زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مدارک لازم جهت ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۵۴ ب.ظ
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کار‌شناسی ارشد ۱۳۹۰
نتایج تکمیل ظرفیت کار‌شناسی ارشد سال ۱۳۹۰ دانشگاه آزاد اسلامی از طریق مراجعه به وب سایت مرکز آزمون به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
قابل مشاهده می‌باشد. پذیرفته شدگان لازم است جهت ثبت نام از روز دوشنبه ۹۰/۰۷/۱۰ لغایت سه شنبه ۹۰/۰۷/۱۱ به واحد دانشگاهی پذیرفته شده مندرج در کارنامه قبولی مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام و انتخاب واحد خود اقدام نمایند.

مدارک لازم جهت ثبت نام:
اصل و دو سری تصویر مدرک تحصیلی کار‌شناسی (دانشنامه و یا گواهی موقت پایان تحصیلات)
اصل و دو سری تصویر کلیه صفحات شناسنامه
اصل و یک سری تصویر کارت ملی
اصل و یک سری تصویر کارت پایان خدمت (جهت برادران)
شش قطعه عکس تمام رخ ۳در۴ پشت نویسی شده (پذیرفته شدگان برادر مشمول ۱۲ قطعه مورد نیاز است)

میزان شهریه علی الحساب ثابت و متغیر دوره کار‌شناسی ارشد سال ۱۳۹۰ به شرح زیر اعلام می‌گردد.

الف: شهریه ثابت هر نیمسال تحصیلی

کلیه رشته‌های علوم انسانی: ۹/۳۴۳/۲۰۰ ریال

کلیه رشته‌های غیر علوم انسانی: ۱۰/۲۱۹/۰۰۰ ریال

ب: شهریه متغیر هر واحد درسی

دروس نظری: ۶۵۸/۵۰۰ ریال

دروس عملی: ۸۹۰/۴۰۰ ریال

شهریه هر واحد درسی پایان نامه: ۳/۲۰۷/۹۰۰ ریال

هزینه خدمات آموزشی: ۶۰۰/۰۰۰ ریال

حق بیمه: ۱۰/۰۰۰ ریال

رشته‌های علوم انسانی:
کتابداری- مدیریت اجرایی- آموزش زبان- حقوق- علوم سیاسی- توسعه اقتصادی- مدیریت محیط زیست- حسابداری- مشاوره- مدیریت آموزشی- مدیریت بازرگانی- روانشناسی بالینی- روانشناسی تربیتی با احتساب شهریه ثابت، خدمات آموزشی و حق بیمه دانشجویی مبلغ ۹/۹۵۳/۰۲۰۰ ریال می باشد.

رشته‌های غیر از علوم انسانی
با احتساب شهریه ثابت، خدمات آموزشی و حق بیمه دانشجویی مبلغ ۱۰/۸۲۹/۰۰۰ ریال پرداخت می نمایند.

با توجه به امکان پرداخت الکترونیکی مبلغ شهریه ثابت، خدمات آموزشی و بیمه، با در دست داشتن یکی از کارت بانکهای عضو سیستم شتاب و فعال بودن رمز اینترنتی و CVV2 با مراجعه به سامانه اتوماسیون آموزش و ورود به بخش امور مالی قادر خواهید بود از یکی از درگاه های بانک ملی یا بانک ملت نسبت به واریز شهریه خود اقدام فرمائید.
ضمناً جهت تسریع در امر پرداخت و جلوگیری از خطای احتمالی راهنمای پرداخت شهریه را در بخش راهنمای کاربران سایت مطالعه فرمایید
۳
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat , Fahrenheit
ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۳۸ ب.ظ
RE: مدارک لازم جهت ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
من این راهنما را پیدا نکردم. اگر امکان داره لینکش را بگذارید. ممنون
۰
۰
ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ ق.ظ، توسط ساره.)
بچه‌ها قسطی هم میشه داد یا باید یه جا شهریه یه ترم رو پرداخت کرد .. خیلیییییی زیاده شهریه اش !!!
۰
۰
ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۰۵ ق.ظ
این کارت پایان خدمت دیگه چیه ؟ مگه معافیت تحصیلی نمیدن ؟

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ق.ظ، توسط diligent.)
سلام دوستان. تو رو خدا یکی منو راهنمایی کنه؛ من شبکه آزاد قبول شدم و لی نمی دونم بازار کارش چه جوریه؟ می تونم توش موفق باشم یا نه؟ من امتحان آزاد رو همین جوری رفتم دادم آمادگی نداشتم تستاشو هر چی بلد بودمو یادم میومد زدم! در اصل برا امسال برنامه ریزی کرده بودم که بخونم برا دولتی-تجارت؛ ولی خونوادم اصرار دارن چون رشته خوبی هست وقتمو یک سال تلف نکنم . الان نمی دونم چیکار کنم . از طرفی تجارتو خیلی دوست دارم از طرفی..

