زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۴۵۶
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۰۲ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۳)...
(۱۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۴۹ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۰۱ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۵۳ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  حالا شما بگین دوای درد من چیه؟

جایزه بده بخودت
مثلا سه ساعت اگه درس خوندی نیم ساعت حق اینترنت داری
یا اینجوری فکر کنم برای تو بهتر باشه
مثلا اگه امروز هفت ساعت بخونم تا شب توی اینترنت

امتحان شده!فایده نداره
داروی بعدی؟
خوب اگه تشویق فایده نداره باید روش تنبیهی اعمال بشه و اگه خودتون از پسش برنمیاید به یکی بگید که واستون اعمال کنه یکی که واسش خیلی احترام قائلید(مثلا مامان و ..) البته واسه من این روشها هم جواب نمیده.

----------------------------------------
حالامن یه دعوا کنم به عنوان یه بزرگتر‌: دختر این چه وضعشه چرا درست درس نمی خونی برو بشین سر درسات!!!Cool
حالا شما به عنوان یه کوچیکتر بگو چشم برو سر درسات Big Grin
------------------------------------------
خوب حالا یه بزرگتر پیدا شه منو دعوا کنه ببینم جواب میده

انرژی جان اگر کسی و پیدا کنی که منو درست و حسابی دعوا کنه من پایه ام!مامان بابا و فک و فامیل و دوست آشنا می گن دلمون نمی آد دعوات کنیم!!!!!
نمی دونم چرا؟؟؟؟؟
حالا از تمام دوستان مانشتی که صدای ترسناک یا جذبه‌ی درست و حسابی دارن و داوطلب این کار خدا پسندانه هستن اگر اعلام کنن من ممنون می شم!به هر روشی که توش استاد هستید!(با خط کش هم می تونید بزنید کف دستماااا)کلا همه جوره پایه ام!فقط من و درس خون کنه!ایشالله اجرتون هم با امام حسین!اگر قبول شدم شیرینی که نه، شام در خدمتشونم!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۴۵۷
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۷ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۰۲ ق.ظ)Eternal8620 نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  خوب می خواید یه کاری کنیم شما به من گیر بدید منم به شما گیر میدم که کسی هم ناراحت نشه نظرتون چیه؟؟!! Big Grin

یعنی میشه ما هم مثل انرژی مثبت پروفایلمون رو پر کنیم از چیزای خوب خوب (شریف و ارشد معماری و ...) بعد وقت زیادی داشته باشیم بیایم اینجا و به این و اون گیر بدیم؟! یعنی میشه خدایا؟
چرا نشه؟!!! همچین هم کار خاصی نکردم اپولو که هوا نکردمBig Grin سال دیگه در خدومت همه دوستان هستیم. فقط یه نصیحت از من به شما ارشد قبول شدید مثل من نباشید برید درستون رو بخونید. این قدر کار دارم نمی دونم این که اینجا ولم دلیل بر این نیست که وقت زیاد دارم وقتمو هدر میدم(البته اگه کار مفیدی انجام بدم تو اینجا که خوبه ولی کلا ۱۰۰۰ تا ارسال بی فایده دارم که فکر کنم اگه پاکشون کنم یه کم فضای بیشتری تو دیتا بیس پیدا می شه دکتر هم راضی ترن TongueBig Grin)

(۱۷ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۰۲ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  انرژی جان اگر کسی و پیدا کنی که منو درست و حسابی دعوا کنه من پایه ام!مامان بابا و فک و فامیل و دوست آشنا می گن دلمون نمی آد دعوات کنیم!!!!!
نمی دونم چرا؟؟؟؟؟
حالا از تمام دوستان مانشتی که صدای ترسناک یا جذبه‌ی درست و حسابی دارن و داوطلب این کار خدا پسندانه هستن اگر اعلام کنن من ممنون می شم!به هر روشی که توش استاد هستید!(با خط کش هم می تونید بزنید کف دستماااا)کلا همه جوره پایه ام!فقط من و درس خون کنه!ایشالله اجرتون هم با امام حسین!اگر قبول شدم شیرینی که نه، شام در خدمتشونم!

