زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۸۱
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۲۰ ب.ظ، توسط sasanlive.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۳)...
(۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  خوب ادامه این بحث از طرف من بزرگتر جایز نیست (الانه که از مدیریت خلع بشم از س که نمیذارم بچه‌ها برن سر درساشون)
من از تمامی دوستان عذر می خوام اگه شوخی هم کردم ببخشید البته همش شوخی نبودا حالا همه برن سر درسشون Smile

راست میگید. دیگه بریم یکم درس بخونیم. بعدا دوباره آخر شب بیایم مانشت هر چی خوندیمو فراموش کنیم Big Grin.

پــرواز را به خاطـر بسپـار پـرنده مردنـی اسـت.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۱۶۸۲
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ ب.ظ
Heart تشکر ویژه از خانم انرژی مثبت و آقای sasanlive

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: redrose , انرژی مثبت , sasanlive
ارسال: #۱۶۸۳
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۴۵ ق.ظ
هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۳)...
میان ترمم و بد دادم!آخه یکی نیست به من بگه کی میره درس اختیاری ترم ۷ شو سیستم های توزیع شده بر می دارهSad

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۱۶۸۴
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۴۸ ق.ظ
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  میان ترمم و بد دادم!آخه یکی نیست به من بگه کی میره درس اختیاری ترم ۷ شو سیستم های توزیع شده بر می دارهSad
کجاش عجیبه؟؟؟منم این درس رو اختیاری ترم ۸ برداشته بودم!!!

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست، او جانشین تمام نداشتن های من است‎
ارسال: #۱۶۸۵
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۵۰ ق.ظ
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  میان ترمم و بد دادم!آخه یکی نیست به من بگه کی میره درس اختیاری ترم ۷ شو سیستم های توزیع شده بر می دارهSad

افسوس گذشته خوردن که مشکلی رو حل نمی کنه ان شالله پایان ترم جبران می شه دیگه غصش رو نخوردید استراحت کنید بعد برید سراغ بقیه درسا و کنکور

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۱۶۸۶
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۰۰ ق.ظ
(۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۴۲ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  Heart تشکر ویژه از خانم انرژی مثبت و آقای sasanlive
. [تصویر:  54294_1_1379097301.gif]
.

پــرواز را به خاطـر بسپـار پـرنده مردنـی اسـت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۱۶۸۷
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط Lantern.)
واقعاً مرتبه‌ی رشد این تاپیک چیه ؟ n به توان n ؟ ماشاالله با هر Refresh یه ارسال جدید مشاهده میشه!Exclamation

ارسال: #۱۶۸۸
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۵ ق.ظ، توسط ronaldo.)
سلام خدمت همه دوستان:

مثل اینکه من یه چند ساعتی نبودم‌، یه حرفایی در موردم زدید ؟؟؟ آره ؟؟

به فرداد‌: حالا به طرفداری بوسنی میگی تو صورت من لیزر بندازن !!! داشتیم ؟؟

به انرژی مثبت‌: شما بیشتر از اکسیژن به فکر شامید ؟؟ نه ؟ الحق که تو وعده های غذایی شام یه چیزه دیگس‌، حالا طرف خواهرتو( بچه مثبت )میگیری و از تیم من میایی بیرون ؟؟ اگه امسال رئال تو لالیگا و باشگاههای اروپا قهرمان بشه من یکی به شما حتمآ حتما شام میدم . قول قول قول .

به بچه مثبت‌: تو فکر نزاع و درگیری و اختشاش هستید‌، دختر همیشه خشن . شبا هم که نمیخوابید و نمیذارید مانشتم هم بخوابه .

به مسافرکوچولو‌: فقط تو فکر میانترید و آیه یاس میخونید که این خراب شد و اون خراب شد . دختره موج منفی .

به ممت گل( رونالدینیهوی عزیز )‌: اصلا چرا عروسی بگیریم که به بعضی‌ها( انرژی مثبت )شام بدیم ؟؟

به همه مانشتی‌ها‌: قول بدیم که خوب درس بخونیم و امسال پرچم موفقیتمون رو بر فراز مانشت به اهتزاز در بیارم .

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , mosaferkuchulu , firouzi.s
ارسال: #۱۶۸۹
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ ق.ظ، توسط Lantern.)
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۱۳ ق.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  به همه مانشتی‌ها‌: قول بدیم که خوب درس بخونیم و امسال پرچم موفقیتمون رو بر فراز مانشت به احتضاض در بیارم .

