زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۰۵۲۱
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۸:۵۰ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۴۷ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  شباهت و تناسب بسیار مهمه اما در تمام زمینه ها و بنظرم مهمتر از همه موارد، شباهت طرز فکر و زاویه دید افراد هست که هرچه بهم نزدیکتر باشه اختلافات کمتر می شه
دقیقا.

There is no there there.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl
ارسال: #۵۰۵۲۲
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۸:۵۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۴۴ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۳۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۲۸ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۴۷ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  چیی بخواد ب درد میخورره؟Huh
منو به خاطر تلاش هایی که در طول زندگیم در جهت درست کردم دوست داشته باشه نه به خاطر دارایی الانم که چون به حد نصابی نرسیده دوستم نداره یا چون داراییم و قدرت بدنیم زیاد شده میاد سمت من !
لیستت تلاشا خودتونو قانع میکنهه؟
بعد اینن دوطرفه اس؟ درباره ی دخترر با تلاشش زیااد در جهتت درست ولی دس خالی از چیزایی دیگه چی؟
اگه بحث قانع بودن باشه انسان هیچ وقت سیر و قانع نمیشه !
بله من انتظار پول و سرمایه از طرف مقابل نمی خوام تفکر درست و شفاف می خوام !
خیلیی غیرر واقعییه. تمامم تلاشش در جهت درستت انجاام داددین دستتونم دردد نکته ولیی ی حداقلیی لازمه. بدونن پولل نه خوته هس نه غذاا . دستااورد واقعیی بایدد باشه. ینیی ی چیزیی باشهه دیگرامم بتونن ببینن

الانن ی دخترر ی تلاشش درست شماا رو قبولل کرد.شماا نبودن جهزیه رو قبولل دارین؟ هیچی نباششه مطلققن؟

غلط املایی داشتین من متوجه حرفاتون نشدم
ارسال: #۵۰۵۲۳
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۸:۵۲ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۲۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خوشم میاد دست از سر بحث های ازدواجی بر نمیدارید Big Grin
مساله ازدواج نیست. کلا ایده منو به خاطر خودم بخواد، خیلی انتزاعیه تو هر رابطه ای.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Riemann
ارسال: #۵۰۵۲۴
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۹:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۱۸ ب.ظ، توسط sss.)
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۴۷ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  یه دختر هم به عنوان یه انسان (همسطح با پسر نه کمتر) دنبال احترام متقابله، قطعا به هیچ وجه دلش نمی خواد تحقیر بشه، بهش توهین بشه و ...‌. کدوم دختری حاضر میشه با پسر پولدار (اصلا بگیم پسر بیل گیتس) یا تحصیل کرده (مثلا استاد دانشگاه هاروارد) یا خوش تیپ (مثلا برد پیت) ازدواج کنه در حالیکه باید تحقیر و توهین و خشونت رو تحمل کنه؟؟؟؟؟ قطعا این مورد از تمام موارد ظاهری و مادی و ..‌.. خیلییییییی مهمتره.
دختر هم به عنوان یه انسان (همسطح با پسر نه کمتر و نه بیشتر)
در عمل خیلی از ازدواج ها این طور شکل میگیره، چون پولداره، چون خوشتیپه، چون فلان موقعیتو داره ولی در ادامه میفهمن که فقط در شروع جذاب بوده، بعد به خاطر توهین، تحدید، تحقیر و .... تموم میشه. خیلی از ازدواج ها، رابطه همسری نیست. توش اعتماد نیست، صمیمیت نیست. فقط میخوان کنترل کننده باشن، هر دو طرف رابطه.

از بیخ و بن نظام فرهنگی و اجتماعی مون مشکل داره، تربیت مون طوری نیست که دو انسان هستیم و برابر. فقط موضوع ازدواج هم نیست. در احاطه کلیشه های زیاد جنسیتی دکتر مرد بهتره، زنو چه به رانندگی و ... ، بحث ناموس، غیرت و ... داشتن دید انسانی و برابر سخت تر هم هست.

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
نقل قول: خیلیی غیرر واقعییه. تمامم تلاشش در جهت درستت انجاام داددین دستتونم دردد نکته ولیی ی حداقلیی لازمه. بدونن پولل نه خوته هس نه غذاا . دستااورد واقعیی بایدد باشه. ینیی ی چیزیی باشهه دیگرامم بتونن ببینن

