زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۷۲۶
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۰۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۳۸ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  حتا برایی مادر؟

من ک باورر نمیکنم
بله. من کسی رو که نبینم فراموش می کنم.Big GrinCool
هنوزمم ترجبح میدم باورر نکنمConfused

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۴۹۷۲۷
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۴۳ ق.ظ
سلام دوستان یه راهنمایی. الان یه کارخانه مواد غذایی به من سفارش شغل داه ولی قراردادهاش ۳ ماهه هست. از ۸ صبح تا ۸ شب با بیمه و اضافه کار و ....
الان موندم ارشد بخونم یا بربم کار؟؟؟؟؟

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
ارسال: #۴۹۷۲۸
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
(۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۳۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  در تمام چند سال دوری از خانه یادم نمیاد برای خانه دلتنگ شده باشم. [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
و .. وقتی که دور از خوابگاه هستید دلتنگ خوابگاه و دوستان دانشگاهی هم نشدید؟

مثل دوستمون باور نمیکنم کسی که دور از خونواده و دوستانشه دلتنگشون نشه به خصوص مادر که همه دلتنگش میشن و شما هم همینطور.

دلتنگ شدن خیلی بده ولی دلتنگ نشدن وحشتناکه! نباید برا همچین چیزی افتخار کرد! این یعنی آدم به عنوان یه موجودی که اجتماعی خلق شده انقدر خودش رو از جامعه و زندگی اجتماعی دور کرده که هیچ کسی رو نداره که دوستش داشته باشه و اون رو دوست داشته باشند! (که باز هم باید تاکید کنم که در مورد شما باور دارم این قضیه صدق نمیکنه و شما هم دلتنگ میشید پس یعنی شما هم توسط عزیزانتون دوست داشته میشید و دوستشون دارید.)
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۴۹۷۲۹
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۰۲ ق.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۳ ق.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  سلام دوستان یه راهنمایی. الان یه کارخانه مواد غذایی به من سفارش شغل داه ولی قراردادهاش ۳ ماهه هست. از ۸ صبح تا ۸ شب با بیمه و اضافه کار و ....

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دوستان وقتم کمه چیکار کنم

ارسال: #۴۹۷۳۰
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۱۱ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  و .. وقتی که دور از خوابگاه هستید دلتنگ خوابگاه و دوستان دانشگاهی هم نشدید؟

مثل دوستمون باور نمیکنم کسی که دور از خونواده و دوستانشه دلتنگشون نشه به خصوص مادر که همه دلتنگش میشن و شما هم همینطور.

دلتنگ شدن خیلی بده ولی دلتنگ نشدن وحشتناکه! نباید برا همچین چیزی افتخار کرد! این یعنی آدم به عنوان یه موجودی که اجتماعی خلق شده انقدر خودش رو از جامعه و زندگی اجتماعی دور کرده که هیچ کسی رو نداره که دوستش داشته باشه و اون رو دوست داشته باشند! (که باز هم باید تاکید کنم که در مورد شما باور دارم این قضیه صدق نمیکنه و شما هم دلتنگ میشید پس یعنی شما هم توسط عزیزانتون دوست داشته میشید و دوستشون دارید.)
دوستان دانشگاهی؟! به هیچ وجه!
دوستان من همونایی هستن که چند وقت پیش حتی یه نفرشون هم پیدا نشدن ضامن وام من بشن. حالا یا چک نداشتن یا نخواستن. اما به وقتش من کمکشون کرده بودم. ته هنرشون اینه که یه ساعت براشون نق بزنی و خالی بشی. وگرنه اکثرا به درد خاص دیگه ای نمیخورن. البته من به اون وام نیازی نداشتم. اما اون تجربه روش دوستیابی منو عوض کرد. از این به بعد اول میبینم طرف سرش به تنش میارزه. بعد باهاش دوست میشم.
خانواده هم تاثیرات منفی خودشون رو توی زندگیم گذاشتن و حتی زیر بار مسئولیتش هم نمیرن.
اینکه آدم به خودش متکی باشه از همه چیز بهتره.

(۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ق.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۳ ق.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  سلام دوستان یه راهنمایی. الان یه کارخانه مواد غذایی به من سفارش شغل داه ولی قراردادهاش ۳ ماهه هست. از ۸ صبح تا ۸ شب با بیمه و اضافه کار و ....

