زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۱:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ساختمان داده ها

ارسال: #۱۹۶
۱۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ ق.ظ
ساختمان داده ها
(۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۷ ب.ظ)milad_iq نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۵۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۸۹ ۰۹:۱۸ ق.ظ)حامد نوشته شده توسط:  فهرست رو از سایتشون دیدم:
جزوه‌ی چاپی دو فصل اول را نداره که زیاد هم مهم نیستند(۱/معرفی و ۲/مبانی استقرا و شمارش)
به غیر از اون توی سر فصلها نیز موارد زیر را جزوه نداشت:
تحلیل سرشکن
بعضی مطالب درهم سازی

در ضمن PDF فصل اول به همراه تعدادی اسلاید از بعضی فصول در سایتشون موجود می باشد.

تحلیل سرشکن جزو سرفصل ارشده. و نیازی نیست واسه کنکور ارشد بخونید.

ُسلام
میخوام یکی از ۴ تا ریاضی رو واسه ارشد حذف کنم
کدوم رو پیشنهاد میدین؟
دوست عزیز اینجا مربوط به ساختمان داده است. سوال رو در جای مناسب مطرح کنید.
جوگیر شدم مدیر بازی از خودم در اوردم!!!!!

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۹۷
۲۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۳ ق.ظ
ساختمان داده ها
بر ای این درس پارسه کافیه ؟پارسه+مقسمی چطور؟
ارسال: #۱۹۸
۰۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۷:۱۳ ب.ظ
RE: ساختمان داده ها
کسی تاحالا به تفاوتهای ویرایش ۲ و۳ سی ال توجه کرده ؟ یعنی خیلی تفاوت هست؟ مخصوصا در تمرینات؟ من ویرایش ۲ رو دارم مال خوارزمی .رفتم کتاب فروشی مال دهقان رو دیدم که ویرایش ۳ بود تفاوت این دو خیلی زیاده؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

ارسال: #۱۹۹
۰۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۴۳ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
می تونین مقدمه‌ی کتاب کرمن که بخش سومش تغییرات در ویرایش سومه رو ببینین . در مورد تمرینا نوشته که ۱۰۰ تمرین و ۲۸ مسئله‌ی جدید اضافه شده به کتاب و تغییرات دیگه هم صورت گرفته ولی شکل کلی کتاب همونه.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۲۰۰
۰۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ ق.ظ
ساختمان داده ها
(۰۴ آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
می تونین مقدمه‌ی کتاب کرمن که بخش سومش تغییرات در ویرایش سومه رو ببینین . در مورد تمرینا نوشته که ۱۰۰ تمرین و ۲۸ مسئله‌ی جدید اضافه شده به کتاب و تغییرات دیگه هم صورت گرفته ولی شکل کلی کتاب همونه.
ممنون پس فردا صبح برم بگیرمش .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

ارسال: #۲۰۱
۰۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۱:۴۹ ب.ظ)HighVoltage نوشته شده توسط:  این کتاب دکتر قدسی همون جزوه دانشگاه شریف؟من جزوه شریف "داده ساختارهاوالگوریتم ها" رو دارم دیگه ۱۳ تومن برا این کتاب ندم!Big Grin

سلام اگر امکان داره لینکشو بذار برای دانلود
یا اینکه زحمت اگر نیست برام ایمیل کن
datis_vatankhah@yahoo.com
ممنونم
موفق و موید باشید
ارسال: #۲۰۲
۰۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ ب.ظ
[درخواست راهنمایی] از دوستانی که کلاس کنکور ساختمان میرن
در مورد درس ساختمان داده پیشنهاد می کنم خیلی زیاد تست کار کنین
خوندن کتاب پوران و کتاب پارسه کافی هست و منظورم از کافی دقیقا و دقیقا کافی هستش! یعنی نیازی نیست چیز دیگه ای رو بخونین
ولی با خوندن اینها فقط درس رو یاد میگیرین و بعدش نوبت به تست زنی میرسه. تو این درس سعی کنین خیلی زیاد تست بزنین و تیپ های مختلف مسائل و سوالات رو ببینین برای تست هم میتونین از همون کتاب پوران و پارسه و همچنین کتاب سپاهان استفاده کنین

تو اینکه CLRS کتاب قدرتمند و جامعی هست اصلا بحثی نیست، ولی خیلی‌ها بودن که بدون خوندن این کتاب هم ساختمان داده و هم طراحی الگوریتم رو خوب زدن و به خاطر این بوده که تست زیاد کار کرده بودن

اگر وقت داشتین که این کتاب رو بخونین و تمریناتش رو حل کنین که خیلی عالیه اما اگر هم وقت نشد، با زدن تست های زیاد خیلی تقویت میشین