الانن ی دخترر ی تلاشش درست شماا رو قبولل کرد.شماا نبودن جهزیه رو قبولل دارین؟ هیچی نباششه مطلققن؟
غلط املایی داشتین من متوجه حرفاتون نشدم
با اجازه:
خیلی غیر واقعیه. تمام تلاش در جهت درست رو انجام دادین، دستتونم درد نکنه ولی حداقلی لازمه. بدون پول نه خونه هست، نه غذا. دستاورد باید واقعی باشه. یعنی چیزی که دیگران هم بتونن ببینن.
الان دختر تلاش درست شما رو قبول کرد. شما نبودن جهیزیه رو قبول دارین؟ هیچی نباشه مطلقا؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl
ارسال: #۵۰۵۲۵
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۹:۱۶ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۱۱ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  دختر هم به عنوان یه انسان (همسطح با پسر نه کمتر و نه بیشتر)
بیشتر که قطعا نیست اونم تو جامعه ما
ارسال: #۵۰۵۲۶
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۹:۱۸ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۱۱ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  در عمل خیلی از ازدواج ها این طور شکل میگیره، چون پولداره، چون خوشتیپه، چون فلان موقعیتو داره ولی در ادامه میفهمن که فقط در شروع جذاب بوده، بعد به خاطر توهین، تحدید، تحقیر و .... تموم میشه.
تحدید؟!!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۰۵۲۷
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۹:۱۹ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۱۱ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  از بیخ و بن نظام فرهنگی و اجتماعی مون مشکل داره، تربیت مون طوری نیست که دو انسان هستیم و برابر.
مشکل فرهنگ و جامعه مردسالار
ارسال: #۵۰۵۲۸
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۹:۲۲ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۱۸ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۱۱ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  در عمل خیلی از ازدواج ها این طور شکل میگیره، چون پولداره، چون خوشتیپه، چون فلان موقعیتو داره ولی در ادامه میفهمن که فقط در شروع جذاب بوده، بعد به خاطر توهین، تحدید، تحقیر و .... تموم میشه.
تحدید؟!!
ایجاد محدودیت
ارسال: #۵۰۵۲۹
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۹:۲۲ ب.ظ
بیهوده نگردید به تکرار در این شهر
او طرز نگاهش به خدا شعبه ندارد

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۵۰۵۳۰
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۹:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۲۹ ب.ظ، توسط sss.)
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۱۱ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  از بیخ و بن نظام فرهنگی و اجتماعی مون مشکل داره، تربیت مون طوری نیست که دو انسان هستیم و برابر.
مشکل فرهنگ و جامعه مردسالار
در ظاهر، ولی در عمل هم زن ستیز و هم مرد ستیز

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۱۶ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۱۱ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  دختر هم به عنوان یه انسان (همسطح با پسر نه کمتر و نه بیشتر)
بیشتر که قطعا نیست اونم تو جامعه ما
در عمل نیست، البته استثنا همیشه هست. ولی شعارهای کلیشه ای زیاد داریم: بهشت زیر پای مادران است، دخترا فرشته ان و ....
ارسال: #۵۰۵۳۱
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۹:۵۰ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۲۳ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  در ظاهر، ولی در عمل هم زن ستیز و هم مرد ستیز
منظورتونو از مردستیزی متوجه نشدم، اگه منظور بحث حقوق بشر هست که خب اون در زمینه های دیگه ای مطرح میشه
ارسال: #۵۰۵۳۲
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۹:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۰۰ ب.ظ، توسط sss.)
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۲۳ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  در ظاهر، ولی در عمل هم زن ستیز و هم مرد ستیز
منظورتونو از مردستیزی متوجه نشدم، اگه منظور بحث حقوق بشر هست که خب اون در زمینه های دیگه ای مطرح میشه
خیر، در ارتباطات انسانی منظورمه. در شرایط موجود هم زن و هم مرد، آسیب میبینند.
ارسال: #۵۰۵۳۳
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ب.ظ، توسط codin.)
ببخشید دوستان من قصد بحث نداشتم و راستش فرصت کافی برای ادامه بحث ندارم. در کل در این جور بحث های انتزاعی هرکسی قضاوتش مبتنی بر تعریف شخصی اش از اخلاق، ارزش و رابطه هست بنابر این طبیعیه نظر ها مخالف باشه. به این معنی نیست که یکی درست میگه و یکی غلط.
من قصدم این نبود بگم حرف شما اشتباهه بیشتر خواستم بگم نظر من متفاوته. خیلی ها رابطه را به چشم معامله میبینن و تا زمانی که دو طرف توی رابطه با این موضوع مخالف نباشن من چه کاره ام مخالفت کنم ؟ Smile ضمن این که فکر کنم دوستان منظور منو دقیق برداشت نکردن که البته تقصیر من و اون ها نیست تقصیر رسانه (متن) هست.
ارسال: #۵۰۵۳۴
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۲:۱۶ ق.ظ
خب این بحث هم بی نتیجه ماند ....
ارسال: #۵۰۵۳۵
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۲:۳۷ ق.ظ
ای کاش میشد همیشه مثل کودکی هامون معصوم و دوست داشتنی باشیم!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۲۰۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۱۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close