ممنون می شم اگه زود جواب بدید
دوستان کسی از بازار کار رشته تجارت الکترونیک و شبکه خبر نداره؟

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۰
۰
ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۵ ب.ظ
دوست عزیز‌، روزها اشتباست:
روزهای شنبه و یکشنبه مورخ ۹و۱۰ مهرماه جهت ثبت نام به واحدهای دانشگاهی محل پذیرش مراجعه نمایند

اصلا ۱۰ مهر دوشنبه نیست‌، یکشنبه هست..
۱
۰
ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۲۶ ب.ظ
من تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات کردستان قبول شدم!
از دوستان کسی خبر نداره میشه انتقالی گرفت یا خیر؟ آخه کی حال داره از تهران بره کردستان تازه نزدیک به دومیلیون هم همین ترم اول هزینه کنه!
به نظر من که اگه تکمیل ظرفیت رو اعلام نمیکردن سنگین‌تر بود!
راستی از دوستان کسی راجع به دوره های مجازی دانشگاه آزاد خبر داره؟ حداقل این طوری نیازی نیست پاشی بری یه شهره دیگه

بن بستی وجود ندارد، یا راهی خواهیم یافت ، یا راهی خواهیم ساخت.
۰
۰
ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۳۶ ب.ظ
فقط یه حساب بانک ملی باز کنید با موجودیه یک میلیون و صد هزار چون هم شماره حساب لازمه هم شهریه ثابت + هزینه های ثبت نام خلاصه پول دادنتون شروع شد عزیزان

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۱
۰
ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۳۵ ب.ظ
دوستان شهریه ثابت رو باید بریزید حتما برای انتخاب واحد ولی بقیشو وقت دارین تا آخر ترم . از ترم بعد هم می تونین وام ۵۰% شهریه بگیرین که باز پرداختش از ماه بعدشه . وام صندوق رفاه دانشجویی هم هست که اون خیلی سخت گیرتون میاد .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۵۴ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۶ ب.ظ)rubic نوشته شده توسط:  من تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات کردستان قبول شدم!

چه رشته‌ای قبول شدید ؟!
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۸ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۱۵ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۴ ب.ظ)bahramwhh نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۶ ب.ظ)rubic نوشته شده توسط:  من تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات کردستان قبول شدم!

چه رشته‌ای قبول شدید ؟!

کامپیوتر - نرم افزار

بن بستی وجود ندارد، یا راهی خواهیم یافت ، یا راهی خواهیم ساخت.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۸ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۱۶ ب.ظ
آقا من علوم تحقیقات کرمان قبول شدم نرم افزار. کسی هست با علوم تحقیقات خراسان جابجا کنه؟
شماره میزارم اگه کسی بود یا سراغ دارید تو رو خدا تماس بگیرید. ۰۹۱۵۹۲۸۸۹۵۳
۰
۱
ارسال: #۱۳
۰۸ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۷ ب.ظ، توسط abbbbas.)
سلام من علوم تحقیقات یزد قبول شدم نمیئونم برم
سلام من تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات یزد قبول شدم نمیدونم برم یا نه قصد داشتم امسال ارشد ای تی شرکت کنم دانشگاه دولتی حالا موندم چه کار کنم لطفا بچه‌ها راهنماییم کنید بخدا نمیدونم ارزش داره واسه ای تی دولتی یک سال بمونم ؟به نظر شما ای تی دولتی بازار کار داره یا کامپیوتر نرم افزار ازاد
؟

(۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۱۶ ب.ظ)morteza135mm نوشته شده توسط:  آقا من علوم تحقیقات کرمان قبول شدم نرم افزار. کسی هست با علوم تحقیقات خراسان جابجا کنه؟

مگه میشه جابه جا کرد؟ جابه جایی تو ازاد وجود داره؟
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۹ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۳ ق.ظ
آقا من هنوز نه مدرک موقت گرفتم نه چیزی هنوز
باید چکار کنم؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۵
۰۹ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۹ ق.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۱ ب.ظ)abbbbas نوشته شده توسط:  سلام من علوم تحقیقات یزد قبول شدم نمیئونم برم
سلام من تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات یزد قبول شدم نمیدونم برم یا نه قصد داشتم امسال ارشد ای تی شرکت کنم دانشگاه دولتی حالا موندم چه کار کنم لطفا بچه‌ها راهنماییم کنید بخدا نمیدونم ارزش داره واسه ای تی دولتی یک سال بمونم ؟به نظر شما ای تی دولتی بازار کار داره یا کامپیوتر نرم افزار ازاد
؟

(۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۱۶ ب.ظ)morteza135mm نوشته شده توسط:  آقا من علوم تحقیقات کرمان قبول شدم نرم افزار. کسی هست با علوم تحقیقات خراسان جابجا کنه؟

مگه میشه جابه جا کرد؟ جابه جایی تو ازاد وجود داره؟
آره میشه جابجا کرد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۰۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۸۸۳ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۳۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۱۸۵ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close