شماره خونتون رو بدید من با مامانتون یه صحبتی داشته باشم فکر کنم نمی دونن شما درس نمی خونید Big Grin اگرم نشد خودم دعواتون می کنم تازه چشم غره هم میرمBig Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat
ارسال: #۱۴۵۸
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
(۱۷ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  شماره خونتون رو بدید من با مامانتون یه صحبتی داشته باشم فکر کنم نمی دونن شما درس نمی خونید Big Grin اگرم نشد خودم دعواتون می کنم تازه چشم غره هم میرمBig Grin
مامانا مهربونن.نمی تونن دعوا کنن!
اگر واقعا دعوام می کنین تو پیام خصوصی شمارتون و بذارین من هر شب بهتون گزارش بدم!اما اساسی دعوا کنینا نه با انرژی مثبت!هی بگین اشکال نداره!می خونی!میشه!می تونی...Big GrinBig GrinBig Grin
اگر دعواتون این مدلیه یکی دیگه رو واسم پیدا کنین!Blush

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
ارسال: #۱۴۵۹
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۲۵ ق.ظ
هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۳)...
انرژی مثبت نمیشه که من به شما و شما به من گیر بدید و با هم چپ بیفتیم‌، باید کسی رو پیدا کنیم یا خودش اعلام آمادگی کنه تا بقیه دوستانم کمک کنن و جو وحشتناک بشه .

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۱۴۶۰
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۲۸ ق.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۵ ق.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  انرژی مثبت نمیشه که من به شما و شما به من گیر بدید و با هم چپ بیفتیم‌، باید کسی رو پیدا کنیم یا خودش اعلام آمادگی کنه تا بقیه دوستانم کمک کنن و جو وحشتناک بشه .

به جای گیر دادن به این و اون یه توپ شوت کنین بخوره تو این کله‌ی من شاید این مخه رفت سر جاش درس خون شدم!

ارسال: #۱۴۶۱
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ق.ظ، توسط موج.)
هدفت روشن نیست دختر جان. آدم اگه کاری براش مهم باشه و دوست داشته باشه انجام میده
بشین با خودت کنار بیا ببین واقعا ارشد برات مهم تره یا گردش توی اینترنت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , sasanlive , mosaferkuchulu
ارسال: #۱۴۶۲
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  مامانا مهربونن.نمی تونن دعوا کنن!
اگر واقعا دعوام می کنین تو پیام خصوصی شمارتون و بذارین من هر شب بهتون گزارش بدم!اما اساسی دعوا کنینا نه با انرژی مثبت!هی بگین اشکال نداره!می خونی!میشه!می تونی...Big GrinBig GrinBig Grin
خوب دیگه قضیه جدی شد !!۱ Dodgy خوب هر شب به من گزارش بدبد با پ.خ منم اگه کم خونده بودید دعواتون می کنم فقط گزارشتون باید ساعت به ساعت باشه یعنی هر روز هر ساعتون رو می نویسید چیکار کردید یه چند روز امتحان می کنیم اگه نشد می گردم یه ادم خفن ترسناک پیدا می کنم که تهدیدتون کنه چطوره؟

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , sasanlive
ارسال: #۱۴۶۳
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۴۵ ق.ظ
میرین بخوابین یا بیام قیمه قیمتون کنم.سرو کله مارو بردین.

[تصویر:  52718_1_1379097481.gif]

[تصویر:  52718_2_1379097481.gif]

پــرواز را به خاطـر بسپـار پـرنده مردنـی اسـت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , SarahArshad , Bache Mosbat , انرژی مثبت
ارسال: #۱۴۶۴
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۵۳ ق.ظ
ماشالا رشد تاپیک . انرژی مثبت عزیز فکر نکنم این جریان گزارش دادن و اینا کار کنه . یکی رو من امتحان کرد! نتیجه این بود که هرشب گزارش اشتباه می دادم .
مثلا من یکی از دوستامو مامور کرده بودم صبح بیدارم کنه که درس بخونم زنگ می زد می گفت پاشودی می گفتم آره بعد دوباره می گرفتم می خوابیدم .
من فقط یه راهکار برام کار کرد و خیلی مفید بود . که دوستان سر به هوا و معتاد که درس خوندن برا کنکور براشون سخت ترین کار دنیاس اگه محبت کنن حق مشاوره واریز کنن به حساب بنده خدمتشون عرض می کنم Big Grin