موفق باشین
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , jeraldin , bitbit
ارسال: #۲۰۳
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۱۸ ب.ظ، توسط fahime_r.)
ساختمان داده ها
سلام
من تمام کتابفروشی های اصفهان رو گشتم ولی کتاب clrs انتشارات نص رو پیدا نکردم.با خود انتشارات هم تماس گرفتم اما اونا هم از وجود این کتاب اظهار بی اطلاعی کردند!!
کسی میتونه راهنمایی کنه من بتونم این کتاب رو پیدا کنم؟
سلام
من دنبال کتاب clrs نص می گردم.تمام کتابفروشی های اصفهان رو سر زدم ولی هیچکدوم نداشتن. با انتشارات نص هم تماس گرفتم اما از وجود این کتاب اظهار بی اطلاعی کردن!!
کسی میتونه راهنمایی کنه چطور میتونم کتاب رو پیدا کنم؟
ارسال: #۲۰۴
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۴۸ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ب.ظ)ali6766 نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۸۹ ۰۱:۴۹ ب.ظ)HighVoltage نوشته شده توسط:  این کتاب دکتر قدسی همون جزوه دانشگاه شریف؟من جزوه شریف "داده ساختارهاوالگوریتم ها" رو دارم دیگه ۱۳ تومن برا این کتاب ندم!Big Grin

سلام اگر امکان داره لینکشو بذار برای دانلود
یا اینکه زحمت اگر نیست برام ایمیل کن
datis_vatankhah@yahoo.com
ممنونم
موفق و موید باشید
سلام این جزوه چاپی است و حدود ۲۰۰ صفحه نسخه PDF رو جایی ندیدم!
دقیقا همون کتاب دکتر قدسی هست با کمی اضافات.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
ارسال: #۲۰۵
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۱۶ ب.ظ
کسی داده پوران ۹۰ رو داره ؟ من ۸۹ رو دارم زورم میاد برم ۹۰ بگیرم جواب تستهای ۹۰ رو تشریحی گفته می ارزه فقط به خاطر جواب تستهای ۹۰ برم کتاب رو بگیرم؟

کسی کتابی که تستهای ۹۰ رو برای همه درسها حل کرده باشه سراغ نداره؟تشریحی البتهَ!!!!

سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۲۰۶
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۱۶ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  کسی داده پوران ۹۰ رو داره ؟ من ۸۹ رو دارم زورم میاد برم ۹۰ بگیرم جواب تستهای ۹۰ رو تشریحی گفته می ارزه فقط به خاطر جواب تستهای ۹۰ برم کتاب رو بگیرم؟

کسی کتابی که تستهای ۹۰ رو برای همه درسها حل کرده باشه سراغ نداره؟تشریحی البتهَ!!!!
سارا جان به نظرمن این کار رانکن.ماه آخر مانده به کنکور یک کتاب جامع سوالات ده سال قبل را بگیر وتست بزن.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Xilinx
ارسال: #۲۰۷
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ ق.ظ
ساختمان داده ها
(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  سارا جان به نظرمن این کار رانکن.ماه آخر مانده به کنکور یک کتاب جامع سوالات ده سال قبل را بگیر وتست بزن.
ممنون ازت گل قشنگم .خودم هم گفتم همین ۱۰ سالانه رو بگیرم اما نمی دونم برای چه انتشاراتی بگیرم واینکه تشریحی حل شدن؟

ارسال: #۲۰۸
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۳۰ ق.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  سارا جان به نظرمن این کار رانکن.ماه آخر مانده به کنکور یک کتاب جامع سوالات ده سال قبل را بگیر وتست بزن.
ممنون ازت گل قشنگم .خودم هم گفتم همین ۱۰ سالانه رو بگیرم اما نمی دونم برای چه انتشاراتی بگیرم واینکه تشریحی حل شدن؟

فقط مدرسان شریف نگرید که خوب نیست!

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۲۰۹
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۰۹ ب.ظ
ساختمان داده ها
(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۳۰ ق.ظ)باد نوشته شده توسط:  فقط مدرسان شریف نگرید که خوب نیست!
من از قبل داشتمش(پارسال)

ارسال: #۲۱۰
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۲۷ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۱۳ ب.ظ)fahime_r نوشته شده توسط:  سلام
من تمام کتابفروشی های اصفهان رو گشتم ولی کتاب clrs انتشارات نص رو پیدا نکردم.با خود انتشارات هم تماس گرفتم اما اونا هم از وجود این کتاب اظهار بی اطلاعی کردند!!
کسی میتونه راهنمایی کنه من بتونم این کتاب رو پیدا کنم؟
سلام
من دنبال کتاب clrs نص می گردم.تمام کتابفروشی های اصفهان رو سر زدم ولی هیچکدوم نداشتن. با انتشارات نص هم تماس گرفتم اما از وجود این کتاب اظهار بی اطلاعی کردن!!
کسی میتونه راهنمایی کنه چطور میتونم کتاب رو پیدا کنم؟
شاید کتاب رو صحیح نگفتید.اسم کامل کتاب اینه:
مقدمه ای بر الگوریتم‌ها . نوشته آقای طرزه از انتشارات نص، ویراست سوم، چاپ سال ۸۹(من تا این ویرایش رو خبر دارم که اومده‌، ویرایش های جدید‌تر رو اطلاعی ندارم)

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۱۹۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۴۴ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۳,۹۲۳ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۵,۸۳۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  منبع ساختمان داده RASPINA ۷ ۷,۲۰۸ ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Smile دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران Bakhtabad ۱۹ ۲۸,۷۸۳ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: keshvari9
  ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده marvelous ۲ ۲,۵۹۰ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ب.ظ
Question فرادرس برای ساختمان داده marvelous ۷ ۵,۶۵۶ ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۷ ب.ظ
  معرفی منبع خوب برای ساختمان داده alireza9819 ۴ ۵,۱۳۱ ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۵۸ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close