زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۶۲۱
۱۳ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۵۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۱۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ولی وقتی چرم زبانی می کنه و موار
چرب زبانی

راننده تاکسیا وققتیی میخان کرایهه دوبل بگیرنن از ول خط شرو میکنن ای داد همهه دزد شدن تو این مملکتت.
اگه چرب زبانی کرده بودیم اینجا نبودیم که نق بزنیم!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۹۶۲۲
۱۳ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۰۴ ق.ظ، توسط elect.)
......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۹۶۲۳
۱۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۰۱ ق.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۵۹ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  من اسم نبردمم از کسی

خوبه اقلن نق زدنو قبول داررینSmile
همین که پست رو نقل قول می کنید یعنی دارید مخاطبتون رو مشخص می کنید.
+ پشت این نق زدن یه منطقی هست.

ارسال: #۴۹۶۲۴
۱۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۰۴ ق.ظ، توسط elect.)
......

ارسال: #۴۹۶۲۵
۱۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۲۲ ق.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۰۶ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  تذکر ی اشتبااه بود

منطق از نظرر شما یا واقعن منطق؟ اشتباه چن نفرر یا برداششت اشتباه شماا از رفتار چن نفر رو ب چن میلیون ادم تعمیم میدیین
من حرف علمی نزدم که از متودولوژی علمی استفاده کنم. صرفا بیان تجریبات بود.

ارسال: #۴۹۶۲۶
۱۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۰۴ ق.ظ، توسط elect.)
.......

ارسال: #۴۹۶۲۷
۱۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۴۸ ق.ظ
بحث فایده نداره وقتی منطق رو قبول ندارن ..
ارسال: #۴۹۶۲۸
۱۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۵۹ ق.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۷ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  نکتشم همینهه دقیقن. تجربیات خودتونو منطقیی میدونین . درحالی ک اینطورر وانمود میکنینن ک دخترا موجودات صرقن مصرق کننده هستن و پسرا موجودات پرتلاشش ک هرگز کمبودشان نتیجه کمکاری خودشون نیس

کلیی خانم فعال و موفق داریم و کلی اقای بلاتکلیف و بیکار . ک در نتیجه گیریای شخصی تون ادرنظرنمیگیرین (ک البته در کنارشش خانم تنبل و اقای پرتلاشم داریم فراوون)
من نمیدونم چرا شما علاقه دارید حرف بذارید تو دهن من؟! من تجریبات خودم رو گفتم. شما هم میتونید تجریبات خودتون رو بگید.
در مورد خانم فعال و موفق، آخرین موردی که دیدم فعال بود اما بازم تکلیفش با خودش معلوم نبود. اما بازم قرار نیست بسط بدم. چیزایی که من دیدم این موردا بوده. تعدادشون کم هم نبوده. از اقشار و سنین مختلف هم بودن.

ارسال: #۴۹۶۲۹
۱۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۰۶ ق.ظ
این خیال پردازی یه طرفه نیست که عزیز من Big Grin وقتی خیال پردازیه توی یه جمعیت با تعداد بالا به وجود اومده قطعا اون خیال پردازیه تو جنس مخالفش هم هست ولی یه جای دیگه خودش رو نشون میده

یه دل نوشته# این حرفم فقط دل نوشته هست و منظور خاصی ندارم.
بعضی وقتا وقتی میبینم تو این کشور مثلا یه فردی میاد مثلا فلان فرد دیگه رو مقصر میدونه و اون یکی این فرد رو به این قضیه میخندم که دنبال اینن که چی مشکله و چرا این مشکله هست .... مکمل فقط توی حرف نیست... وقتی یه ناهنجاری تو یه جنسیت به وجود بیاد دقیقا نتیجه اش متوجه جنس مخالف میشه و بعدا حال جنس مخالف گرفته میشه... نمیدونم با این حال چرا دنبال مقصر میگردیم به جای اینکه لااقل یه حرکتی بکنیم یا لااقل حرف منفی و خاصی نزنیم این وضعیت بدتر بشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , alma1988
ارسال: #۴۹۶۳۰
۱۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط elect.)
.....

ارسال: #۴۹۶۳۱
۱۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۱۸ ق.ظ
آقا فقط بلک نیست که منم تا حالا مورد منطقی ندیدم منطقه منم مشکل داره ؟
ارسال: #۴۹۶۳۲
۱۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۲۰ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۱۲ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  حرفم براساسس پستای خودتوونه. خودتونن ی مروری داشتهه باشینن این این دید منفی تو اکثر پستاتوون هس. شایدم نظامم عرفیی اون منطقه ی جایی اشتباه رفته ثمرشش شده این کیسایی ک شما برخوررد داشتیین.
................................................................................​.............
ی بلاتکلییفی سراسری م هس تقریبن هممون تو دامشیم.
اتفاقا من بیشتر به سیستم زندگی خانم ها مظنونم. پسرا یه جاهایی مجبورن انتخاب کنن. لااقل به خاطر سربازی که زوریه. یا کار که یه جورایی (حداقل بیشتر از دخترا) براشون زوریه. اما دختر ها کمتر اجبار رو تجربه می کنن. همین کنکور رو در نظر بگیرید. دخترا میتونن سالها کنکور بدن بدون اینکه مجبور بشه برن سربازی.
یه مساله دیگه هم ایده آل گرایی افراطیه. یاد نگرفتن بعضی چیزا رو به خاطر به بعضی چیزا فدا کنن.

پ.ن: این پست نسبیه. در مورد کلیت یه جمع صحبت می کنم.

ارسال: #۴۹۶۳۳
۱۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط elect.)
.....

سپاس‌گزاری شده توسط: sajadg
ارسال: #۴۹۶۳۴
۱۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۹:۵۹ ق.ظ
خیلی حرفا توی قلبم هست هنوزم که هنوزه... نمیخوام اصلا بدونی که دلت واسم بسوزه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , RASPINA
ارسال: #۴۹۶۳۵
۱۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۲۰ ق.ظ
چیزی که این چند روزه فهمیدم این بود که چقدر دوستای خوبی دارم من.
بعضیا واقعا خوبن...باهاشون هستی اصن حس خوبی داری، راحتی، بی تعارفی، میگی، میخندی.
ازین دوستای خوب براتون آرزومندم واقعا..

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , blackhalo1989 , elect , .:tarannom:.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۰۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close