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , sasanlive , mosaferkuchulu
ارسال: #۱۴۶۵
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  هدفت روشن نیست دختر جان. آدم اگه کاری براش مهم باشه و دوست داشته باشه انجام میده
بشین با خودت کنار بیا ببین واقعا ارشد برات مهم تره یا گردش توی اینترنت

موج عزیز آخه اصلا ربطی به اینترنت نداره!من نت هم نیام می رم یه بلای دیگه سر وقتم می ارم!مشکلم اینجاست که وقتم سر چیزای دیگه جز درس می ره!من چند بار لپ تاپم و جمع کردم اما بعد دیدم اصلا مشکل این نیست!مشکل خودمم که نمی تونم بشینم!به خدا من کلی انگیزه ردیف کردم واسه خودم اما باز نمی دونم چمه!Huh

ارسال: #۱۴۶۶
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  من فقط یه راهکار برام کار کرد و خیلی مفید بود . که دوستان سر به هوا و معتاد که درس خوندن برا کنکور براشون سخت ترین کار دنیاس اگه محبت کنن حق مشاوره واریز کنن به حساب بنده خدمتشون عرض می کنم Big Grin

ای خانم بچه مثبت اونایی که میان اینجا در دل میکنن , جیبشون خالیه. اگه پول داشتن که اصلا نیاز به کنکور دادن نداشتن , میرفتن مدرکو میخریدن.
ضمنا اختلاس از اینجور کارا شروع میشه. تا دیر نشده باید شما رو ممنوع الخروج کرد Big Grin.

پــرواز را به خاطـر بسپـار پـرنده مردنـی اسـت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۱۴۶۷
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۰۲ ق.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  مامانا مهربونن.نمی تونن دعوا کنن!
خوب دیگه قضیه جدی شد !!۱ Dodgy خوب هر شب به من گزارش بدبد با پ.خ منم اگه کم خونده بودید دعواتون می کنم فقط گزارشتون باید ساعت به ساعت باشه یعنی هر روز هر ساعتون رو می نویسید چیکار کردید یه چند روز امتحان می کنیم اگه نشد می گردم یه ادم خفن ترسناک پیدا می کنم که تهدیدتون کنه چطوره؟
باشه اما با پیام خصوصی من نمی ترسم!Dodgy

سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive
ارسال: #۱۴۶۸
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۰۷ ق.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ)Eternal8620 نوشته شده توسط:  هر کی الان بیکاره و درس نمی خونه مثل من بشینه پای ۹۰. دیدن فردوسی پور خودش به آدم انگیزه درس خوندن میده.

آره انگیزش اینه که ببین فوق از شریف بگیری می شی مثل فردوسی پور: دی .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۱۴۶۹
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ ق.ظ
سلام.

خانم مسافرکوچولو من پست های اخیر شما رو توی این تایپیک خوندم واقعا دلم نیومد کمکتون نکنم.

نمیدونم اگه واقعا میخواید از این حالت بیرون بیاید قول مردونه بده بیا توی قسمت تایپیک گروهی هر روز گزارش خوندن بده.
منم هم میام گزارش خوندن روزانه رو میدم.
اگه از دوستان دیگه ای هم اومدن که خیلی عالی میشه.

تنها گنجی که ارزش جستجو کردن دارد، هدف است. (پاستور)
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , Bache Mosbat , Xilinx
ارسال: #۱۴۷۰
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۲۱ ق.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۱۹ ق.ظ)TABAN نوشته شده توسط:  سلام.

خانم مسافرکوچولو من پست های اخیر شما رو توی این تایپیک خوندم واقعا دلم نیومد کمکتون نکنم.

نمیدونم اگه واقعا میخواید از این حالت بیرون بیاید قول مردونه بده بیا توی قسمت تایپیک گروهی هر روز گزارش خوندن بده.
منم هم میام گزارش خوندن روزانه رو میدم.
اگه از دوستان دیگه ای هم اومدن که خیلی عالی میشه.

نمی دونم اطلاع داشتن از خوندن دیگران استرسم و بیشتر نمی کنه؟آخه من خیلی عقبم!خیلی!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۶۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close