چون طرفتون همه مانشتی‌ها بود منم وارد بازی میشم:
اهتزاز درسته نه احتضاضBig Grin

گیردادن گیردادنه دیگهTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , ronaldo , firouzi.s
ارسال: #۱۶۹۰
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۲۳ ق.ظ
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۱۳ ق.ظ)Eternal8620 نوشته شده توسط:  
(26 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۱۳ ق.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  به همه مانشتی‌ها‌: قول بدیم که خوب درس بخونیم و امسال پرچم موفقیتمون رو بر فراز مانشت به احتضاض در بیارم .

چون طرفتون همه مانشتی‌ها بود منم وارد بازی میشم:
اهتزاز درسته نه احتضاضBig Grin

گیردادن گیردادنه دیگهTongue
دوست عزیز‌، برا چی الکی گیر میدی ؟؟ من پرتغالی‌، انگلیسی و اسپانیایی بلدم‌، فارسیم از وقتی که با مانشت آشنا شدم دارم یاد میگیرم‌، هنوز به این لغت های سخت نرسیدم‌، شما به بزرگی خودت ببخش‌، این اولین باریه که رونالدو از کسی معذرت خواهی میکنه !!!!!!!!!!!!!!!

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lantern
ارسال: #۱۶۹۱
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۳۷ ق.ظ
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۳۱ ق.ظ)Eternal8620 نوشته شده توسط:  
(26 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ق.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  دوست عزیز‌، برا چی الکی گیر میدی ؟؟ من پرتغالی‌، انگلیسی و اسپانیایی بلدم‌، فارسیم از وقتی که با مانشت آشنا شدم دارم یاد میگیرم‌، هنوز به این لغت های سخت نرسیدم‌، شما به بزرگی خودت ببخش‌، این اولین باریه که رونالدو از کسی معذرت خواهی میکنه !!!!!!!!!!!!!!!
ایندفعه رو بخاطر روی گل مانشتی‌ها می بخشم به شرطی که دیگه فارسی رو پاس بداری!Angry
راستی هرچند دل خوشی ازت ندارم ولی بازی با بوسنی عجب گلی زدی!!!Tongue
شما لطف دارین( چرا از من خوشت نمیاد ؟؟ )همه گل های من قشنگه .

ارسال: #۱۶۹۲
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۴۱ ق.ظ
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۳۷ ق.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  شما لطف دارین( چرا از من خوشت نمیاد ؟؟ )همه گل های من قشنگه .
گلهات قشنگه ولی خودت خیلی مغروریBig Grin
رونالدینهو رو ببین همیشه میخنده و اینقدر محبوبه

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lantern , انرژی مثبت , firouzi.s
ارسال: #۱۶۹۳
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۴ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  در مورد شام میگم میخوای بگو اگه رئال پنج سال متوالی هیچ جا گل نخوره یک شام بدی!!! چطوره؟؟؟ Huh
من زیاد از فوتبال سر در نمیارم این که شما گفتید یعنی احتمال قهرمانی رئال مادرید زیاده ؟! یعنی به احتمال ۹۹ درصد ایشون باید شام بدن ؟Big GrinTongue

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال: #۱۶۹۴
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۵۴ ق.ظ
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ق.ظ)Eternal8620 نوشته شده توسط:  
(26 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  میان ترمم و بد دادم!آخه یکی نیست به من بگه کی میره درس اختیاری ترم ۷ شو سیستم های توزیع شده بر می دارهSad

ترم ۸ که کنکور نداشتین؟داشتین؟

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۱۶۹۵
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۵۷ ق.ظ
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(26 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ق.ظ)Eternal8620 نوشته شده توسط:  
(26 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  میان ترمم و بد دادم!آخه یکی نیست به من بگه کی میره درس اختیاری ترم ۷ شو سیستم های توزیع شده بر می دارهSad

ترم ۸ که کنکور نداشتین؟داشتین؟
کنکور نبود،ولی هم پروژه و هم کار آموزی بود که به موقع باید تموم می کردم و بعد کنکور ارشد اون سال رو پیش رو داشتم که اونم بخاطر اعزام به خدمت از دست دادم!حالا وضع کی بد تره؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close