تالار گفتمان مانشت
آغاز دریافت دفترچه وکارت اعتباری - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
آغاز دریافت دفترچه وکارت اعتباری - ONLY-IT - 10 آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۱۸ ب.ظ

با سلام وآرزوی موفقیت همه ،امکان دریافت دفترچه وخرید اینترنتی کارت اعتباری آزمون کارشناسی ارشد۹۱ فراهم شد.
به سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه نمایید.

آغاز دریافت دفترچه وکارت اعتباری - موج - ۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ ب.ظ

سلام به همه دوستان
دوستانی که دفترچه رو کامل مطالعه کردند بفرمایند نکته خاصی نسبت به سالهای قبل توش هست که نیاز به خوندن داشته باشه
سپاس

RE: آغاز دریافت دفترچه وکارت اعتباری - Sunshine Off - 11 آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۱۹ ب.ظ

(۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
دوستانی که دفترچه رو کامل مطالعه کردند بفرمایند نکته خاصی نسبت به سالهای قبل توش هست که نیاز به خوندن داشته باشه
سپاس
باسلام،تا آنجایی که من نگاهی انداختم نه تغییری مشاهده نکردم.

آغاز دریافت دفترچه وکارت اعتباری - موج - ۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ

(۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۱۹ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  باسلام،تا آنجایی که من نگاهی انداختم نه تغییری مشاهده نکردم.

ممنون از پاسخ
یکی از دوستان مانشتی (که گرایش نرم میخونه )قبلا جای رتبش همین حرف شما رو نوشته بود (رتبه یک ۹۱)
من بهش گفتم لطفا بذار من یک بشم که از سربازی معاف بشم گرفت بخش رتبه رو عوض کرد (نوشت رتبه دو ۹۱) Smile

آغاز دریافت دفترچه وکارت اعتباری - pos - 11 آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ

شما مطمئنین رتیه یک ارشد معاف میشه؟

آغاز دریافت دفترچه وکارت اعتباری - موج - ۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۲۳ ب.ظ

(۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  شما مطمئنین رتیه یک ارشد معاف میشه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آغاز دریافت دفترچه وکارت اعتباری - mamat - 11 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ ب.ظ

یه سوال از کسانی که پارسال هر دو رشته IT و مهندسی کامپیوتر رو شرکت کرده بودند: کدوم زودتر از دیگری اجرا شد؟
خودم تا اونجا که یادم میاد فکر کنم اول IT بود بعد مهندسی کامپیوتر. درسته؟

آغاز دریافت دفترچه وکارت اعتباری - موج - ۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ

درسته شناور‌ها زودتره
صبح پنجشنبه آیتی
عصر کامپیوتر
صبح جمعه ادامه کامپیوتر

آغاز دریافت دفترچه وکارت اعتباری - aatwo - 11 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۳ ب.ظ

به نظر شما عاقلانه هست کسی آی تی و کامپیوتر رو با هم شرکت کنه؟

آغاز دریافت دفترچه وکارت اعتباری - mamat - 12 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ق.ظ

(۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۳ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  به نظر شما عاقلانه هست کسی آی تی و کامپیوتر رو با هم شرکت کنه؟

به نظرم اگه هدف اصلیت IT باشه آره

آغاز دریافت دفترچه وکارت اعتباری - si.mozhgan - 12 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۸ ق.ظ

(۱۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ق.ظ)mamat نوشته شده توسط:  
(11 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۳ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  به نظر شما عاقلانه هست کسی آی تی و کامپیوتر رو با هم شرکت کنه؟

آی تی شانسی تو کامپیوتر داره؟

آغاز دریافت دفترچه وکارت اعتباری - mamat - 12 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ق.ظ

(۱۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۸ ق.ظ)si.mozhgan نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ق.ظ)mamat نوشته شده توسط:  
(11 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۳ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  به نظر شما عاقلانه هست کسی آی تی و کامپیوتر رو با هم شرکت کنه؟

آی تی شانسی تو کامپیوتر داره؟

نه منظور من این بود که فکر کنم چون اول IT برگزار میشه میتونین تمام تمرکزتون رو واسه اون داشته باشین حالا مهندسی کامپیوتر هرچی شد و با هر حالتی (خستگی از آزمون IT) بهش رسیدین واستون مشکل ساز نخواد بود. مهم اینه که IT رو با تمرکز رفتین.

آغاز دریافت دفترچه وکارت اعتباری - موج - ۱۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ

(۱۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ق.ظ)mamat نوشته شده توسط:  نه منظور من این بود که فکر کنم چون اول IT برگزار میشه میتونین تمام تمرکزتون رو واسه اون داشته باشین حالا مهندسی کامپیوتر هرچی شد و با هر حالتی (خستگی از آزمون IT) بهش رسیدین واستون مشکل ساز نخواد بود. مهم اینه که IT رو با تمرکز رفتین.

دقیقا موافقم
کاش کامپیوتر قبل آی تی بود Sad

آغاز دریافت دفترچه وکارت اعتباری - انرژی مثبت - ۱۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ق.ظ

به نظرم این که کدوم اول باشه اونقدر مهم نیست مهم اینه که شما انرژی تونو واسه رشته اصلیتون بذارید.
من خودم پارسال علوم هم دادم ولی چون هدفم مهندسی بود یه کم زودتر از پایان وقت از سر جلسه بلند شدم که واسه اون یکی انرژی کافی داشته باشم.

RE: آغاز دریافت دفترچه وکارت اعتباری - kavehn - 12 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۰۸ ب.ظ

نکته مهمSad کسانی که سابقه خرید اینترنتی دارند حتما این نکته می دونن ولی برای بقیه که نمی دونن )

برای خرید کارت اعتباری آزمون ارشد حتما از مرورگر IE همان اینترنت اکسپلورر خودمان استفاده کنید.

چرا ؟
خیلی ساده‌: بعد از واریز هزینه باید به صورت اتوماتیک از سایت بانک به سایت سازمان سنجش منتقل شوید ولی اگر از مرورگری مثل فایرفاکس استفاده کنید بنا به دلایل امنیتی این انتقال صورت نخواهد گرفت بنابراین مدتی طول می کشد تا خرید شما به صورت دستی از طرف سازمان سنجش بررسی شده و اطلاعات کارت خریدی ارسال شود.

برای همه آرزوی موفقیت دارم

(۱۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۱۸ ب.ظ)seyyd amin jazayeri نوشته شده توسط:  با سلام وآرزوی موفقیت همه ،امکان دریافت دفترچه وخرید اینترنتی کارت اعتباری آزمون کارشناسی ارشد۹۱ فراهم شد.
به سایت
مراجعه نمایید.