اگه خیلی دو به شک هستید استخاره کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , alma1988
ارسال: #۴۹۷۳۱
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۱۳ ق.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۳۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  در تمام چند سال دوری از خانه یادم نمیاد برای خانه دلتنگ شده باشم. [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
و .. وقتی که دور از خوابگاه هستید دلتنگ خوابگاه و دوستان دانشگاهی هم نشدید؟

دلتنگی نشونه ضعفه. من دوستای نزدیکم میدونن توی سختیا میتونن روم حساب کنن و برعکس. مشابه اش برای خانواده ام.
وقتی میدونی همه حالشون خوبه و دارن زندگی میکنن دلتنگیه یعنی چی اصلا؟
البته من خب دلتنگ خانواده و دوستان میشم ولی نه به معنی دراماتیکش بلکه خب دوس دارم ببینمشون. نه این که دوریشون ناراحتم کنه.
ارسال: #۴۹۷۳۲
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۱۸ ق.ظ
من فقط برای اون شب های لیگ قهرمانان دلم تنگ می شد که دور از دغدغه و درس و همه چیز بازی های حذفی رو میدیدم. دلم برای آرامشش تنگ می شد.

ارسال: #۴۹۷۳۳
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۲۴ ق.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۱۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  و .. وقتی که دور از خوابگاه هستید دلتنگ خوابگاه و دوستان دانشگاهی هم نشدید؟

دوستان دانشگاهی؟! به هیچ وجه!
دوستان من همونایی هستن که چند وقت پیش حتی یه نفرشون هم پیدا نشدن ضامن وام من بشن. حالا یا چک نداشتن یا نخواستن. اما به وقتش من کمکشون کرده بودم. ته هنرشون اینه که یه ساعت براشون نق بزنی و خالی بشی. وگرنه اکثرا به درد خاص دیگه ای نمیخورن. البته من به اون وام نیازی نداشتم. اما اون تجربه روش دوستیابی منو عوض کرد. از این به بعد اول میبینم طرف سرش به تنش میارزه. بعد باهاش دوست میشم.
خانواده هم تاثیرات منفی خودشون رو توی زندگیم گذاشتن و حتی زیر بار مسئولیتش هم نمیرن.

(۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ق.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۳ ق.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  سلام دوستان یه راهنمایی. الان یه کارخانه مواد غذایی به من سفارش شغل داه ولی قراردادهاش ۳ ماهه هست. از ۸ صبح تا ۸ شب با بیمه و اضافه کار و ....

اگه خیلی دو به شک هستید استخاره کنید.
UndecidedUndecidedUndecidedUndecided

ارسال: #۴۹۷۳۴
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۳۱ ق.ظ
ارشد کجا قبول شدی ؟
ارسال: #۴۹۷۳۵
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۳۳ ق.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ارشد کجا قبول شدی ؟

تبریز - معماری کامپیوتر

ارسال: #۴۹۷۳۶
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۳۳ ق.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۳۸ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  حتا برایی مادر؟

من ک باورر نمیکنم
بله. من کسی رو که نبینم فراموش می کنم.Big GrinCool
منم مثل تو هستم فقط یکم درجش کمتره مثلا ۱ سال نبینم شاید فقط برای مادرم دلم تنگ بشه !
ارسال: #۴۹۷۳۷
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۴۵ ق.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ق.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  سلام دوستان یه راهنمایی. الان یه کارخانه مواد غذایی به من سفارش شغل داه ولی قراردادهاش ۳ ماهه هست. از ۸ صبح تا ۸ شب با بیمه و اضافه کار و ....

