زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آغاز دریافت دفترچه وکارت اعتباری

ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۱۸ ب.ظ
با سلام وآرزوی موفقیت همه ،امکان دریافت دفترچه وخرید اینترنتی کارت اعتباری آزمون کارشناسی ارشد۹۱ فراهم شد.
به سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه نمایید.
۷
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , mat , kavehn , Mohammad-A , mim , مهشاد , SarahArshad , najme60 , f_a , Mahtab_m , Parva , negarin , **sara** , fahime_A_2007 , ana9940
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۴۸ ب.ظ
سلام به همه دوستان
دوستانی که دفترچه رو کامل مطالعه کردند بفرمایند نکته خاصی نسبت به سالهای قبل توش هست که نیاز به خوندن داشته باشه
سپاس

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۱۹ ب.ظ
RE: آغاز دریافت دفترچه وکارت اعتباری
(۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
دوستانی که دفترچه رو کامل مطالعه کردند بفرمایند نکته خاصی نسبت به سالهای قبل توش هست که نیاز به خوندن داشته باشه
سپاس
باسلام،تا آنجایی که من نگاهی انداختم نه تغییری مشاهده نکردم.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۳۳ ب.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۱۹ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  باسلام،تا آنجایی که من نگاهی انداختم نه تغییری مشاهده نکردم.

ممنون از پاسخ
یکی از دوستان مانشتی (که گرایش نرم میخونه )قبلا جای رتبش همین حرف شما رو نوشته بود (رتبه یک ۹۱)
من بهش گفتم لطفا بذار من یک بشم که از سربازی معاف بشم گرفت بخش رتبه رو عوض کرد (نوشت رتبه دو ۹۱) Smile

۰
۰
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ب.ظ
شما مطمئنین رتیه یک ارشد معاف میشه؟

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۲۳ ب.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  شما مطمئنین رتیه یک ارشد معاف میشه؟

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۴۴ ب.ظ
یه سوال از کسانی که پارسال هر دو رشته IT و مهندسی کامپیوتر رو شرکت کرده بودند: کدوم زودتر از دیگری اجرا شد؟
خودم تا اونجا که یادم میاد فکر کنم اول IT بود بعد مهندسی کامپیوتر. درسته؟

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
۰
۰
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۴۵ ب.ظ
درسته شناور‌ها زودتره
صبح پنجشنبه آیتی
عصر کامپیوتر
صبح جمعه ادامه کامپیوتر

۰
۰
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۵۳ ب.ظ
به نظر شما عاقلانه هست کسی آی تی و کامپیوتر رو با هم شرکت کنه؟

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۱۳ ق.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۳ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  به نظر شما عاقلانه هست کسی آی تی و کامپیوتر رو با هم شرکت کنه؟

به نظرم اگه هدف اصلیت IT باشه آره

حلال کنید
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۲۸ ق.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ق.ظ)mamat نوشته شده توسط:  
(11 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۳ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  به نظر شما عاقلانه هست کسی آی تی و کامپیوتر رو با هم شرکت کنه؟

آی تی شانسی تو کامپیوتر داره؟

من می تونم Smile
فرمول موفقیت در کنکور =یک درصد هوش + نود و نه درصد پشتکارIdea
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ق.ظ، توسط mamat.)
(۱۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۸ ق.ظ)si.mozhgan نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ق.ظ)mamat نوشته شده توسط:  
(11 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۳ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  به نظر شما عاقلانه هست کسی آی تی و کامپیوتر رو با هم شرکت کنه؟

آی تی شانسی تو کامپیوتر داره؟

نه منظور من این بود که فکر کنم چون اول IT برگزار میشه میتونین تمام تمرکزتون رو واسه اون داشته باشین حالا مهندسی کامپیوتر هرچی شد و با هر حالتی (خستگی از آزمون IT) بهش رسیدین واستون مشکل ساز نخواد بود. مهم اینه که IT رو با تمرکز رفتین.

حلال کنید
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ق.ظ)mamat نوشته شده توسط:  نه منظور من این بود که فکر کنم چون اول IT برگزار میشه میتونین تمام تمرکزتون رو واسه اون داشته باشین حالا مهندسی کامپیوتر هرچی شد و با هر حالتی (خستگی از آزمون IT) بهش رسیدین واستون مشکل ساز نخواد بود. مهم اینه که IT رو با تمرکز رفتین.

دقیقا موافقم
کاش کامپیوتر قبل آی تی بود Sad

۱
۰
ارسال: #۱۴
۱۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ ق.ظ
به نظرم این که کدوم اول باشه اونقدر مهم نیست مهم اینه که شما انرژی تونو واسه رشته اصلیتون بذارید.
من خودم پارسال علوم هم دادم ولی چون هدفم مهندسی بود یه کم زودتر از پایان وقت از سر جلسه بلند شدم که واسه اون یکی انرژی کافی داشته باشم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ، توسط kavehn.)
RE: آغاز دریافت دفترچه وکارت اعتباری
نکته مهمSad کسانی که سابقه خرید اینترنتی دارند حتما این نکته می دونن ولی برای بقیه که نمی دونن )

برای خرید کارت اعتباری آزمون ارشد حتما از مرورگر IE همان اینترنت اکسپلورر خودمان استفاده کنید.

چرا ؟
خیلی ساده‌: بعد از واریز هزینه باید به صورت اتوماتیک از سایت بانک به سایت سازمان سنجش منتقل شوید ولی اگر از مرورگری مثل فایرفاکس استفاده کنید بنا به دلایل امنیتی این انتقال صورت نخواهد گرفت بنابراین مدتی طول می کشد تا خرید شما به صورت دستی از طرف سازمان سنجش بررسی شده و اطلاعات کارت خریدی ارسال شود.

برای همه آرزوی موفقیت دارم

(۱۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۱۸ ب.ظ)seyyd amin jazayeri نوشته شده توسط:  با سلام وآرزوی موفقیت همه ،امکان دریافت دفترچه وخرید اینترنتی کارت اعتباری آزمون کارشناسی ارشد۹۱ فراهم شد.
به سایت
مراجعه نمایید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Era_ahmadian

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۰۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  دفترچه ی کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ Doctorwho ۱ ۴,۰۴۰ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  مهلت پست دفترچه بعد از فارغ التحصیلی alirezafchh ۳ ۴,۶۲۵ ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: rozitir
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۸۷۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  تک دفترچه ایی شدن آزمون ارشد Moh3nRezaei ۴ ۲,۶۵۹ ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: miss.rad
  چگونه از شخصی ایمیل دریافت نکنیم خودش هم بفهمد zohre321 ۰ ۱,۷۱۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zohre321
  دفترچه دکترا گلاره ۰ ۱,۹۱۴ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: گلاره
  سوال در مورد دفترچه ارشد، کد رشته "شبکه" و کد رشته "امنیت شبکه" sMohammad ۲ ۲,۴۰۴ ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sMohammad
  به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید دسترسی رایگان به کتاب‌ها و مقالات علمی نشریات edward71 ۰ ۱,۷۹۳ ۰۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71
  تقویم آموزشی ۱۳دانشگاه برتر کشور/ آغاز کلاسها از ۲۰ شهریور plusdeck ۹ ۶,۲۹۸ ۰۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ستاره ی صبح

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close