا آدم پر جنبه ای‌ام و استاد جنگ روانی ام‌، کلا هرجا پامو میزارم جوو متشنج میکنم

این آقا رونالدو هم که همون زمونها با باباش میومد ورزشگاه از نزدیک بازی رونالدینهو رو ببینه حالا اینقدر دیده باز اخلاق رو ازش یاد نگرفته.Big Grin

به گفته میشل پلاتینی‌: بازیکنانی مثل رونالدینهو به فوتبال جذابیت خاصی میدن نه تنها با تکنیک فردی که بعضی از دیگر بازیکنها هم دارن، بلکه شور و حال دیگری به تیم بخشیدن با بازی سازی.

دوستان به دل نگیرید اگه چیزی گفتم که ناراحتتون کرده. فقط جهت حفظ آمار n^n این تاپیک و مزاح هستش

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: firouzi.s
ارسال: #۱۷۰۴
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۱۳ ق.ظ
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۵۶ ق.ظ)mamat نوشته شده توسط:  رونالدینهو باز یه چند تا دریبل منحصر به خودش داره مسی چی داره؟

مسی دریبل منحصر به خودش نداره‌! ولی پاس اشتباه محاله بده! همیشه ساده ترین و هوشمندانه ترین راهو انتخاب می کنه برای هر کاری .

سپاس‌گزاری شده توسط: mamat
ارسال: #۱۷۰۵
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۲۱ ق.ظ، توسط mamat.)
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۱۳ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  مسی دریبل منحصر به خودش نداره‌! ولی پاس اشتباه محاله بده! همیشه ساده ترین و هوشمندانه ترین راهو انتخاب می کنه برای هر کاری .

البته با شما موافقم ولی اینم از صدقه سریه رونادینهوست که داره، اون زمان که تو بارسا که بود یادش دادهBig Grin

ولی از شوخی بگذریم بیشتر بازیکنان لیگ های اروپا خوبن

این مسائل حاشیه ای رو ول کنیم وبه این شعر که با صدای دکتر اصفهانی روح زیبایی به خودش گرفته گوش بدیم

چه در دل من/ چه در سر تو/ من از تو رسیدم /به باور تو

تو بودی و من/به گریه نشستم/ برابر تو/ به خاطر تو/ به گریه نشستم/ بگو چکنم

با تو /شوری در جان /بی تو /جانی ویران /از این زخم پنهان /می میرم

نامت/ در من باران/ یادت/ در دل طوفان/ با تو/ امشب پایان میگیرم

نه بی تو سکوت/ نه بی تو سخن /به یاد تو بودم /به یاد تو من

ببین غم تو /رسیده به جان /و دویده به تن/ ببین غم تو /رسیده به جانم/ بگو چه کنم

با تو/ شوری در جان/ بی تو /جانی ویران / از این/ زخم پنهان /می میرم/ می میرم

لینک دانلودش هم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حلال کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , firouzi.s , مهشاد
ارسال: #۱۷۰۶
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۳۱ ب.ظ
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۱۹ ق.ظ)mamat نوشته شده توسط:  چه در دل من/ چه در سر تو/ من از تو رسیدم /به باور تو

تو بودی و من/به گریه نشستم/ برابر تو/ به خاطر تو/ به گریه نشستم/ بگو چکنم

با تو /شوری در جان /بی تو /جانی ویران /از این زخم پنهان /می میرم

نامت/ در من باران/ یادت/ در دل طوفان/ با تو/ امشب پایان میگیرم

نه بی تو سکوت/ نه بی تو سخن /به یاد تو بودم /به یاد تو من

ببین غم تو /رسیده به جان /و دویده به تن/ ببین غم تو /رسیده به جانم/ بگو چه کنم

با تو/ شوری در جان/ بی تو /جانی ویران / از این/ زخم پنهان /می میرم/ می میرم

لینک دانلودش هم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من این شعرو خیلی دوست دارم خیلی خیلی ممنون
اهنگ تیتراژ سریال ارمغان تاریکی بود.

عشق یعنی اشک توبه در قنوت,خواندنش با نام غفارالذنوب
عشق یعنی چشم ها هم در رکوع,شرمگین از نام ستارالعیوب
عشق یعنی سر سجودودل سجود,ذکر یارب یارب از عمق وجود
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat
ارسال: #۱۷۰۷
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۴۹ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
خوب بحث فوتبال داغه ولی جون من طرفدار هیشکی نیستم مجبورم بحث رو عوض کنم !! Big Grinنمی شه که من تو بحث نباشم .
خوب من اعتیاد شدید دارم قبلا در مورد روشهای ترک صحبت شد ولی هیچ کدوم جواب ندادن می تونیم یه کار کنیم هر کدوم از بچه های اینجا یه روز در میون بیان تا کم کم ترک کنند هر کی هم اومد تنبیه براش در نظر می گیریم خوب از کی شروع کنیم ؟!!!! Big Grin اگه کسی یه روش ترک موثر برای من پیشنهاد بده کژدگانی دریافت می کنه !! Big Grin (نه ولش کن بحث تکراریه سر یه مسئله دیگه بحث کنیم بهتره Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: redrose
ارسال: #۱۷۰۸
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۵۳ ب.ظ
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۳۹ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  نه ولش کن بحث تکراریه سر یه مسئله دیگه بحث کنیم بهتره Smile
ببینم باز بحثو میتونین به سمت شام و صبحانه و شیرینی و احتمالا به تازگی ناهار و عصرانه ببرین؟Big GrinBig Grin

حلال کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , redrose
ارسال: #۱۷۰۹
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۴۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۵۳ ب.ظ)mamat نوشته شده توسط:  
(26 آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۳۹ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  نه ولش کن بحث تکراریه سر یه مسئله دیگه بحث کنیم بهتره Smile
ببینم باز بحثو میتونین به سمت شام و صبحانه و شیرینی و احتمالا به تازگی ناهار و عصرانه ببرین؟Big GrinBig Grin

نه بابا اونم تکراری شد!!!Big Grin(اونا رو خودم درست می کنم می خورم نمی ارزه این قدر بحث بی نتیجه کنم TongueBig Grin)
یه بحث جدید و بهتر که یه کم بچه‌ها همدیگر رو بزنن و دعوا بشه یا یه کم بخندیم (فکر کنم بهتره من تو تاپیک جک ارسال داشته باشم غضنفر بنده خدا رو هم به دردسر نندازم Big Grin)

قوانین بحث:
۱/ بحث نباید غم انگیز باشه و اشک ادم رو دربیاره
۲/هر چی خنده دارتر باشه بهتره و احتمال بردن جایزه اسکار بیشتره
۳/امکان کش دادن و شاخ و برگ دادن بحث وجود داشته باشه
۴/منم بتونم توش شرکت کنم (وگرنه بحث رو منحرف می کنم Big Grin)
۵/به گونه ای باشه که به شخص یا گروهی برنخوره وگرنه باید ۱۰ تا ارسال هم معذرت خواهی کنیم.(من استثنام می تونید بگید بهم بربخوره Big Grin شاید اعتیادم کمتر شد Big Grin)

از پیشنهادات خوب شما استقبال می کنیمCoolBig GrinTongue

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , redrose
ارسال: #۱۷۱۰
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۰۰ ب.ظ
هرچی می خواستم سایتو باز کنم می گفت :server not found Huh
فکر کردم دوستان که قرار بود با هم کنکورو بترکونیم دیشب سرور رو ترکوندن Big Grin

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: redrose , انرژی مثبت , mamat , SarahArshad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۷۰۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۳,۰۰۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۶۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close