سلام
قرارداد سه ماهه میبنده بعدش تضمین نیست مجدد قرارداد ببنده باهاتون. درسته؟
با بیمه و اضافه کار و ... مجموع حقوقتون ببینید چقدر میشه؟ و ارزش داره واسش وقت بگذارید و اینکه چه شغلی بهتون پیشنهاد دادند؟
و از همه مهمتر اینکه اگر ارشد را نخونید بعد پشیمون نمیشید؟ به درس خوندن اگر خیلی علاقمند هستید و نمیتونید ازش بگذرید خب درس را توی اولویت بگذارید.
اگر اهل تبریز هستید ببینید میتونید همزمان هم درس بخونید و هم کار کنید؟ روزهای کلاسهاتون سه روز نهایت هست.بعد درگیر خوندن و پروزه و پایان نامه میشید و در کنارش کار هم میتونید بکنید. این مورد شاید به نفعتون باشه. هردو را انتخاب کنید . کمی سختی میکشید ولی بعد که مدرک گرفتید همین موقعیت یا موقعیتهای بهتر را میتونید انتخاب کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: abolfazl pepco
ارسال: #۴۹۷۳۸
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۳:۰۶ ق.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  اینو دیدم یاد یه چیزی افتادم.
سه چهار سال قبل توی قسمت آموزش یه دانشگاهی با دوستم دنبال یه سری کار اداری بودیم.
آقایی مسئول بودن اونجا که پسرشون رو آورده بودن با خودشون.
یهو عصبی شد برگشت به من و دوستم گفت اینم نتیجه درس خوندن شما خانوما هستا (در حال اشاره به پسرش)!
من نگاهی بهش کردم و خندیدم.
دوستم خیلی بهش برخورد و خیلی جدی اون آقا رو نگا کرد و یه چیزی گفت که الان دقیقا یادم نیست.
حالا این ماجرا به کنار.
هفته قبل یکی از دوستام که در شرف ازدواج هست بهم پیام داد گفت پول لازم داره و از من همفکری میخواست که با چه کاری میتونه این پولو جور کنه. چون هنوز کار پیدا نکرده.
منم روش هایی که به ذهنم می رسید بهش گفتم و .... آخر گفتگومون گفت واقعا زن باید استقلال مالی داشته باشه وگرنه باید همش تحقیر بشه.
از طرفی پارسال من با یک مشاوری صحبت میکردم معتقد بود زن باید کار کنه اینجوری جلو خانواده شوهرش سربلنده!

خلاصه اینم حکایت دنیای ماست!

بله کاملا درست هست ولی خب درک این موضوع برای عده ای که فرهنگش را ندارند خیلی سخت هست و هنوز خیلی مانده تا این چیز ها را بفهمند.
ارسال: #۴۹۷۳۹
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۳:۵۱ ق.ظ
مدتیه که ترجیح میدم یا هیچ کسی روابط عمیق نداشته باشم. دوری و دوستی. علاقه ای ندارم کسی بهم نزدیک بشه.
شاید به خاطر توقعاتی بوده که از نزدیکان و دوستام داشتن ولی بعد دیدم معرفت ندارن.

سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , khayyam , alma1988 , big cloud
ارسال: #۴۹۷۴۰
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۴:۳۴ ق.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۱۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دوستان دانشگاهی؟! به هیچ وجه!
با کسی دوست بشید که سرش به تنش بیارزه.
برا همه تجربه بد پیش میاد به خاطر یه چن تا آدمی که لایق دوستی با شما نبودند که نباید همه رو زیر سوال ببرید. معلومه که باید به همه کمک کنیم و از طرف دوستانمون هم این حمایت رو داشته باشیم و نباید از دوستی و کمک کسی سواستفاده کنیم اما قرار نیست داد و ستد کنیم با کمک! چون این دوستی نیست این منفعت طلبیه و رو صداقت و نیت خوب این مدل دوستان همیشه باید شک کرد..! ببخشید اینو گفتم ولی این یکی از رفتارهاییه که رو مخ منه که کسی بیاد به من تو یه کاری کمک کنه که کمک منو هم برای روز مبادای خودش ذخیره کنه.

(۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۱۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  دلتنگی نشونه ضعفه. من دوستای نزدیکم میدونن توی سختیا میتونن روم حساب کنن و برعکس. مشابه اش برای خانواده ام.
وقتی میدونی همه حالشون خوبه و دارن زندگی میکنن دلتنگیه یعنی چی اصلا؟
البته من خب دلتنگ خانواده و دوستان میشم ولی نه به معنی دراماتیکش بلکه خب دوس دارم ببینمشون. نه این که دوریشون ناراحتم کنه.

واقعا فکر کردید تعریفم از دلتنگی زانوی غم بغل گرفتن و فلج شدن زندگیه؟؟Smile)
این حس رو دوست ندارم که الان انگار دو بخش شدم یه بخشم به خونه تعلق داره و اون یکی به خوابگاه! که اگه جز این بود وحشتناک بود به همون دلیلی که توضیح دادم. اگر راحت بودن تو محیط دوم و داشتن آدمای خوب دور و برم که نبودنشون کنارم حس میشه اسمش ضعفه، خیلی دوست داشتنیه برام و نباید این ضعف رو برطرف کنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine , elect

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۷۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۵۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close